Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Wrz 2017 19:13 

Rejestracja: 17 Sie 2012
Posty: 122
Czy ktoś orientuje się czy easyJet dodaje sobie trochę minut do oficjalnego rozkładu tak jak to chyba robi Ryanair (żeby zminimalizować opóźnienia) czy oficjalne godziny przylotów = realne czasy przylotów?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
#2 PostWysłany: 15 Wrz 2017 19:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2014
Posty: 1049
Loty: 328
Kilometry: 456 296
niebieski
Możesz sprawdzić interesujący Cię lot na www.flightradar24.com
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 16 Wrz 2017 11:13 

Rejestracja: 10 Sie 2017
Posty: 458
Praktyka bardzo często w Europie. Zwróć uwagę na czasy połączeń w USoA : np. 16:54-17:22 i tam z kolei często mam kilku-kilkunastominutowe obsuwy. Natomiast w Europie we wrześniu leciałem 3xW6 - WAW-BUD-NYO-GDN i za każdym razem samolot otwierał drzwi 10-20 minut wcześniej.
_________________
The Fire, baby. It'll burn us both. It'll kill us both. There's no place in this world for our kind of fire. My warrior woman. My Valkyrie. You'll always be mine. Always... and never.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 16 Wrz 2017 18:40 

Rejestracja: 17 Sie 2012
Posty: 122
faktycznie, sprawdzałem archiwalne czasy przylotów i nawet jak wylot był kilka minut po czasie to przylot był przed planowanym czasem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group