Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 344 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 18  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#201 PostWysłany: 13 Sty 2016 14:00 

Rejestracja: 29 Paź 2014
Posty: 171
Loty: 55
Kilometry: 83 455
Arekkk napisał(a):
Ciekawe czy mają gdzieś przy hali jakieś szafki albo przechowalnie. Jakieś sugestie? W ostateczności można zostawić na lotnisku, ale później powrót wychodzi już mało budżetowo. W Toronto mogę pójść na Indianę albo Philadelphię. Nie muszę pisać, że sportowo wolałbym zobaczyć Pacers.

W jakim serwisie polecacie kupować bilety? Chodzi oczywiście o nieprzepłacanie.


Przechowalnie mogą się zdarzyć. Może popytaj w hotelach?

Bilety powinieneś normalnie kupować przez ticketmaster.com
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
RaDiDaM uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#202 PostWysłany: 13 Sty 2016 14:08 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 857
niebieski
Ja mimo wszystko polecam stubhub.
Jak ktos sie boi to czasem mozna odbierać bilety osobiście. W LA odbior był po drugiej stronie ulicy a bilet robi wrażenie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#203 PostWysłany: 14 Sty 2016 14:29 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1735
srebrny
Dlaczego przez Stubhub? Z tego co widzę można tam kupować tylko parzystą liczbę biletów. Przynajmniej na interesujące mnie spotkanie.

Z kolei na Ticketmaster opłata serwisowa 10 CAD (30 zł). Czy da się to jakoś ominąć? :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#204 PostWysłany: 14 Sty 2016 14:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 653
Loty: 290
Kilometry: 723 470
niebieski
Zarówno stubhub jak i ticketmaster są sprawdzone i w porządku , ja kupując bilety zazwyczaj duzo wczesniej przed meczami zazwyczaj lepsze ceny znajdywałem na ticketmaster(czy tez ticketexchange) , ponoc tuz przed meczem mozna na stubhubie sporo taniej dorwac , nie sprawdzalem. Na mecze na ktore ide za miesiac tez mam juz kupione bilety przez - 1 przez TicketExchange , 1 przez Stubhub , 1 bezposrednio , wiec nie ma reguły , trzeba po prostu porównywać ceny.

Na stubhubie tez są transactional / delivery fees - opłaty serwisowe. Dochodząc do platnosci w ktoryms kroku je zobaczysz i tez nie sa niskie , trzeba sie z tym liczyc w obu przypadkach.

Jesli chodzi o ilosc miejsc ( np min 2 ) to zalezy od meczu , jesli kupujesz odsprzedazowo ( przez stubhub / ticketexchange ) to sprzedaja to osoby prywatne i moga wprowadzac takie limity chcac sprzedac caly zestaw.

Jesli sie kupuje przez ticketmaster/wchodzac bezposrednio przez strone druzyny ( nie jako odsprzedaz ) mozesz spokojnie kupic jeden.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#205 PostWysłany: 14 Sty 2016 14:57 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 857
niebieski
Dlaczego na stubhubie?
Dlatego ze jest duzo taniej, nie spotkałem sie zeby na jakis mecz była niższa cena na ticketmasterze a bylismy w sumie 5 razy w rożnych miastach. Polecam zakup na dzien przed, wtedy najbardziej sie opłaca (oczywiscie jezeli nie mówimy o jakis topowych meczach).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#206 PostWysłany: 14 Kwi 2017 19:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2017
Posty: 387
Loty: 22
Kilometry: 57 620
Hej.
Z góry przepraszam za lamerskie pytanie. Czy są jakieś mecze NBA we wrześniu czy jest to akurat jakaś przerwa w sezonie? Będę we wrześniu 2017 w LA i jeśli by się dało chętnie zobaczył bym jakiś mecz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#207 PostWysłany: 14 Kwi 2017 20:05 

Rejestracja: 20 Maj 2014
Posty: 1284
Loty: 253
Kilometry: 427 726
srebrny
Od 20 paź zaczyna się sezon

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#208 PostWysłany: 14 Kwi 2017 21:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2017
Posty: 387
Loty: 22
Kilometry: 57 620
no to szkoda. Dzięki za odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#209 PostWysłany: 15 Kwi 2017 09:53 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 409
znamy sie uczestnikow i miejsca NBA 2017 Europe Tour? Kiedy to info sie pojawialo?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#210 PostWysłany: 15 Kwi 2017 10:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
W zeszłym roku na koniec lipca podali:

http://www.nba.com/2016/news/07/28/nba- ... cers-2016/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#211 PostWysłany: 18 Kwi 2017 15:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 80
kontrol napisał(a):
Hej.
Z góry przepraszam za lamerskie pytanie. Czy są jakieś mecze NBA we wrześniu czy jest to akurat jakaś przerwa w sezonie? Będę we wrześniu 2017 w LA i jeśli by się dało chętnie zobaczył bym jakiś mecz.


MLB gra w tym terminie.
Koncem wrzesnia tez startuje NHL.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#212 PostWysłany: 19 Kwi 2017 07:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2017
Posty: 387
Loty: 22
Kilometry: 57 620
a jak można sprawdzić gdzie są mecze MLB i kupić bilet?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#213 PostWysłany: 19 Kwi 2017 08:30 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1735
srebrny
http://www.espn.com/mlb/schedule

Bilety we wszystkich platformach pośredniczących. M.in.: StubHub, Ticketmaster, Tickets.com. Kupowałem na tym pierwszym.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#214 PostWysłany: 19 Kwi 2017 13:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2017
Posty: 387
Loty: 22
Kilometry: 57 620
Ok więc znalazłem, że akurat tego dnia odbywa się mecz Los Angeles Dodgers vs. Colorado Rockies w Dodger Stadium, LA o godz 19. Znalazłem bilety na stubhub.pl Cena jaka mi wyskakuje to 25zł za jeden + 40zł za opłaty manipulacyjne. Czyli za dwa bilety 90zł.
Załącznik:
a1.jpg
a1.jpg [ 217.1 KiB | Obejrzany 10948 razy ]

Cena na stronie drużyny to 6$ za jeden. Myślicie, że opłaca się kupować bilet przez pośrednika czy po prostu przyjdę sobie w dzień meczu i kupie za 6$. To są w ogóle jakieś dobre drużyny czy raczej niższa półka?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#215 PostWysłany: 19 Kwi 2017 14:59 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1735
srebrny
Nie mam wielkiego doświadczenia, ale na meczach, na których byłem (sezon zasadniczy) zawsze były wolne miejsce.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kontrol uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#216 PostWysłany: 19 Kwi 2017 15:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2017
Posty: 387
Loty: 22
Kilometry: 57 620
więc chyba zrobię tak, że podjadę pod stadion przed samym meczem i kupię normalnie bilety w kasie po 6$. Też wydaje mi się, że nie będzie pełnego stadionu na takim meczu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#217 PostWysłany: 19 Kwi 2017 19:33 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 409
Shaq napisał(a):
W zeszłym roku na koniec lipca podali:

http://www.nba.com/2016/news/07/28/nba- ... cers-2016/


podali styczen. A ja pytalem o pokazowe w pazdzierniku :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#218 PostWysłany: 20 Kwi 2017 11:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 80
kontrol napisał(a):
Cena na stronie drużyny to 6$ za jeden. Myślicie, że opłaca się kupować bilet przez pośrednika czy po prostu przyjdę sobie w dzień meczu i kupie za 6$. To są w ogóle jakieś dobre drużyny czy raczej niższa półka?


Ja kupowalem przez posrednika, ale nie mialem tak wysokiej oplaty manipulacyjnej.

Dodgers to jedni z faworytów rozgrywek (jak co roku ;) )
Colorado sredniak jesli chodzi o aspiracje, bez szans na wygranie dywizji.
Choc aktualna tabela moze sugerowac co innego, ale taki jest baseball 162 mecze w sezonie, wiec tam kazdy leje kazdego.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#219 PostWysłany: 02 Wrz 2017 00:31 

Rejestracja: 08 Lis 2013
Posty: 253
niebieski
Niestety nie ma wątku dotyczącego MLB, a kilka osób już o to pytało tutaj - stąd mój komentarz.

Będę niedługo w Toronto i niestety w związku z rozpoczęciem sezonu NBA pod koniec października stwierdziłm, że wybiorę się na mecz baseballa. Znalezienie tanich biletów to nie problem - na Stubhub wychodzi 35zł za bilet. Moje pytanie - czy jest opcja dostania tego biletu w formie papierowej w okienku na stadionie? Wiem, że moge go sobie dodać chociażby do aplikacji Wallet w iOS, ale taki bilet to całkiem fajna pamiątka z meczu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#220 PostWysłany: 13 Wrz 2017 17:29 

Rejestracja: 19 Wrz 2012
Posty: 484
Loty: 195
Kilometry: 404 353
niebieski
Dzisiaj rozpoczęła się otwarta sprzedaż biletów na oficjalnej stronie ticketmaster.ca na najbliższy sezon NBA w Toronto. Fanem NBA żadnym nie jestem ale w związku z EF Air Canada i przesiadką w Toronto zamierzam zaliczyć mecz. Chyba Toronto ma jedną z najliczniejszych widowni, więc warto zaopatrzyć się wcześniej- może ktoś skorzysta podobnie jak ja. :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 344 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 18  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group