Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4481 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 225  Następna
Autor Wiadomość
#1081 PostWysłany: 10 Wrz 2017 20:39 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2381
platynowy
50% zniżki = 100% bonusu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#1082 PostWysłany: 10 Wrz 2017 20:52 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 500
niebieski
ale promo raczej gorsze bo rozumiem ze w poprzednich mozna bylo kupic w sumie 160k.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1083 PostWysłany: 11 Wrz 2017 13:15 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2381
platynowy
Każde konto może zakupić 80k punktów w roku kalendarzowym, ale przy niektórych wyprzedażach znoszą ten limit.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1084 PostWysłany: 12 Wrz 2017 18:54 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 324
Gdyby kogoś to interesowało, to nawiązując do kradzieży mojego konta HH - znów zaczęły do mnie przychodzić maile (na wp.pl) od Hiltona z liczbą punktów (tyle ile miałem) i statusem (podczas mojej przygody dostałem Golda ze SM), jednak nie mogę się zalogować, ani zresetować hasła gdyż wyświetla mi komunikat o braku nr HH lub maila w bazie Hiltona. Dodatkowo domyśliłem się, że maile z wp.pl nie dochodzą, bo jak raz wysłałem z Gmaila to od razu przyszło potwierdzenie otrzymania. Dziwne dla mnie jest, że chciano ode mnie skan dowodu osobistego (!) na hiltonhonors@hilton.com, gdyż mojego numeru telefonu również nie ma w bazie (a był, bo sam podawałem). Na moją sugestię, że udam się z dowodem osobistym do najbliższego Hiltona celem weryfikacji, miły Pan na infolinii stwierdził, że hotel nie ma takich możliwości (!). Więc zamazałem Pesel oraz serię i nr dowodu i wysłałem. W mailu potwierdzającym był termin max 48h (już minął), a na polskiej infolinii twierdzono, że do końca września odzyskam konto.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1085 PostWysłany: 21 Wrz 2017 09:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2689
HON fly4free
Za horecanet.pl

Nowy Hilton w Polsce otwarty

Globalna sieć hoteli wraz ze swoją marką Hampton by Hilton ogłosiła otwarcie kolejnego obiektu w Polsce. Tym razem w Lublinie. Obiekt oferuje ponad 120 pokoi, dwie sale konferencyjne, mogące pomieścić do 120 osób, restaurację oraz bar.

- Jesteśmy bardzo dumni z otwarcia hotelu Hampton by Hilton Lublin, który dołączy do pięciu pozostałych obiektów marki działających w Polsce. Zarówno goście biznesowi, jak i turyści będą mogli liczyć na satysfakcjonujący i niezapomniany pobyt podczas zwiedzania Lublina - powiedział Mariusz Plichta, dyrektor generalny Hampton by Hilton Lublin.

Hampton by Hilton bierze udział w programie Hilton Honors. Członkowie, którzy rezerwują noclegi bezpośrednio przez kanały marki Hilton, posiadają dostęp do licznych benefitów, w tym wyłącznych zniżek na pobyty, bezpłatnego łącza internetowego Wi-Fi oraz cyfrowych udogodnień dostępnych tylko za pośrednictwem aplikacji Hilton Honors. Program ten umożliwia także gromadzenie i wykorzystywanie punktów premiowych.

Sieć Hampton by Hilton, w której skład wchodzą hotele Hampton Inn, Hampton Inn & Suites oraz Hampton by Hilton, jest liderem w górnej skali segmentu średniego poziomu cenowego. Sieć działa w 18 krajach, w których prowadzi łącznie ponad 2 275 obiektów oferujących przeszło 230 tys. pokoi.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#1086 PostWysłany: 22 Wrz 2017 21:33 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 324
Muszę się pochwalić, że odzyskałem moje konto. Złoczyńcą okazał się jakiś Tajwańczyk, ale odzyskałem wszystko. Dzisiaj rozmawiałem przez telefon z jakąś babeczką z Glasgow i ona mówiła, że to musi jeszcze potrwać kolejne 7 dni roboczych, po czym wszedłem na chata i tam zadano mi kilka pytań dotyczących konta i po 10 min. dostałem maila z HH z możliwością zmiany hasła. :D
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#1087 PostWysłany: 23 Wrz 2017 15:30 

Rejestracja: 08 Cze 2011
Posty: 325
niebieski
Będę robił rezerwację na 7 dni w Hiltonie. Jedak chcę zrobić 2 osobne rezerwację. Pierwsza całkowicie za punkty mam akurat tyle żeby załapać się na 4 noce plus 5 gratis. Potem chcę dodać drugą rezerwację całkowicie płatną na 2 noce. Pierwszy raz tak rozdzielam rezerwacje ale nie chcę robić jednej rezerwacji na całość i płacić część punktami a część $$ bo wtedy nie ma tej nocy gratis. Czy nie będzie potem problemu w hotelu? Czy na miejscu połączą mi to w całość i nie będę musiał zmieniać pokoju?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1088 PostWysłany: 23 Wrz 2017 15:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 765
niebieski
Połączą w całość, wspomnij tylko o tym na recepcji dla pewności.
_________________
SZCZĘŚĆ BOŻE !
Góra
 Profil Relacje PM off
wierciu uważa post za pomocny.
 
      
#1089 PostWysłany: 23 Wrz 2017 20:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Jak powiesz od razu w recepcji, to zapisza sobie w notatkach albo polacza w jedno i nie bedziesz musial zmieniac pokoju. Bardzo czesto robie dwie - trzy rezerwacje albo przedluzam w czasie pobytu i nie ma z tym problemu.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1090 PostWysłany: 25 Wrz 2017 15:22 

Rejestracja: 20 Sty 2013
Posty: 12
hey!
mam na koncie mozliwośc zakupu punktów 80.000 za 400$
ile za to jest nocy hotelowych? wiem ze zalezy od hotelu ale nie wiem jak sprawdzic ile pkt/noc kosztuje np w Hiltonie w Berlinie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1091 PostWysłany: 25 Wrz 2017 15:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Tu jest mapa z hotelami Hiltona na świecie z podziałem na kategorie punktowe:

http://travelisfree.com/2016/08/05/map- ... rs-hotels/

Pamiętaj, że przy 5 noclegach opłacanych punktami, 5-ta noc jest "bezpłatna" (np. hotel ze stawką 10000 za noc, to nie 50000, tylko 40000 punktów).

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
miron40a lubi ten post.
miron40a uważa post za pomocny.
 
      
#1092 PostWysłany: 29 Wrz 2017 10:44 

Rejestracja: 08 Cze 2011
Posty: 325
niebieski
Gdzie się podział chat na stronie HH? Od 3 dni szukam i nie mogę znaleźć. Zawsze mi się pojawiał jak wchodziłem na swoje konto a teraz nic.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1093 PostWysłany: 29 Wrz 2017 10:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Też to zaobserwowałem, choć u mnie czasem się "dymek" chatu pojawia.
Jak wejdziesz w dział o kontakcie, to tam jest link do chatu.

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1094 PostWysłany: 29 Wrz 2017 11:00 

Rejestracja: 13 Lip 2016
Posty: 79
Na przeglądarce Chrome normalnie się pojawia, a na innych nie widać tego przycisku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1095 PostWysłany: 30 Wrz 2017 21:27 

Rejestracja: 08 Cze 2011
Posty: 325
niebieski
A mam jeszcze pytanie o blokady na karcie podczas meldowania. W jakiej wysokości mieliście najwyższą blokadę za jedną dobę?
Ja dzisiaj się trochę zdziwiłem jak w Warszawskim Hiltonie dostałem blokadę na 1000 zł gdzie do zapłaty za nocleg miałem 300 zł. Czyli 700 zł zabezpieczenia? Czyli to znaczy, że nie ma jakiejś jednej stawki z automatu?
Zazwyczaj w Polsce albo nie miałem wcale blokad lub maks 200 zł. Za granicą też albo wcale albo max 100 euro.
Nawet w Dubaju nie chcieli żadnej blokady robić a spędziłem tam tydzień i brałem cały czas na pokój :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1096 PostWysłany: 30 Wrz 2017 22:45 

Rejestracja: 07 Cze 2016
Posty: 331
Loty: 107
Kilometry: 181 798
gruby_inversia napisał(a):
tomula06 napisał(a):
WOOOW nie wierze :D Dobra zmian! :D

ps. czy w zime standardowo sniadania z hamptona sa przenoszone do Double Tree, bo w tym roku tak kilka razy bylo :) ?

To nie zależy od pory roku a od obłożenia :D


Zdecydowanie od listopada jest przeniesienie śniadań z Hamptona do DT ,aż do lutego.
Co do basenu/ sauny dla Diamentów jest bezpłatne.
Oba warianty przetrenowane w tamtym i tym roku.
Mała uwaga ....Jak dzieje się coś w Tauron Arena
wtedy jest komplet gości i działają dwie jadalnie i kuchnie .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1097 PostWysłany: 02 Paź 2017 00:16 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
Chciałbym zacząć przygodę z Hiltonem i mam w związku z tym prośbę o podpowiedź.
Do 5-go można zakupić z bonusem 80tys pkt. Czytałem, że potem przy rezerwacji 5 nocek, de facto spala się punkty za 4 nocki. Czy to jest reguła, czy też jakieś promo, które trwa do konkretnej daty? Czy w każdym hotelu to działa, czy ją jakieś ograniczenia?
No i jeśli startuję z podstawowym statusem, to są jakieś sposoby aby szybko uzyskać wyższy status? Planowałem wstępnie za te 80k pkt spędzić 6-7 nocek w jednym hotelu po 10k pkt. O ile dobrze wnioskuję, to w takim przypadku powinienem zrobić rezerwację na 5 nocek i potem kolejną na brakujące dni.
Czy za nocki opłacone punktami można jakoś zyskać wyższy status? Czy jakikolwiek fast track zadziała?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1098 PostWysłany: 02 Paź 2017 00:31 

Rejestracja: 06 Sie 2011
Posty: 118
O ile dobrze kojarzę to można zakupić punkty jeśli konto zostało założone ponad 3 miesiące temu lub ponad miesiąc, ale była na nim jakaś aktywność. Regułą jest 5 noc gratis od statusu srebrnego w górę. Co do fast tracka - w tej chwili można skorzystać z tego dla LG https://www.hiltonhhonors.com/ProcessLanding/ProcessLanding/?lp=lgoffer. Jednakże liczą się oddzielne pobyty a nie noce. A propos rezerwacji 5 + ileś tam nocy to odpowiedź jest kilka postów wcześniej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1099 PostWysłany: 02 Paź 2017 08:31 

Rejestracja: 07 Cze 2016
Posty: 331
Loty: 107
Kilometry: 181 798
@JJ2010
Czytałem, że potem przy rezerwacji 5 nocek, de facto spala się punkty za 4 nocki. Czy to jest reguła, czy też jakieś promo, które trwa do konkretnej daty?
To jest reguła, ale od STATUSU SILVER !!!
Czy w każdym hotelu to działa, czy są jakieś ograniczenia?
W każdym.
No i jeśli startuję z podstawowym statusem, to są jakieś sposoby aby szybko uzyskać wyższy status?
Planowałem wstępnie za te 80k pkt spędzić 6-7 nocek w jednym hotelu po 10k pkt.
O ile dobrze wnioskuję, to w takim przypadku powinienem zrobić rezerwację na 5 nocek i potem kolejną na brakujące dni.
Tym tokiem myślenia nie zrobisz wyższego statusu , jak sobie zakładasz. BĘDZIE TO JEDEN POBYT.
Znajdź hotele za 5000 pkt i każdej nocy przenoś się do innego ( lub za 5000 na 10 0000) Na Silver potrzebujesz
4 pobytów ,lub 10 nocy . Pobyt to np 2 noce następujące po sobie. Noc to 1 noc w danym hotelu.
Nawet jak zrobisz odrębną rezerwację ,to i tak ci zliczy jako pobyt .
Czy za nocki opłacone punktami można jakoś zyskać wyższy status? Liczą się i płatności punktami, gotówką ,oraz punkty plus kasa
Czy jakikolwiek fast track zadziała?[/quote] Zadziała jeśli masz jakiś wysoki status w innej sieci.
Ale lepiej robić samodzielnie ścieżkę do Golda .
Góra
 Profil Relacje PM off
JJ2010 uważa post za pomocny.
 
      
#1100 PostWysłany: 02 Paź 2017 09:17 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
zabiegowy napisał(a):
O ile dobrze kojarzę to można zakupić punkty jeśli konto zostało założone ponad 3 miesiące temu lub ponad miesiąc, ale była na nim jakaś aktywność. Regułą jest 5 noc gratis od statusu srebrnego w górę. Co do fast tracka - w tej chwili można skorzystać z tego dla LG https://www.hiltonhhonors.com/ProcessLanding/ProcessLanding/?lp=lgoffer. Jednakże liczą się oddzielne pobyty a nie noce. A propos rezerwacji 5 + ileś tam nocy to odpowiedź jest kilka postów wcześniej.


Konto mam już ponad 3 mies, więc zakup jest jak najbardziej możliwy, mam taką opcję dostępną na swoim profilu.
O łączeniu rezerwacji kilka postów wcześniej czytałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4481 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 225  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group