Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 21 Sie 2017 17:23 

Rejestracja: 21 Lut 2016
Posty: 628
Loty: 128
Kilometry: 184 046
niebieski
jakie polecacie miejsca na wakacje, żeby było jeszcze jakieś życie nocne: kluby, dyskoteki itp ??:D
wyjazd w drugiej połowie września, więc wiem, że może być już mało ludzi, dlatego pytam o sprawdzone miejscówki z pewnymi imprezami :) interesują mnie miejsca nad morzem, a nie jakieś stolice państw, bo wiem, że tam życie nocne całoroczne :)
już raz trafiłam na Korfu, gdzie miał być night life, ale na dyskotece były 3 osoby łącznie z barmanem :P
_________________
Jestem dziewczyną ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#2 PostWysłany: 21 Sie 2017 18:39 

ibiza - lipiec i sierpien
key west
bangla road

edit: zauwazylem ze dzial Europa :)
Góra
 PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 21 Sie 2017 19:00 

Rejestracja: 17 Gru 2014
Posty: 4
malta st Julian :) fajna imprezownia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 21 Sie 2017 19:03 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6217
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Jak Cie stac to Eilat loty tanie cala reszta droga ale takie imprezy, ze ho ho ewentualnie Tel Aviv
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 21 Sie 2017 20:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 1982
srebrny
Jezeli nie przeszkadzaja Ci tlumy Brytyjczykow, to:
- do polowy wrzesnia: Magaluf
- do ostatniego weekendu wrzesnia: Ibiza, Benidorm
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 21 Sie 2017 21:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2012
Posty: 1183
niebieski
Ibiza - San Antonio
Majorka - Magaluf
Cypr - Ayia Napa
Rodos - Faliraki
Kreta - Hersonissos
W każdym z tych miejsc wybawisz się i skorzystasz że słońca i ciepłego morza, sam też wybieram się na Ibizę aby wesoło zakończyć lato 2017:)

Jeszcze zapomniałem dodać
Gran Canaria - Playa del Ingless
Teneryfa - Playa del Las Americas czy cos podobnego

We wszystkich tych miejscówkach sezon trwał do końca września chociaż w Grecji ostatnio pod koniec września już robi się pusto.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 21 Sie 2017 22:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
kiimi napisał(a):
jakie polecacie miejsca na wakacje, żeby było jeszcze jakieś życie nocne: kluby, dyskoteki itp ??:D


Jesli szukasz fajnych rozrywkowych miejsc, to moze byc np. Madryt, czy blizej Praga, ale bez morza.
Fajnie bylo poszalec na Krecie czy Cyprze, jak juz wspomniane.
Bardzo podobala mi sie rozrywkowa Barcelona, a z polnocy Sztokholm, mimo iz nie byl tani. :D
Osobiscie unikalem takich miejsc typu Majorka, ale nie wypowiem sie, bo nie bylem.
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW


Ostatnio edytowany przez cccc, 22 Sie 2017 18:26, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 22 Sie 2017 11:25 

Rejestracja: 21 Lut 2016
Posty: 628
Loty: 128
Kilometry: 184 046
niebieski
dzięki wszystkim za odpowiedzi :) myślę, że coś z tego się wybierze i będzie ok :D

na Rodos i Majorce (podobało mi się bardzo!) już byłam, wiec szukam innych opcji :)

i jak pisałam wyżej chodziło mi o morze, a Praga i Madryt chyba jeszcze nie mają dostępu do morza ;)

no ale wybór jakiś jest :) jak ktoś jeszcze będzie miał jakiś pomysł do chętnie luknę.

pozdrawiam :)
_________________
Jestem dziewczyną ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group