Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 20 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 28 Lut 2017 22:01 

Rejestracja: 28 Lut 2017
Posty: 6
Chciałbym opisać swoją historie.. kupiem 3 bilety na mecz ajax-Legia na sektor B gdzie nie wpuszczano Polaków na ten sektor! Bilety kosztowały o 100€ więcej jak normalnie ale to nie problem, chodzi o to ze sprzedawali bilety na ten sektor a nie powinni! Ciężki kontakt z nimi i oczywiście pieniędzy z powrotem nie dostałem..jestem zawzięty i wyjdę udowodnić swoją racje na drogę sądowa! Naprawdę poszukajcie innych stron co sprzedają bilety.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#2 PostWysłany: 28 Lut 2017 22:17 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
wydaje mi sie, ze ten portal nie sprzedaje zadnych biletow, tylko kojarzy kupujacych i sprzedajacych za sowita prowizja

kiedys kiedys sprawdzalem bilety na jakis mecz albo koncert, bylo to nawet zabawne, co najmniej kilkukrotna przebitka na zwyklym bilecie - taki e-konik 2.0


Ostatnio edytowany przez ibartek, 28 Lut 2017 22:21, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 28 Lut 2017 22:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2012
Posty: 1761
srebrny
Dokładnie to prywatne osoby wystawiają bilety do dalszej odsprzedaży na tym portalu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 28 Lut 2017 22:33 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
@Damian1987
Nie jesteś zawzięty, tylko niestety - delikatnie mówiąc - niezbyt mądry.


Ostatnio edytowany przez boots, 28 Lut 2017 22:42, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 28 Lut 2017 22:41 

Rejestracja: 28 Lut 2017
Posty: 6
Wiem.. nic nie wywalczę.. ale mogę opisać swoją historie na kilku forach i niech ludzie sami decydują gdzie kupią bilety ale przynajmniej maja teraz trochę więcej wiedzy o tej stronie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 28 Lut 2017 22:46 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Spokojnie zaczekaj na odpowiedź. Napisz do nich,że otrzymałeś bilety na inny sektor. Tylko spokojnie czekaj,moim otrzymasz zwrot pieniędzy ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 28 Lut 2017 22:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2014
Posty: 293
Loty: 444
Kilometry: 719 366
Korzystałem i wszystko było w porządku. Na Euro we Francji można było kupić na tym portalu bilety tańsze niż z oficjalnej sprzedaży:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 28 Lut 2017 22:52 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
luck1991 napisał(a):
. Napisz do nich,że otrzymałeś bilety na inny sektor. Tylko spokojnie czekaj,moim otrzymasz zwrot pieniędzy ;)

O czym Ty piszesz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 28 Lut 2017 22:55 

Rejestracja: 28 Lut 2017
Posty: 6
Nie byłem jedyny..z trzech pabow pod stadionem otwarty był tylko jeden wypełniony po brzegi kibicami legii co tez nie zostali wpuszczeni.. z jednymi rozmawiałem i mówili ze przyjechali z Anglii.. i to byli wkurzeni..a

-- 28 Lut 2017 22:59 --

Nie byłem jedyny..z trzech pabow pod stadionem otwarty był tylko jeden wypełniony po brzegi kibicami legii co tez nie zostali wpuszczeni.. z jednymi rozmawiałem i mówili ze przyjechali z Anglii.. i to byli wkurzeni..a

-- 28 Lut 2017 23:00 --

Nie byłem jedyny..z trzech pabow pod stadionem otwarty był tylko jeden wypełniony po brzegi kibicami legii co tez nie zostali wpuszczeni.. z jednymi rozmawiałem i mówili ze przyjechali z Anglii.. i to byli wkurzeni..a
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 28 Lut 2017 23:05 

boots napisał(a):
luck1991 napisał(a):
. Napisz do nich,że otrzymałeś bilety na inny sektor. Tylko spokojnie czekaj,moim otrzymasz zwrot pieniędzy ;)

O czym Ty piszesz?


z tego co wiadomo, pieniądze trafiają do depozytu i dopiero po pozytywnym otrzymaniu biletów oferent otrzymuje za nie zapłatę - prowizja viagogo
Góra
 PM off  
      
#11 PostWysłany: 28 Lut 2017 23:10 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
Przecież dostał bilety.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 01 Mar 2017 00:02 

Rejestracja: 28 Lut 2017
Posty: 6
Kolego co z tego ze dostałem bilety jak wejść nie mogłem. A jakbyś chciał wynająć mieszkanie i opłacić je z góry a potem sie dowiedział ze to mieszkanie dopiero jest budowane?!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 01 Mar 2017 00:04 

OBIE STRONY umowy wiedziały, że Polaków na ten mecz nie wpuszczą i że będzie to skrupulatnie sprawdzane
Góra
 PM off
luck1991 lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 01 Mar 2017 00:08 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
@Damian1987
Co Ty za bzdury wypisujesz? Dostałeś to, co kupiłeś. Sprzedawca nie ma wiedzy, kto będzie wykorzystywał bilet.
Użalaj się nad samym sobą, a nie miej pretensji do sprzedawcy, który nie odpowiada za Twoją indolencję
@‌gorny77‌
Sprzedawca nie wie, kto wykorzysta bilet.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 01 Mar 2017 00:23 

Z regulaminu "trochę kwiatków", gdzie można się pospierać czy "pofalandyzować"

Kod:
Sprzedaż biletów musi zakończyć się doręczeniem biletów metodą określoną w ofercie bezpośrednio do Kupującego w terminie nie przekraczającym daty określonej w momencie sprzedaży ("Trzeba Wysłać Przed").

Sprzedający otrzyma należności z tytułu sprzedanych biletów w ciągu 5-8 od daty imprezy, jeśli transakcja została zrealizowana z korzyścią dla Kupującego. viagogo zastrzega sobie prawo do wstrzymania zapłaty lub wystąpienie o zwrot zapłaty w przypadku odwołania lub przełożenia terminu imprezy, lub w przypadku pojawienia się wątpliwości odnośnie przeprowadzenia transakcji zgodnie z prawem i zasadami tego Regulaminu.
Góra
 PM off  
      
#16 PostWysłany: 01 Mar 2017 00:26 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
Nie widzę żadnego punktu zaczepienia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 01 Mar 2017 00:32 

JA BYM SPRÓBOWAŁ, autor głupotę zrobił, ale też sprzedający nie mógł nie wiedzieć o obostrzeniach dotyczących tego meczu

Tyle, przynajmniej z mojej strony, a autor zrobi/ł jak uważa, nic więcej nie traci
Góra
 PM off  
      
#18 PostWysłany: 01 Mar 2017 00:35 

Rejestracja: 28 Lut 2017
Posty: 6
Sprzedawano na polskiej stronie wiec nie wiedzieli ze sprzedają Polakom?! Hehehe Ok kończę temat. Podałem info o tej stronie by inni nie mieli problemów.Kazdy wyniesie z tego wnioski własne..a napewno każdy z was poszuka alternatywnej strony w przyszłości i o to mi chodziło.Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 01 Mar 2017 00:43 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
@‌gorny77‌
Cytuj:
ale też sprzedający nie mógł nie wiedzieć o obostrzeniach dotyczących tego meczu

Ale co go to obchodzi? Powtarzam: sprzedawca nie zna narodowości osoby, która chce wykorzystać bilet.

@Damian1987
Cytuj:
Sprzedawano na polskiej stronie wiec nie wiedzieli ze sprzedają Polakom?!

Po co ciągniesz te bzdurne teksty? Naprawdę niczego z tego nie rozumiesz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 01 Mar 2017 00:49 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
proponuje EOT
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 20 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group