Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4242 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119 ... 213  Następna
Autor Wiadomość
#2301 PostWysłany: 08 Lip 2017 17:52 

district napisał(a):
Witam,

Mam voucher powitalny i chciałbym go wykorzystać ale ściąga mi z kwoty tylko 244zl. Vouchery te powinny być warte ~750zl, prawda?

Rezerwacji dokonuje dla siebie, żony i dziecka. Wszystkie osoby maja moje nazwisko. Kwota wszystkich biletów to 650zł a zniżka jest tylko o 244zł.

Macie pomysł co może być nie tak?

Z góry dzięki!



A mi się wydaje, iż wszystko jest ok: ściąga TYLKO jemu jako wł. bo to jest ....VOUCHER POWITALNY

Kod:
bon powitalny oraz za obrót 3500 pkt (ale mniej niż 6500 pkt) nalicza maksymalnie do 734 zł, ale TYLKO DLA JEDNEJ OSOBY tj. właściciela bonu (na podstawie doświadczeń własnych uważam, że system zawsze, no może "prawie zawsze" rozpoznaje, czy właściciel jest na rezerwacji)


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 08 Lip 2017 17:54, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off
chester0 lubi ten post.
 
      
Wycieczka do Bolonii za 953 PLN. Loty z Warszawy + 4 noclegi w hotelu Wycieczka do Bolonii za 953 PLN. Loty z Warszawy + 4 noclegi w hotelu
Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie
#2302 PostWysłany: 08 Lip 2017 17:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1436
srebrny
Przeczytaj uważnie wiki - 734 zł a nie 750 a do tego powitalny odlicza osobie, na która jest karta czyli jak piszesz że bilety dla 3 osób kosztują łącznie 650 zł to oczywistym jest że nie odliczy całości, spróbuj na rezerwacji tylko dla właściciela karty i bilet aby był powiedzmy za 750 zł wtedy zobaczysz czy odliczy maks 734 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off
martaa1 lubi ten post.
martaa1 uważa post za pomocny.
 
      
#2303 PostWysłany: 08 Lip 2017 18:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 37
Loty: 56
Kilometry: 122 797
Dzięki! Faktycznie jest to odliczenie tylko dla mnie. Szkoda bo myślałem, że dziecko też uda się odliczyć skoro jest "przypisane" niejako do mojej osoby (X<2lata).

Cytuj:
- bon powitalny oraz za obrót 3500 pkt (ale mniej niż 6500 pkt) nalicza maksymalnie do 734 zł, ale TYLKO DLA JEDNEJ OSOBY tj. właściciela bonu (na podstawie doświadczeń własnych uważam, że system zawsze, no może "prawie zawsze" rozpoznaje, czy właściciel jest na rezerwacji)
- bon za obrót 6500 pkt nalicza maksymalnie do 734 zł, DLA DWÓCH OSÓB tj. właściciela bonu i osoby towarzyszącej


Pierwszy punkt - zgoda, dostaję jeden bon i wykorzystuję go tylko dla siebie 1x 734zł
Drugi punkt - nie jest przypadkiem tak że dostaje się dwa bony 2x734zł za obrót 6500pkt? A nie jak tutaj jest sprecyzowane 1x734zł ale dla dwóch osób?

Pozdrawiam,
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2304 PostWysłany: 08 Lip 2017 18:31 

U góry maszt "takie cuś"

Wskazówki dla nowych posiadaczy Karty Kredytowej Alior Ryanair:

[+] Pokaż


Koniecznie KLIKNIJ!!!
Góra
 PM off  
      
#2305 PostWysłany: 08 Lip 2017 18:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 37
Loty: 56
Kilometry: 122 797
Jak zauważyłeś pewnie (bądź nie) cytowany tekst właśnie stamtąd pochodzi.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez krasnal, 08 Lip 2017 22:07, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2306 PostWysłany: 08 Lip 2017 18:44 

To nie pozostało nic innego jak przeczytać kilka-kilkadziesiąt razy: 1 karta = 1 kod voucher za dane półrocze

A i dobra rada: zaaplikuj o KK Raiffeisen Wizzair: w twoich i ogólnie obecnych realiach dużo lepiej się sprawdza!!!
Góra
 PM off  
      
#2307 PostWysłany: 11 Lip 2017 20:16 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3578
złoty
Jako ciekawostkę napiszę, że dziś otrzymałem wznowioną kartę z Alioru w ramach programu Ryanair. Jest to VISA Credit. Zwykła karta Aliorowska bez spektakularnych samolocików ;-). Wedle infolinii karta ta dalej umożliwia zbieranie pkt w ramach programu, więc nowe karty też powinny ruszyć.
Góra
 Profil Relacje PM off
wersus79 lubi ten post.
 
      
#2308 PostWysłany: 11 Lip 2017 23:33 

Rejestracja: 06 Lut 2016
Posty: 20
Ja też otrzymałam nową kartę, ponieważ moja z samolocikiem straciła ważność. Na infolinii poinformowano mnie, że karta nadal ma program partnerski z Ryanairem. Powiedziano mi również, że do 10 lipca bank wyśle do Klientów smsy z informacją o ilości punktów. Ja smsa nie dostałam, na ostatnim wyciągu z czerwca również nie ma informacji o punktach. Jak sobie obliczyłam ile wydałam to powinno być ok, ale jakieś to wszystko nieogarnięte :roll:
Nie mówiąc już o smsie z 26.05 w którym uprzejmie informowano, że będą wysyłać smsy co miesiąc :?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2309 PostWysłany: 13 Lip 2017 11:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
Pierwszy raz nadziałem się na taki komunikat. Bon zbija cenę do 0 PLN, ale nie da się zrobić rezerwacji. Kilka prób na różnych przeglądarkach i lipa.

Załączniki:
fr.jpg
fr.jpg [ 7.59 KiB | Obejrzany 1023 razy ]
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2310 PostWysłany: 13 Lip 2017 11:13 

Napisano kilka dni temu, że rozwiązaniem jest dokupienie czegoś taniego np. powiadamiania sms za 5 czy ileś tam zł
Góra
 PM off  
      
#2311 PostWysłany: 13 Lip 2017 11:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
ta widziałem to, ale nigdy nie miałem takiego zonka, no nic tam chyba trzeba będzie wyskoczyć z 9,99PLN za bzdurnego smsa

edit
po dokupieniu smsa faktycznie poszło
ciekawe czy to "nowa funkcjonalność" na stałe, czy tylko w jakichś szczególnych przypadkach :roll:
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2312 PostWysłany: 13 Lip 2017 11:34 

Widać, że stale coś "gmyrają" przy myRyanair i zapewne jest to jak na razie dość tania prowizja za możliwość rezerwacji online

A że mieszają świadczy np. jak tu napisano już brak możliwość rezerwowania za kody vouchery biletów w innych taryfach niż podstawowa (a jeszcze w lutym się dało, gdyż dla lepszego wykorzystania przy 3 kodach tylko dla siebie RT zarezerwowałem w taryfie Leisure Plus z wykorzystaniem jednego kodu choć dopłacałem 20 zł - może wtedy też się da i w tej taryfie?... bezapelacyjnie spróbuję tą opcję z sierpniowymi o ile przyjdą....)


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 13 Lip 2017 11:50, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off  
      
#2313 PostWysłany: 13 Lip 2017 11:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
kiedyś nawet business sobie zafundowałem bez problemu, ale z tego co widzę to też dopłacałem kilkadziesiąt pln
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2314 PostWysłany: 14 Lip 2017 18:34 

Rejestracja: 06 Lut 2016
Posty: 20
Heh, też to właśnie przećwiczyłam. Jak miałam do zapłaty 0 to wyskakiwało "oj", dopiero jak dokupiłam miejsce to poszło.
A czy to normalne że np. do Aten w terminie 14-17 września vouchery nie działają, a 15-18 już tak? Nigdy wcześniej nie miałam sytuacji, że voucher nie działa na jakiś termin. Nie mówię oczywiście o wakacjach czy okresie świątecznym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2315 PostWysłany: 14 Lip 2017 19:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
nic nadzwyczajnego - pewnie pula biletów voucherów wyczerpała się na ten termin
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2316 PostWysłany: 15 Lip 2017 15:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Kwi 2017
Posty: 36
Magda1234 napisał(a):
Heh, też to właśnie przećwiczyłam. Jak miałam do zapłaty 0 to wyskakiwało "oj", dopiero jak dokupiłam miejsce to poszło.
A czy to normalne że np. do Aten w terminie 14-17 września vouchery nie działają, a 15-18 już tak? Nigdy wcześniej nie miałam sytuacji, że voucher nie działa na jakiś termin. Nie mówię oczywiście o wakacjach czy okresie świątecznym.


lukas63 napisał(a):
nic nadzwyczajnego - pewnie pula biletów voucherów wyczerpała się na ten termin


nieprawda... że pula biletów się wyczerpała; podam swój przykład...
mianowicie interesował mnie lot KRA -Barcelona 5-16 XI i po wprowadzeniu kodu okazało się że odlicza tylko cenę biletu powrotnego a do zapłaty pozostawało 429zł za lot do Barcelony (w innym terminie zbijało do zera ZŁ). Czekałem i sprawdzałem co jakiś czas i cały czas to samo, aż pewnego dnia (po około miesiącu) cena lotu powrotnego spadła na 329zł i sprawdziłem i odliczyło mi do 0 ZŁ :) Oczywiście bilety zakupiłem ale jak już wcześniej pisałem musiałem dobrać SMSa za 9,99zł/osobę.
Z moich obserwacji wynika że da się spokojnie kupić bilety w wakacje o ile cena biletów nie jest duża, a jeśli cena biletu jest stosunkowo wysoka to nie zbija kasy za ten lot.....
I jeszcze jedno, nie ma czegoś takiego jak "zbija mi tylko część kwoty" - jest tak że zbija całkowicie za bilet np. w jedną stronę a pozostaje dopłacić za powrót (albo na odwrót)
P.S. wykorzystywałem bilety powitalne
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2317 PostWysłany: 15 Lip 2017 17:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
Cytuj:
nieprawda... że pula biletów się wyczerpała; podam swój przykład...


Czyli wyczerpała się :)

A później dodali nową pulę jak bilety słabo się sprzedawały.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2318 PostWysłany: 16 Lip 2017 17:39 

Rejestracja: 06 Lut 2012
Posty: 250
niebieski
Czy obecnie można sobie tą kartę wyrobić? Strona ryanaira przekierowuje na główną Aliora

Update: infolinia Aliora mówi, że nie wiadomo kiedy wznowia kartę z programem Francy :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2319 PostWysłany: 16 Lip 2017 21:07 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8995
Ja cały czas czekam... Nie tracę nadziei :( może w tym nowym systemie bankowości internetowej coś ruszy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2320 PostWysłany: 17 Lip 2017 09:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Kwi 2017
Posty: 36
lukas63 napisał(a):
Cytuj:
nieprawda... że pula biletów się wyczerpała; podam swój przykład...


Czyli wyczerpała się :)

A później dodali nową pulę jak bilety słabo się sprzedawały.


Jak się wyczerpała skoro na ten termin kupiłem i to po tym jak wg Ciebie się wyczerpała...

po prostu "drogie" bilety (drogie - słowo względne) nie wchodzą na VOUCHERY...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4242 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119 ... 213  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group