Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Santander noclegi
#1 PostWysłany: 06 Kwi 2017 20:00 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
Jako że Wizz Air uruchomił połączenie do Santander gdzie można wyskoczyć na przedłużony weekend chciałbym się podzielić informacjami na temat noclegów bo sam takich nie znalazłem.

Ze swojej strony mogę polecić Hotel Apartamentos Don Carlos, położony w odległości 100m od plaży Sardinero i obok kasyna. za 250 zł wynająłem apartament o powierzchni 35m2 z dużym tarasem, wyposażoną kuchnią w naczynia do gotowania, mikrofalówkę, oraz lodówkę. Apartament ma wydzieloną część sypialną i dzienną. W środku cicho i spokojnie, codziennie sprzątanie. W cenie typowe hiszpańskie śniadania które mnie nie porwały ale za to kawa pyszna. W okolicy wszystko co niezbędne, sklepy, plaża, deptak. Obok nie ma najmniejszych problemów z zaparkowaniem samochodu, myślę że w pełni sezonu może być gorzej ale hotel posiada podziemny parking który niestety nie jest tani.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Teneryfie za 1548 PLN. Bezpośrednie loty z Katowic i noclegi w apartamencie Tydzień na Teneryfie za 1548 PLN. Bezpośrednie loty z Katowic i noclegi w apartamencie
Urlop w Tajlandii: Ko Samui i Bangkok w jednej podróży z Warszawy za 3247 PLN (z dużym bagażem) Urlop w Tajlandii: Ko Samui i Bangkok w jednej podróży z Warszawy za 3247 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Santander noclegi
#2 PostWysłany: 06 Wrz 2017 13:14 

Rejestracja: 27 Lis 2013
Posty: 360
Loty: 124
Kilometry: 227 163
niebieski
https://www.airbnb.com/users/show/81703816

Polecam nocleg u tej pani, wszystko bardzo sympatycznie , czysto, w centrum miasta, w pokoju ekspres z kapsułkami, łazienka prywatna (lokatorzy z niej nie korzystają^^).
Starsza Pani mówi tylko po hiszpańsku, jednakze z jej córką można komunikować się w języku angielskim.

Jedynie ciężko może z wejściem po bardzo stromych schodach (jeśli ktoś ma problemy z nogami/kolanami, itp.), poza tym nocleg gorąco polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Santander noclegi
#3 PostWysłany: 13 Lip 2018 00:12 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11323
Loty: 480
Kilometry: 755 414
Hostal Jardin Secreto, Cardenal Cisneros 37

Wysoka pozycja na tripadvisor i świetne oceny na booking nie są dziełem przypadku. My w Jardin Secreto spędziliśmy jedną noc – jedyna rzecz, jakiej żałujemy to fakt, że to była tylko jedna noc…
Podobało nam się praktycznie wszystko: troska o gości, atmosfera, dekoracje, mały ogródek na tyłach domu (mimo że ze sztuczną trawą), kawa dostępna w holu, namiary na knajpki z pintxos.

Nasz pokój – nr 4 – nie był wielki, ale w pełni wystarczający dla dwóch osób. Mały balkonik wychodzący na ogródek. Wygodne łóżko, ładny wystrój z fajnie wkomponowanymi kamiennymi ścianami. Oczywiście miejsce na powieszenie ubrań, a także telewizor jeśli ktoś potrzebuje.

Łazienka – czyściusieńka, super prysznic, niebiańsko pachnące mydło.

Personel uśmiechnięty i przyjaźnie nastawiony, pomagający jak tylko się da.

Lokalizacja – może nie centralna i idąc z dworca trzeba trochę podejść pod górę, ale w kilkanaście minut znajdziemy się w centrum.

Zapłaciliśmy 55 euro za dwójkę (na miejscu nie ma śniadań) – w Santander oczywiście da się taniej, ale uważamy, że to był jeden z najlepszych naszych noclegów w Hiszpanii. A byłem tam 11 razy. :) Polecam z czystym sumieniem.

PS. doświadczenie z 2016 roku, ale lepiej się nim podzielić późno niż wcale 8-)

Załączniki:
2016-03-15 Hiszpania_Castro Urdiales_Santander.jpg
2016-03-15 Hiszpania_Castro Urdiales_Santander.jpg [ 341.1 KiB | Obejrzany 4707 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Santander noclegi
#4 PostWysłany: 21 Sty 2022 15:43 

Rejestracja: 02 Mar 2016
Posty: 842
złoty
Potrzebuję porady. Chcę zarezerwować nocleg na kilka nocy w Santadnerze już na czerwiec. Booking pokazuje jakąś strasznie dziwnie małą ilość obiektów noclegowych w mieście (około 70) i kompletnie nie ma z czego wybrać. Na Airbnb też ofert bardzo mało i strasznie nieciekawe.
1) Czy to w ogóle prawda, że tam jest tak uboga baza noclegowa? Zawsze myślałem, że to miasto jest centrum turystyki.
2) Czy możliwe, że teraz przez Covida hotele i pensjonaty po prostu są uśpione i lepiej szukać zakwaterowania bliżej czerwca?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Santander noclegi
#5 PostWysłany: 21 Sty 2022 16:28 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11323
Loty: 480
Kilometry: 755 414
Santander to raczej kierunek niszowy - może pomyliłeś z San Sebastian, które ma zdecydowanie większą rozpoznawalność. O ile pamiętam, to kilka lat temu było podobnie, tzn. baza noclegowa raczej ograniczona. Natomiast byłoby dziwne, gdyby w styczniu obiekty nie miały otwartych rezerwacji na czerwiec - nawet biorąc pod uwagę pandemię.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Santander noclegi
#6 PostWysłany: 23 Sty 2022 21:41 

Rejestracja: 02 Mar 2016
Posty: 842
złoty
@Kashpir Masz rację, coś mi się musiało pomylić z tym Santanderem. Po przemyśleniu zagadnienia lepiej będzie jak przekieruję swoje plany wycieczkowe na Bilbao.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group