Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Z zasad:
2. Każda osoba może zgłosić maksymalnie 2 nominacje w danej kategorii. Każda nominacja musi zostać zgłoszona w oddzielnym poście.


Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Sty 2017 16:16 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4051
1. W tym wątku zgłaszamy nominacje w kategorii "Wypowiedź roku Fly4Free Awards 2016" podając konkretną wypowiedż, która ukazała się na forum lub portalu f4f w 2016 r.
2. Każda osoba może zgłosić maksymalnie 2 nominacje w danej kategorii. Każda nominacja musi zostać zgłoszona w oddzielnym poście.
3. Sześć Waszych propozycji z największą ilością głosów przejdzie do finału czyli głosowania.
4. Proces nominacji zostanie zamknięty w poniedziałek 16 stycznia o godz. 12.00.
5. Wszelkie zapytania, problemy należy zgłaszać w tym temacie https://www.fly4free.pl/forum/fly4free-awards-2016-dyskusja-ogolna,1593,105530?start=0

Przy liczeniu głosów wybranych w nominacjach propozycji będę zliczać oprócz propozycji także ich polubienia.
Data polubienia posta także będzie uwzględniona podczas zliczania głosów.

Proszę nie nominować anonimowych jednorazowych wypowiedz z komentarzy ze SG. :roll: Zabawa dotyczy nas - aktywnych użytkowników portalu f4f.
_________________
Ιαπόνκα76


Ostatnio edytowany przez michzak, 05 Sty 2017 11:19, edytowano w sumie 1 raz
Wikipost
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 04 Sty 2017 16:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
To ja zacznę moją serię od rozbrajającego pytania (które zagościło na SG ale chyba każdy przyzna, że ma to coś co pozwalałoby wziąć udział w konkursie, aczkolwiek trochę anonimowo):
1)
Tom K napisał(a):
Wiem, że z głównej (news o Indiach), ale totalnie mnie urzekło.

johnymetallica 13 lipca 2016, 18:11

Cytuj:
Jak to mogą zostać nieuznane? To po co dają taką cenę?
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)


Ostatnio edytowany przez namteH, 04 Sty 2017 17:05, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
12 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 04 Sty 2017 16:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
1) Nie wiem czy zakwalifikujemy to bo pochodzi z FB F4F ale jak dla mnie to wypowiedź roku
miejsca-gdzie-nie-chce-sie-wam-jechac-a-mowia-ze-sa-fajne,18,100441&p=819461&hilit=sezonowy+cebulion#p819456
Sezonowy Cebulion!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 04 Sty 2017 19:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 1054
niebieski
Cóż, cebuliony cebulionami, ale jak dla mnie, rządzi to co w załączniku 8-)
Załącznik:
F4F_wypowiedz.jpg
F4F_wypowiedz.jpg [ 37.59 KiB | Obejrzany 6874 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
12 ludzi lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 04 Sty 2017 22:37 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22322
kumkwat_kwiat napisał(a):
Znajomy nie dotarł na lotnisko bo nie obudził go budzik w telefonie Samsung. Wyczerpała się bateria. Czy w takim razie pisać do Samsunga?

Ludzie zejdźcie na ziemię, nie ma szans. Ale do PKP spokojnie możecie pisać, dofinansujecie Pocztę Polską. 8-)


Ogólnie wypowiedzi @‌becek‌ i innych z tu: niedotarcie-na-lotnisko-z-winy-pkp,15,91518
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 04 Sty 2017 22:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
Ja drugi rok z rzędu nomuje @‌ane.wald‌
ane.wald napisał(a):

Mieszkańcy gdańskiej Oliwy skarżą się na pub Spółdzielnia. Chcą, by został zamknięty. Wszystko za sprawą wydarzeń z ostatniego listopadowego weekendu. - To prawda, że wszystko wymknęło się spod kontroli ale to jest Oliwa - odpowiadają przedstawiciele lokalu.
Spółdzielnia działa przy ul. Abrahama. To boczna ulica Wita Stwosza. Sąsiedzi mają jednak dość pubu. Do prezydenta Gdańska napisali list, w którym proszą, by urzędnicy pomogli w zamknięciu lokalu.
"Panie Prezydencie, tamta nieprzespana noc przelała czarę goryczy. Z soboty na niedzielę działo się bardzo źle, pijaństwo, śpiewy, głośna muzyka wychodząca z lokalu. W środku nocy postawili wszystkich na równe nogi. Ktoś też nadmuchał kajak i chciał spłynąć z dachu pubu. Tego już za wiele." - napisali mieszkańcy do prezydenta Gdańska. Pod listem podpisało się ponad 100 osób.
- Rozumiemy, że chcieli się bawić, ale są jakieś granice przyzwoitości. Słyszeliśmy, że pobierano tam krew ale ludzie to różne rzeczy mówią - dodała osoba, która chciała pozostać anonimowa. - Podobno później przenieśli się jeszcze do jakiegoś hotelu. - Tak to jest jak się nie zna umiaru. Nie zdziwiłbym się, gdyby na recepcji zrobiliby sobie pub i toaletę - mówi inny mieszkaniec Oliwy.
Co zrobi ratusz? Dzwoniliśmy do rzecznika prezydenta Gdańska. - Pismo od mieszkańców jeszcze do nas nie dotarło.
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 04 Sty 2017 22:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Nominuję @‌igore‌ za wyprowadzenie mnie z błędnej dotychczasowej interpretacji skrótu LGBT.

Załączniki:
igore.png
igore.png [ 48.69 KiB | Obejrzany 6748 razy ]
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
21 ludzi lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 05 Sty 2017 13:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4454
srebrny
Zgłaszam propozycję @‌namteH‌ `a na jego prośbę, ponieważ on wyczerpał swój limit ;)
Jak radzić sobie z obcymi dziećmi w samolocie
Cytuj:
jakwilk napisał(a):
Dlatego zamiast sie smucic, ze mozecie trafic na takiego dziada jak ja, powinniscie w takich sytuacjach mi powinszowac, bo gdy malec kopie w fotel, odwracam swa glowe, wybaluszam galy w jego strone, pytam grzecznie rodzicow, "Czy mieliby panstwo cos przeciwko, zebym wzial na kolana panstwa dziecie, moge zrobic z nim jedzie jedzie pan pan na koniku sam sam, malec jest taki pocieszny, ze wprost nie moge sie nacieszyc jego obecnoscia w samolocie!!!" Szturcham jednoczesnie lokciem wspolpasazera siedzacego kolo mnie, tego, ktoremu juz opowiedzialem o swoim nieszczesnym zyciu, chuchajac pieciogodzinnymi wyziewami z mojego zoladka i bakterii gnilnych tak chetnie obsiadajacych moje osemki... Wspolpasazer, zmaltretowany moim nudziarstwem usmiecha sie chytrze, bo wie, ze w tym szachrajstwie jest metoda! Rodzice zbulwersowani, matka kreci glowa, dziecko juz nie kopie, wtula sie tylko w matczyna piers, byleby ten dziad dal juz spokoj, nie patrzyl oczami swiecacymi od wypitych malpek (bo to rejs KLM, oni nie zaluja) Pasazer obok odkrywa we mnie czlowieka, dziecko juz spi, matka ofoszona, mozna dalej leciec w dobrej komitywie, z poczuciem, ze jednak ma sie jakas wartosc...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
12 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 05 Sty 2017 16:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
Moja druga propozycja (a mam jeszcze dwie więc niech ktoś zaangażowany i chętny się zgłosi) to wypowiedz @becek 'a i Jego recepta na wszelkie problemy związane z przyjazdem do US&A:

nataleczka199414 napisał(a):
chodzi o to ze mowie prawde ze pracuje, i ze bede zmieniac bilet. ale dla nich to moze byc jak klamstwo

becek napisał(a):
to wez Biblie i przysiegniesz sie na nia
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 05 Sty 2017 17:11 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3045
złoty
Niezmiennie bawi mnie:

wersus79 napisał(a):
Za miesiąc mam lot VY z LIS do BCN i chciałem raz w życiu jak "panicz" podejść do check-in, zamachać dowodem osobistym i powiedzieć, żeby mnie odprawili na lot...
Góra
 Profil Relacje PM off
21 ludzi lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 05 Sty 2017 21:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lis 2015
Posty: 1626
niebieski
jacek96 napisał(a):
Kończąc ten pachnący wątek, nie mniejszymi brudasami jesteśmy dla Arabów, wcierając sobie w skore gów..i chodząc tak cały dzień po restauracjach, teatrach i gosci :D
Góra
 Profil Relacje PM off
zbyhu lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 05 Sty 2017 21:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lis 2015
Posty: 1626
niebieski
jakwilk napisał(a):
[...] chodzi o to, ze cytowany przez ciebie post jest przesmiewsza odpowiedzia na twierdzenie twego kumpla, ze od slowianskiego narodu polskiego, bastionu normalnosci w zdemoralizowanej lewackiej Europie, nie mozna oczekiwac konsumpcyjnego modelu zycia... Zajadow dostalem! Bo gdziez, jak nie w Polsce ludzie stoja w kilometrowych kolejkach po telewizor z funkcja 3D, zestaw sorround hifi czy inne nikomu nie potrzebne do zycia bzdury... Gdzie jak nie w Polsce ludzie stroja sie jak na odpust, by calymi rodzinami odwiedzac galerie handlowe, targowiska i inne przybytki konsumpcyjnego stylu zycia...

Teraz rozumiesz? Halo, mowi sie!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 05 Sty 2017 22:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2012
Posty: 946
platynowy
A co to za grafomania?! :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 05 Sty 2017 23:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
namteH napisał(a):
1)
Tom K napisał(a):
Wiem, że z głównej (news o Indiach), ale totalnie mnie urzekło.

johnymetallica 13 lipca 2016, 18:11

Cytuj:
Jak to mogą zostać nieuznane? To po co dają taką cenę?


Również pozwolę sobie zgłosić "swoje znalezisko". Ciągle mnie to rozbraja, i chyba stanowi pewien obraz sporej części odbiorców promocji na stronie głównej F4F:)
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.
 
      
#15 PostWysłany: 09 Sty 2017 19:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
Też zostałam "urzeczona" tą dyskusją:
Pozi napisał(a):
cypel napisał(a):
Pozi napisał(a):
Stosowana wszędzie nazwa państwa to SWAZILAND, a nie SUAZI, przynajmniej ja się z tym spotkałem, nawet pieczątka w paszporcie tak brzmi.


Oficjalna nazwa po polsku to Suazi a nie żadne Swaziland
Urzędowy wykaz nazw państw i terytoriów niesamodzielnych (wyd. 3, 2015)

Byles, że się tak wymądrzasz?


Moja nominacja:

cypel napisał(a):
Byłeś na Słońcu, że wiesz, że po polsku to Słońce a po angielsku (the) Sun ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
12 ludzi lubi ten post.
 
      
#16 PostWysłany: 11 Sty 2017 18:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
Znalazłam wreszcie. Nie mogłam sobie przypomnieć gdzie to było.
Więc okazuje się, że to był @‌Don_Bartoss‌ i jego wypowiedź nominuję jako drugą :)
Anonymous napisał(a):
Gadu-777 napisał(a):
ulzyla Ci Twoja polska duszyczka ze sie wyzyles dajac bana ? Bo ja nie widze nigdzie gdze bym na forum obrazal 'nacje' (wiadomo ktora).

Powyższa wypowiedź upoważnia Cię do złożenia reklamacji na usługi edukacyjne, które świadczyło Ci Państwo.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
14 ludzi lubi ten post.
 
      
#17 PostWysłany: 11 Sty 2017 18:42 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4051
Moja pierwsza nominacja:
Kravkrk napisał(a):
... i jeszcze dostałem 2 privy że "super to napisałeś stary, ale nie aż tak, żeby Ci dać lajka, sorry".
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off
12 ludzi lubi ten post.
 
      
#18 PostWysłany: 11 Sty 2017 22:30 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22322
Bym zapomniał
@‌jakwilk‌

jakwilk napisał(a):
Pamietaj, ze na Wildze mieszka szatan, a przy placu obok Dwoch Krzyzy pedza szemrane auta!


centrum-poznania-noca,1465,95051&p=808202#p770798
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#19 PostWysłany: 12 Sty 2017 17:58 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
Nominuję tego kosmitę
MUC2014 napisał(a):
jaka żenada , w Etiopii głód i bieda a Wy macie problemy że pokój nie taki nie suite ale standard straszny problem , że żarcie przyoszczędzone , obciach , a co Wy jecie na codzień ? banana ? serek wiejski ? POLSKIE stękanie , trochę EMPATII , buraki nadal obowiązują nawet plemiennie
oraz ripostującego
samaki9 napisał(a):
@‌MUC2014‌ , a Ty chciłabyś , żeby podróżujący spali w kartonach na ulicy? Bo to Etiopia? No i co z tego ? USA niby takie bogate , a i tak pełno ludzi nie ma co jeść , ani gdzie mieszkać. Ludzie zapłacili za bilety , nalezy im się hotel , to realnie opisują co zastali na miejscu.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#20 PostWysłany: 12 Sty 2017 18:37 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4051
Moja druga nominacja z luźnych gadek:

Anonymous napisał(a):
Patrycja007 napisał(a):
..no i co ptem w rzymie...


Modlitwa i jeszcze raz modlitwa.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Sogou [Spider] oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group