Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Temat o ESTA: visa-waiver-program-co-i-jak,766,145377
Gdzie zostawić rzeczy

Warszawa: U fotografa na przeciwko za dyszkę zostawisz nawet wielka walizkę.

Historia wizyt w USA: https://i94.cbp.dhs.gov/I94/#/history-search

Linie lotnicze, które zwracają za bilety, w przypadku nie otrzymania wizy do USA
http://www.fly4free.pl/nie-otrzymales-w ... -za-bilet/

Nie jesteśmy biurem pośrednictwa w wypełnianiu wniosków wizowych!

https://pl.usembassy.gov/pl/vwp-faq-pl/

Jak mogę podróżować do USA? O: Każdy podróżny, który ma ważną wizę może nadal z niej korzystać. Osoba posiadająca ważną wizę nie musi ubiegać się o zezwolenie ESTA. Podróżujący z wizą mogą przebywać na terenie USA do 6 miesięcy, zależnie od decyzji oficera imigracyjnego na granicy USA.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3165 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 159  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#1621 PostWysłany: 18 Gru 2016 10:14 

Rejestracja: 14 Paź 2012
Posty: 40
Loty: 23
Kilometry: 33 976
Wypełniałem jakiś miesiąc temu wniosek mój, a dosłownie zaraz potem żony. U mnie te pytania się pojawiły, u żony nie. W konsulacie i na lotnisku zero problemów - nie masz się czym martwić, wygląda na to, że to czysta loteria :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#1622 PostWysłany: 18 Gru 2016 10:58 

Rejestracja: 06 Mar 2014
Posty: 374
Nie. To nie jest loteria. Jak juzktos kiedys tu napisal- kobiety i dzieci maja inna- krotsza wersje wniosku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#1623 PostWysłany: 19 Gru 2016 15:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Wrz 2012
Posty: 276
Loty: 162
Kilometry: 413 398
niebieski
Jeżeli było to sorry, ale nie mogę znaleźć. Czy wiza dla niemowlaka (2 miesiące) jest normalnie pełnopłatna jak dla dorosłego? Normalnie trzeba wypełnić ten sam wniosek i iśc na rozmowę jak przy wizie dla dorosłego?
_________________
"Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku"

Image

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#1624 PostWysłany: 19 Gru 2016 15:56 

Rejestracja: 28 Sty 2014
Posty: 118
Tak wypełniasz wniosek i płacisz za niemowlaka. Idziesz sam bez dziecka na rozmowę, chyba że rodzice mają wizę to dzieci otrzymują automatycznie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#1625 PostWysłany: 19 Gru 2016 22:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Wrz 2012
Posty: 276
Loty: 162
Kilometry: 413 398
niebieski
No my wlasnie mamy wize to znaczy, ze dziecko ma automatycznie? Jak to sie zalatwia?
_________________
"Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku"

Image

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#1626 PostWysłany: 19 Gru 2016 23:02 

Prawie tak samo jak dla osoby dorosłej, tylko ubiegasz się o wizę bez wymogu przeprowadzenia rozmowy z konsulem. W trakcie aplikowania otrzymasz dokładne instrukcje. Rok temu bodaj uzyskiwałem wizę dla młodego, to była formalność. Płatna formalność
Góra
 PM off
maciej.moch uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#1627 PostWysłany: 10 Sty 2017 11:37 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Proszę o pomoc, gdyż Mój Tata ma problem.

Wypełnił wniosek bodajże D160 (mogłem przekręcić nazwę, w każdym razie ten o wizę turystyczną). Wrzucił swoje zdjęcie, wszystko zakończone sukcesem co potwierdził mail.
Teraz chce przejść do założenia konta na stronie ustraveldocs.com . Tutaj pojawiają się schody - pojawia się czerwone info że błąd. Dokładnie takie informacje :

Your request cannot be processed at this time. The site administrator has been alerted.
User could not be created. Please ensure First Name and Last Name are entered as they are in your passport.

Mieliście kiedyś taką sytuację ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#1628 PostWysłany: 11 Sty 2017 14:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 80
Sprawdz czy nie ma jakis bledow w postaci literowek czy cos.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#1629 PostWysłany: 13 Sty 2017 16:56 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
To była pierwsza czynność, którą zrobiłem. Nie ma możliwości literówki. Sprawdzone kilkukrotnie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#1630 PostWysłany: 20 Sty 2017 21:22 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 930
niebieski
Donald ostro zalicytowal 2 tygodnie i wiza do USA zbyteczna. Zaprzysiezony wiec zaczynamy odliczanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#1631 PostWysłany: 20 Sty 2017 21:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 1225
srebrny
Zanim ktoś zacznie 'odliczać' informacja, że takie posty będą z tego wątku usuwane.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#1632 PostWysłany: 01 Lut 2017 13:08 

Rejestracja: 16 Kwi 2015
Posty: 112
Może głupie pytanie, ale na pewno niektórzy z Was mają doświadczenie co do wydawania wiz (promes).

Czy osoba po studiach, która jest na kolejnej 3 letniej szkole (utrzymywana przez rodziców ok. 1500 zł) ma szansę dostać wizę.

Wiem, że nikt mi nie udzieli wiążącej odpowiedzi ale może ma w tym zakresie jakieś doświadczenia ? Nie chciałbym wtopic bez sensu prawie 800 złotych...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#1633 PostWysłany: 01 Lut 2017 13:10 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22334
Przeczytaj ten dział a dostaniesz odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#1634 PostWysłany: 01 Lut 2017 14:12 

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 548
Loty: 368
Kilometry: 611 597
niebieski
@‌szyblucki1‌
Jeśli masz już jakiś konkretny plan zwiedzania Stanów, potrafisz logicznie wyjaśnić skąd będziesz miał budżet na cały wyjazd, to myślę, że powinno być ok. Szkoła to też jest jakiś związek z Polską, więc powinno to działać na plus.

Oprócz w/w kwestii ważne też jest wywarcie dobrego wrażenia na pracowniku podczas spotkania. Nie jeden dobrze zarabiający, z autami, mieszkaniami szedł na spotkanie z nastawieniem ,,należy mi się" i nie dostawał wizy, nie jeden bezrobotny, nawet nie studiujący dostał wizę, bo wydawał się szczery i ogarnięty.
Poczytaj sobie odpowiednie działy na forum.usa.info.pl. Co jakiś czas pojawia się tam nowy wątek kogoś obrażonego na Amerykę, bo nie dostał wizy bez powodu, a potem z dalszych komentarzy takiego osobnika wychodzi pełen obraz buraka, któremu faktycznie żaden zdroworozsądkowy człowiek nie przyznałby wizy :)
Oczywiście zdarzają się przypadki, że ktoś dostanie odmowę niesprawiedliwie ze względu na gorszy dzień pracownika konsulatu...

Jeśli chcesz tam lecieć, masz zapewniony budżet, to składaj wniosek i idź tam z pozytywnym nastawieniem. Przy kosztach takiej podróży te 640zł na wizę to niewielka kwota. Nie spróbujesz, to się nie przekonasz.
Chyba, że zamierzasz coś zmienić w swoim życiu w najbliższym czasie (np. podjąć pracę, zamieszkać na swoim), wtedy poczekaj z tą wizą, bo taka sytuacja może zwiększyć Twoje szanse :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#1635 PostWysłany: 02 Lut 2017 14:50 

Rejestracja: 18 Sty 2012
Posty: 314
niebieski
Gdzie można zobaczyć terminy do spotkania w ambasadzie ? chciałbym się umówić pod koniec marca i nie wiem czy nie za wcześnie z wypełnianiem i wysyłaniem wniosku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#1636 PostWysłany: 02 Lut 2017 14:53 

Dostępne terminy wyświetlą się w trakcie aplikowania, nie pamiętam na jakim etapie dokładnie. Będziesz miał kalendarz wolnych terminow bodaj na dwa miesiące do przodu
Góra
 PM off
Eryk87 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#1637 PostWysłany: 02 Lut 2017 19:11 

Rejestracja: 18 Sty 2012
Posty: 314
niebieski
a jak dwie osoby wybierają ten sam termin? po prostu każda podaje ten sam dzien i godzinę czy mniej więcej godzinę ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#1638 PostWysłany: 02 Lut 2017 19:35 

Wybieracie ten sam dzień i godzinę. Jeżeli będziecie aplikować jedno po drugim, to nie powinno z tym być problemów.
Góra
 PM off
sko1czek lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#1639 PostWysłany: 10 Lut 2017 13:12 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 226
niebieski
http://www.interameryka.com/2017/02/wiz ... rzepisach/

12 miesięcy na odnowienie wizy, zamiast dotychczasowych 48mies.
Góra
 Profil Relacje PM off
mezzo uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#1640 PostWysłany: 20 Lut 2017 14:54 

Rejestracja: 18 Sty 2012
Posty: 314
niebieski
Jaka jest najpóźniejsza godzina, na którą można się umówić na spotkanie w Warszawie ? kiedyś czytałem, że ok 11-12 ale nie mogę tego znaleźć
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3165 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 159  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group