Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 14 Mar 2017 01:45 

Rejestracja: 10 Lut 2013
Posty: 11
hej

W tym roku chcielibyśmy wybrać się z małżonką i synkiem oraz znajomymi gdzieś na wakacje, tak naprawde nie wiemy dokładnie gdzie chcemy jechać, myśleliśmy coś o ibizie albo o grecji (ale może być prawie każdy inny kraj) . Wyjazd na tydzień w terminie czerwiec/lipiec, budzet to okolo 1.5k-2.5k PLN/osobe (wiadomo im taniej tym lepiej). Hotel najlepiej jakyby był allinexslusive (nie ma problemu z jedzieniem) i żeby miał jakies atrakcje dla takiego małego dzieciaczka co przez to rozumiem? Jakieś małe zjeżdzalnie czy plan zabaw itp.

W gre wchodzi także ogarniecie lotu+hotelu może wyszłoby trochę taniej. Wylot Rzeszów/krk/ktw. Pytam tutaj na forum bo być może był ktoś w jakimiś fajnym miejscu, hotelu z takim małym dzieckiem, albo może poprostu gdzies na wakacjach i może mi jakiś hotel/miejsce polecić. Sam od paru lat nie szukałem nic i nie byłem na takiej wycieczce i pogubiłem sie szczerze mowiąc w ilości ofert/hoteli
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 14 Mar 2017 05:57 

Rejestracja: 03 Mar 2014
Posty: 484
niebieski
Skoro interesuje cię głónie cena i wyżywienie na miejscu w hotelu to weź pod uwagę, że czerwiec będzie tańszy niż lipiec a allinclusive w Grecji będzie tańsze niż w Hiszpanii. Popatrz też na Bułgarię.
A tak poza tym musisz sam poszukać, poczytać, zorientować się.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 14 Mar 2017 09:44 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
Przy tych wymaganiach, budżecie i braku doświadczenia, może po prostu poszukaj czegoś na przykład na wakacje.pl ?
I nie piszę tego złośliwie, tylko myślę, że to może być dla Was najlepsze wyjście. Macie ogarnięte wszystko (transfery, ubezpieczenie itd) dla całej grupy.
A za te pieniądze powinieneś coś bez problemu znaleźć w Bułgarii czy Turcji (z pełna świadomością sytuacji, jaka tam jest).
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 14 Mar 2017 11:35 

Rejestracja: 15 Gru 2015
Posty: 71
Loty: 119
Kilometry: 225 960
Ibiza zdecydowanie nie jest miejscem dla rodzin z dziećmi! Jak dla mnie to obraz nędzy i rozpaczy! Nigdy mnie tam nie ciągnęło ale musiałem byc tam kilka dni i to co zobaczyłem przeszło moje wyobrażenie o tej "zajezdni". Widok o wczesnym poranku lezących wszędzie pijanych, nać... ludzi jest straszny! Jest tyle ciekawszych miejsc, ze na pewno cos znajdziesz bardziej rodzinnego.
_________________
Uzależniony od podroży...
Góra
 Profil Relacje PM off
pawelos lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 14 Mar 2017 18:44 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@‌ziomal13‌ Nastawcie się raczej na czerwiec,będzie znacznie taniej tak loty jak i hotele.Dopisz jeszcze czy może być jedno wspólne lokum dla wszystkich czy raczej dwa oddzielne.Jeśli dobrze dedukuję to chodzi o 4 dorosłych i 1 dziecko ( ma więcej czy mniej niż 2 lata?)Czy okres pobytu to max 7 dni,czy 7-14 jeśli zamyka się w budżecie też wchodzi w grę?Wybór w określonych przez ciebie kwotach jest, przynajmniej w czerwcu, spory.Jeśli jeszcze potraficie się spakować w podręczny to za 10 tys 4 os.mogą spędzić prawie 2 tyg. w opcji All Inclusive np.na Costa Brava nie mówiąc już o np. o Bułgarii czy Malcie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 20 Mar 2017 14:17 

Rejestracja: 10 Lut 2013
Posty: 11
dzieki wszystkim za odp :)

Miriam a mogłabyś mi napisać coś wiecej jak taka coste brave znalesc? tak czerwiec może być, dzieciątko bedzie mialo troszke ponad rok dopiero ale żona nie chce go zostawiać na tak dlugo samego dlatego chcemy go zabrac ze soba ale z tego wzgledu 2 tygodnie to tez byloby za duzo :). A jezeli chodzi o spanie w 4(5) w jednym pokoju to nie byloby problemu :)

Co do innych podpowiedzi to turcja jednak odpada, bo i żona i znajomi nie chca tam jechac,
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 20 Mar 2017 14:38 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@‌ziomal13‌ Poparz na przełomie maja i w czerwcu na loty W6 KTW-BCN-KTW np. na 9 dni 29.V-7.VI. Na Costa Brava dojedziecie bez problemu z Barcelony autobusem lub pociągiem.Na WizzTours z kodem zniżkowym SUMMER75 są fajne opcje lot+hotel+ubezpieczenie.Tam nawet do wyboru jest Costa Brava chociaż ląduje się i tak w BCN,ale hotele podaje już na CB. Wybierasz opcję dla 4 dorosłych z pominięciem dziecka(poniżej 2 lat nie ma osobnego miejsca),które potem za 54 E można dołączyć telefonicznie do waszej rezerwacji.Jest możliwość dodać bagaż rejestrowany za dodatkową opłatą ale można taniej wziąć priority i każdy ma dodatkowy mały, w przybliżeniu wielkości torby na laptopa ;)Dla dziecka bezpłatnie można przewieźć samolotem wózek.


Ostatnio edytowany przez miriam, 20 Mar 2017 16:22, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 20 Mar 2017 15:35 

miriam napisał(a):
Jeśli jeszcze potraficie się spakować w podręczny to za 10 tys 4 os.mogą spędzić prawie 2 tyg. w opcji All Inclusive np.na Costa Brava nie mówiąc już o np. o Bułgarii czy Malcie.


Za taką kwotę to można bez problemu zorganizować 2-tygodniową włóczęgę po wybrzeżu wypożyczonym autem. Warunki:
- wspólny apartament dla całej ekipy. Jest nawet spora szansa na osobne sypialnie dla każdej pary;
- posiłki przygotowywane we własnym zakresie ze sporadycznymi wypadami na lokalne żarcie. Jeżeli wystarczy Wam na śniadanie duża bagieta z Manchego i kawa, to nawet śniadania możecie konsumować na zewnątrz, to jest koszt 2,5-3,5 EUR/osoba. Oraz nieograniczona ilość owoców, których w czerwcu będzie pod dostatkiem;
- dwie osoby z tyłu mają ograniczoną ilość miejsca z uwagi na fotelik.

A o dziecko się nie martw, poradzi sobie. Mój pierwszą 2-tygodniową objazdówkę po Andaluzji zaliczył w wieku 6 miesięcy. Bez najmniejszych problemów.
Góra
 PM off  
      
#9 PostWysłany: 14 Maj 2017 06:09 

Rejestracja: 08 Kwi 2014
Posty: 6
Gdybyś chciał się wybrać do Czarnogóry to mogę dać Ci namiar na fajny pensjonat u Polaków tam mieszkających, bardzo przyjaźnie, obiady da się nawet o 17 zamówić po 8euro. Generalnie byłem rok temu w czerwcu z żoną w ciąży, ale było kilka rodzin z małymi dziećmi. Na obiekcie jest fontanna, gril, basen. Miejscowość to Buljarica o ile dobrze to napisałem

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group