Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
LonDynia napisał(a):
Moze komus sie przyda jak podejrzec rezerwacje kupiona gdzie indziej niz na CA stronie:
1) Sciagnac apke CA poprzez kod kreskowy z dolu tej strony i zainstalowac (musialem odblokowac instalacje aplikacji z nieznanego zrodla)
2) Zarejestrowac sie jako OverSeas uzytkownik (bedzie mozna podac nie chinski numer telefonu)
3) Potwierdzic email ktory przyszedl, wystarczy kliknac na link w nim
4) Zalogowac sie do aplikacji uzywajac maila i 6 cyfrowego kodu
5) Na dole w opcji trip mozna dodac swoj lot poprzez wpisanie numer eticket 999....


Trochę modyfikacji.
Warto podczas zakładania konta w aplikacji podać prawdziwy numer paszportu.
Gdy nasze konto jest aktywne, to na stronie
Cytuj:
http://www.airchina.com.cn/vaservice/loginAction/loginIndex?language=en

Uzupełniamy dane:
E-ticket number: 999xxxx
ID type: Passport
ID number:podajemy numer paszportu

I mamy wgląd do naszej rezerwacji. Gdzie możemy dodać transfer hotel oraz transfer loung.
PS.
Działa na rezerwacje z OTA i nie tylko jak wspomniał/a @LonDynia

@administrator prosiłbym o przyklejenie tego postu w wiki.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 651 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 33  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#101 PostWysłany: 24 Lut 2017 13:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2011
Posty: 1180
Loty: 394
Kilometry: 1 280 032
srebrny
Mam wyzwanie, dla mojego księgowego potrzebuje etix w formie wydruku, do celów księgowych. Lot kupowałem przez gotogate, a Lot LH i CA. Rezerwacje mi wszędzie widzi ale nie wiem jak mogę wygenerować taki wydruk etix - jak dostałem np rezerwując za mile lot Miles & More. Da się coś takiego otrzymać. Jeśli tak to jak mogę taki etix wygenerować?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#102 PostWysłany: 06 Mar 2017 11:17 

Rejestracja: 22 Lut 2016
Posty: 5
Leciałem do Wietnamu, przez Pekin. 2 bagaże uszkodzone. W W drodze powrotnej jeden z nich zaginął. Niby się odnalazł, tzn. został zlokalizowany, ale po 2 dniach dalej nie dotarł do mnie. Jeśli chodzi o sam lot, to jak już wielu wspominało, słaby angielski stewardes, jedzenie średnie, a nawet kiepskie. Piwo skończyło się po niespełna 2 godzinach lotu. Wszystkie napoje podawane z dużych butelek. System rozrywki mierny, z niedziałającymi kontrolerami. Na lotnisku w Wietnamie przeszliśmy na początku odprawy, a zostaliśmy odprawieni praktycznie na końcu. Dwukrotnie odsyłano nas do kolejki obok, gdyż zamykano odprawę w danym stanowisku. Informacja została przekazywana dopiero po podejściu do zamykanego stanowiska, a nie wcześniej, że np. jeszcze 2 osoby i zamykamy.Ogólna ocena tej linii wypada bardzo źle.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#103 PostWysłany: 11 Mar 2017 23:10 

Rejestracja: 11 Mar 2017
Posty: 1
Mam pytanie do osób, które kiedyś podróżowały Air China. Lecę z Warszawy do Sydney przez Pekin, podobno na tej trasie nie da się zrobić check-inu online. W tej sytuacji rozumiem, że odprawię się na lotnisku. Przy rezerwacji biletu nie podawałam numeru paszportu, właściwie poza imieniem i nazwiskiem to nie chcieli żadnych moich danych. Nie będzie w tej sytuacji problemów? I co z wyborem siedzeń? Zostaną mi automatycznie przydzielone na lotnisku przy odprawie? I jeszcze jedno pytanie w sprawie bagażu - da się go nadać od razu do Sydney czy muszę go odebrać w Pekinie i nadać ponownie? Limit wagowy to 20kg, chciałabym dopłacić za nadbagaż bo raczej się nie zmieszczę, tylko że jak będę nadawać bagaż 2x (w Warszawie i Pekinie) to zapłacę za nadwyżkę podwójnie?
Z góry dziękuję za wszelką pomoc ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#104 PostWysłany: 11 Mar 2017 23:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
Bagaz nadajesz na cala podroz, miejsca dostaniesz przy odprawie na lotnisku. Mozesz poprosic o preferowane o ile beda jeszcze dostepne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#105 PostWysłany: 26 Mar 2017 15:39 

Rejestracja: 26 Mar 2017
Posty: 3
Witam dokładnie za miesiąc lecimy do Manila przez Pekin 26.04.2017. Wracamy ta samo linia. Były super promocje i zamiast sprawdzić wszystko a później kupić zrobiliśmy na odwrót i teraz trzeba się poradzić ludzi zaprawionych w bojach.

LHR-PEK-MNL
Baggage allowance: 1 Piece(s) 《~~~ z racji tego że wykupiłem już bilety ale nie zwróciłem uwagi na bagaż czy ktoś może mi opisać ile i jakie. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji. Z racji tego że to nas 1 lot do Azji i pierwszy Air China chcemy mieć wszystko jasne żeby później nie było jakiś niemiły niespodzianek.

I co do odprawy. Odprawa na lotnisku przed lotem? Czy online?
Jak by ktoś mógł pomóc bym był bardzo wdzięczny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#106 PostWysłany: 26 Mar 2017 16:04 

Z odprawą online w CA bywa różnie - raz można się odprawić 24h przed odlotem, a raz się nie da bo strona wali błędami. Na lotnisku nie ma już żadnego problemu.

Co do bagażu, to o ile pamiętam, podręczny do 5kg, a rejestrowany do 23kg.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#107 PostWysłany: 09 Maj 2017 01:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 217
niebieski
Miłe zaskoczenie Air China.
Lot Waw-Pek a następnie Pek-Mel.
Obłożenie na 1 jakieś 40 procent
a na 2 50. Można było poczuć namiastke klasy biznes w ekonomicznej leżąc na 2-3 fotelach :)
2 cieple posiłki do Pekinu w tym bardzo dobry kurczak oraz jajecznica z czyms przypominajacym kiełbase.
Co do lotu do Melbourne to tu tylko 1 w dodatku taki sobie. Rozrywka pokładowa ok ale bez szału, kilka nowości, które pozwalają jakoś skrócic sobie lot natomiast do Melbourne tez gorzej z systemem - przycinal sie.
Obsługa w Warszawie bardzo miła. Nie mogłem się jednak odprawic online. Dzwonilem na chinska infolinie i tam dowiedzialem sie, ze moja rezerwacja istnieje wiec bylem o tyle spokojniejszy. Podsumowujac za cene ponizej 2000 w mojej ocenie linia warta polecenia przynajmniej na trasie do Pekinu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#108 PostWysłany: 30 Maj 2017 11:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 653
Loty: 290
Kilometry: 723 470
niebieski
Czy sprawdzają w jakikolwiek sposob ilosc/wage/wymiary podręcznego ?

Wg ich informacji mozna miec 1 bagaz o wymiarach 55x40x20 cm i wadze 5kg i nie wspominaja nic o "personal item" a to troche mało..
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#109 PostWysłany: 30 Maj 2017 12:10 

Jak lecialem nimi na trasie Bud-Hkg, to nikt tego nie sprawdzał, a sporo osób miało duże walizy jako podręczny.
Góra
 PM off
kb_poland uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#110 PostWysłany: 03 Sie 2017 18:55 

Rejestracja: 03 Sie 2017
Posty: 1
Witajcie,

Czy ktoś kto podróżował już Air China mógłby powiedzieć czy podczas odprawy sprawdzana jest karta płatnicza, którą użyto do zakupu biletów?

Dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#111 PostWysłany: 03 Sie 2017 19:04 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1316
srebrny
Lecialem pare razy, mi nie sprawdzali.

Enviado desde mi ALE-L21 mediante Tapatalk
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off
frizzy uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#112 PostWysłany: 03 Sie 2017 19:04 

Nie sprawdzają.
Góra
 PM off
frizzy uważa post za pomocny.
 
      
#113 PostWysłany: 10 Sie 2017 07:13 

Rejestracja: 02 Maj 2017
Posty: 8
Witam. Jestem na kupnie biletu do Bangkoku. Znalazłem dzisiaj taka ofertę
http://kayak.fly4free.pl/#/flights/WAW-BKK/20 ... 46f68ae4db

Czy ktoś może leciał już tą linią i trasą. Oferta jest dla mnie nie tylko atrakcyjna cenowa ale pomyślałem że przez te 9h czasu wolnego będę mógł na chwilę wyskoczyć do miasta. Co myslicie, czy jest sens tak wczesna pora ok 6 rano wybierać się do centrum Pekinu ;)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#114 PostWysłany: 10 Sie 2017 07:37 

Trasą nie, linią tak. Możesz poczytać-> air-china,226,97925&start=100
Szału się nie spodziewaj - samoloty nie są pierwszej świeżości, system rozrywki raczej ubogi, no i jak jesteś wysoki, to będziesz narzekał na zbyt mała ilość miejsca na nogi. Ale ogólnie jest ok, zwłaszcza, że ceny mają dość przystępne.

A co do wyskoczenia na miasto, to odlicz sobie od tego procedury lotniskowe (kolejki na PEK są często ogromne), dojazd do/z miasta (~1:30h w jedną stronę) i niewielki zapas na wypadek jakiś problemów.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#115 PostWysłany: 10 Sie 2017 08:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1192
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
Ja mam wrażenia bardzo średnie, na tyle, że chyba więcej z nimi nie polecę.
Bardzo niemiła obsługa - pytanie o drugą puszkę napoju skończyło się fochem. Jedzenie okropne, smak congee daje wręcz bezcenne wrażenia.
W Pekinie tłum taki, że wracając do WAW w środku nocy ledwo złapaliśmy samolot więc może być różnie z tą wycieczką do miasta.
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#116 PostWysłany: 15 Sie 2017 22:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 797
Loty: 59
Kilometry: 98 063
niebieski
Pytanie do lecących tą linią.
Czy w klasie ekonomicznej są przy fotelach jakieś gniazdka żeby można było podłączyć laptopa do ładowania baterii?.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#117 PostWysłany: 15 Sie 2017 22:39 

Nie ma.
Góra
 PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#118 PostWysłany: 15 Sie 2017 22:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 797
Loty: 59
Kilometry: 98 063
niebieski
to bieda .... można gdzieś w samolocie podładować deczko.


Ostatnio edytowany przez Zeus, 15 Sie 2017 22:48, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#119 PostWysłany: 15 Sie 2017 22:48 

Nie wiem jak w fotelach wyższych klas, ale zawsze możesz uśmiechnąć się do obsługi ;-)
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#120 PostWysłany: 17 Sie 2017 18:15 

Rejestracja: 29 Kwi 2017
Posty: 5
Czy na trasie Warszawa-Pekin robią jakieś problemy z używaniem urządzeń elektronicznych (smartfon/laptop) na pokładzie? Przeczytałem, że na niektórych trasach im się to zdarza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 651 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 33  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group