Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Nie wiemy kiedy będzie pula nowych biletów. Posty z pytaniem o nową pulę biletów będą kasowane


Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5534 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255 ... 277  Następna
Autor Wiadomość
#5021 PostWysłany: 13 Lip 2017 13:31 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
smutna rzeczywistość, ale tak... :( Jeszcze ostatnio mi się facet zaczął krzywić że musi się przesiadać i zapewniał cały czas że jego miejsce jest przecież wolne i mogę tam usiąść.
@jacek96, źle szukasz :D a tak poważnie to wnikliwie się tenu nie przyglądałem, ale nie widziałem żadnych różnic. Miejsca są poblokowane dopiero w nowej puli.

W ramach ciekawostki: Strona PB wyświetla się ze znaczkiem P, natomiast załączniki na stronie są z logiem... Onnibusa.

Załączniki:
pb.jpg
pb.jpg [ 4.73 KiB | Obejrzany 1028 razy ]
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#5022 PostWysłany: 13 Lip 2017 23:24 

Rejestracja: 29 Paź 2016
Posty: 25
Kupując bilet na stronie Polonusa można sobie wybrać miejsce, a jak jest z biletami na ich kursy kupionymi na stronie PB? Początek numeru rezerwacji to numer miejsca czy siada się gdzie jest wolne?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5023 PostWysłany: 13 Lip 2017 23:30 

Rejestracja: 24 Mar 2017
Posty: 2
burek132 napisał(a):
Kupując bilet na stronie Polonusa można sobie wybrać miejsce, a jak jest z biletami na ich kursy kupionymi na stronie PB? Początek numeru rezerwacji to numer miejsca czy siada się gdzie jest wolne?

Tak samo, wybierasz sobie miejsce i jest ono napisane na rezerwacji, NIE JEST to żadna liczba z numeru rezerwacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5024 PostWysłany: 14 Lip 2017 00:16 

Rejestracja: 29 Paź 2016
Posty: 25
Nie wybiera się miejsca przy takim zakupie (chyba to działa tylko na kursach do Lublina).


Ostatnio edytowany przez Zeus, 14 Lip 2017 00:17, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5025 PostWysłany: 15 Lip 2017 14:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2013
Posty: 1588
niebieski
Widzicie jeszcze zniżkę dla dziecka tę -100%? Nie pokazuje jej już podczas zakupu biletu a na stronie jest napisane:

PolskiBus.com udostępnia ofertę specjalną dla dzieci do lat 6 aż do 5 września!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5026 PostWysłany: 16 Lip 2017 03:26 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
maksiu napisał(a):
Masakra, przyganiał kocioł garnkowi - todos los idiotas :P

Ja pisałem o biletach dla dzieci <wall> PB wyraźnie mówił (o czym było w tym wątku), że przedłuży promocję dla dzieci wraz z nową pulą biletów


Oto co PB wyraźnie mówił :mrgreen:

Załączniki:
Screenshot_2017-07-16-03-18-41-1.png
Screenshot_2017-07-16-03-18-41-1.png [ 64.49 KiB | Obejrzany 1760 razy ]
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5027 PostWysłany: 16 Lip 2017 21:34 

Rejestracja: 29 Paź 2016
Posty: 25
W swoich ogłoszeniach o pracę PolskiBus szuka kierowców m. in. z lokalizacją w Legnicy i czeskiej Ostrawie. Czy może to oznaczać jakieś plany nowych przystanków czy po prostu tak trudno znaleźć im pracowników, że szukają w różnych lokalizacjach?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5028 PostWysłany: 16 Lip 2017 21:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 340
Loty: 113
Kilometry: 203 751
niebieski
Raczej optymalizacja czasu pracy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5029 PostWysłany: 16 Lip 2017 21:48 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
No nie do końca...
Nowa linia, z tym że brandowana pewnym zielonym, niemieckim przewoźnikiem.
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5030 PostWysłany: 18 Lip 2017 01:23 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
No i dzieje się...
Nie zależy im kompletnie na przywróceniu funkcjonalności strony rezerwacji biletów, czyli pewnie coś jest już przesądzone i kasę liczy kto inny.

Haters gonna hate, ale co jest pewne: szykuje się fuzja z Flixbusem (no bo z czym?!), w systemie od groma miast z całej Europy + nawet UK było przez chwilę. Katania też :P
Z drugiej strony Portsmouth obsługuje megabus a nie flixbus - a też się pojawiło.
Dobra, tak na żywo bez żadnych faktów to mogę tylko spekulować ale... Coś się kisi. Również zwinięcie zniżki komercyjnej dla dzieci, po cichu, wskazywałoby że kto inny dysponuje miejscami...

Edit: po zapoznaniu się z szczegółowym rozkładem biura Agat, śmiem twierdzić że powyższe może być, przynajmniej po części za sprawą Agat'u/a a nie flixa.
Zapowiada się ciekawie.. PB ryjący po dnie ale ciągle reanimujący swój PR 'nowymi' trasami... konkurencji xD

Załączniki:
Screenshot_2017-07-18-01-57-41-1.png
Screenshot_2017-07-18-01-57-41-1.png [ 52.77 KiB | Obejrzany 1532 razy ]
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5031 PostWysłany: 18 Lip 2017 03:41 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 800
niebieski
steward napisał(a):
No i dzieje się...
Nie zależy im kompletnie na przywróceniu funkcjonalności strony rezerwacji biletów, czyli pewnie coś jest już przesądzone i kasę liczy kto inny.

A skąd info, że im kompletnie nie zależy?

steward napisał(a):
po zapoznaniu się z szczegółowym rozkładem biura Agat, śmiem twierdzić że powyższe może być, przynajmniej po części za sprawą Agat'u/a a nie flixa.

I istotnie tak jest - te egzotyczne kierunki to kilka tras obsługiwanych przez Agat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5032 PostWysłany: 18 Lip 2017 08:26 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
Nie starali się w żaden sposób określić kiedy przywrócą funkcjonalność strony.
Nie opracowali/nie zaoferowali żadnego alternatywnego sposobu kupna biletów na już.
Ogólnie winę za niefunlcjonalność strony ma ponosić klient.

Teraz ok, da się już sprawdzic w wyszukiwarce więc widać ze agat. Ale w nocy wskakiwały pojedyncze miasta na kilka minut i znowu znikały... Ciężko było się połapać.
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5033 PostWysłany: 18 Lip 2017 09:02 

Rejestracja: 28 Lut 2012
Posty: 45
@steward I jest alternatywą na kursy do Berlina. Teraz można kupić na stronie flixbus.pl i jechać PB. Jeśli ktoś potrzebuje na prawdę jechać to może kupić gdzie indziej i ma alternatywę przy tej dużej awarii PB.
_________________
Image

FP : https://www.facebook.com/Flixbuspolska/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5034 PostWysłany: 18 Lip 2017 09:11 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
No, bo wszyscy mają ochotę jechać do Berlina :P
Ok, jeśli komuś odpowiada zawyżona o np. 2x cena i akurat jedzie do/z Berlina to spoko.
Ale ja mówię o całości połączeń PB i tylko zważ że bądź co bądź ale każda alternatywa na dłuższych trasach jest zazwyczaj droższa niż PB. A na międzynarodowych nawet dużo droższa...

A jeśli przez "gdzie indziej" miałeś na myśli inny kanał niż flixbus /polskibus.com. to sprecyzuj proszę bo PB nie prowadzi (wedle mojej wiedzy) dystrybucji biletów przez inne strony.

Edit: paczam fb, tam PB twierdzi że we Wrocławiu, Krakowie i na Wilanowskiej da się obecnie kupić bilety...
Na Wilanowskiej faktycznie wiem że kiedyś numerem rezerwacji była kartka z pieczątką od PB, więc wierzę. Ale powątpiewam że zewnętrzny sprzedawca we Wrocławiu czy Krakowie ma dostęp do padniętej strony.
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5035 PostWysłany: 18 Lip 2017 10:28 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
We Wrocławiu, Łodzi można było kupic u bagażowego, ale to juz przeszłość. Moze bileterzy w niektorych miastach nadal funkcjonują?! :?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5036 PostWysłany: 18 Lip 2017 10:43 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
Nie nie, mowa o kasach dworców (MDA, Polbus) i dołożyli jeszcze Młociny. Ale oni kupują przez tą samą stronę co zwykły klient przecież...

Aaaaa... ATENY?! :? Ja czekam na Tokio w takim razie w systemie PB

Załączniki:
Screenshot_2017-07-18-10-53-19-1-1.png
Screenshot_2017-07-18-10-53-19-1-1.png [ 29.44 KiB | Obejrzany 1294 razy ]
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#5037 PostWysłany: 18 Lip 2017 15:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1991
srebrny
Nie ma co się ograniczać, ja czekam na Hawaje :)
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5038 PostWysłany: 18 Lip 2017 15:48 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 1030
Loty: 28
Kilometry: 19 093
niebieski
Strona nie funkcjonuje , obawiam się najgorszego oby to było tylko złe przeczucie , nigdy chyba tak długo nie naprawiali strony. , to chyba świadczy o czymś , pamiętacie OLT strona też im nie działała ale to moje przypuszczenia proszę nie odnosić się do nich
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5039 PostWysłany: 18 Lip 2017 18:18 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 800
niebieski
steward napisał(a):
Nie nie, mowa o kasach dworców (MDA, Polbus) i dołożyli jeszcze Młociny. Ale oni kupują przez tą samą stronę co zwykły klient przecież...


Chyba jednak kupują jakoś inaczej (być może potwierdzają dostępność miejsc telefonicznie?), bo na Młocinach sprzedawali rano bilety przy padniętej stronie.

mezo23 napisał(a):
Strona nie funkcjonuje , obawiam się najgorszego oby to było tylko złe przeczucie , nigdy chyba tak długo nie naprawiali strony. , to chyba świadczy o czymś , pamiętacie OLT strona też im nie działała ale to moje przypuszczenia proszę nie odnosić się do nich


A jak Intercity miało awarię sprzedaży przez cztery dni to bankrutowało czy było przejmowane przez DB? To chyba o czymś świadczy;)
Coś muszą dłubać w systemie, bo w nocy była przez pewien czas możliwość kupna biletów, chociaż system nie działał wydajnie. W ciągu dnia ruch jest zapewne dużo większy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5040 PostWysłany: 18 Lip 2017 19:10 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
Młociny i Wilanowska rządzą się osobnymi prawami, to są punkty własne PB i pracownicy mogą więcej. mają dostęp bezpośrednio do systemu a i na wypadek że system nie działa mogą ręcznie 'wygenerować' (ułożyć byle jaki numer rezerwacji na chybił trafił) numer rezerwacji, potwierdzić jego wiarygodność pieczątką na kartce papieru z tym nr. i oddelegować do kierowcy który sobie owy spisze.
Raz tak jechałem z Wilanowskiej.
A PB na profilu twierdzi, że "wielu osobom się zakup biletów udaje" w momencie jak od przedpołudnia bez przerwy mają wyłączony booking.polskibus.com

Haha, ale Laskowice Pomorskie - Bydgoszcz - Hel zdążyli przejąć (DB) xxD
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5534 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255 ... 277  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Yandex [Bot] oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group