Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Sie 2017 00:50 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2381
platynowy
(Nie jestem pewien czy odpowiedzi dział, jeśli nie, to przepraszam i proszę modów o przeniesienie tematu)

Robiąc rezerwacje na hotels.com z użyciem portalu cashbackowego, zauważyłem, że policzyło mi jak za rezerwacje z podaniem konta hotels.com rewards, pomimo że takiego nie posiadam. Już miałem reklamować, aż sprawdziłem na wszelki wypadek funkcje "zapomiałem hasła" na hotels.com. I co się okazało? Że konto istnieje i punkty hotels.com rewards są zbierane. Wszystko bez mojej wiedzy na ten temat. Konto założone na imię "Dreamzje Beast". Na 100% nie zakładałem tam nigdy konta, a już na pewno nie na takie imię.

Być może(?) ktoś zakłada konta hotels.com rewards na maile które kiedyś gdzieś wyciekły(?), i czeka na moment kiedy będzie mógł zgrabić nazbierane tam punkty rewards na darmową noc. Nie wiem jak to możliwe bez weryfikacji maila, ale jednak taka sytuacja zaistniała.

Na twitterze jest garstka osób które mają ten sam problem: https://twitter.com/Eposig/status/895748858197688320
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
#2 PostWysłany: 29 Sie 2017 06:09 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2084
srebrny
Skoro sam nie miałeś konta rewards to o jakiej kradzieży punktów mowa?
Ktoś wykorzystał to, czego Ty nie chciałeś sam zbierać, ale nikt Ci nic nie ukradł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 29 Sie 2017 09:01 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
NBE322 napisał(a):
I co się okazało? Że konto istnieje i punkty hotels.com rewards są zbierane. Wszystko bez mojej wiedzy na ten temat. Konto założone na imię "Dreamzje Beast". Na 100% nie zakładałem tam nigdy konta, a już na pewno nie na takie imię.

. Nie wiem jak to możliwe bez weryfikacji maila, ale jednak taka sytuacja zaistniała.

Na twitterze jest garstka osób które mają ten sam problem: https://twitter.com/Eposig/status/895748858197688320

Tu chyba chodzi o powiadomienie,że można mieć tam konto bez własnej woli i wiedzy na zmyślone dane ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 29 Sie 2017 09:50 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
sranda napisał(a):
Skoro sam nie miałeś konta rewards to o jakiej kradzieży punktów mowa?
Ktoś wykorzystał to, czego Ty nie chciałeś sam zbierać, ale nikt Ci nic nie ukradł.


Zapewne chodzi o to , że dostał cashback w mniejszej wysokości. Mimo wszystko jakaś forma kradzieży to jest.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 30 Sie 2017 08:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2015
Posty: 493
Loty: 76
Kilometry: 104 894
Możesz korzystać ze strony hotels.com bez logowania i wtedy nie będziesz zbierać bezpłatnych noclegów. Lepsze rozwiązanie dla ciebie jednak skorzystać z bezpłatnych noclegów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 30 Sie 2017 09:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10935
HON fly4free
Bezpłatne noclegi to tak naprawdę 10% zwrotu na konto hotels.com do wykorzystania. Ja też wolę mieć cashback "w gotówce" z serwisów cashbackowych. Tym bardziej, że dla hotele.com wcale nie rzadko bywają cashbacki 12-15%
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group