Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 134 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 19 Maj 2016 14:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Czy wykupując w DY bilet w taryfie obejmującej bagaż, rezerwację miejsca, itd. można bez dodatkowej opłaty zarezerwować sobie miejsca przy wyjściu awaryjnym, czy też wybór jest ograniczony tylko do miejsc standardowych?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#22 PostWysłany: 07 Cze 2016 18:06 

Rejestracja: 12 Lis 2011
Posty: 772
Loty: 391
Kilometry: 612 796
srebrny
Czy ktos ma doswiadczenia z polityka cenowa DY? Interesuje mnie jeden bilet na poczatek pazdziernika i zastanawiam sie czy cena moze jeszcze spac czy bedzie tylko rosnac? W FR jest tak za na ok 1- 2 miesiace przed planowanym terminem lotu ceny dosc czesto leca w doł Czy w DY jest podobnie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 07 Cze 2016 18:36 

Rejestracja: 08 Gru 2014
Posty: 380
Loty: 139
Kilometry: 183 310
niebieski
tropikey napisał(a):
Czy wykupując w DY bilet w taryfie obejmującej bagaż, rezerwację miejsca, itd. można bez dodatkowej opłaty zarezerwować sobie miejsca przy wyjściu awaryjnym, czy też wybór jest ograniczony tylko do miejsc standardowych?



Można wszędzie, gdzie jest wolne. Dziś kupowałem LowFare+ i były miejsca w 1 i 15 rzędzie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 07 Cze 2016 18:53 

Rejestracja: 06 Wrz 2015
Posty: 91
j_brawo napisał(a):
Czy ktos ma doswiadczenia z polityka cenowa DY? Interesuje mnie jeden bilet na poczatek pazdziernika i zastanawiam sie czy cena moze jeszcze spac czy bedzie tylko rosnac? W FR jest tak za na ok 1- 2 miesiace przed planowanym terminem lotu ceny dosc czesto leca w doł Czy w DY jest podobnie?


pomogla by informacja o trasie i obecnej cenie ;) norwegian sporo promocji robi, ale glownie na loty od siebie..
Trudno powiedziec, Norwegian stopniowo ma coraz wieksze zapelnienie samolotow i wiecej przewiezionych paxow, moze ceny troche spadna, ale wprowadzany nowy podatek lotniskowy w Norwegii moze ta roznice zniwelowac.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
j_brawo lubi ten post.
 
      
#25 PostWysłany: 07 Cze 2016 20:22 

Rejestracja: 12 Lis 2011
Posty: 772
Loty: 391
Kilometry: 612 796
srebrny
Rozchodzi sie o trase TFN - BCN. Obecna cena to 43,90 euro :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 07 Cze 2016 21:04 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2240
Rzuć okiem na wykresy historii cen na azair - raczej nie ma takich spadków jak w FR.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#27 PostWysłany: 08 Cze 2016 00:26 

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 183
@j_brawo
Obserwuję regularnie ich ceny na trasie WAW-LGW-WAW i nie przypominam sobie, żeby bilety taniały. Ale rzeczywiście od czasu do czasu ogłaszają promocje - tyle że jeszcze nigdy nie dotyczyło to tras i terminów, których potrzebowałem.
Góra
 Profil Relacje PM off
j_brawo lubi ten post.
 
      
#28 PostWysłany: 08 Cze 2016 12:25 

Rejestracja: 12 Lis 2011
Posty: 772
Loty: 391
Kilometry: 612 796
srebrny
Dzięki wszystkim za informacje :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 12 Cze 2016 12:04 

Rejestracja: 07 Kwi 2015
Posty: 36
Loty: 44
Kilometry: 97 333
medkorki napisał(a):
j_brawo napisał(a):
Czy ktos ma doswiadczenia z polityka cenowa DY? Interesuje mnie jeden bilet na poczatek pazdziernika i zastanawiam sie czy cena moze jeszcze spac czy bedzie tylko rosnac? W FR jest tak za na ok 1- 2 miesiace przed planowanym terminem lotu ceny dosc czesto leca w doł Czy w DY jest podobnie?


pomogla by informacja o trasie i obecnej cenie ;) norwegian sporo promocji robi, ale glownie na loty od siebie..
Trudno powiedziec, Norwegian stopniowo ma coraz wieksze zapelnienie samolotow i wiecej przewiezionych paxow, moze ceny troche spadna, ale wprowadzany nowy podatek lotniskowy w Norwegii moze ta roznice zniwelowac.



Czyli na przelot od nich (Oslo) do Krakowa na początek września może by się udało coś taniej (teraz za ten lot w jedną stronę jest 600zł z bagażem dodatkowym)? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 30 Wrz 2016 23:06 

Rejestracja: 17 Sty 2016
Posty: 135
niebieski
Co prawda nie jest to moje osobiste przeżycie, ale kupowałem te bilety, więc wszystko wiem z pierwszej ręki.

Pierwszy lot KRK-OSL-JFK, opóźnienie w Oslo ponad 6 godzin, wydany jedynie voucher, który starłym na 2 kawałki pizzy przy tak długim oczekiwaniu. Linia tłumaczyła się zespuciem samolotu i niemożnością przewidzenia tego (sprawa w urzędzie norwskim zgłoszona), mimo, iż na swojej oficjalnej stronie podawali jeszcze przed odlotem samolotu z Krakowa, że będzie opóźnienie spowodowane tym, że po prostu samolot nie doleciał jeszcze ze wcześniejszej rotacji.
W samolocie obsługa niemiła, która nie posprzątała nawet tacki po jedzeniu, gdy osoba lecąca zasnęła zaraz po posiłku. Nie wydany formularz imigracyjny z tego samego powodu.

Lot powrotny.
Wszystko na czas, znów problem z niewydaniem, tym razem posiłku, z powodu snu... Do tego zgubiony bagaż, który dostarczony był bodajże 3 albo 4 dni później.

Może to pech, ale na dwa loty takie problemy...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 30 Paź 2016 09:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Ktoś wie, kiedy (i czy w ogóle) mogą się pojawić bezpośrednie przeloty LGW - WAW na rozkład letni? Obecnie ostatni samolot odlatuje 24 marca, ja bym potrzebował na 26 marca (na tę chwilę strona DY proponuje połączenia z przesiadką w OSL, koszmarnie drogie).
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 04 Gru 2016 02:00 

Rejestracja: 14 Lis 2016
Posty: 8
Ja linie Norwegian akurat bardzo sobie chwalę. Ceny czasami przystępne (bez szaleństw, ale portfel nie boli). Jedzenie na pokładzie zjadliwe, sporo miejsca na nogi. Brak problemów z rezerwacją lub przy bramkach.
Góra
 Profil Relacje PM off
MUC2014 lubi ten post.
 
      
#33 PostWysłany: 04 Gru 2016 02:18 

Rejestracja: 03 Sty 2014
Posty: 306
niebieski
uważam że NORWEGIAN - to jeden z najlepszych low costów w Europie , są stabilni , mój ostatni lot BARCELONA-BERLIN nówka samolot free wifi , w wrześniu bilet kupiony 10 dni przed wylotem ( wysoki sezon ) za 38 euro , samolot pełny ..... kiedy Ryanair i Wizzair do Polski wołali min. 800 zł dla tej daty w jedną stronę , obsługa bardzo miła uśmiechnięta młoda pozytywna , nowy czyściutki samolot , wszystko o czasie , odprawa w automacie w Barcelonie lub na stanowisku ( do wyboru ) bez żadnych dodatkowych kosztów - jestem bardzo zadowolony i polecam :) leciałem z nimi z 10 razy , żadnych większych niespodzianek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 08 Gru 2016 10:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 203
niebieski
krasnal napisał(a):
Ktoś wie, kiedy (i czy w ogóle) mogą się pojawić bezpośrednie przeloty LGW - WAW na rozkład letni? Obecnie ostatni samolot odlatuje 24 marca, ja bym potrzebował na 26 marca (na tę chwilę strona DY proponuje połączenia z przesiadką w OSL, koszmarnie drogie).


Rozkład letni już jest. ale ceny biletów nie powalają
_________________
Joker1977
Τζόκερ1977
Джокер1977
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 08 Gru 2016 11:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
@‌joker1977‌ - ja lotów bezpośrednich nie widzę - cały czas z przesiadką w Oslo.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 08 Gru 2016 12:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 203
niebieski
@‌krasnal‌ Masz rację. Nie zauważyłem że to loty z przesiadką.
_________________
Joker1977
Τζόκερ1977
Джокер1977
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 26 Lis 2017 18:39 

Rejestracja: 06 Sie 2014
Posty: 113
Czy ktoś z Was leciał już może 737MAX przez kałużę? Chodzi mi o wrażenia z lotów np. na trasie EDI-RSW, DUB-RSW.
Jedyny trip report jaki znalazłem to Thepointsguy, który bardzo narzekał m.in. na brak IFE, fotele typu slim line, brak wifi oraz cenę, która z bagażem i jedzeniem nie odbiega on tanich biletów w tradycyjnych liniach.

W sumie nie sposób się z nim nie zgodzić, ale lot trwa ok 6,5godziny, tj. niedużo więcej niż loty transkontynentalne w USA, w których w/w uciążliwości to standard. W dodatku wąskokadłubowe benki 757 latają też na wielu TATL i jakoś ludzie nie narzekają, a "komfort" powinien być podobny.
Ceny są jednak dość przekonywujące, bo jest sporo biletów jest w cenie 600-700zł RT z podręcznym, co w połączeniu z tanim dolotem z Polski może dać całkiem atrakcyjną cenę.

Stąd pytanie, czy ktoś leciał i jak wrażenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 26 Lis 2017 18:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
brak WiFi? szok
brak IFE? a moze tablet by zabrac po prostu? albo nawet ksiazke? [ale ze mnie ekscentryk, wiem. Choc znacznie wygodniej zaladowac ksiazki na tablet :P ]


nie, nie lecialem, ale czasem mam wrazenie ze ludziom sie w dupach poprzewracalo
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#39 PostWysłany: 26 Lis 2017 19:04 

Rejestracja: 06 Sie 2014
Posty: 113
rw30 napisał(a):
brak WiFi? szok
brak IFE? a moze tablet by zabrac po prostu? albo nawet ksiazke? [ale ze mnie ekscentryk, wiem. Choc znacznie wygodniej zaladowac ksiazki na tablet :P ]


Też wolę zabrać tablet z własnymi filmami lub muzyką, albo po prostu netflixem, ale nie do wszystkich to przemawia i są tacy, którzy muszą dopłacić kilkaset zł do biletu, żeby koniecznie lecieć lufą i oglądać stare seriale na 7" ekranie o rozdzielczości gorszej niż w kalkulatorze. Ale co zrobisz...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 29 Gru 2017 20:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1476
złoty
Czy zmniejszenie ilości lotów KRK-CPH z 6 do 3 tygodniowo w sezonie zimowym 2018 było gdzieś ogłoszone oficjalnie, czy jeszcze nie załadowali do rozkładu wszystkiego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 134 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group