Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 884 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 45  Następna
Autor Wiadomość
#321 PostWysłany: 08 Paź 2016 18:52 

Rejestracja: 28 Gru 2010
Posty: 3
W ubieglym miesiacu mialem wypozczone auto w Marbesol w Maladze na 6 dni. Przy opcji All Inclusive moge to z czystym sercem polecic :) i dziekuje za wskazowki na tym forum, zeby wybrac Marbesol 8-) i kupic pelna opcje ubezpieczen. Mialem juz wybierac inne firmy przez posrednikow, ale nie chcialem placic im 1200 EUR kaucji, o ktore pewnie trzeba byloby dlugo walczyc. Dostalem na 6 dni Volskwagen Polo z 2015r. przejechane 30 kkm i ja zrobilem kolejne 800 km. Na lotnisku po lewej stronie za przesuwnymi drzwiami (poczatek hali glownej - uwaga nie isc za oznaczeniami rent a car, bo nie maja okienka w terminalu) czekala Pani z tabliczka Marbesol i po zaakceptowaniu kierowala do busa, gdzie przewiezli nas pod biuro. Byla mala kolejka i mega glosno, komunikacja po anglielsku, od razu poprosili o karte przed podpisaniem umowy co bylo troche dziwne. Placilem k kredytowa Visa 136 EUR. Umowe (1 kartka i warunki na odwrocie) dostalem po hiszpansku, wiec poprosilem po angielsku, Pani wytlumaczyla sie ze przez nieuwage i nie bylo z tym problemu. Poinformowala, ze auto oddac w pelni zatankowane i benzyna, dala GPS i tutaj prosze podpisac. Zdzwilia sie ze chcemy przeczytac umowe. Warunki przy ladzie i z kolejka ludzi z tylu od spokojnego czytania daleko idace, ale rzucilem okiem na dzial ubezpieczenia i byly tam podobne lub te same zdania do ich warunkow na stronce. Dolaczona byla jeszcze karteczka z uszkodeniami auta (wydrukowane koleczka). Na pytanie jaki mamy udzial w szkodach mechanicznych, powiedziala ze zadnego w zadnej szkodzie. Przekazala kluczyki, powiedziala gdze stoi auto i tyle z asysty pracownikow. Uszkodzen karoserii (zadrapan) bylo zancznie wiecej niz na kartce. Ich garaz jest zadaszony wiec o dobre zdjecie tam trudno. Zrobilem przezornie kilka fotek - jak sie okazalo byly miejsca np. po otwarciu drzwi ze sie widzialo dopiero nowe zadrapania. Auto sprawowalo sie bardzo dobrze, mialo do pokonania kilka wjazdow i zjazdow, bo zafundowalismy jemu wycieczke po Serra Nevada i hamowanie silnikiem bylo zbyt slabe, ale ten typ tak ma. Przy zwrocie gosc wsiadl tylko i sprawdzil stan paliwa, odebral GPS i kluczki i powiedzial finished. Zadnych podpisow, protokolow itd. W biurze tez nic wiecej nie chcieli i nic nie dali- jak nie trzeba doplacac, to nic wiecej nie chcemy. Podwozka z powrotem na lotnisko.
Ogolnie jestem zadowolony, bez zadnych problemow i ukrytych kosztow. Minimum biurokracji co dla mnie bylo czasami dziwne ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
PanAndre uważa post za pomocny.
 
      
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
#322 PostWysłany: 14 Paź 2016 18:09 

Rejestracja: 16 Lip 2013
Posty: 49
Loty: 75
Kilometry: 125 593
Czy ktoś może z własnego doświadczenia polecić opcję basic w malagacar/marbesol? W przypadku mojego wynajmu na 11 dni przedstawia się to następująco: BASIC - 53EUR (100EUR z navi), ALLINC. - 280EUR. Różnica jest kolosalna jak widać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#323 PostWysłany: 18 Paź 2016 13:53 

Rejestracja: 05 Lip 2011
Posty: 98
Czy ktoś z Was może korzystał z allincarhire.com? Z opcją allin wychodzi ok 150 eur za tydzień, gdzie w malagacar wychodzi 250, a marbesol ponad 300 (mowa o jakimś małym aucie)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#324 PostWysłany: 19 Paź 2016 10:47 

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 77
Korzystaliśmy z wypożyczalni Marbesol w październiku, autko rezerwowane przez internet pod koniec sierpnia, na 9 dni. Była wtedy jakaś promocja -15%. Zabukowaliśmy auto z przedziału: Seat Ibiza, Opel Corsa -or similar- Medium - Diesel, gratis GPS i drugi kierowca, opcja All Inclusive Option - Pay on Arrival, koszt 189,07 Euro. Można było taniej coś o 12 E wybierając opcję płatności przez internet, ale wtedy darmowa rezygnacja była ważna tylko przez 7 dni od rezerwacji, a przy płatności na lotnisku - do samego końca. Wybraliśmy opcję płatność na miejscu ponieważ myślałam że będą jeszcze lepsze oferty i w razie rezygnacji nic nie stracimy. Na lotnisku czekał Pan z Marbesol, busikiem zawiózł nas do wypożyczalni, formalności trwały około 10 minut, z karty wzięli dokładnie 189,07 E, dostaliśmy Volkswagena polo z 2015. Zrobiliśmy 850 km, przy zwrocie samochodu Pan sprawdził czy bak jest pełen, zajrzał do bagażnika, sprawdził czy jest koło zapasowe, powiedział OK, wskazał czekającego busika i tyle. Co do samochodu - był bardzo słaby, może dlatego że diesel, ale jak się okazało spalił chyba niewiele - wyszło około 6l ropy na 100km. A trasy mieliśmy w większości ciężkie - górzaste. Sumując, jesteśmy zadowoleni z wyboru wypożyczalni, być może można było taniej, ale nam zależało na pełnym ubezpieczeniu i bez blokady na karcie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#325 PostWysłany: 30 Paź 2016 10:14 

Rejestracja: 18 Lut 2014
Posty: 32
Właśnie przeglądam oferty na skyscaner bo chce w Maladze wypożyczyć auto na 7 dni. Ceny są ok. Można bez problemy znaleźć coś do 100 zl... Jednak trzeba tam wpłacac kaucje chyba 600 euro. Jak to z tym jest? Na co jeszcze zwrócić uwage? Widze, że niektóre mają brak udziału włsnego w AC , nieograniczona odległośc itp. Na co zwrócić uwage aby nie ponosić już żadnych kosztów i aby nie było niespodzianek.... Nigdy nie wypożyczałem auta. Co polecacie bez wkładu własnego i juz z pełnym ubezpieczeniem? Samochód rodzinny .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#326 PostWysłany: 31 Paź 2016 20:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2013
Posty: 22
Moi Drodzy,
po przebrnięciu przez cały wątek porównywałam różne opcje wypożyczenia auta w Maladze na listopad...
A tu taka miła niespodzianka, dzięki której chyba zakończę poszukiwanie :mrgreen:
Może komuś się przyda, enjoy :mrgreen: :
http://www.marbesol.com/news/201610S/mailing_en.php

(porównuję sobie ceny do tych, które widziałam wczoraj i rzeczywiście nie ma ściemy, jest sporo taniej),

przykładowo:
klasa E (np. focus)
opcja all
paliwo full/full itd.
10 dni
173 euracze, wcześniej 203
Góra
 Profil Relacje PM off
greg1291 uważa post za pomocny.
 
      
#327 PostWysłany: 01 Lis 2016 00:47 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3560
złoty
Coś słabo w tym roku się rozkręcają. w 2015 bywało 25 i 30 % przeceny na zimę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#328 PostWysłany: 01 Lis 2016 21:58 

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 241
Loty: 55
Kilometry: 95 625
niebieski
Cytuj:
Czy ktoś z Was może korzystał z allincarhire.com? Z opcją allin wychodzi ok 150 eur za tydzień, gdzie w malagacar wychodzi 250, a marbesol ponad 300 (mowa o jakimś małym aucie)


Dołączam się do pytania, bo ceny maja zacne(i na facebok kod -5%). Wcześniej podobno byli TopCars Malaga. Ktokolwiek korzystał ktokolwiek wie? Bo już prawie jestem przekonany.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#329 PostWysłany: 26 Lis 2016 00:27 

Rejestracja: 26 Lis 2016
Posty: 4
Aktualizacja odnośnie płatności w Marbesol (na forum pojawiały się różne opinie) - 10 dni temu płatność na miejscu na pomocą MasterCard Debit z Alior Banku (wypukła) bez żadnych problemów. Kilka wcześniejszym rezerwacji online, odwoływanych w momencie znalezienia lepszej oferty - finalnie 160 EUR za 9 dni all inclusive klasa C (Polo). Podjęcie i zwrot samochodu sprawnie i bezproblemowo zgodnie z opiniami poprzedników -polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#330 PostWysłany: 08 Gru 2016 14:52 

Rejestracja: 17 Sie 2016
Posty: 51
Mam pytanie. Czy ktoś z was orientuje się czy w zwykłej wypożyczalni w Maladze mogę wypożyczyć kampera ? Czy są raczej do tego specjalnie przeznaczone inne wypożyczalnie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#331 PostWysłany: 08 Gru 2016 15:47 

Rejestracja: 08 Gru 2016
Posty: 130
W "normalnych" wypożyczalniach nie widziałem, tutaj link do polskiej firmy wynajmującej kampery, a do tego sporo informacji o Maladze i okolicy. Nie wiem jak wypadają cenowo na tle konkurencji, to już trzeba sprawdzić.
http://www.mymalaga.pl/wynajem-kamperow-w-maladze

Poza tym witam wszystkich Forumowiczów, to mój pierwszy post, ale czytam Was już dłuuuugo :D
Góra
 Profil Relacje PM off
Kacper_Cz lubi ten post.
Kacper_Cz uważa post za pomocny.
 
      
#332 PostWysłany: 08 Gru 2016 15:53 

Rejestracja: 17 Sie 2016
Posty: 51
Dzięki wielkie, super stronka :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#333 PostWysłany: 11 Sty 2017 21:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 370
Loty: 66
Kilometry: 123 094
niebieski
Czy aktualnie jest dostepna jakas promocja w Marbesol np -15% ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#334 PostWysłany: 11 Sty 2017 21:42 

a wystarczyło w google wpisać Marbesol
http://www.marbesol.com/index.php
Góra
 PM off  
      
#335 PostWysłany: 11 Sty 2017 22:07 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3560
złoty
Działa - choć formalnie chyba się skończyła, nawet ceny wyjściowe trochę spadły. Udało się zapłacić online debetową z ING w euro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#336 PostWysłany: 11 Sty 2017 22:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 370
Loty: 66
Kilometry: 123 094
niebieski
Anonymous napisał(a):
a wystarczyło w google wpisać Marbesol
http://www.marbesol.com/index.php


Nie doprecyzowalem: potrzebuje wynajac na przelomie marca/kwietnia, a ta promocja jest na "pick ups before 15/03/2017"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#337 PostWysłany: 11 Sty 2017 22:23 

mimo wszystko spróbuj, a jak nie to czekaj ze względu na częste promocje przed/po sezonie
Góra
 PM off
marcin14 uważa post za pomocny.
 
      
#338 PostWysłany: 11 Sty 2017 22:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 370
Loty: 66
Kilometry: 123 094
niebieski
Niestety, na odbiory po 15 marca nie dziala, bede sledzil strone, dzieki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#339 PostWysłany: 15 Sty 2017 10:26 

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 241
Loty: 55
Kilometry: 95 625
niebieski
Ponieważ brak opinii o Allincarhire, pozwolę sobie opisać dotychczasowe doświadczenia. Może komuś się przyda.
Posiadają dwie strony http://www.topcarsmalaga.com/ oraz http://www.allincarhire.com/ , ceny na obydwu stronach są zazwyczaj jednakowe. sporadycznie zdarza się że są różne.
Zamawiałem przez stronę TopCars, ponieważ ceny były akurat różne. Proces rezerwacji w zasadzie prosty, ale przyszło tylko potwierdzenie dostarczenia emaila, a nie rezerwacji. Po kontakcie mailowym prośba o nową rezerwację i dalej już bez problemów. Kod zniżkowy dostępny na facebook, dodatkowo troszkę większy dostępny w komentarzach na angielskim tripadvisorze. Mimo zamówienia przez stronę TopCars, potwierdzenie przyszło z AllinCarhire.
Cena po kodzie zniżkowym wyszło 104 Euro za tydzień z pełnym ubezpieczeniem (ale tylko na Andaluzje). Do tego drugi kierowca i foteliki gratis. W mailu dopisek, że jeżeli płatność będzie gotówką cena zostanie zmniejszona do 95 Euro. Jeżeli odbiór samochodu następuje w godzinach 23 - 7 doliczają 20 euro.
Po powrocie opiszę odbiór samochodu, stan i czy wszystko przebiegło bez problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off
PanAndre uważa post za pomocny.
 
      
#340 PostWysłany: 27 Sty 2017 21:14 

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 241
Loty: 55
Kilometry: 95 625
niebieski
Zgodnie z zapowiedzią opinia o allincarhire. Samochód nie pierwszej nowości, ale zadbany 71000 km przebiegu. Zamiast Fiata Pandy dostałem Punto. Podczas niecałych 4000 km przejechanych, raz około 2 minut dziwne piski przy skręcie kierownicy. Szybki odbiór ponieważ umowa już przygotowana, aby potwierdzenie że płatność gotówką i zaznaczenie odpowiedniej ceny w umowie. Spisanie numeru karty kredytowej, która nie jest obciążana jeżeli nie uszkodzimy samochodu na niedozwolonych drogach, lub noe zaparkajemy złego paliwa. Zwrot równie bezproblemowy. Pan wsiadł do samochodu, wycofał pod wiatę. Wysiadł i powiedzial ok. Troszeczkę może nacieli na paliwie wpisane 3/4 baku, było pomiędzy połową a 3/4. Ale nie zwracałem im uwagi. Generalnie polecam wypożyczalnie.
Góra
 Profil Relacje PM off
PanAndre uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 884 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 45  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group