Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 395 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
#221 PostWysłany: 09 Maj 2017 07:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sty 2012
Posty: 157
chcialem pointformowac ew. zainteresowanych ze aktualnie sa problemy z wyrobieniem wizy do chin w hanoi. bylem dzis w ambasadzie z wszystkimi papierami i wnioskiem, a babeczka mi powiedziala ze aktualnie nie ma mozliwosci wyrobienia wizy, jesli nie mieszkam i pracuje w wietnamie, i nie wie kiedy sie to zmieni... co dziwne znajomy jakis miesiac temu wyrobil wize bez problemu...

Enviado desde mi SM-G720N0 mediante Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
Luksus na Riwierze Tureckiej. Tydzień w świetnym 5* hotelu z all inclusive od 2290 PLN. Wyloty z 2 miast Luksus na Riwierze Tureckiej. Tydzień w świetnym 5* hotelu z all inclusive od 2290 PLN. Wyloty z 2 miast
#222 PostWysłany: 09 Maj 2017 14:33 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Żebyśmy byli na bieżąco :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
GoXander30 lubi ten post.
 
      
#223 PostWysłany: 11 Maj 2017 20:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sty 2012
Posty: 157
z tego co slyszalem podobna sutuacja jest teraz tez w laosie i malezji... ale ponoc od 22 maja mają wznowic wydawanie wiz, poczekamy zobaczymy..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#224 PostWysłany: 14 Maj 2017 12:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Mar 2011
Posty: 244
Cześć!
z góry przepraszam za pytanie, bo znając to forum na bank już jest na nie odpowiedź.
Ale jestem w sytuacji, że każda minuta się liczy...
i serio - normalnie to bym wszystko przeszukała ale teraz licze na Waszą pomoc.

Zawsze załatwiałam wizy do Chin u pośredników,
czy jest jednak możliwość załatwienia tego szybciej osobiście?

czy wystarcz, że pojadę, złożę osobiście i odbiorę
- tego samego dnia czy dopiero za dwa dni (bo z tego co wiem konsulat nie pracuje codziennie)

czy mogę w ten sposób załatwić wizy komuś innemu, kto nie pojedzie do konsulatu ze mną?

dzięki za pomoc!!
_________________
www.arleta.geoblog.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#225 PostWysłany: 14 Maj 2017 13:12 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 76
Loty: 207
Kilometry: 763 882
Oczywiscie jesli jutro pojdziesz zlozyc wize to odbierzesz ja za tydzien cena 260 i mozesz to zrobic za kogos, jesli zaplacisz 360 to odbior na czwartek i tez mozesz zrobic to za kogos jesli natomiats chcesz tryb najszybszy to wtedy odbior nna srode ale to wtedy ta osoba musi pojsc osobiscie z taka prosba bezposrednio do konsula, nie do okienka gdzie sklada sie normalnie wnioski ale po lewej stronie jest wejscie w glab korytarza i tam jest konsul zawsze jest kolejka wiec zobaczycie gdzie to jest. Innej opcji nie ma. Jak napiszesz jaki jest problem to moze bede mogl pomoc
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
100krotka uważa post za pomocny.
 
      
#226 PostWysłany: 14 Maj 2017 13:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Mar 2011
Posty: 244
ok! wszystko jasne. dzięki :D
_________________
www.arleta.geoblog.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#227 PostWysłany: 16 Maj 2017 10:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Mar 2011
Posty: 244
czytałam, że ktoś przechodzi obok konsulatu do pracy ;)
o której trzeba, o tej porze, ustawiać się w kolejkę?
(jutro mam zamiar się stawić)
_________________
www.arleta.geoblog.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#228 PostWysłany: 16 Maj 2017 10:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
jak najwczesniej
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#229 PostWysłany: 16 Maj 2017 11:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Półtorej godziny. Jak przyjdziesz o 7:30 wejdziesz z pierwszymi osobami. Najpierw wbijają się Chińczycy bez kolejki, z nimi nie wygrasz bo czują się (i de iure są) u siebie. Później wbijają się pośrednicy z biur z całymi teczkami wniosków, mafia - bo inaczej tego nie można nazwać - jeden trzyma kolejkę, reszta dojeżdża przed samym otwarciem, z nimi też nie wygrasz. Koło 9:30 powinno być po wszystkim.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
100krotka uważa post za pomocny.
 
      
#230 PostWysłany: 16 Maj 2017 11:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Mar 2011
Posty: 244
ok - a jest "niebezpieczeństwo", że nie wejdę jeśli będzie zbyt dużo ludzi w kolejce?
_________________
www.arleta.geoblog.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#231 PostWysłany: 16 Maj 2017 11:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Chyba nie ma, o ile przyjdziesz przed 10. O 9 otwierają podwoje konsulatu, w środku pobiera się numerek jak na poczcie i czeka się grzecznie - już na krzesełku. Więc jeżeli ci się nie spieszy i chcesz uniknąć stania na wietrze/deszczu/mrozie/słońcu, możesz spróbować przyjść koło 9 - swoje i tak odczekasz, ale przynajmniej pod dachem.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#232 PostWysłany: 16 Maj 2017 11:58 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
Dział wizowy kończy pracę o 11. Nie zdążysz dojść do okienka, to niczego nie załatwisz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#233 PostWysłany: 16 Maj 2017 12:03 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 76
Loty: 207
Kilometry: 763 882
-- 16 Maj 2017 12:00 --

Moim zdanie przychodzenie pod konsulat i stanie w kolejce od 7:00 jest jak czekanie pod gatem 2h przed odlotem trzeba to lubiec, ja Ci polecam przyjsc 10:30 albo pozniej i tak zalatwisz sprawe i tak, bylem w tym konsulacie kilkadziesiat razy albo dla siebie albo dla znajomych. I czy przyszedlem o 9:00 czy o 10:55 to i tak zalatwilem tyle ze jak jestes o 9:00 to masz bardzi duzo osob przed soba i niektorzy z biur wiec ze spora iloscia dokumentow, a jak przyjdziesz przed zamknieciem to jest pusto i 15 min i temat zalatwiony. Ale tak jak mowie sa osoby ktore widocznie lubia postac w kolejkach bo to poprostu lubia

-- 16 Maj 2017 12:03 --

boots napisał(a):
Dział wizowy kończy pracę o 11. Nie zdążysz dojść do okienka, to niczego nie załatwisz.

Zdecydowanie nie jest to prawda
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
100krotka lubi ten post.
100krotka uważa post za pomocny.
 
      
#234 PostWysłany: 16 Maj 2017 12:06 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
Moje doświadczenie i informacja na stronie ambasady mówią co innego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#235 PostWysłany: 17 Maj 2017 14:58 

Rejestracja: 17 Maj 2017
Posty: 2
Witam wszystkich użytkowników forum!

W ciągu najbliższego miesiąca mam zostać wysłany biznesowo do Chin na 2 tygodnie dlatego wyrabiam wizę służbową.
W październiku jadę tam turystycznie i do tego czasu wiza biznesowa już nie będzie działać i wyrobię na tą okazję turystyczną.
Czy fakt że miałem w tym roku wizę biznesową może spowodować, że nie dostanę wizy turystycznej?
Czy ktoś miał do czynienia z taką sytuacją?

Bilety lotnicze na wyjazd turystyczny już zakupiłem dlatego się zastanawiam :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#236 PostWysłany: 17 Maj 2017 15:21 

Rejestracja: 25 Mar 2017
Posty: 89
Zbanowany
Express w Warszawie złożony w poniedziałek będzie na czwartek (zawsze drugi dzień roboczy wydziału wizowego) w trybie normalnym 7 dni.
Kolejka składająca wnioski idzie szybciej niż odbierających, na początku stoją faceci z biur podroży lub pośrednictwa i trochę trwa zanim wydaja im po 30-40 paszportów.
Również oni zabierają kilka numerków ekstra na początku dla 'kolegów' jeśli ich nie ma o od razu przeskakuje 4-5 numerków do przodu.
Jeśli stawicie się o 8:00 w kolejce to macie szanse na numerek 15 jak o 8:30 to numerek jakiś 30 - w obu przypadkach do 10 wyjdziecie z biura wizowego tam idzie to dość szybko z ciekawości wychodząc o 9:50 pobrałem numerek i był to numer 68.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#237 PostWysłany: 18 Maj 2017 09:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Mar 2011
Posty: 244
wczoraj byłam na miejscu o 9:23
na wyświetlaczu dla składających wnioski był numerek 102
ja dostałam nr 150, więc prawie 50 osób przede mną

godzinę później było po wszystkim
sam proces składania - dwie minuty

maszynka do wydawania numerków cały czas je wydawała (myślałam, że "obliczają" sobie ile osób jeszcze da radę przyjąć i już później nie wydają numerków)

nie wiem co by było gdyby do 11tej mój numerek się nie wyświetlił
- teraz żałuje że nie poczekałam do końca żeby obadać co i jak :D

może za tydzień posiedzę dłużej :D i dam znać

ps. cieszę się, że nie stałam tam od 7 jak na początku planowałam....
dzięki PRPS :D
_________________
www.arleta.geoblog.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#238 PostWysłany: 18 Maj 2017 11:26 

Rejestracja: 19 Kwi 2017
Posty: 16
Hej forumowicze!

Mam do was pytanie, wybieram się do Chin w lipcu i staram się o wizę turystyczną, aby ją otrzymać trzeba przedstawić rezerwację biletu lotniczego.
Lecę Emirates Airline, ale na ich stronie po przejściu w zarządzanie rezerwacja i danie drukuj rezerwacji wychodzi E bilet, a to chyba nie o to chodzi?
Bo przecież, tam znajdują sie wszystkie dane łącznie z nr rezerwacji, więc jakiś "śmieszek" mający kontakt z tymi dokumentami mógłby np. odwołać mi
rezerwacje na lot. Stąd też pytanie, jak ma wyglądać ów "rezerwacja biletu lotniczego" ? Proszę o pomoc, bo troszkę się już zgubiłem a czasu nie przybywa ;)
Dzięki !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#239 PostWysłany: 18 Maj 2017 11:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
@Mopido
Nie jest to problem.
Zapisz bilet do pliku, usuń nr etix, kod rezerwacji, wydrukuj i voila, gotowe.

Sent from my H60-L12 using Tapatalk
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#240 PostWysłany: 18 Maj 2017 12:33 

Rejestracja: 19 Kwi 2017
Posty: 16
i takie "potwierdzenie" będzie jak najbardziej honorowane do wydania wizy? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 395 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 20  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Facebook [Bot] oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group