Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 439 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 05 Maj 2017 23:55 

Rejestracja: 24 Kwi 2017
Posty: 6
Stevens nie odpisuje od ponad tygodnia więc chyba nie skorzystam z jego oferty...

Czy korzystaliście z Economy Car Rentals?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
#142 PostWysłany: 06 Maj 2017 00:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sty 2013
Posty: 631
Ja korzystałem, wypożyczalnia SIXT. Zer jakichkolwiek problemów, formalności przy okienku i na parkingu przy oddaniu trwały max 10min.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#143 PostWysłany: 12 Maj 2017 12:09 

Rejestracja: 21 Lut 2015
Posty: 153
Zarezerwowaliśmy auto w Larnace z wiemgdziejade.pl na ostatnią chwilę, cena porównywalna z innymi wypożyczalniami (z ubezpieczeniami), ale bez kk :). Na razie kontakt super, jak na miejscu wszystko będzie OK to wielki plus. Zobaczymy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#144 PostWysłany: 12 Maj 2017 12:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Gru 2014
Posty: 200
Loty: 52
Kilometry: 100 098
Poszukuję jakiejś wypożyczalni w centrum Larnaki w której można wypożyczyć samochód tylko na jeden dzień (od rana do wieczora). Zachęcona opiniami o Stevens car rentals chciałam zabookować tam, ale niestety okres wypożyczenia według strony musi wynosić min. 72 godziny. Z góry dziękuję za propozycje.
_________________
Poradnik: Rzym atrakcje & Gdzie na wakacje do Grecji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#145 PostWysłany: 14 Maj 2017 13:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2016
Posty: 130
Loty: 74
Kilometry: 189 576
Poszukuję auta na tydzień we wrześniu, czy oprócz Stevensa są jakieś godne polecenia wypożyczalnie, gdzie już teraz mógłbym zaklepać auto, ale płatność byłaby gotówką? Nie chciałbym aby blokowali mi jakąś dużą kwotę na karcie. Ewentualnie gdzie najlepiej szukać taniego auta, żeby się nie naciąć?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#146 PostWysłany: 24 Maj 2017 11:31 

Rejestracja: 19 Maj 2013
Posty: 105
Loty: 34
Kilometry: 73 282
Czy korzystał ktoś w Larnace z wypożyczalni www.lowpricecypruseconomycarrentals.com ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#147 PostWysłany: 24 Maj 2017 13:16 

Rejestracja: 03 Sty 2017
Posty: 675
Loty: 34
Kilometry: 47 914
niebieski
Jest o niej w tym wątku, cofnij się i przeczytaj tych 6 stron.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#148 PostWysłany: 24 Maj 2017 14:39 

Rejestracja: 21 Lut 2015
Posty: 153
PatrycjaR napisał(a):
Poszukuję jakiejś wypożyczalni w centrum Larnaki w której można wypożyczyć samochód tylko na jeden dzień (od rana do wieczora). Zachęcona opiniami o Stevens car rentals chciałam zabookować tam, ale niestety okres wypożyczenia według strony musi wynosić min. 72 godziny. Z góry dziękuję za propozycje.




Na miejscu, w mieście, jest mnóstwo przeróżnych małych i większych wypożyczalni.Jeśli więc na jeden dzień to można pochodzić i znaleźć sobie najlepszą ofertę.

Po wypożyczeniu auta z wiemgdziejade.pl na tydzień, mogę ich polecić. Wyglądało to tak jakby byli pośrednikiem, auto było z innej wypożyczalni - Car rentals, - śniady Cypryjczyk czekał na nas na lotnisku, chwila formalności i wsiedliśmy do auta. Auto niestety dosyć sfatygowane (stara Kia Piccanto), prowadząc je wspomniałem nie raz dawne czasy gdy miałem okazję przejechać się Żukiem ;). Wsteczny wchodził po wcześniejszym wrzuceniu jedynki, ręczny zacinał się, i mocno nieciekawy zapach z klimy. Szczególnie po każdorazowym włączeniu konieczne wietrzenie auta. Grzyb zacny. Jednak autko dało radę i dowiozło nas wszędzie gdzie chcieliśmy. W góry na pewno byśmy nim nie mieli odwagi jechać, dobrze, że nie mieliśmy takich planów.
Na plus - dostaliśmy upgarde z A d B1.
Cena jak u nich na stronie, karta kredytowa niepotrzebna, nic nie blokowane, zapłata gotówką na miejscu.
Auto zostawiliśmy na parkingu lotniskowym.
Góra
 Profil Relacje PM off
PatrycjaR lubi ten post.
 
      
#149 PostWysłany: 25 Maj 2017 12:17 

Rejestracja: 03 Sty 2017
Posty: 675
Loty: 34
Kilometry: 47 914
niebieski
To z autkiem średnio trafiliście skoro były obawy czy da radę po górach pojeździć...no i ta klima...alergicy mogliby mieć spory problem w takiej sytuacji, a w luty sporo na a/c jeździliśmy, więc teraz to już konieczność aby poprawnie działała....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#150 PostWysłany: 25 Maj 2017 20:57 

Rejestracja: 21 Lut 2015
Posty: 153
Plus jest za samo wypożyczenie właściwie w ostatniej chwili no i co najważniejsze bez karty kredytowej, której nie mam i bez jakichkolwiek blokad. Za stan auta jak i tą klimę oczywiście minus. Było to zdecydowanie auto w najgorszym stanie jakie do tej pory miałem okazję wypożyczyć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#151 PostWysłany: 25 Maj 2017 21:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1192
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
Ląduję w Larnace o 3 nad ranem i najchętniej wypożyczyłabym samochód na lotnisku. Jest taka możliwość o tej dzikiej godzinie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#152 PostWysłany: 26 Maj 2017 07:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sty 2012
Posty: 110
Loty: 172
Kilometry: 409 342
mierzyłem się kiedyś z tym samym problemem, LOT przylatuje o niezbyt wygodnej porze, wszystkie duże wypożyczalnie na lotnisku są w nocy nieczynne, być może jakaś mniejsza ma w ofercie odbiór samochodu w nocy za dodatkową opłatą, niestety nie znalazłem żadnej
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#153 PostWysłany: 26 Maj 2017 10:40 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
@‌maginiak‌ nie wiem ile w tym prawdy, bo wcześniejszy wpis mówi, że w nocy duże wypożyczalnie nieczynne, ale Sixt na swojej stronie ma, że na lotnisku w Larnace mają otwarte całą dobę. Być może chodzi im o całodobową telefoniczną obsługę klienta, ale może warto dopytać u źródła:
https://www.sixt.com/car-rental/cyprus/ ... ca-airport
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#154 PostWysłany: 26 Maj 2017 15:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1192
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
Faktycznie wygląda na to, że ta wypożyczalnia oferuje serwis 24h - można wybrać dowolne godziny wypożyczenia i jest komentarz że są otwarci non stop.
Dzięki za info, może się skuszę.
Choć jednak po namyśle powoli dochodzę do wniosku, że chyba sensowniej będzie wziąć taksówkę z lotniska i wypożyczyć auto gdzieś w mieście w kolejnym dniu. Z lotniska do spania mam 6 km, koszt taksówki na pewno niższy niż wypożyczenia auta na dzień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#155 PostWysłany: 26 Maj 2017 17:01 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Taxi na trasie lotnisko - Finikoudes (wieczorem) kosztowało chyba 15 euro, nie wiem jak w godzinach nocnych. Są też autobusy nocne za 2,50 euro ale to musisz poszukać tutaj lotnisko-larnaka-miasto,1308,626

Generalnie porównanie opcji zależy od oferty wynajmu, jaką uda się znaleźć i warto sprawdzić czy nie wzmianki o dodatkowej opłacie OOH tzn. Out of Operating Hours. My mieliśmy Sixta rezerwowanego przez stronę Ryanair. Co do samego samochodu to polecam brać z automatyczną skrzynią biegów - przy ruchu lewostronnym to spore ułatwienie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#156 PostWysłany: 27 Maj 2017 08:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2017
Posty: 86
wtrącę, że jeśli są jakiekolwiek problemy z autem, jest stare itp. można, ba - trzeba ;) zadzwonić na numer alarmowy, bo wtedy jesteśmy w stanie podziałać z wymianą na inne auto :)

pozdrawiam serdecznie,
Iwona

Luis Figo napisał(a):
Plus jest za samo wypożyczenie właściwie w ostatniej chwili no i co najważniejsze bez karty kredytowej, której nie mam i bez jakichkolwiek blokad. Za stan auta jak i tą klimę oczywiście minus. Było to zdecydowanie auto w najgorszym stanie jakie do tej pory miałem okazję wypożyczyć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#157 PostWysłany: 29 Maj 2017 18:37 

Rejestracja: 19 Maj 2013
Posty: 105
Loty: 34
Kilometry: 73 282
Mam mały dylemat. Zdecydowałem się na wypożyczenie autek w Economy Car Rentals. Problem mam tak, że:
1) muszę wziąć dwa auta (rozumiem, że muszę je osobno zamawiać na stronie, każde auto osobno ?),
2) kartę kredytową ma tylko ... żona, która nie będzie kierowcą w żadnym z aut :(

Ktoś wie jak to ugryźć albo jakie mnie niespodzianki czekają z tego powodu ?
Czy nie będzie problemu z blokadą na jej karcie jak ona nie będzie kierowcą, ale oczywiście na blokadę zgodę wyraża.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#158 PostWysłany: 29 Maj 2017 18:50 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Poszukaj ofert z dodatkowym kierowcą w cenie
Załącznik:
ECRad.PNG
ECRad.PNG [ 3.85 KiB | Obejrzany 1274 razy ]

wtedy żona rezerwuje, a na miejscu zgłasza cię jako dodatkowego kierowcę.

Jeśli chodzi o drugie auto - to czy nie może go zarezerwować jego kierowca :?:

A w ogóle to bym proponował wyrobić kartę kredytową - serio :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#159 PostWysłany: 29 Maj 2017 19:06 

Rejestracja: 19 Maj 2013
Posty: 105
Loty: 34
Kilometry: 73 282
Kashpir, problem jest tego typu, że ja kiedyś ze swojej kk zrezygnowałem a tylko żony zostawiliśmy. Z 6 osób, które mogą być kierowcą to 2 nie chcą (w tym ona, która jedyna ma kartę). Tak kminię (może źle, może dobrze - nie wiem co z tego wyjdzie) i w:
AUTO 1: podam MOJE dane jako pierwszy kierowca,
AUTO 2: podam PIERWSZEGO SZWAGRA dane jako pierwszy kierowca,

Jak nie będzie problemu i to przejdzie to w AUTO 1 jako drugi kierowca podam na miejscu dane SZWAGIERKI :P
a w AUTO 2 jako drugi kierowca dane DRUGIEGO SZWAGRA.
Jak to nie przejdzie to podam dane ŻONY jako drugi kierowca w AUTO 1 i AUTO 2.

Dobrze kombinuję ? Czy za bardzo pod górkę ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#160 PostWysłany: 29 Maj 2017 19:19 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Mocno kombinujesz ;) przy takich potrzebach, to zastanów się czy nie lepiej poszukać jakiejś lokalnej wypożyczalni w mieście, która nie będzie wymagała karty kredytowej. W wątku coś powinieneś znaleźć.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 439 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group