Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 02 Wrz 2016 21:18 
Awatar użytkownika

Loty: 208
Kilometry: 322 548
Dokładnie, albo Shark na głównej hali, albo odbić na prawo iść do końca i tam są wygodne fotele (przetestowane)
 Relacje PM off  

#22 PostWysłany: 03 Wrz 2016 18:04 

Dzięki, będziemy dzisiaj testować:)
 Relacje PM off  

#23 PostWysłany: 05 Wrz 2016 10:12 

Nie moge edytowac więc dodaje nowy post:)

Dzięki za pomoc, spałyśmy w Sharku, ale było zimno jak diabli. 10C albo i mniej.
Shark'a ponownie otwierają 5 minut po północy, gdyby ktoś był głodny :D
 Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.

#24 PostWysłany: 04 Wrz 2017 16:41 
Król Ż
Awatar użytkownika

Loty: 164
Kilometry: 420 697
W nocy bez szans na wejscie do srodka ? Chyba, ze trafi sie jakis januszowy czarter ?

#25 PostWysłany: 18 Sty 2018 02:58 
Awatar użytkownika

Loty: 91
Kilometry: 93 510
Niedawno kimałem na kanapie w Sharku, była jedyna niezajęta (choć mniejsi mogą zestawić dwa fotele jeszcze), pozycja jak u ginekologa ;-) ale dało radę. Dopóki nie zrobiła się afera (coś koło 2 w nocy, hurra...), bo jakiś zalany w trupa góral wracający z kolegami z roboty w Norwegii postanowił sobie zapalić na zewnątrz, zapominając o takim drobiazgu, jak swój bagaż. Wszystkie służby na nogi (nie muszę dodawać, jak byli z tego faktu zadowoleni), szukanie delikwenta, rozmowy, krótkofalówki, a potem dłuuuugie próby nawiązania z nim kontaktu i powtarzanie w kółko tych samych "mandat, nie wolno bagażu zostawiać..." i "ale panie, my tu z roboty, pociąg mamy, do Źywca jedziemy, zrozum człowieka..." i to wszystko przed dobrą godzinę... oczywiście nad moją głową -_- Ale ogólnie lotnisko do spania się nadaje :)

Image
 Relacje PM off  

#26 PostWysłany: 09 Mar 2019 06:32 
Awatar użytkownika

Z moich najświeższych doświadczeń - dało się spać tylko 3:00, potem zaczeli puszczać częste, głośne komunikaty a pomiędzy nimi irytującą muzyczkę. Jednocześnie nie pozwalali jeszcze przejść przez kontrolę. Te wszystkie fotele w Sharku i drugiej kawiarni były jakby zastawione. Nie wiem czy przeganiają z nich, ale fakt faktem że nikt tam nie spał, co jest zaskakujące bo pamiętam że rok temu było pełno. Ja się położyłam na ziemi z kocem w cichym kącie i było bardzo ok, aż do tej 3:00. Ochrona się tego nie czepiała.
 Relacje PM off  

#27 PostWysłany: 12 Mar 2019 19:52 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Loty: 162
Kilometry: 257 065
Ostatnio kilka razy spotkałem śpiochów w łączniku pomiędzy terminalem, a PKM-ką.
Tunel jest ogrzewany, a od samego terminala oddzielony drzwiami, którymi po północy do ok.4:30 nikt nie chodzi, bo...taki mamy rozkład PKM ;) Więc może to jest sposób na karimatę i brak komunikatów głosowych/muzyki ?

Image
 Relacje PM off  

#28 PostWysłany: 12 Mar 2019 20:12 
Awatar użytkownika

srebrny
Potwierdzam, kiedyś zajechałem ostatnią kolejką na lotnisko po 23ciej i z czystej ciekawości poszedłem tym tunelem. Kilka osób spało w korytarzu, a kilka posilało sie na schodach, i niespodziewany zagubiony podróżny z walizką generował problem logistyczny ;-) Tylko że tunel potencjalnie podchodzi pod naruszenie p/poż, więc jak by ktoś złośliwy był to wygoni.

#29 PostWysłany: 10 Cze 2019 18:06 
Awatar użytkownika

Loty: 21
Kilometry: 37 764
srebrny
Spałem z 8 na 9 czerwca (miałem w planach na plaży, jednak okazało się, że nie było za ciepło, w dodatku bez śpiwora byłem). Miałem akurat to szczęście, że trafiłem na jakąś nocną imprezę na lotnisku :D . W nocy odbywał się tu bieg Skywayrun, więc za bardzo spać się nie dało ;)

Wyciągnąłem jednak materac, żeby choć trochę się zdrzemnąć. Dzięki Wam dowiedziałem się o tym tunelu i to w nim byłem. Około 3:00 "obudziła" mnie tam ochrona i spytała o kartę pokładową. A że nie miałem (spałem tam ze względu na niedzielny przejazd rowerowy przez Trójmiasto) to cóż, prosili, żebym opuścił to miejsce :) tłumaczyłem im, że przyjechałbym nocnym pociągiem na rano, ale że było miejsc (co też było prawdą) to musiałem dzień wcześniej tu dotrzeć. Takie tłumaczenia jednak nie pomogły ;) całe szczęście, że to było już o 3:00, bo i tak o 5 rano miałem pociąg do Starogardu Gdańskiego, z którego wystartowałem na przejeździe rowerowym.

A więc jeśli nigdzie się nie leci to szanse na przespanie się są raczej małe ;) zapewne gdybym miał kartę pokładową to by pozwolili zostać, a że nie miałem... :)

#30 PostWysłany: 14 Sie 2019 22:14 
Awatar użytkownika

Loty: 136
Kilometry: 228 744
platynowy
Takie warunki panują pod gate 19. Sofy mają około 150cm

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

[ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości