Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Opinie/Recenzje lotów UIA
ukraine-international-airlines-opinie-recenzje-uwagi,226,36850&p=753404&hilit=jfk#p753404
https://www.fly4free.com/flight-deals/e ... 67-300738/

Pytania dot. Jakości - negatywnych opinii będą kasowane.

Po zakupie biletu (nawet Low-Cost) można zmienić numer paszportu za darmo, dzwoniąc do biura UIA, mailem, facebookem lub PW do UIA

Miles and segments are not credited for tickets purchased for Low-cost fares.

Czyli w taryfie Low Cost nie można sobie zrobić statusu za ilość lotów

Oferta LOW COST linii lotniczych UIA. Ceny, warunki

oferta-low-cost-linii-lotniczych-uia-ceny-warunki,226,121339


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1598 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 80  Następna
Autor Wiadomość
#361 PostWysłany: 31 Lip 2017 11:09 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8850
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Bagaż lepiej zabezpieczyć.

Mi w KBP ukradli scyzoryk Victorinoxa. Zapomniałem, że mam go w kieszeni i pakowałem w ostatniej chwili, więc był niemal na wierzchu w torbie.

Patentem stosowanym przez np. Rosjan jest zakup odpowiedniej wielkości worków na śmieci, założenie ich na walizkę/torbę i zaklejenie taśmą klejącą. Nie wygląda to może zbyt ładnie, ale jest tanie i skuteczne.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#362 PostWysłany: 31 Lip 2017 11:30 

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 391
Loty: 100
Kilometry: 105 516
niebieski
Dostałem odpowiedź od Panorama Club na swoje pytanie:

Miles and segments are not credited for tickets purchased for Low-cost fares.

Czyli w taryfie Low Cost nie można sobie zrobić statusu za ilość lotów - a szkoda bo przydałby mi się większy bagaż podręczny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#363 PostWysłany: 31 Lip 2017 18:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2014
Posty: 457
Loty: 240
Kilometry: 423 012
niebieski
Kontakt telefoniczny z tą linią to kiepski żart.
Do biura w Warszawie ciężko ale można się dodzwonić, z tym, że to tylko biuro sprzedażowe i w jakimkolwiek zarządzaniu rezerwacją nie pomogą. Szkoda więc czasu by tam w ogóle dzwonić.
W call center w Kijowie natomiast słabiutko z dogadaniem się po angielsku.
Jedna pani z infolinii zrozumiała w końcu o co mi chodzi i obiecała sprawdzić i oddzwonić,
z tym, że "oddzwonienie" najwyraźniej oznacza puszczanie jednosekundowych sygnałów z zastrzeżonego numeru :)
Miałem dwie takie "próby" oddzwonienia.
Spróbowałem więc jeszcze raz zadzwonić na infolinię. Tym razem po moim pytaniu "...do you speak English?"
następuje chwila ciszy i... rozłączenie połączenia. Żenada.
Cóż, napisałem maila, może przynajmniej odpisać potrafią.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#364 PostWysłany: 31 Lip 2017 19:30 

Rejestracja: 31 Paź 2014
Posty: 12
W ostatnim tygodniu dzwoniłem do nich 3 razy. Z kontaktem w języku angielskim nie było żadnego problemu. Za każdym razem kiedy obiecywali że oddzwonią , robili to po 10 minutach. Jednak przepływ informacji u nich naprawdę kuleje.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 31 Lip 2017 21:33, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#365 PostWysłany: 31 Lip 2017 19:50 

worminfested napisał(a):
...z tym, że "oddzwonienie" najwyraźniej oznacza puszczanie jednosekundowych sygnałów z zastrzeżonego numeru :) Miałem dwie takie "próby" oddzwonienia.

To raczej nie jest wina konsultantów. Korzystają z VoIP na bank.
Dwa tygodnie temu kupiłem u nich bilet WAW-KBP-DNK. Lot do DNK odwołano i konsultant kilkakrotnie próbował dodzwonić się do mnie z "zastrzeżonego" numeru, by zaproponować mi inny lot. Jakość połączenia nie pozostawiała wątpliwości - VoIP.

Natomiast gdy ja miałem do nich romans, to dzwoniłem bezpośrednio do Kijowa i przynajmniej z komunikacją nie było problemu. Gorzej z rozwiązywaniem problemu odprawy online - na odcinek krajowy "się nie da odprawić online i nic więcej nie mogę w tej sprawie zrobić".
Góra
 PM off  
      
#366 PostWysłany: 01 Sie 2017 11:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2014
Posty: 457
Loty: 240
Kilometry: 423 012
niebieski
Z oddzwonieniem mogę uwierzyć w problemy techniczne ale rozłączanie się kiedy to ja dzwonię na ich numer to już jest słabe. Może miałem akurat pecha.
Na maila odpisali szybko. Żeby było śmieszniej na jednego maila odpisały 2 różne osoby w odstępie kilkudziesięciu minut. Niezły tam mają bajzel :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#367 PostWysłany: 02 Sie 2017 13:31 
OFICJALNY PROFIL
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2017
Posty: 137
Loty: 102
Kilometry: 106 629
Szanownie panstwo!
Tak duzo tutaj pytan, nie wiem nawet co komu odpowiadac :)
Polecam pisac do nas na warsaw@flyuia.com (w jezyku polskim, to jest nasze biuro w Warszawie). Wiem ze trudno z telefonem, ale ne maily zawsze agenty odpowiada.
Rowniez mozna napisac na bookinghelp@flyuia.com (w jezyku angielskim albo ukrainskim)
Mozna pisac do mnie w wiadomosciach prywatnych tutaj, na fly4free forum, nie odpowiadam codziennie, ale staram sie ASAP.
Dzieki,
UIA
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#368 PostWysłany: 06 Sie 2017 11:37 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 28
Witajcie. Czy ktoś podróżował z Was tą linią z niemowlęcim ? Czy przy zakupie biletów dla dorosłych trzeba również zakupić bilet dla niemowlęcia poniżej 2 roku życia, który będzie siedział na kolanach u jednego z rodziców ? W wyszukiwarce na stronie jest oddzielna kategoria niemowlę (ang. infant) i dolicza za niego opłatę jak za połowę biletu dla dorosłego.
Z kolei w FAQ flyuia znalazłem: "Niemowlęta (dzieci poniżej 2 roku życia) podróżują na kolanach dorosłych. Jeśli planowana jest podróż z dwoma niemowlętami należy wykupić dodatkowe miejsce w samolocie. W takim przypadku można używać do przewozu dziecka fotelika samochodowego umieszczanego na siedzeniu samolotu. Tylko dzieci, które skończyły 6 miesięcy mogą podróżować korzystając z oddzielnego miejsca."
Jeżeli chcemy aby dziecko podróżowało u nas na kolanach to mam kupić bilet tylko dla dorosłych ?Jeżeli tak to gdzie później zgłosić dane dziecka ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#369 PostWysłany: 07 Sie 2017 09:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 435
Loty: 196
Kilometry: 323 953
niebieski
Kupujesz dla niemowlecia bilet (bez miejsca) jak w innych liniach. Po prostu przejdź przez proces zakupu biletu az do platnosci i wszystko bedziesz wiedzial :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#370 PostWysłany: 09 Sie 2017 13:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
czerwiec 2018
sporo tanich krajowek
Załącznik:
uia.JPG
uia.JPG [ 47.05 KiB | Obejrzany 1808 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#371 PostWysłany: 23 Sie 2017 12:26 

Rejestracja: 24 Gru 2011
Posty: 40
Loty: 32
Kilometry: 35 695
Witam, mam pytanie. Chce kupić bilet dla osoby, która nie ma jeszcze paszportu. Przy zakupie biletów wymagane jest podanie danych paszportowych (w tej sytuacji jestem zmuszony podać swoje). I czy to jest równoznaczne z faktem iż zakupie go dla siebie ? Czy potem przy odprawie będę mógł zmienić dane na dane kolegi ? Z góry dziękuje za odpowiedź !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#372 PostWysłany: 23 Sie 2017 12:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2011
Posty: 597
niebieski
Będziesz mógł zmienić, temat był poruszany wcześniej. Pisał o tym UIA w postach w tym temacie
_________________
Proszę, wejdź i kliknij. Możesz pomóc innym :)
www.pajacyk.pl
www.wyklikajzywnosc.pl
www.okruszek.org.pl
www.pustamiska.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#373 PostWysłany: 23 Sie 2017 13:05 

Rejestracja: 24 Gru 2011
Posty: 40
Loty: 32
Kilometry: 35 695
W pracy jestem, a chciałem uzyskać w miarę szybką odpowiedź. Dziękuje bardzo !!! (Post do kasacji potem)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#374 PostWysłany: 05 Wrz 2017 03:01 

Rejestracja: 17 Maj 2017
Posty: 640
Loty: 86
Kilometry: 165 130
Zbanowany
https://flight-report.com/en/report/265 ... W-Kiev-KBP

Na trasie do Kijowa w economy dostaje sie obiad czy koles jedzenie sobie wykupił?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#375 PostWysłany: 05 Wrz 2017 06:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Dostaje się szklankę wody (autor pisze wyraźnie, że zamówił).
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#376 PostWysłany: 05 Wrz 2017 08:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2017
Posty: 267
A ja muszę się poskarżyć na UIA...

W maju w promocji kupiłam lot WAW-IEV-WAW. Po czym w sierpniu otrzymałam informację, że zmieniły się godziny lotów, co mi oczywiście pokrzyżowało plany związane z dalszym lotem. Poprosiłam więc grzecznie o zwrot kasy za bilet.
No i dostałam zwrot, ale tylko 50% ceny, którą zapłaciłam.
A UIA nie raczyła mi nawet odpowiedzieć na pytanie, dlaczego tak się stało.

Mieliście takie doświadczenia może?

Będę próbowała dalej z nimi negocjować, ale wydaje mi się to być cokolwiek niepoważne...
_________________
http://www.babistravelguide.blogspot.com

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#377 PostWysłany: 05 Wrz 2017 08:45 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
@meteorka2207 Można spróbować się zapytać @UIA na PW
Góra
 Profil Relacje PM off
meteorka2207 uważa post za pomocny.
 
      
#378 PostWysłany: 05 Wrz 2017 08:52 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1815
niebieski
ind_globtroter napisał(a):
https://flight-report.com/en/report/26597/Ukraine-International-PS-804-Warsaw-WAW-Kiev-KBP

Na trasie do Kijowa w economy dostaje sie obiad czy koles jedzenie sobie wykupił?


Tutaj można wybrać posiłek, ceny większości naprawdę przystępne:

https://www.flyuia.com/eng/pre-order-food.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#379 PostWysłany: 05 Wrz 2017 08:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2017
Posty: 267
Na razie wysmarowałam maila do polskiego biura, ale faktycznie mogę zapytać też UIA na priv
Dzięki @michzak
_________________
http://www.babistravelguide.blogspot.com

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#380 PostWysłany: 05 Wrz 2017 09:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2014
Posty: 457
Loty: 240
Kilometry: 423 012
niebieski
Najlepiej pisać na mail Contact@flyuia.com . Dosyć szybko odpisują.

Zwrot całości zapłaconych pieniążków jest możliwy, gdy godzina lotu zmieniła się o minimum 5 godzin.
Taką odpowiedź otrzymałem, gdy chciałem zwrócić bilet, kiedy godzina mojego wylotu przesunęła się o... 4 godziny i 50 minut :evil:
"Please note, that re-routing to the final destination or reimbursement of the full cost of the ticket is possible if the flight does not meet your demands anymore – when the time of delay exceeds 5 hrs."

Przy innym zwrocie pobierają opłatę 10 USD za "refund".
W każdym razie zwróciłem bilet bezzwrotny z taryfy Low Cost i dostałem całość ceny minus te 10 USD
(w moim przypadku całość ceny to były podatki - opłata za bilet i paliwowa były 0 zł).
Góra
 Profil Relacje PM off
lalka150 lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1598 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 80  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group