Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 112 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Internet w Chinach
#61 PostWysłany: 06 Mar 2017 12:19 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
A możesz odpalić onet i wp?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
 Temat postu: Re: Internet w Chinach
#62 PostWysłany: 06 Mar 2017 12:37 

Rejestracja: 09 Lut 2017
Posty: 18
WP chodzi,onet rowniez
Góra
 Profil Relacje PM off
boots uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Internet w Chinach
#63 PostWysłany: 06 Mar 2017 12:49 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
boots napisał(a):
A gmail działa?


Standardowo nie.

Poczty na wp też mi się nie udało odpalić.

Porażająca jest też szybkość, tj. jej brak - nawet w 5-gwiazdkowych hotelach jest to problem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
boots uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Internet w Chinach
#64 PostWysłany: 06 Mar 2017 12:50 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3045
złoty
Warto dodać, że działają bez VPN przynajmniej niektóre usługi microsoftowe(skype,hotmail). Bezpłatne VPNy działały mi tak wolno (korzystałem z WiFi hotelowych), że gdybym chciał wrzucać zdjęcia nie miałbym czasu na ich robienie. Inne poczty najczęściej działają, ja do szybkiej komunikacji założyłem konto na yandexie bo działało najszybciej.
Góra
 Profil Relacje PM off
boots uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Internet w Chinach
#65 PostWysłany: 06 Mar 2017 13:18 

Rejestracja: 09 Lut 2017
Posty: 18
No i du..pa,messenger tez padl :twisted:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Internet w Chinach
#66 PostWysłany: 06 Mar 2017 14:03 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
Czy ktoś może korzystał z takich kart?
http://www.ebay.com/itm/CHINA-UNICOM-PR ... Swxg5Xxyyr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Internet w Chinach
#67 PostWysłany: 08 Mar 2017 09:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2017
Posty: 14
Mieszkając w Chinach mogę potwierdzić że praktycznie wszystkie popularne zachodnie strony nie działają, a ostatnio Chiny jeszcze uszczelniły tę blokadę banując kilka popularnych VPN. Na szczęście są jeszcze usługi, które świetnie działają w Chinach i pozwalają korzystać z popularnych na zachodzie stron takich jak Google, Facebook, Youtube itp.

Z doświadczenia mogę powiedzieć że korzystam z ExpressVPN oraz PureVPN i oba działają świetnie - szybko i bezproblemowo zarówno na telefonie jak i komputerze. Niestety ten pierwszy jest dość drogi, ale za to PureVPN jest jednym z najtańszych na rynku, a jakość usług jest wzorowa i co najważniejsze działa bezproblemowo w Chinach. Polecam przeczytać ten temat: Najlepszy VPN do Chin
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Internet w Chinach
#68 PostWysłany: 08 Mar 2017 10:57 

Rejestracja: 09 Lut 2017
Posty: 18
Niestety nie wszystkie z podanych przez Ciebie nie dzialaja na macu ,a szkoda,bo wygladaja ciekawie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Internet w Chinach
#69 PostWysłany: 08 Mar 2017 11:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2013
Posty: 212
vpnonline.pl, używałem w Chinach przez ponad 3 lata- pozytywnie.
Podczas gdy giganci typu Astrill bywali okazjonalnie dociskani, np podczas zjazdów partii, vpnonline działał jakby nigdy nic.
z tego co widzę na stronie mają konfigurację na maki.
pzdr
_________________
http://www.chiny-info.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Internet w Chinach
#70 PostWysłany: 20 Mar 2017 07:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2017
Posty: 14
gosiacola60 napisał(a):
Niestety nie wszystkie z podanych przez Ciebie nie dzialaja na macu ,a szkoda,bo wygladaja ciekawie.


Wszystkie VPN podane w zestawieniu działają na Macu i działają w Chinach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Internet w Chinach
#71 PostWysłany: 20 Mar 2017 08:31 

Rejestracja: 09 Lut 2017
Posty: 18
Znalazlam VPN dzialajacy na macu:)Dzieki za wszystkie podpowiedzi.Przydaly sie,ale pobyt w Chinach sie juz skonczyl :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Internet w Chinach
#72 PostWysłany: 23 Mar 2017 10:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Potwierdzam na żywo, Facebook, Google i wszystkie podpięte usługi (mapy, sklep) nie działają. O dziwo działa tłumacz translator.google.cn. W HK i Makau wszystko śmiga bez problemu, dużo otwartych darmowych sieci na mieście
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Internet w Chinach
#73 PostWysłany: 10 Maj 2017 22:02 

Rejestracja: 10 Maj 2017
Posty: 1
Hej,
potrzebuję informacji od kogoś kto był niedawno albo jest teraz w Chinanch w kwestii działających tam VPNów.
Siostra za kilka dni jedzie do Chin i musi mieć dostęp do Gmaila, FB (głównie do załatwiania spraw służbowych) i prosiła mnie żebym jej ogarnął jakiś sposób na omijanie blokad. Z tego co znalazłem na polskich i obcojęzycznych stronach i forach to są sprzeczne zdania co do różnych dostawców, jednym działa, innym nie. Tu np. https://www.dobryvpn.pl/artykuly/jak-odblokowac-internet-w-chinach-przeglad-vpn-do-chin opisują VPN z wbudowanymi mechanizmami do maskowania połączenia, co ma niby zwiększyć skuteczność, bo takie połączenia Chińczycy coraz lepiej wykrywają i blokują.
Za bardzo się na tym nie znam, więc chciałbym zasięgnąć porady kogoś kto osobiście przetestował którąś z tych usług na miejscu. Będę wdzięczny za porady, bo nie chcę siostrze zainstalować czegos co nie będzie działać :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Internet w Chinach
#74 PostWysłany: 10 Maj 2017 22:09 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
Podobno bez problemów działa VPN HideIN - płatny. Kupisz choćby na Allegro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Internet w Chinach
#75 PostWysłany: 10 Maj 2017 22:09 

Rejestracja: 09 Lip 2016
Posty: 7
Byłem w Chinach na przełomie marca/kwietnia. Używałem Turbo VPN i Betternet. Oba darmowe i dawały radę.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Internet w Chinach
#76 PostWysłany: 21 Maj 2017 17:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Cze 2016
Posty: 117
Loty: 22
Kilometry: 67 312
Dopiero co wróciliśmy z Chin i używaliśmy Touch VPN i także nie było większych problemów z połączeniem - czasem trzeba było trochę odczekać jak aplikacja znajdzie jakąś wolną "sieć", ale tak to jest darmowa i pojawiają się tylko od czasu do czasu jakieś banerki reklamowe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Internet w Chinach
#77 PostWysłany: 11 Cze 2017 07:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Mar 2011
Posty: 244
Wczoraj pół dnia mordowałam bezpłatne vpny ale szło tak powoli,
że w sumie nie wiem nawet czy by ruszyło.
Pomogła Pani przed hotelem - 40rmb za miesiąc vpn i wszystko śmiga w bardzo zadowalającym tempie
(Przez hotelowe wifi)

Dokupienie internetu mobilnego to 100rmb za 3gb lub 200rmb za 10gb
_________________
www.arleta.geoblog.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Internet w Chinach
#78 PostWysłany: 11 Cze 2017 09:44 

Rejestracja: 25 Mar 2017
Posty: 89
Zbanowany
Mialem chyba China Unicom zalatwiony przez 'consierga' hotelu pakiet internet 3GB + rozmowy (nie dawalem dokumentu) i rewelacyjnie dawalo sobie rade expressvpn.com, mialem dzialajacy VOIP przez internet mobilny lub przez WIFI hotelowe. W UAE kompletnie odmowil wspolpracy expressvpn.com z VOIPem tylko na lotnisku przez ich WIFI udalo sie zadzwonic urzywajac tego VPNa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Internet w Chinach
#79 PostWysłany: 11 Lip 2017 21:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10935
HON fly4free
Od 1 lutego 2018 operatorzy chińscy mają blokować dostęp do VPN:
https://www.bloomberg.com/news/articles ... y-february
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Internet w Chinach
#80 PostWysłany: 11 Lip 2017 21:30 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
W Pullmanie w Szanghaju wifi działa bez żadnych blokad i hasła dostępowego - wszystko śmiga.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 112 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group