Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 177 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 19 Maj 2017 19:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
correos napisał(a):
w czasie studiów /wieki temu/ wloczylismy sie po Hiszpanii (...) z kazdego z wiekszych miast wysylalismy do domu widokowkiz poczty /correos/

Podczas mojego tegorocznego pobytu tak sobie pomyślałam - " wszędzie Go pełno" :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
correos uważa post za pomocny.
 
      
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
#62 PostWysłany: 19 Maj 2017 20:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1564
Loty: 314
Kilometry: 571 396
złoty
igore, gdyż mam na imię Łukasz. ;)
Wariacja na temat ksywy, która wlecze się za mną od czasu podstawówki. Igor był wiernym służącym hrabiego Kaczuli, z popularnej w latach 90-ych kreskówki. Jeden z kolegów stwierdził, że jestem do niego podobny i... przyjęło się. Do tej pory mowią tak do mnie wszyscy starzy znajomi. Jedna z koleżanek nazywała mnie igore-potwore, ale to chyba za mocne na forum. ;)

Podobny? ;)

Załącznik:
igore.jpg
igore.jpg [ 14.27 KiB | Obejrzany 1428 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
16 ludzi lubi ten post.
 
      
#63 PostWysłany: 19 Maj 2017 20:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Gru 2012
Posty: 603
Loty: 22
Kilometry: 20 023
niebieski
Moja ksywka wywodzi się od zainteresowania westernami z czasów dzieciństwa, "14" bo wymyśliłem ten nick mając czternaście lat. Dopiero po jakimś czasie zorientowałem się, że sherif poprawnie piszę się przez dwa 'f' :) Jakby co, tego pseudo używam na każdym forum, na którym mam konto.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#64 PostWysłany: 19 Maj 2017 20:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2015
Posty: 493
Loty: 76
Kilometry: 104 894
Jack to od imienia, koledzy mówią do mnie [Dżeku] a strong to od bohatera pułkownika Kuklińskiego. Zdjęcie jest właśnie potwierdzeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off
Legion1 lubi ten post.
 
      
#65 PostWysłany: 19 Maj 2017 21:32 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2084
srebrny
Kto zna czeski powinien bez problemu zrozumieć mój nick.
Pochodzę ze Śląska Cieszyńskiego i to z tej drugiej strony Olzy, więc w szkole (jeszcze komunistycznej) uczyłem się dwóch języków. A ponieważ od małego lubiłem różne żarty i hece, to tak już zostało, a nick przyjął się nie tylko wśród znajomych Czechów, ale również Polaków, choć im na początku z reguły nie kojarzy się zbyt ciekawie. :)
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#66 PostWysłany: 19 Maj 2017 22:55 

Rejestracja: 29 Cze 2013
Posty: 136
U mnie też bez wielkiego polotu.
Mistrz YODA - idol z lat dziecięcych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 20 Maj 2017 00:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2015
Posty: 446
srebrny
igore napisał(a):
igore, gdyż mam na imię Łukasz. ;)
Wariacja na temat ksywy, która wlecze się za mną od czasu podstawówki. Igor był wiernym służącym hrabiego Kaczuli, z popularnej w latach 90-ych kreskówki. Jeden z kolegów stwierdził, że jestem do niego podobny i... przyjęło się. Do tej pory mowią tak do mnie wszyscy starzy znajomi. Jedna z koleżanek nazywała mnie igore-potwore, ale to chyba za mocne na forum. ;)

Podobny? ;)




Nie bardzo. Ale kiedy Cię przyjęli do IT Crowd? ;-)

Załącznik:
it-crowd.jpg
it-crowd.jpg [ 88 KiB | Obejrzany 1867 razy ]
_________________
Αντσύνα
Анцина
2022 dhow-przez-zatoke-chwaka-bay-czyli-zanzibar-z-plecakiem,213,168117
2018 Alesund na trzecią randkę
2017 na-bialorus-z-waszmosciami,1509,119604


Ostatnio edytowany przez Ancyna, 20 Maj 2017 00:34, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
 
      
#68 PostWysłany: 20 Maj 2017 00:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Ancyna napisał(a):
Podobny? ;)


Mysle, ze chodzi o kolege z lewej strony? :D :D :D
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 20 Maj 2017 00:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2015
Posty: 446
srebrny
No rejczel :)
_________________
Αντσύνα
Анцина
2022 dhow-przez-zatoke-chwaka-bay-czyli-zanzibar-z-plecakiem,213,168117
2018 Alesund na trzecią randkę
2017 na-bialorus-z-waszmosciami,1509,119604
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#70 PostWysłany: 20 Maj 2017 02:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
Chciałem mieć w nicku coś, co kocham. Ale że PilsnerUrquell podchodziłoby pod reklamę alkoholu a NamietneNastolatki to nie byłoby zbyt poważne to zostało BusinessClass ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
32 ludzi lubi ten post.
 
      
#71 PostWysłany: 20 Maj 2017 04:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
BusinessClass napisał(a):
[...] NamietneNastolatki to nie byłoby zbyt poważne[...]

To namiętne nastolatki nie mogą być poważne? ;-)


Sent from my H60-L12 using Tapatalk
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
BusinessClass lubi ten post.
 
      
#72 PostWysłany: 20 Maj 2017 07:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 836
Loty: 204
Kilometry: 285 320
niebieski
Nick od ksywki z lat szkolnych. Nawet nie pamiętam kto to wymyślił, ale wzięło się to na 100% od moich ówczesnych upodobań muzycznych. Wtedy nikt inny z klasowych kumpli nie słuchał muzy z lat 60-tych/70-tych (niekoniecznie hippisowskiej, ale tak się to większości kojarzyło). Cały czas lubię taką muzę...i kilku kumpli udało się tym zarazić.
Lata szkolne i długie włosy odeszły w zapomnienie, ksywa/nick pozostały. Używam w wielu miejscach, czasem z cyferkami, jeśli saute jest już zajęte ;)
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Abcn, 21 Maj 2017 23:11, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#73 PostWysłany: 20 Maj 2017 08:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1366
Loty: 434
Kilometry: 623 989
niebieski
Dawno dawno temu, pracując jeszcze w MF, zostałem oddelegowany do Jastrzębiej Góry, do pracy w ośrodku szkoleniowym MF. Tam spotkałem serdecznego kolegę Joel'a Pedra Muiangę, większość z was go pewnie kojarzy jako Makumbę z teledysku Big Cyca.

Joel pochodzi z Mozambiku, tam prawidłowo jego imię się pisze Joael. Tylko w Lizbonie jak przyjechał do Europy na studia skrócili mu w dokumentach. Jako że po pracy spędzaliśmy sporo czasu razem (moja żona jak on zajmuje sie fitnessem) zaczęto nas nazywać "double jo". Wtedy on wpadł na pomysł że ochrzci mnie swoim prawidłowo pisanym imieniem.

Żeby było śmieszniej, na wp, interii zajął mi wszystkie nicki joael, i często miałem nic joael2. Ale tu mam bez cyfry :)
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
 
      
#74 PostWysłany: 20 Maj 2017 09:35 

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 103
fajnie się czyta ten wątek :D

mój nick powstał, bo jak wyprowadziłam się spod opiekuńczych skrzydeł mamci i zaczęłam prowadzić własny dom (jak to brzmi :D ) chciałam założyć bloga dla Leniwych Pań Domu :D z prostymi przepisami, coś w stylu co by się nie narobić, ale żeby teściowa powiedziała "WOW" wychodząc ;)
bloga ostatecznie nie poprowadziłam... ;) nie chciało mi się :P a miłość do gotowania i dzielenia się tym z innymi zamieniłam na czytanie o podróżach, a w końcu i pierwsze wyjazdy :)

teraz łączę podróże z gotowaniem - lubię zapraszać rodzinkę i znajomych na dania podpatrzone gdzieś na wyjazdach :) i dzięki temu wszyscy są zadowoleni ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#75 PostWysłany: 20 Maj 2017 10:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
Ja swojego nicka używam w różnych miejscach już ponad 15 lat, w zasadzie to nawet podchodzi pod 20 ;) Genezy dokładnie nie pamiętam, ale na pewno powstał spontanicznie dla celów konwersacji na IRC-u. Nie ma nic wspólnego z imieniem i nazwiskiem, ani również z wiadomym dostawcą internetu, który wtedy zdecydowanie nie istniał ;)
Co ciekawe jeszcze chyba nie zdarzyło mi się, żeby nick nie był wolny, jak potrzebuję założyć gdzieś konto. W jednym miejscu mam inny nick, ale to tylko dlatego, że zablokowałam sobie ten przez niedokończoną rejestrację :lol:
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#76 PostWysłany: 20 Maj 2017 13:36 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
pokolenie irc. trzeba mlodym wytlumaczyz ze to taki facebook messenger :)
ja na ircu mialem nick usrobo i powstal spontanicznie podczas logowania. rozejrzalem sie po pokoju i jedynie co mi wpadlo w oko to modem usrobotics. i tak zostalem usrobo :)

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.
 
      
#77 PostWysłany: 20 Maj 2017 13:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Podczas rejestracji miałem wpisać "nick", więc wpisałem :mrgreen:
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
21 ludzi lubi ten post.
 
      
#78 PostWysłany: 20 Maj 2017 13:54 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 680
niebieski
Irc ['] piękne czasy ;)

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#79 PostWysłany: 20 Maj 2017 13:56 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4051
Też się dołączę do tego offtopa - prawie zawaliłam rok na studiach przez irca :)
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#80 PostWysłany: 20 Maj 2017 13:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 435
srebrny
@‌sranda‌
sranda napisał(a):
Kto zna czeski powinien bez problemu zrozumieć mój nick.
Pochodzę ze Śląska Cieszyńskiego i to z tej drugiej strony Olzy, więc w szkole (jeszcze komunistycznej) uczyłem się dwóch języków. A ponieważ od małego lubiłem różne żarty i hece, to tak już zostało, a nick przyjął się nie tylko wśród znajomych Czechów, ale również Polaków, choć im na początku z reguły nie kojarzy się zbyt ciekawie. :)


I jest jeszcze takie powiedzonko "Sranda musi być..."
_________________
Image

Naprawdę pisze się razem. Naprawdę!
Zresztą zresztą też.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 177 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group