Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 02 Wrz 2016 21:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2014
Posty: 223
Loty: 355
Kilometry: 559 189
niebieski
Dokładnie, albo Shark na głównej hali, albo odbić na prawo iść do końca i tam są wygodne fotele (przetestowane)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 03 Wrz 2016 18:04 

Rejestracja: 19 Sty 2015
Posty: 175
Dzięki, będziemy dzisiaj testować:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 05 Wrz 2016 10:12 

Rejestracja: 19 Sty 2015
Posty: 175
Nie moge edytowac więc dodaje nowy post:)


Dzięki za pomoc, spałyśmy w Sharku, ale było zimno jak diabli. 10C albo i mniej.
Shark'a ponownie otwierają 5 minut po północy, gdyby ktoś był głodny :D
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 04 Wrz 2017 16:41 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6218
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
W nocy bez szans na wejscie do srodka ? Chyba, ze trafi sie jakis januszowy czarter ?
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 18 Sty 2018 02:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Wrz 2016
Posty: 107
Loty: 99
Kilometry: 100 598
Niedawno kimałem na kanapie w Sharku, była jedyna niezajęta (choć mniejsi mogą zestawić dwa fotele jeszcze), pozycja jak u ginekologa ;-) ale dało radę. Dopóki nie zrobiła się afera (coś koło 2 w nocy, hurra...), bo jakiś zalany w trupa góral wracający z kolegami z roboty w Norwegii postanowił sobie zapalić na zewnątrz, zapominając o takim drobiazgu, jak swój bagaż. Wszystkie służby na nogi (nie muszę dodawać, jak byli z tego faktu zadowoleni), szukanie delikwenta, rozmowy, krótkofalówki, a potem dłuuuugie próby nawiązania z nim kontaktu i powtarzanie w kółko tych samych "mandat, nie wolno bagażu zostawiać..." i "ale panie, my tu z roboty, pociąg mamy, do Źywca jedziemy, zrozum człowieka..." i to wszystko przed dobrą godzinę... oczywiście nad moją głową -_- Ale ogólnie lotnisko do spania się nadaje :)
_________________
My FlightRadar24

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 09 Mar 2019 06:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2018
Posty: 53
Z moich najświeższych doświadczeń - dało się spać tylko 3:00, potem zaczeli puszczać częste, głośne komunikaty a pomiędzy nimi irytującą muzyczkę. Jednocześnie nie pozwalali jeszcze przejść przez kontrolę. Te wszystkie fotele w Sharku i drugiej kawiarni były jakby zastawione. Nie wiem czy przeganiają z nich, ale fakt faktem że nikt tam nie spał, co jest zaskakujące bo pamiętam że rok temu było pełno. Ja się położyłam na ziemi z kocem w cichym kącie i było bardzo ok, aż do tej 3:00. Ochrona się tego nie czepiała.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 12 Mar 2019 19:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3057
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
Ostatnio kilka razy spotkałem śpiochów w łączniku pomiędzy terminalem, a PKM-ką.
Tunel jest ogrzewany, a od samego terminala oddzielony drzwiami, którymi po północy do ok.4:30 nikt nie chodzi, bo...taki mamy rozkład PKM ;) Więc może to jest sposób na karimatę i brak komunikatów głosowych/muzyki ?
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 12 Mar 2019 20:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Potwierdzam, kiedyś zajechałem ostatnią kolejką na lotnisko po 23ciej i z czystej ciekawości poszedłem tym tunelem. Kilka osób spało w korytarzu, a kilka posilało sie na schodach, i niespodziewany zagubiony podróżny z walizką generował problem logistyczny ;-) Tylko że tunel potencjalnie podchodzi pod naruszenie p/poż, więc jak by ktoś złośliwy był to wygoni.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 10 Cze 2019 18:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 716
Loty: 27
Kilometry: 45 291
Zbanowany
niebieski
Spałem z 8 na 9 czerwca (miałem w planach na plaży, jednak okazało się, że nie było za ciepło, w dodatku bez śpiwora byłem). Miałem akurat to szczęście, że trafiłem na jakąś nocną imprezę na lotnisku :D . W nocy odbywał się tu bieg Skywayrun, więc za bardzo spać się nie dało ;)

Wyciągnąłem jednak materac, żeby choć trochę się zdrzemnąć. Dzięki Wam dowiedziałem się o tym tunelu i to w nim byłem. Około 3:00 "obudziła" mnie tam ochrona i spytała o kartę pokładową. A że nie miałem (spałem tam ze względu na niedzielny przejazd rowerowy przez Trójmiasto) to cóż, prosili, żebym opuścił to miejsce :) tłumaczyłem im, że przyjechałbym nocnym pociągiem na rano, ale że było miejsc (co też było prawdą) to musiałem dzień wcześniej tu dotrzeć. Takie tłumaczenia jednak nie pomogły ;) całe szczęście, że to było już o 3:00, bo i tak o 5 rano miałem pociąg do Starogardu Gdańskiego, z którego wystartowałem na przejeździe rowerowym.

A więc jeśli nigdzie się nie leci to szanse na przespanie się są raczej małe ;) zapewne gdybym miał kartę pokładową to by pozwolili zostać, a że nie miałem... :)
_________________
Rowerowe podróże i nie tylko: https://www.facebook.com/rowerowepodrozetuitam
Zapraszam do polubienia (:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 14 Sie 2019 22:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3398
Loty: 416
Kilometry: 719 918
platynowy
Takie warunki panują pod gate 19. Sofy mają około 150cm

Załączniki:
20190814_220939-492x1011.jpg
20190814_220939-492x1011.jpg [ 151.43 KiB | Obejrzany 3878 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 25 Paź 2021 13:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4454
srebrny
A jak wygląda kwestia możliwości spania w GDN w dzisiejszych covidowych czasach?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 25 Paź 2021 14:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1327
Loty: 132
Kilometry: 155 272
niebieski
@wtak Część ogólnodostępna jest otwarta 24h, sporo osób nocuje/śpi w kawiarni "Business shark" która zamykają o 18. Inni idą zwyczajnie na koniec terminala (tam gdzie są schody do PKM) i tam śpią na krzesłach.
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off
wtak uważa post za pomocny.
 
      
#33 PostWysłany: 08 Cze 2022 19:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
"Spałem" na GDN podczas rotacji JTR-GDN-KRK 6 na 7 czerwca.
Po wcześniejszych postach, że jest zmino myślałem, że wystarczy sama gruba bluza którą specjalnie pod to spanie brałem na Santorini.
Niestety tam jest PRZESZYWAJĄCO ZIMNO. Ktoś ewidentnie nie ogarną dwóch programów do sterowania klimatyzacji i czy dzień +30 i tysiące ludzi czy chłodna czerwcowa noc i kilkadziesiąt osób klima naparza non stop na maxa.
Pod restauracjami ok 1.30 wszytskie sofy zajęte. Zostały tylko plastikowe krzesła na środku. O spaniu w takich warunkach nie ma mowy, chyba że ktoś ma jakiś softshell i słuchawki / kaptur.

Nie mogłem skorzystać po wylądowaniu z przejścia pod gaty ponieważ miałem jeszcze fotelik i wózek do nadania - lecieliśmy 2+1. Dziecko spało w rozkładanym wózku nakryte 2 ręcznikami plażowymi, powiedziało rano że jest mu ciepło. Rodzice przemarzli do kości.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 10 Sie 2022 11:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2019
Posty: 425
Loty: 108
Kilometry: 129 341
srebrny
odświeżę trochę temat. Ląduję w GDN 21.35 (schengen), wylot dalej o 7 rano następnego dnia (non-schengen)

SJK napisał(a):
Po kontroli w strefie rozrywki jest też miejsce gdzie można się położyć.


I w zwiazku z tym - moge tam (tzn na airside) wejsc o 22 poprzedniego dnia przez strefe tranzytowa (tzn tymi schodami pod bramki)? Czy nie ma szans i kaza mi wyjsc na landside

EDIT: odpowiem sobie sam. Lotnisko w Gdansku odpisalo mi, ze mozna tak zrobic :D
_________________
https://www.zamiedzaidalej.pl/

https://www.facebook.com/zamiedzaidalej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group