Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 10 Sty 2017 10:29 

Rejestracja: 09 Sty 2017
Posty: 3
Zbanowany
Hej, moja koleżanka pojechała z 7 miesięcznym dzieckiem pod namiot i szczerze mówiąc ja byłam sceptycznie do tego nastawiona, ale jak wróciła to nie mogła się nachwalić, nie miała żadnych problemów z maluchem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 10 Kwi 2017 19:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Kwi 2017
Posty: 29
Loty: 49
Kilometry: 97 339
Dla dzieciaków takich od 3 lat spanie w namiocie to frajda i na bank zapamiętają z takiego wyjazdu więcej niż z takiego w którym sypiają w hotelach.
Nasza córka 10 letnia wspomina częściej kempingi niż fajne hotele :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 26 Kwi 2017 21:28 

Rejestracja: 03 Maj 2013
Posty: 59
Loty: 25
Kilometry: 44 472
Potwiedzam moja 2 latka miała dużo radości. Spała lepiej niż w domu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 26 Kwi 2017 23:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2016
Posty: 684
Z tego co pamiętam to dla małych dzieci frajdą jest nawet nocowanie w namiocie na trawniku za domem. Choróbska najłatwiej w przedzkolu złapać a od kataru zasadniczo się nie umiera.
Góra
 Profil Relacje PM off
MSG lubi ten post.
 
      
#25 PostWysłany: 24 Maj 2017 10:07 

Rejestracja: 24 Maj 2017
Posty: 2
Zbanowany
Ja ze swoją dwójką pojechałam jak córa miała 6 lat, a syn 14 miesięcy. Na 3 dni na Mazurach. Noce były ciepłe, spanie w namiocie "lepsze niż w łóżku", a młody drzemał w ciągu dnia pod gołym niebem na materacu. Dzieci w życiu nie były takie ułożone - w sensie jadły, bawiły się, spały i NIE MARUDZIŁY. świeże powietrze robi cuda :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 02 Cze 2017 21:55 

Rejestracja: 16 Sty 2014
Posty: 97
Ja byłam jak młodsza miała 2 lata i nie pchała już wszystkiego do dzioba. Spanie w namiocie jej się podobało, tylko rodzic ma więcej problemów z ogarnięciem takiego młodziaka higienicznie :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 02 Sie 2017 12:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2017
Posty: 9
Ja jeździłam już z 3 letnim dzieckiem pod namioty w góry, ale wybrałam pole namiotowe, gdzie był taki kompleks murowanych wykafelkowanych łazienek, bo tak sobie myślałam, że ogarnianie dziecka może być uciążliwe bez w miarę spoko łazienki. Córka bawiła się świetnie, dobrze spała, ale to pewnie zasługa atrakcji i tego górskiego powietrza. Najbradziej się wtedy bałam ukąszeń, ale są moskitiery do namiotów i specyfiki przeciw komarom i kleszczom przystosowane dla dzieci, które tak mocno nie śmierdzą. Stosowałam to wszystko i obyło się bez większej awarii :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 05 Wrz 2017 23:05 

Rejestracja: 05 Wrz 2017
Posty: 9
Nasz młodszy syn pojechał pierwszy raz z nami pod namiot nad Bałtyk jak miał 5 miesięcy (starszy wtedy miał 3,5 roku) i było super. Cały dzień na świeżym powietrzu powodował, że wieczorem padali ze zmęczenia ;), ale dziecko czy mniejsze tym prostsze w obsłudze i nie "odpełznie" tak szybko. Polecamy :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 16 Wrz 2017 13:33 

Rejestracja: 16 Wrz 2017
Posty: 25
Ze starszym synkiem pojechaliśmy pierwszy raz pod namiot jak miał 4.5 mca. Toskania we wrześniu, ale noce okazały się niespodziewanie zimne (z 13 stopni było). Oczywiście małemu nic nie było, nawet kataru. Od tego czasu jeździmy regularnie.
W tym roku dołączył do nas młodszy synek, objechaliśmy Grecję jak miał 10 mcy.
Jeśli ktoś ma jakieś pytania o namiot z maluchami to chętnie pomogę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 27 Cze 2018 16:32 

Rejestracja: 27 Cze 2018
Posty: 1
Mam pytanie jak śpicie z niemowlakiem pod namiotem - oddzielny specjalny śpiwór dla dziecka czy łączony śpiwór i spanie razem z którymś z rodziców - wybieram sie z rocznym dzieckiem na dwa miesiące pod namiot do parków barowych USA i zastanawiam się jak najlepiej soę przygotować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group