Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: [Opinie] - Kilroy.pl
#1 PostWysłany: 23 Mar 2017 17:14 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Nie znalazłem zbyt wielu informacji o tym pośredniku na forum. Macie z nimi jakieś doświadczenia? Cenowo na chwilę obecną są dość konkurencyjni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
#2 PostWysłany: 23 Mar 2017 17:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1564
Loty: 314
Kilometry: 571 396
złoty
Kupowałem,etixy przyszły. To chyba tyle. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Mar 2017 17:38 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Ja etixów nie dostałem, chociaż próbowali mi je wysłać ze 3 razy - na o2 nie dochodzą. Ale pobrałem je sobie z tripcase. Trochę odpycha brak możliwości kontaktu telefonicznego "na szybko".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Kilroy - opinie
#4 PostWysłany: 23 Maj 2017 09:44 

Rejestracja: 16 Sty 2014
Posty: 97
Czy ktoś ma doświadczenia z Kilroyem na dalekich trasach, lot WAW-BKK, który chcę wykupić, kosztuje u nich najtaniej (przez Wiedeń), ale na skyskanner maja tylko 2.5 gwiazdki... Z tego co widzę nie ma opłaty za płatnośc karta debetową. Jakieś haczyki?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 23 Maj 2017 12:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1152
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
Kupilem z nimi EF na zanzibar - bezproblemowa obsluga podczas zmiany biletow (zmiana lotow w siatce przewoznika) - dali propozycje zmiany, albo hotel+ wiza, ogolnie dobre podejscie i szybki kontakt. Wykupilem tez inny blad Turkisha i na razie zero problemow.
_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 23 Maj 2017 12:25 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
@‌pomorzanka‌: Ja kupiłem WAW - BKK ale dopiero na luty 2018. Co prawda nie dostałem etixów na maila (podobno 3 x wysyłali, ale coś nie chcą dojść na o2), ale bez problemów pobrałem je sobie z tripcase.com. Podróż figuruje też jako potwierdzona na stronie Turkisha.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 09 Sie 2017 22:39 

Rejestracja: 18 Maj 2015
Posty: 5
Czy macie jeszcze jakies opinie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 09 Sie 2017 22:58 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Jak na razie nie mam zastrzeżeń - przekazano mój numer telefonu Turkishowi i za każdym razem informują mnie o korektach w rozkładzie. Wystawiono też nowy bilet.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 09 Sie 2017 23:00 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2055
złoty
Tak. Wszystko w porządku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 10 Sie 2017 00:32 

Rejestracja: 23 Lut 2016
Posty: 93
Mi wczoraj skasowali lot z EF ethiopiana ale to akurat decyzja linii. Niemniej jednak szybko odpisują na mejle i kontakt jest możliwy nie to co niektóre OTA.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 13 Maj 2018 15:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 124
Loty: 149
Kilometry: 338 219
Kupiłam loty do Stanów Swiss/United, po 15 minutach przyszły etickety, rezerwacja też jest widoczna na stronach zarówno United jak i Swiss. Jedyne co zastanawia to informacja że nie ma posiłku (ale niby jest bagaż) na stronie United... Przy czym to nie jest raczej wina pośrednika...
_________________
"Sprawozdania" z moich podróży: http://migot.geoblog.pl/podroze :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 13 Maj 2018 15:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 766
Loty: 220
Kilometry: 442 694
niebieski
Kupiłem u nich dwa miesiące temu loty do Chengdu. Wszystko bezproblemowo, etixy od razu na mailu. :)
_________________
Image
Relacja z Malawi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 13 Maj 2018 18:20 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Ja poleciałem i wróciłem z nimi z Tajlandii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 31 Paź 2018 18:14 

Rejestracja: 02 Sie 2018
Posty: 5
Kupowałem nieraz bilety, wszystko okej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 02 Sie 2019 18:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1525
Loty: 183
Kilometry: 333 672
platynowy
czy korzystal ktos z "biletu KILROY"? mozna go kupic troche taniej w porownaniu ze zwykla opcja jesli ma sie karte ISIC lub IYTC. nie wiem jak w przypadku innych linii ale przy TK jest podobno 40kg bagazu zamiast 30kg
tak wygladaja TC
Cytuj:
a) Ten rodzaj biletu oznaczony jest żółtym 'paskiem' i przysługuje jedynie młodzieży i/lub studentom studiów dziennych, którzy w dniu wyjazdu nie przekraczają wymaganej granicy wieku.
b) ''Bilet KILROY'a" umożliwia, w okresie jego ważności, zmianę daty podróży za opłatą. Wszelkie zmiany są zależne od dostępności wolnych miejsc w tej samej klasie. W większości przypadków ''Bilet KILROY'a", może być zmieniony za dodatkową opłatą do 24 godzin przed rozpoczęciem pierwszego etapu podróży.
c) Aby podróżować na podstawie ''biletu KILROY'a" linie lotnicze żądają, by osoba podróżująca posiadała ważną legitymację IYTC (International Youth Identity Card) lub ważnej legitymacji ISIC (International Student Identity Card) na całej trasie. Jeśli podróżny posiada jedną z wymienionych wyżej legitymacji, jej numer należy umieścić w formularzu podczas dokonywania rezerwacji. Jeżeli podróżny nie posiada żadnej z wyżej podanych legitymacji, należy ją zamówić w momencie rezerwacji biletu. Kupując ''bilet KILROY'a'' klient zobowiązuje się do spełnienia powyższych wymagań.
d) Zakup ''biletu KILROY'a'' na lot powrotny do Europy, jest możliwy jedynie jeśli podróżujący jest w stanie udowodnić, że opuścił Europę w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Można to zrobić, wysyłając nam 13-cyfrowy numer, który został wykorzystany podczas rezerwacji biletu na wylot z Europy, bądź też udowodnić iż jest się rezydentem jednego z krajów europejskich.
W razie problemu z udowodnieniem rezydentury lub daty wylotu z Europy, KILROY nie będzie w stanie wydać biletu z powodu surowych przepisów w zakresie eksportu, wprowadzonych przez linie lotnicze. W przypadku gdy KILROY nie będzie w stanie wydać biletów, zastosowanie mają standardowe zasady i procedury zwrotu.


interesuje mnie zwlaszcza pkt c) i d) . czy linia lotnicza faktyczynie moze sprawdzic karte ISIC i rezydenture gdy bilet zostal wystawiony przez konkretnego posrednika? :idea: brzmi to troche bez sensu i zastanawiam sie czy to po prostu naganianie na kupno partnerskiej karty
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 30 Sty 2020 13:03 

Rejestracja: 26 Kwi 2014
Posty: 361
niebieski
Czy ktoś może anulował bilety bez posiadania ubezpieczenia Killroy. Jakie są opłaty administracyjne dla kilroy za obsługę zwrotu? Nie wiem czy anulować bilet i powalczyć o zwrot podaków i opłat czy odpuścić temat bo oplata administracyjna zje wszystko... Ma ktoś jakieś doświadczenia w tym temacie..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group