Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352 ... 662  Następna
Autor Wiadomość
#6961 PostWysłany: 17 Maj 2017 14:36 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
na 99% w walucie hotelu, tuż przed przyciskiem "Zapłać" będziesz miał informację, czy cena podana w PLN jest orientacyjna (typu "Zostaniesz obciążony na XXX EUR), czy nie
Góra
 Profil Relacje PM off
marek2011 lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#6962 PostWysłany: 17 Maj 2017 14:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 836
Loty: 204
Kilometry: 285 320
niebieski
W walucie hotelu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
marek2011 lubi ten post.
 
      
#6963 PostWysłany: 17 Maj 2017 17:55 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
Mikegs napisał(a):
W Lublinie podczas tej promocji spałem łącznie 3 razy. Za każdym razem musiałem reklamować brak punktów z promocji Hello Spring... Za trzeci pobyt bujam się już 2 miesiąc, najpierw nie naliczyli automatem, potem naliczyli błędnie ale za mało, czekam cały czas na doliczenie różnicy...

No to żeś mnie pocieszył, ale to tylko przekonuje mnie, by nie odpuszczać ;)
Dzięki za info :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6964 PostWysłany: 17 Maj 2017 19:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Przy próbie rezerwacji i płatności kartą Wizz wywaliło mnie po potwierdzeniu 3dSecure na stronę operatora płatności, jakiegoś ogone. Blokada na karcie jest, maila z potwierdzeniem nie ma. Rezerwować jeszcze raz czy czekać?
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6965 PostWysłany: 17 Maj 2017 19:24 

Rejestracja: 05 Wrz 2014
Posty: 109
Miałam trzy razy taką sytuację, tylko karta z PKOBP. Raz nie zdążyłam zareagować i już miałam telefon z hotelu czy faktura będzie imienna, za drugim razem sama zadzwoniłam do hotelu i okazało się, że wszystko gra, za trzecim rezerwacja była kasy nie, dogadałam się z hotelem, że przeleję jak mi podadzą nr konta i udało się załatwić szybko i sprawnie. Także polecam kontakt z hotelem bo na moim przykładzie reguły brak. U mnie chyba takie efekty powoduje antywirus.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6966 PostWysłany: 17 Maj 2017 21:10 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
Tomek Zien napisał(a):
Przy próbie rezerwacji i płatności kartą Wizz wywaliło mnie po potwierdzeniu 3dSecure na stronę operatora płatności, jakiegoś ogone. Blokada na karcie jest, maila z potwierdzeniem nie ma. Rezerwować jeszcze raz czy czekać?

Mam dokładnie to samo. Kliknąłem na przycisk back i wróciłem na stronę banku z komunikatem, że płatność została potwierdzona. W banku kliknąłem przycisk Wróć do sklepu i wyświetliła mi się strona z komunikatem, że proces został przetworzony i był tam numer transakcji. Dzięki temu mogłem odszukać rezerwację, bo maila również nie dostałem. Niepokoi mnie zapis, że płatność czeka na zwrot.

2017-05-18
Transakcja została dzisiaj przetworzona i o godz. 1:00 przyszło potwierdzenie rezerwacji (po angielsku zamiast po polsku). Bank zaksięgował płatność, a zapis w rezerwacji o oczekiwaniu kwoty na zwrot zmienił się na zapis, że płatność została uznana. Wyglada na to, że wszystko jest ok, ale stresik był :)


Ostatnio edytowany przez Michy 18 Maj 2017 17:10, edytowano w sumie 3 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6967 PostWysłany: 17 Maj 2017 21:12 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3592
srebrny
Tomek Zien napisał(a):
Przy próbie rezerwacji i płatności kartą Wizz wywaliło mnie po potwierdzeniu 3dSecure na stronę operatora płatności, jakiegoś ogone. Blokada na karcie jest, maila z potwierdzeniem nie ma. Rezerwować jeszcze raz czy czekać?

Czekać. Mam tak samo. Ostatnio te potwierdzenia z systemu przychodzą często z opóźnieniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6968 PostWysłany: 19 Maj 2017 23:20 

Rejestracja: 22 Sie 2014
Posty: 158
Loty: 112
Kilometry: 172 019
Drodzy podróżnicy liczę na pomoc złożyłem 3 rezerwacje każda po dwa noclegi, aby skorzystać z promocji, potwierdzenie mam na mailu, pieniądze pobrane z konta lecz brak potwierdzeń w profilu. Obawiam się, że punkty się nie naliczą? Co z tym zrobić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6969 PostWysłany: 19 Maj 2017 23:29 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
Rezerwacje na profilu pokazują się do kilku dni, czasem nawet dopiero po powrocie, jeśli od rezerwacji do wyjazdu jest krótki czas.
Góra
 Profil Relacje PM off
hmax lubi ten post.
 
      
#6970 PostWysłany: 19 Maj 2017 23:30 

Rejestracja: 17 Lut 2012
Posty: 181
Loty: 1
Kilometry: 1 599
niebieski
Nie stresuj się, pojawią się. Cały accor:)
Góra
 Profil Relacje PM off
hmax lubi ten post.
 
      
#6971 PostWysłany: 19 Maj 2017 23:33 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1163
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
@‌hmax‌ możesz dodać rezerwacje ręcznie w aplikacji mobilnej.
Góra
 Profil Relacje PM off
hmax lubi ten post.
 
      
#6972 PostWysłany: 20 Maj 2017 11:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
Macie może pomysł, dlaczego od dłuższego czasu w private sales nie pojawiają się Niemcy? Kiedyś co tydzień była jakaś oferta (wielokrotnie korzystałam), ale odkąd poluję na tańszy nocleg w Berlinie na pierwszy weekend czerwca (a robię to co tydzień od połowy lutego), nic się nie pojawiło. Ok, po drodze private sales było wyłączone na promocję 3=2, ale mimo wszystko słabo.

Wiem, że na niemieckiej wersji strony jest promocja do -20% na Austrię i Niemcy, ale realna zniżka jest dużo mniejsza. Poza tym Austria regularnie się w Private Sales pojawia (w zasadzie co tydzień), więc to chyba nie to.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6973 PostWysłany: 20 Maj 2017 11:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2212
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
Pojawia się w ogóle w Private Sale Holandia ? :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6974 PostWysłany: 20 Maj 2017 11:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
Holandię chyba raz widziałam w promocji, ale nie pamiętam, czy była to PS, czy nie jakaś osobna promocja na Benelux.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6975 PostWysłany: 21 Maj 2017 13:04 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
Nie wiem od kiedy, ale dzisiaj szukając trochę ofert na wakacje zauważyłem, dopiero po jakimś czasie, link ZOBACZ KALENDARZ CEN przy każdym hotelu. Nie kojarzę, by ktoś o tym tu pisał, więc czynię swoją powinność. Jeśli ktoś już o tej funkcjonalności wspomniał - oczywiście wywalcie ten post.
Załączam dwa zrzuty jako dowód w sprawie ;)
Załącznik:
Komentarz do pliku: Link "Zobacz kalendarz cen" przy każdym znalezionym hotelu
kalendarzArccor_01.jpg
kalendarzArccor_01.jpg [ 84.08 KiB | Obejrzany 879 razy ]
Załącznik:
Komentarz do pliku: "Słynny" kalendarz Accor odświeżony graficznie
kalendarzArccor_02.jpg
kalendarzArccor_02.jpg [ 74.83 KiB | Obejrzany 879 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
greg2014 lubi ten post.
greg2014 uważa post za pomocny.
 
      
#6976 PostWysłany: 21 Maj 2017 13:22 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
Jeszcze nieaktywna ale już jest link: http://www.accorhotels.com/gb/promotion ... xtor=AL-40


Źródło: http://loyaltylobby.com/2017/05/21/prev ... k-in-june/

Wedle LL rezerwacja 1-9 czerwca, noclegi od 7 lipca do 30 listopada.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka


Ostatnio edytowany przez jesion83, 21 Maj 2017 13:30, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#6977 PostWysłany: 21 Maj 2017 13:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Super, w końcu jakaś promocja że śniadaniami!

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6978 PostWysłany: 21 Maj 2017 13:25 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 842
niebieski
@‌jesion83‌

Od kiedy rusza? Masz link do warunków?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6979 PostWysłany: 21 Maj 2017 13:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 739
niebieski
Promocja ma obejmować pobyty między lipcem a końcem listopada 2017 (może być zależne od lokalizacji). Daty rezerwacji: 1-9.06.2017. W cenę wliczone śniadanie.
Jeszcze nie jest jasne czy ceny będą obniżone o 30% czy o 40%. I czy uda się w tych stawkach wykorzystać punkty z kont w LeClub.
Góra
 Profil Relacje PM off
firley7 lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#6980 PostWysłany: 21 Maj 2017 22:05 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
Mikegs napisał(a):
W Lublinie podczas tej promocji spałem łącznie 3 razy. Za każdym razem musiałem reklamować brak punktów z promocji Hello Spring... Za trzeci pobyt bujam się już 2 miesiąc, najpierw nie naliczyli automatem, potem naliczyli błędnie ale za mało, czekam cały czas na doliczenie różnicy...


A to ciekawe, akurat mam drugi pobyt zbookowany w Lublinie w ramach 6k i niedawno dostałem mailing abym się pospieszył jeśli chcę zgarnąć całą pulę 6k skoro mam tylko jedną rezerwację - a przecież mam dwie czyli jakby system nie widział tej w Lublinie. Po zalogowaniu na konto w Accor też jej nie widzę mimo, że rezerwowałem online i mam potwierdzenie na mailu, normalne?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352 ... 662  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group