Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 659 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 33  Następna
Autor Wiadomość
#421 PostWysłany: 07 Lip 2017 08:06 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 12
Loty: 57
Kilometry: 146 309
dzieki za info. Bylem swego czasu pod Craven Cottage i z racji tego, ze jest chyba najbardziej klimatyczny tam bede uderzal. Ewenentualnie tak jak piszecie, Spurs na Wembley;) A czy orientujecie sie mniej wiecej ile na Fulham kosztuje wejsciowka?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#422 PostWysłany: 07 Lip 2017 11:15 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 986
niebieski
A robił ktoś Anfield Tour? Będę w Liverpoolu i myślę czy nie wpaść. Odbywa się na początku sierpnia jakiś Preview Stadium Tour. Czy w ramach tego zwiedzania jest opcja wejścia w pobliże murawy albo na trybuny? Bo to by mnie interesowało a czytam że przed sezonem jak trwają prace nad murawa nie można wchodzić w niektóre miejsca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#423 PostWysłany: 12 Lip 2017 14:07 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
Jest teraz jakiś klub z Premier League, na który chcąc iść na mecz nie trzeba mieć Membershipa ? Kojarzę Watford, któryś jeszcze ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#424 PostWysłany: 12 Lip 2017 14:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 305
Loty: 74
Kilometry: 275 193
niebieski
jakubmistrz napisał(a):
dzieki za info. Bylem swego czasu pod Craven Cottage i z racji tego, ze jest chyba najbardziej klimatyczny tam bede uderzal. Ewenentualnie tak jak piszecie, Spurs na Wembley;) A czy orientujecie sie mniej wiecej ile na Fulham kosztuje wejsciowka?


na sektor Riverside zaplacisz chyba z £20 sa ceny na stronie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#425 PostWysłany: 12 Lip 2017 15:22 

Rejestracja: 02 Lut 2014
Posty: 68
Loty: 288
Kilometry: 529 188
"Jest teraz jakiś klub z Premier League, na który chcąc iść na mecz nie trzeba mieć Membershipa ? "

W ubiegłym sezonie byłem na meczach West Brom- Tottenham i Manchester City - Tottenham. Oba w sektorze gospodarzy i na oba mecze kupiłem normalnie bilet przez neta bez żadnych dodatkowych opłat. Często zależy to od przeciwnika, bo np. West Brom na mecze z United, City, Liverpool i Arsenal wymagał Membershipa.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kravkrk lubi ten post.
 
      
#426 PostWysłany: 12 Lip 2017 16:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 146
Kilometry: 167 097
niebieski
chris0o napisał(a):
A robił ktoś Anfield Tour? Będę w Liverpoolu i myślę czy nie wpaść. Odbywa się na początku sierpnia jakiś Preview Stadium Tour. Czy w ramach tego zwiedzania jest opcja wejścia w pobliże murawy albo na trybuny? Bo to by mnie interesowało a czytam że przed sezonem jak trwają prace nad murawa nie można wchodzić w niektóre miejsca.

Na zwykłym tourze byłem parę lat temu, jeszcze przed budową tej mocno odstającej od reszty trybuny głównej. Tour standardowy, ale jednocześnie zupełnie w porządku. Praktycznie zawsze na takim tourze jest możliwość zrobienia zdjęć z trybun i przy ławkach rezerwowych. Na Anfield osobno pokazywano też The Kop.
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#427 PostWysłany: 12 Lip 2017 17:27 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 986
niebieski
No właśnie mówisz o takim zwykłym tourze, a ponoć te przedsezonowe są jakieś inne, bo rzekomo trwają jakieś prace na stadionie/murawie itp.
Choć szczerze mówiąc średnio wyobrażam sobie stadium tour bez wejścia na trybuny chociażby czy szatni. Za co wtedy płacić te 17 funtów :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#428 PostWysłany: 12 Lip 2017 18:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 146
Kilometry: 167 097
niebieski
Toury bez szatni odbywają się choćby w dni meczowe. Ale bez trybun i zejścia na poziom murawy raczej sobie nie wyobrażam. Zapytaj mailowo w klubie, obstawiam, że odpowiedzą.
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off
chris0o lubi ten post.
 
      
#429 PostWysłany: 13 Lip 2017 08:44 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 226
niebieski
chris0o napisał(a):
No właśnie mówisz o takim zwykłym tourze, a ponoć te przedsezonowe są jakieś inne, bo rzekomo trwają jakieś prace na stadionie/murawie itp.
Choć szczerze mówiąc średnio wyobrażam sobie stadium tour bez wejścia na trybuny chociażby czy szatni. Za co wtedy płacić te 17 funtów :P


Do czasu wymiany murawy na Anfield (nie podają niestety konkretnej daty zakończenia), wycieczki nie obejmują wejścia na murawę, ławek rezerwowych i The Kop, sporo się traci, ale nowa trybuna i tak jest świetna do zobaczenia wewnątrz, z góry są super widoki na cały Liverpool.
Góra
 Profil Relacje PM off
chris0o uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Bilety nieogarnięte
#430 PostWysłany: 15 Lip 2017 18:28 

Rejestracja: 26 Gru 2013
Posty: 11
Ponieważ dawno nie byłem na Wyspach na meczu to chciałbym prosić o wyjaśnienie mi pewnych kwestii. Czy membership potrzebny jest tylko do zakupu biletu czy też do wejścia na stadion? I czy posiadając go mogę kupić więcej niż jeden bilet na dane spotkanie? I czy kupując bilet od konika wejdę bez membera na stadion? I czy istnieje możliwość czekania do ostatniej chwili z zakupem biletu u koników tak aby zeszli z ceną. Tylko wtedy zdajsie nie można przegapić "godziny zero" tj. kick offu bo wtedy już nie wpuszczą tak? Dalej Angole tak mają?
I drugi temat czy w championship i niższych ligach też jest potrzebny member, czy można kupić bez problemu bilety w kasach na mecze na których można zakładać że nie będzie kompletu widowni?
Wiem że na premiership można ogarnąć bilety przez pośredników typu livefootballtickets czy hotfotballtickets ale u nich jest straszna przebitka cenowa i za sam bilet zapłacę ok.700 pln na mecze z najniższej kategorii na MU. Masakra
Góra
 Profil Relacje PM off
MagicDubs lubi ten post.
 
      
#431 PostWysłany: 16 Lip 2017 21:24 

Rejestracja: 12 Lis 2016
Posty: 112
Co do membership to zalezy od klubu. Czsami jest to numer, ktory potrzebujesz do zakupu biletu, ale I tak dostajesz papierkowy bilet, a czasami jest to magnetyczna karta, na ktora nabijaja elektronicznie bilet, wiec jest potrzebna do wejscia na stadion. Koniki sprzedaja bilety przed kazdym praktycznie meczem I nie ma takiej opcji, zeby nie wpuszczali po rozpoczeciu spotkania( spoznienia sa dopuszczalne). W nizszych ligach mozna spokojnie kupowac bilety bez membera( choc sa takie mecze, na ktore biletow niestety nie kupisz bez czlonkostwa).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#432 PostWysłany: 17 Lip 2017 20:40 

Rejestracja: 04 Paź 2016
Posty: 104
Zbanowany
Do Piotr01: Przyszedł dzisiaj member United. Ale tylko mój, dziewczyny jeszcze nie. Tel wysłałem Ci na pw(jeśli to jeszcze aktualne).
Góra
 Profil Relacje PM off
Piotr01 lubi ten post.
 
      
#433 PostWysłany: 19 Sie 2017 12:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Kwi 2017
Posty: 7
@Tomy's dziękuję za informacje ;) i za pomoc.

Jakieś 2 tygodnie temu również dostałem przesyłkę z Manchesteru z Memberami. Teraz tylko bookuje bilety i lecę ;)

Jeszcze raz dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#434 PostWysłany: 20 Sie 2017 19:11 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2139
Loty: 138
Kilometry: 282 808
HON fly4free
Jaka jest szansa na zakup 2 biletów Chelsea-Arsenal przed stadionem w dniu meczu? W przedsprzedaży wiem ,że nawet jak teraz wykupię membera to i tak nie wiele mi to pomoże.
Dzień wcześniej planuję Tottenham – Swansea więc tak bardzo nie chciałbym tracić czasu na derby Londka jeżeli szanse są mniejsze niż 20%, z drugiej strony wszędzie czytałem,że na Bilbao niema szans kupić biletu a w dniu meczu można było bez problemu w kasie kupić, oczywiście tu na bilety w kasie nie liczę ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#435 PostWysłany: 21 Sie 2017 09:18 

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 270
niebieski
Nie wiem czy nadal jest taka sama praktyka ale jeszcze kilka lat temu (w czasie największej hegemonii Chelsea) praktycznie zawsze w dniu meczu była pula biletów w kasach. Oczywiście dość małą i oczywiście sprzedaż trwała do godziny czasu i trzeba było być pod Stamford od 9 rano ale sprzedaż była zawsze. Nie wiem czy się cos pozmieniało ale ja bym próbował.
Góra
 Profil Relacje PM off
jar188 lubi ten post.
 
      
#436 PostWysłany: 05 Paź 2017 13:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 370
Loty: 66
Kilometry: 123 094
niebieski
Ktos chetny na Tottenham-Liverpool ? Bilet 48 funtow na stronie klubu, lot wizzairem 338 pln plus hotel i przejazdy po miescie

Załączniki:
tott.jpg
tott.jpg [ 152.39 KiB | Obejrzany 655 razy ]
wizz.jpg
wizz.jpg [ 46.95 KiB | Obejrzany 655 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#437 PostWysłany: 05 Paź 2017 13:07 

No i mecz na WEMBLEY!!!!
Góra
 PM off  
      
#438 PostWysłany: 05 Paź 2017 14:03 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2139
Loty: 138
Kilometry: 282 808
HON fly4free
Tyle ,że akurat Wembley nie ma co się zachwycać, raczej przeciętny projekt. Lepiej prezentuje się nasz stadion narodowy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#439 PostWysłany: 05 Paź 2017 14:22 

Ale to przynajmniej raz każdy powinien ocenić osobiście, a jak z możliwością obejrzenia takiego meczu....
Góra
 PM off  
      
#440 PostWysłany: 05 Paź 2017 14:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 370
Loty: 66
Kilometry: 123 094
niebieski
Ciezko porownywac Stadion Narodowy do Wembley, bo "to nie chodzi w tej samej kategorii wagowej". Pojemnosc Wembley 90 tys, Narodowy 58 tys.
Góra
 Profil Relacje PM off
grzegorzkatowice lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 659 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 33  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group