Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 13 Sie 2017 15:36 

Rejestracja: 10 Wrz 2013
Posty: 12
Czy komuś przychodzi do głowy jakieś spokojne miejsce, blisko plaży, z jedzeniem możliwie all inclusive na 3 tygodnie we wrześniu? Ponieważ z niemowlęciem, więc raczej Europa. Budżet 12-18kzł (2+1). Z tego co widzieliśmy jest albo spokojnie, albo all inclusive, albo ponad budżet :/ Minorka? Grecja? Włochy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
#2 PostWysłany: 13 Sie 2017 15:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
we wrześniu nad Bałtykiem jest spoko
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 13 Sie 2017 16:03 

Rejestracja: 10 Wrz 2013
Posty: 12
Najważniejsze: ciepło. Nad Bałtykiem jest pięknie ale potrafi być bliżej 0 niż 10.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 13 Sie 2017 16:46 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@uuutopsl Sami chcecie sobie to zorganizować czy z biurem podróży?Do 16.IX w opcji samodzielnej można by popatrzeć na Bułgarię bo Wizz ma do tej daty loty do Burgas.W założonym budżecie tam możecie wybierać 5* hotele z opcją all inclusive. Aby wyszły pełne 3 tygodnie trzeba by zahaczyć końcówkę sierpnia lub skrócić trochę pobyt.Spokojniej na pewno będzie w mniejszych miejscowościach typu Rawda itp.Cenowo i pogodowo opcja warta rozważenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 14 Sie 2017 09:16 

Rejestracja: 10 Wrz 2013
Posty: 12
Dziękuję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 14 Sie 2017 09:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3980
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
@uuutopsl

Z takim budżetem we wrześniu to w zasadzie wszędzie w Europie się wyrobisz.
A w tanich lokalizacjach (Bułgaria, Grecja) to i za połowę tego.
Pytanie czy chcesz się bawić samemu w składaie czy po prostu kupić gotowca.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 14 Sie 2017 11:06 

Rejestracja: 10 Wrz 2013
Posty: 12
-- 14 Sie 2017 12:02 --

Najbardziej gotowca, ale jeśli się nie uda -- to jeśli miałbym składać, to jak?

-- 14 Sie 2017 12:06 --

I gdzie? -- myśleliśmy o Grecji, bo piasek ładny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 14 Sie 2017 11:23 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2084
srebrny
Proszę bardzo - lot Wizzair z Katowic na Teneryfę: 8-29.09 - 1855 PLN za Waszą trójkę, ale z niemowlakiem warto wziąć bagaż rejestrowany, więc 2313 PLN.

Do tego rezerwujesz hotel 4* z dobrymi opiniami Be Live Family Los Gigantes, 3 tygodnie z all to 2968 EUR
http://www.1-2-fly.com/hotel/suchen/ang ... 2&childs=1

I do tego jeszcze bierzesz auto w Orcar Canarias, żeby mieć czym dojechać z lotniska do hotelu i z powrotem, a także trochę pojezdzić na wyspie: 21 dni od 162 EUR

Łącznie po obecnym kursie EUR ok. 4,30 zapłacisz jakieś 15700 PLN.
Zostanie więc trochę na paliwo i drobne wydatki na miejscu, jeśli max budżet to 18k.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 14 Sie 2017 11:27 

Rejestracja: 18 Lip 2011
Posty: 665
Loty: 1
Kilometry: 3 789
niebieski
W Grecji z piaskiem to może być różnie -trzeba dokładnie poczytać o plaży czy piach czy kamienie (kamyczki). W Bułgarii plaże jak nad Bałtykiem -Słoneczny Brzeg i Primorsko -tam byliśmy i plaże piaszczyste. Tylko że w Bułgarii już może być różnie z pogodą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 14 Sie 2017 23:16 

Rejestracja: 10 Wrz 2013
Posty: 12
Dziękuję @sranda i @Amcio!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 15 Sie 2017 10:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Maj 2015
Posty: 722
Loty: 68
Kilometry: 120 619
niebieski
gdybym miał wybrać we wrzesniu pomiedzy Grecja, a Bułgaria wziałbym Grecje
w Bułgarii mozesz miec juz róznie z pogodą
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 25 Sie 2017 11:40 

Rejestracja: 03 Kwi 2017
Posty: 32
uuutopsl napisał(a):
-- 14 Sie 2017 12:02 --

Najbardziej gotowca, ale jeśli się nie uda -- to jeśli miałbym składać, to jak?

-- 14 Sie 2017 12:06 --

I gdzie? -- myśleliśmy o Grecji, bo piasek ładny.


W tym budżecie bez problemu kupisz jakiegoś lasta do Grecji.Bułgarię odradzam wróciliśmy niedawno z 2 ką dzieci(2 lata i 5 lat) byliśmy w okolicach Warny ,jest tam obecnie jakaś odmiana wirusa czarnomorskiego.Dzieci chore biegunka,wymioty ja również skończyło się na szpitalu tyle dobrze ,że wykupiliśmy max ubezpieczenie i wylądowaliśmy w dobrym prywatnym szpitalu.Niemniej z 12 dni wakacji 7 zmarnowane i duża liczba ,,dodatkowych'' atrakcji.Mnie prawie 40 letniego gościa którego nigdy nic nie brało biegunka trzymała 7 dni ,schudłem 8 kilo.Jak wracaliśmy kobieta w samolocie przed nami wymiotowała rozmawialiśmy z paroma osobami ,większość chorowała.Wcześniej byliśmy w Grecji 8 razy żadne takie przypadki nas nie spotkały.Dlatego Bułgarię serdecznie odradzam ,ze względu na maluszka.
Jeśli chodzi o wrzesień odpuść sobie Grecję kontynentalną i udaj się na wyspy piaszczyste plaże masz na wyspie Kos,Rodos,Kreta ,trochę gorzej z tym na Corfu ale też znajdziesz.Weź min 4* hotel i będzie ok.
Góra
 Profil Relacje PM off
miriam uważa post za pomocny.
 
      
#13 PostWysłany: 25 Sie 2017 14:43 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@Stefan Musiał Dobrze,że piszesz o tym wirusie.Za 2 tygodnie lecimy do Słonecznego Brzegu, na szczęście sami dorośli.Trzeba będzie się jakoś dezynfekować ;) i lepsze ubezpieczenie wykupić na wszelki wypadek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 25 Sie 2017 15:29 

Rejestracja: 03 Kwi 2017
Posty: 32
Moją żonę tylko bolał brzuch 2 dni ale ja miałem tydzień w plecy.Nigdy mnie tak wcześniej nie rozłożyło.Polecam też przyjmować priobotyki,ja byłem w Kranevo ale ludzie którzy ze mną lecieli i byli chorzy wracali z 4* hoteli ze Złotych Piasków.W mbanku była dobra oferta na ubezpieczenie(wariant max właściwie to ubezpieczyciel axa) zapłaciłem 225zł za 4 osobową rodzinę na 12 dni.Dzięki temu trafiliśmy do prywatnego szpitala dla turystów http://eurohospitalbg.com/ w vinista a nie do syfu w Varnie.Generalnie Bułgaria pierwszy i ostatni raz.Za rok znowu Grecja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group