Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 284 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 01 Lut 2017 06:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 653
Loty: 290
Kilometry: 723 470
niebieski
Miałem podobnego rodzaju wątpliwosc ( najpierw zrobilem rezerwacje a potem zarejestrowalem sie do promocji ) wiec napisalem do nich maila z prosbą o potwierdzenie , odpisują sprawnie.

Upon browsing your booking reference number XXX we noticed that your booking meets all above criteria.
Hence, you are eligible to earn triple Qmiles for above offer.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#42 PostWysłany: 01 Lut 2017 07:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7344
HON fly4free
Świetnie, mam nadzieję, że i u mnie bedzie taka odpowiedź :-)
Pisałeś do nich na standardowy adres kontaktowy Privilege Club?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 01 Lut 2017 08:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 653
Loty: 290
Kilometry: 723 470
niebieski
Tak dokladnie , napisalem cos w stylu ze kupilem bilety w promocji triple qmiles nr rezerwacji taki i taki nazwisko takie i takie i prosze o potwierdzenie ze mile zostana naliczone zgodnie z promocja , dosc szybko mialem odp chyba w 24h.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 02 Lut 2017 10:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7344
HON fly4free
Zatem zrobiłem tak samo i mam już odpowiedź potwierdzającą, że rejestracja w obu przypadkach prawidłowa :-)
No to nic tylko czekać na zapełnienie się woreczka z milami. Jeśli wpadnie tyle, ile z grubsza sobie wyliczyłem (coś ok. 150.000 qmiles za oba loty) inwestycja okaże się całkiem opłacalna, niezależnie oczywiście od samej przyjemności związanej z podróżowaniem ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 20 Mar 2017 00:22 

Rejestracja: 01 Cze 2014
Posty: 254
niebieski
Z programów milowych jestem bardziej niż zielony, ale może ktoś z Was potrafi mi odpowiedzieć na pytanie czy za punkty z programu Privilege Club mogę zapłacić za wybór miejsca (łóżeczko dla niemowlaka) na lot finnair? To wszystko w ramach programu one world. Jestem członkiem programu zarówno w Qatar Airways jak i Finnair.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 09 Kwi 2017 22:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Pytanie odnosnie styczniowej promocji Travel Festival.

Czy ktos z szanownych forumowiczow odbyl swoja podroz i otrzymal bonusowe mile?
Za niedawne loty Qatar policzyl nam 1x liczbe mil zamiast obiecanych 5x.
Zastanawiam sie, czy i jakie jest opoznienie dla doliczenia bonusow.
Wyslalem zapytanie do PC, ale na razie cisza.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 13 Maj 2017 01:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Aktualizacja:
System nie dodał automatycznie mil bonusowych, gdyż uznał, że bilety zostały kupione (liczy się data rezerwacji, nie płatności, której można dokonać kilka godzin później) 8 stycznia czyli... na dzień przed rozpoczęciem promocji.
Wysłanie kolejnego maila z potwierdzeniem uprzejmym protestem, załączonymi potwierdzeniami oraz screenshotami rezerwacji załatwiło problem i po kilku dniach mile zostały dopisanie.
Uff, dobrze, bo zaczynałem być zły ;-)

Sent from my H60-L12 using Tapatalk
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#48 PostWysłany: 13 Maj 2017 07:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7344
HON fly4free
To ile wpadło? Pytam trochę przez łzy, bo mój najbliższy, majowy lot (qmiles x 4) odbędzie się na 99% beze mnie :-( Na pocieszenie zostanie mi październikowy (qmiles x 5), ale zaczynam się poważnie zastanawiać, czy nie wrzucić go jednak do programu BA. Sam ten jeden lot nie da mi żadnego statusu w QR, a jest spora szansa, że wespół z czymś dodatkowym mógłby się przysłuzyć do przedłużenia silvera w BAEC na kolejny rok. Z drugiej strony, kto wie, może QR znów (i w miarę szybko) okaże się szczodre i zorganizuje kolejny festiwal z dobrymi cenami i dużą ilością qmiles? Wtedy mógłbym odkuć majową stratę...

A ogólnie, jak wrażenia? Którymi samolotami leciałeś?

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 13 Maj 2017 21:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Przeloty ostatecznie przyniosły nam po 76 tys. mil, więc było o co walczyć :-)

Z Qatarem leciałem do tej pory w B777-300ER (77W), A333, B788 oraz A320 (w kolejności preferencji).
A350 niebawem, a A380 w zależności od kolejnego Festiwalu ;-)

Jeśli kupiłeś promocyjną klasę biznes R, to skasowanie takiego biletu kosztuje zdaje się 450 EUR, sporo. Uważam, że warto byłoby polecieć dla samych mil i kredytować konto w QR, bo 4-5 x bonus daje prawie 80-100 tys. mil, a to już wymierna korzyść - darmowy bilet w eco do Australii, na przykład albo ow w biz. Przy 5 x liczbie mil bilet kupiony w styczniowej promocji praktycznie się zwraca.
Krążą plotki o możliwej kolejnej akcji już w sierpniu.

Sent from my H60-L12 using Tapatalk
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#50 PostWysłany: 14 Maj 2017 07:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7344
HON fly4free
No to ładny zestaw :-)
Co do anulowania mojego biletu, to wszystko się zgadza. Co poradzić - takie fatum. Szczęście w nieszczęściu, że kupiłem to za odszkodowanie z AB za anulowanie lotu oraz, że oprócz taniutkiej rezerwacji w Brukseli, inne hotele mogę anulować bezkosztowo.
Teraz czekam jedynie na cud, że QR zmieni coś w planie podróży, co również da mi szansę na pełen zwrot.
Sprawę odpowiedniego zaksięgowania mil jeszcze przemyślę. Za trasę do PVG będzie ok. 85.000-90.000, więc sporo. Jeśli przed tym lotem faktycznie pojawi się jakaś ciekawa oferta QR i z niej skorzystam (co da źródło kolejnych mil), chyba rzeczywiście wezmę qmiles.
Póki co, życzę miłych kolejnych lotów :-)

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 30 Maj 2017 15:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
-- 30 May 2017 14:40 --

Wlasnie wrocilem z kolejnego wyjazdu w ramach promocji 5x w QR i spiesze poinformowac, ze tym razem mile zostaly naliczone w odpowiedniej wysokosci i bezzwlocznie czyli tuz po boardingu :D

-- 30 May 2017 14:59 --

@‌tropikey‌
Jako kontynuacja z innego watku...
Nie liczac dokladnie wychodzi mi, ze bilety zakupione w promocji 5x i 4x zwroca sie z nawiazka w przyszlym roku. W planach sa loty 1 klasa A380 CDG-DOH-SYD RT za 240 tys. mil (uwaga: 1 klasy z LHR nie mozna rezerwowac za mile). Bilet kosztuje okolo 30 tys. PLN na osobe. Biorac pod uwage, ze na Travel Festival poszla czastka tej kwoty - zwrot za mile jest oszalamiajacy. Nie sposob bylo przejsc obojetnie :D
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#52 PostWysłany: 22 Cze 2017 13:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7344
HON fly4free
-- 30 Maj 2017 17:00 --

Pięknie :-)

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka

-- 22 Cze 2017 13:31 --

Qatar oferuje aktualnie do 200% Qpoints za loty. Szczegóły są po zalogowaniu się na koncie i wejściu w "My offers". Niestety, dotyczy to tylko lotów do 31.08.2017, a mój jest dopiero pod koniec sierpnia. Poza tym, jest wątpliwość, czy dotyczy to wyłącznie lotów zarezerwowanych od teraz (zgodnie z warunkami promocji), czy też byłaby szansa na objęcie nią także takich lotów, które zostały już zabukowane wcześniej...
W każdym razie, coś powoli się zaczyna dziać w celu zachęcenia pasażerów do lotów :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 22 Cze 2017 15:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Bede lecial w lipcu, to dam znac, czy bonusowe Qpoints zostaly naliczone.
Nie nastawiam sie wszelako, bo pisza "Book and fly between 22nd June and 31st August 2017 and earn up to 200% bonus Qpoints, depending on how many sectors and cabin class you fly."
Ale zobaczymy, moze samo "fly" wystarczy.
Jesli nie, to dalej czekamy na promocje 3x Qpoints ;)
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 22 Cze 2017 15:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7344
HON fly4free
Weź mnie nie dobijaj. W Twoim tempie będziesz w QR wkrótce istnym szejkiem milowo-punktowym :-D

Pamiętaj tylko, że musisz się zarejestrować.

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
p.wl lubi ten post.
 
      
#55 PostWysłany: 22 Cze 2017 15:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Ha ha, zarejestrowalem siebie i druga polowke 30 sekund po przeczytaniu maila.
Modlitwy i bonusowych mil nie odmawiam nigdy :D
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#56 PostWysłany: 22 Cze 2017 16:49 

Rejestracja: 14 Wrz 2014
Posty: 44
Powiedzcie mi proszę bo się nie znam, jak kupiłem bilety w trakcie tego festiwalu w Economy WAW-HAN-BKK-WAW tj. w dniu 12.01 (jak doczytałem na internetach to 9.01 było x5 a potem przez 5 dni x3) to będe się kwalifikował do 3x Qmiles? Czy tylko jakies konkretne bilety były objęte tą promocją, konkretne taryfy? Jeżeli się łapię, to wystarczy, że założę konto w QPC i po odbytej podróży na stronie ogarnę mile za odbyte loty?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 23 Cze 2017 14:20 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7863
HON fly4free
Chyba tylko jeśli miałeś tę ofertę na koncie i się zarejestrowałeś. Wstecz do promocji nie przystąpisz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 29 Cze 2017 15:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Update w temacie wycieczki do Japonii w ramach promocji Travel Festival.

QR pomieszal troche w godzinach lotow AMS-DOH (nieznacznie, wylot 5 minut pozniej), DOH-HND (wylot 30 minut wczesniej) oraz HND-DOH (wylot godzine pozniej).
Skutkiem tego byloby zaledwie 35 minut na przesiadke w DOH, co byloby oczywiscie mocno ryzykowne, bo to 10 minut ponizej MCT.
Po krotkiej rozmowie z obsluga klienta w UK nasza rezerwacja AMS-HND-AMS zostala bezproblemowo zmieniona na CDG-HND / NRT-DUB, oczywiscie bez zadnych oplat.
Wychodzi nawet lepiej, bo nowe bilety sa teraz w klasie D, czyli wpadnie wiecej mil.
Jest takze szansa na upgrade do F, bo lot z CDG jest na A380 :D

Uwaga: prosze nie dzwonic do polskiego biura rezerwacji, szkoda czasu.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 09 Lip 2017 12:30 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 76
Loty: 207
Kilometry: 763 882
Ma ktos z Was pomysl jak bez lotow zdobyc 5300mil w qatar privilage?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 09 Lip 2017 12:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2011
Posty: 2035
srebrny
Np. kupić, info na stronie linii
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 284 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group