Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 177 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 19 Maj 2017 13:56 

Rejestracja: 16 Lut 2017
Posty: 5
U mnie sprawa jest prosta. Mam na imię Alicja, a na nazwisko Szczerbik. Stąd aszczerbik :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#42 PostWysłany: 19 Maj 2017 14:23 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7790
Moj nie pochodzi od miasta a od podwojnie fikcyjnej postaci - Washington'a Irvinga, z ksiazki Paragraf 22. Glowny bohater chcac byc anonimowym podpisywal sie Washington Irving (lub czasem dla zmylki Irving Washington). Tak i ja zaczalem podpisywac sie w internecie.
Natomiast w nicka z szkoly Ci z Was ktorzy mnie widzieli nie uwierzyliby - "Kudła" od bujnych kreconych wlosow xD

Wysłane z mojego JY-G4S przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
13 ludzi lubi ten post.
 
      
#43 PostWysłany: 19 Maj 2017 14:24 

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 548
Loty: 368
Kilometry: 611 597
niebieski
U mnie standard, czyli część nazwiska + rok urodzenia :)
Korzystam z tego nicku także na innych forach.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 19 Maj 2017 14:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
U mnie też nuda ksywka od imienia z czasów studencko szkolnych, choć teraz tylko naprawdę starzy znajomi kojarzą
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 19 Maj 2017 14:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Kiedyś będąc na obozie sportowym zaczęto na mnie wołać Gaszpar od imienia (bo to w hiszpańskim Kacper). Był w tamtym czasie taki siatkarz z Ameryki płd., który strasznie zmasakrował naszych w Lidze Światowej i tak się zaczęło. Chciałem nadać nick z imieniem ale jakoś mnie naszło aby pozostać anonimowym :)
Gdybym jednak nie stchórzył byłbym dzisiaj w jednym rzędzie obok Kamil, Konrad czy Hubert :P a tak jestem Gaszparem
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#46 PostWysłany: 19 Maj 2017 15:14 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
U mnie to grubsza sprawa :D Ziomek namawiał mnie aby zajrzał na stronę (SG), długo się wahałem, aż w końcu się poddałem i od razu pierwszy zakup KRK-MAD-KRK 80 PLN. Następnym krokiem było wejście na forum w celu zaczerpnięcia informacji i dzielenia się moimi doświadczeniami (które miałem nabywać w późniejszym czasie), więc musiałem założyć konto. Jako że prawie wszędzie używałem swojego przezwiska jako nicku "Iwan" ale tutaj był już ktoś z takim nickiem @‌Iwan‌ :( Musiałem więc coś wymyślić na szybko i padło na JIK. Są to pierwsze litery od mojej ksywki, ziomka co mnie namówił i takiego jeszcze jednego wariata ;) Całość prezentuje się następująco Jędrzej, Iwan, Koras = JIK.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off
10 ludzi lubi ten post.
 
      
#47 PostWysłany: 19 Maj 2017 15:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Maj 2014
Posty: 731
srebrny
Jeszcze za czasów studenckich rejestrowałem się na pewnym menadżerze piłkarskim i głośno zastanawiałem się nad nickiem. Wtedy mój współlokator z pokoju zaproponował: hubski. I tak już został w necie. Ostatnio dorobiłem do tego pewną ideologię :) Dzieląc mój nick na 2 człony, każdy odnosi się do moich zainteresowań. Hub – latanie, ski - narty :lol:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#48 PostWysłany: 19 Maj 2017 15:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
To ja Wam zdradzę genezę swojego nicku bo pewne jeszcze nitk na to nie wpadł:
Jarek bo to moje imię, a Gdynia bo tu mieszkam. Wyszło JarekGdynia. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
17 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#49 PostWysłany: 19 Maj 2017 15:31 

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 427
niebieski
No to ja nie mam się czym pochwalić: imię i początek nazwiska.
Ale nie mam pojęcia, czemu - gdy po "zlocie" jesiennym w Gdańsku - zostawiłam w domu na wierzchu naszą plakietkę z moim nickiem, to moje dzieci zaczęły się głośno śmiać. I do dzisiaj jak są w humorze żartobliwym to rozmowę zaczynają : No, asiasz....
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#50 PostWysłany: 19 Maj 2017 15:46 

Rejestracja: 21 Wrz 2016
Posty: 172
Podwędziłem jakiemuś dzieciakowi co gra w Tibie :)
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
 
      
#51 PostWysłany: 19 Maj 2017 16:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 984
Loty: 635
Kilometry: 703 614
niebieski
Pochodzenie mojego nicka jest troszku inne. Historia nie zapiera tchu w piersiach, ale jak już pytacie :D
Mam na imię Tomek, Wie.... to początek mojego nazwiska.
Już dość dawno temu moi studenci wypracowali mi ksywę Tom, który wszystko wie. Oczywiście bardzo się mylili. Choć do dziś staram się być mądrusi, jednak jeśli czegoś nie wiem, to potrafię się do tego przyznać. Bywa, iż mówię swoim studentom, że nie wiem czegoś, ale na następne zajęcia sprawdzę i wiedzieć będę.
Z jednej strony wiec bardzo banalnie, z drugiej głęboka filozofia :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#52 PostWysłany: 19 Maj 2017 16:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
horacy19, bo:

Horacy- jeden z największych poetów rzymskich.

Załącznik:
false.jpg
false.jpg [ 9.71 KiB | Obejrzany 1710 razy ]


Horacy- telegrafista z serialu Dr. Quinn :D

Załącznik:
true.jpg
true.jpg [ 22.24 KiB | Obejrzany 1710 razy ]


To było chyba w 2 klasie podstawówki, biegałem za piłką i dostałem w oko. Przez kilka dni chodziłem z limem. A, że w tym czasie bardzo popularny był serial Dr. Quinn i Horacy też miał limo, to przyjaciele z boiska mnie ochrzcili :twisted:

A 19 - zawsze dopisywałem 19, ale nie wiem dlaczego.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
10 ludzi lubi ten post.
 
      
#53 PostWysłany: 19 Maj 2017 16:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Gru 2014
Posty: 711
niebieski
A co mi tam ;)

Wierzcie, albo nie, ale przez 31 lat jak chodzę po ziemskim padole, moi rodzice nigdy nie nazywali mnie po imieniu.Zawsze był to "Bubu", bo ponoć zaraz po urodzeniu wyglądałem jak postać z kreskówki o dwóch misiach.Uprzedzając pytanie - nie, Yogi to nie mój brat. Ksywa poszła w najróżniejsze odmiany poprzez lata szkolne i studenckie, ale w dużej mierze jest żywa po dziś dzień.

Image

A jako,że w oryginale nick był zajęty, to poszedł lekki upgrade, bo z biegiem lat, coraz więcej osób (w tym wielu z forum) mówi jednak do mnie po imieniu ;) Tak więc BooBooZB(yszek)
_________________
http://www.zb-szwoch.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
16 ludzi lubi ten post.
 
      
#54 PostWysłany: 19 Maj 2017 17:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2016
Posty: 239
niebieski
Bardzo długo, przedstawiając się na imprezach studenckich jako Falka, zbywałam ludzi stwierdzeniem, że to skrót od imienia - Falkisława albo że to nawiązanie do niepoprawnej miłości do fal i sportów wodnych. Prawda jest zgoła inna. Będąc w podstawówce, usłyszałam od kumpla, że przeczytał rewelacyjną książkę, której bohaterką była Falka. A do której podobno idealnie pasowałam charakterem. Pseudonim się skutecznie przyjął, zanim sama zdążyłam zostać wierną fanką twórczości Sapkowskiego. Wiecie - mając 11 lat, nie był to absolutnie wiek, w którym powinnam to czytać. Sex, orgie, gwałty, krwawe sceny mordów i rytualne rzezie. Mimo wszystko, zakochałam się ;-)

?! - bo to irytacja jest ;-)
_________________
https://www.instagram.com/bezdrozniczka/


Ostatnio edytowany przez Falka?!, 20 Maj 2017 11:46, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
13 ludzi lubi ten post.
 
      
#55 PostWysłany: 19 Maj 2017 18:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
@‌jacakatowice‌ - nie wyjaśnię genezy nicka :twisted: . Wolę, żeby nadal był taki tajemniczy ;) ;)
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez gosiagosia, 20 Maj 2017 11:35, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
12 ludzi lubi ten post.
 
      
#56 PostWysłany: 19 Maj 2017 18:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Panie byly, sa i lubia byc tajemnicze, taka natura i nalezy uszanowac. :D
Pozdrawiam i milego weekendu.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 19 Maj 2017 18:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1991
srebrny
u mnie podobnie jak u @‌BooBooZB‌, nie kojarzę żeby nawet rodzice powiedzieli do mnie Kamil, zawsze byłem Kamo... a 375... 100 (no może troche mniej) lat temu zakładałem pierwszego maila, Kamo oczywiście było zajęte, pierwsza wolna sekwencja to było kamo375 i tak zostało, mail do dzisiaj również :)
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#58 PostWysłany: 19 Maj 2017 18:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2013
Posty: 659
niebieski
W 2013 roku zostałam jedną z laureatek konkursu organizowanego przez NT Traveler na temat taniego podróżowania. Opisałam wtedy swoją podróż do Japonii, w której byłam nieco ponad tydzień. Podróż uszczupliła mój portfel o niecałe 1500 zł, co nie było trudne zważywszy na to, że poleciałam tam z Włoch za ok. 70 euro RT (słynny EF Alitalii). Ktoś ze znajomych przypadkiem przeczytał ten artykuł i zaczął nazywać travelerką. I tak jakoś zostało :)
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#59 PostWysłany: 19 Maj 2017 19:20 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6218
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Oski od pierwszej klasy podstawówki, ktos kiedyś rzucił z okazji mojego nazwiska na B, ze moze byc Boski i tak powstał chocapic.

@‌Japonka76‌ niektore wyniki w google powalaja :mrgreen:
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#60 PostWysłany: 19 Maj 2017 19:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
@‌oskiboski‌ dodaj 76 to nie bedziesz mial tak duzo filmow :twisted:
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 177 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group