Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Paź 2017 19:30 

Rejestracja: 23 Sie 2017
Posty: 35
Co wybrać na jednodniówkę? Mam do wykorzystania Voucher i tylko z tych mi pasuje. Nie byłem jeszcze w UK ani Irlandii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 17 Paź 2017 19:32 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Dublin. Nie zmarnujesz dużo czasu na dojazd z/do lotniska. I jest co robić przez jeden dzień.
Góra
 Profil Relacje PM off
Pawelos07 lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 17 Paź 2017 19:47 

Rejestracja: 23 Sie 2017
Posty: 35
Ok też tak myślałem ;) Londyn wydaje się zbyt wielki. A kiedy najlepiej polecieć? Do wyboru od listopada do marca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 17 Paź 2017 19:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2017
Posty: 91
Na temat Dublina się nie wypowiem bo nie byłem. Londyn w jeden dzień da radę zobaczyć jeżeli nie jesteś wielkim fanem muzeów. Swego czasu byłem dwa pełne dni i wszystkie 'najważniejsze' wg. mnie atrakcje zobaczyłem w ciągu jednego dnia bezproblemowo. Z Londynem jest problem związany z dojazdem bo o ile nie jest to drogie to bardzo czasochłonne. Jak masz dobry plan to powinno być ok. Dodam tylko, że też wybrałbym Dublin :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 17 Paź 2017 19:56 

Rejestracja: 23 Sie 2017
Posty: 35
A które lotnisko lepsze do nocowania? ;)
Z vouchera niby da się opłacić transport z lotniska
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 17 Paź 2017 20:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2017
Posty: 91
Na Luton nocka raczej średnio. Moim zdaniem jedyną sensowną opcją spędzenia tam nocy są krzesełka, które mija się w drodze do gate'a po lewej stronie. Nie jest jakoś super ale na uparciocha da radę :lol: Krzesełka są dziwnie profilowane mniej więcej takie jak można zobaczyć w przychodniach, nie wiem czy specjalnie żeby tam nie spać czy z oszczędności. Nie wiem jak z ochroną. Więcej info tu ---> londyn-luton-spanie,83,6024


Ostatnio edytowany przez Relaxa, 17 Paź 2017 20:02, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 17 Paź 2017 20:01 

Rejestracja: 23 Sie 2017
Posty: 35
Sory zapomniałem dodać, że Londyn-Stansted
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 17 Paź 2017 20:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2017
Posty: 91
londyn-stansted,83,5156
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 17 Paź 2017 20:12 

Rejestracja: 23 Sie 2017
Posty: 35
Wybiorę raczej ten Dublin, bo loty do Londynu są chyba trochę tańsze i prędzej czy później tam polecę ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group