Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 27 Lip 2016 08:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 947
Loty: 284
Kilometry: 456 536
niebieski
W Mbank-u do 500zł za założenie Ekonta

szczegóły poniżej:

https://www.mbank.pl/lp/konto-500/pan-2 ... ntent=HTML
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
KyokoMai lubi ten post.
KyokoMai uważa post za pomocny.
 
      
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 02 Sie 2016 10:00 

Rejestracja: 21 Mar 2015
Posty: 92
Jakby co to promocja powróciła. Teraz jest dostępna do 17.08.2016 r.
Warunki praktycznie bez zmian: 10 zł za aplikację na start, przez 5 miesięcy nawet po 50 zł zwrotu za płatności kartą/BLIKiem i wpływ 1000 zł oraz logowanie do aplikacji, a na koniec 240 zł ekstra.
https://www.mbank.pl/indywidualny/konta/konta-osobiste/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 02 Sie 2016 14:08 

Rejestracja: 23 Mar 2015
Posty: 61
Jak rozumiem - nie ma wymogu, aby przez X czasu od wprowadzenia promocji nie być posiadaczem konta w mBanku ? Jeśli nie miałem tego konta wczoraj, to do promocji się kwalifikuję, tak ?

Dodatkowo - orientuje się ktoś, czy ta promocja działa w połączeniu z poleceniem przez inną osobę, za co ta polecająca otrzymuje 100 zł ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 02 Sie 2016 14:24 

Rejestracja: 09 Mar 2015
Posty: 104
Niestety musi być nowy klient. Regulamin wyklucza wszystkich obecnych i byłych klientów banku posiadających ROR.
Jako nowego klienta rozumie się:
Cytuj:
klienta będącego osobą fizyczną, który przed dniem złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie był stroną umowy z Bankiem na mocy której Bank prowadził na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy lub w dniu złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie jest stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadzi na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 04 Sie 2016 18:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 1109
Loty: 4
Kilometry: 5 374
srebrny
Można potwierdzać otwarcie mKonta przelewem weryfikacyjnym, co jest znacznie wygodniejsze, ale opcja ta dostępna jest aktualnie tylko dla przelewów (poprzez BlueMedia) z następujących banków:
- T-Mobile
- Alior Bank
- EuroBank
- Bank Pocztowy
(przynajmniej tylko te były wymienione na odpowiednim etapie we wniosku).
Po około 15 minutach konto jest aktywne.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 09 Sie 2016 08:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
A od dziś dodatkowe 100 zł w Money manii. Nie tylko dla nowych klientów ;)


Szczegóły i prześwietlenie
Regulamin promocji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 01 Paź 2016 08:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Cze 2016
Posty: 490
Dostał ktoś już 240 zł z edycji rozpoczętej w marcu? Mam wszystkie cashbacki i wychodzi mi że do końca września powinna być premia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 01 Paź 2016 08:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 787
Loty: 188
Kilometry: 227 790
niebieski
@obat89 też czekam. A czy te moneybacki naliczali Ci regularnie? Ja owszem, dostałem 5, ale np. w sierpniu nie było żadnego (mimo, że się kwalifikowałem), ale we wrześniu jednego dnia naliczyło mi oba ^^ Pewnie mają zamieszanie. Trzeba trochę poczekać i się upomnieć "o swoje".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 01 Paź 2016 08:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Cze 2016
Posty: 490
Moneybacki były regularnie. Czytam na LS to tez nikt nie dostał. Napisałem pytanie do eksperta online, Pani powiedziała ze nie sprawdzi, poleciła złożenie reklamacji, opisałem dokładnie jak spełnialem warunki i przyjęła reklamację. 30-60 dni na rozpatrzenie...
Góra
 Profil Relacje PM off
KyokoMai uważa post za pomocny.
 
      
#10 PostWysłany: 01 Paź 2016 09:11 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 429
niebieski
Generalna zasada - nie patyczkować się, tylko pisać reklamacje ;) Ja wczoraj złożyłem, tak jak kolega wspomniał do 60 dni czas rozpatrzenia.
Góra
 Profil Relacje PM off
KyokoMai uważa post za pomocny.
 
      
#11 PostWysłany: 03 Paź 2016 13:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Cze 2016
Posty: 490
Szybkie rozwiązanie:

Cytuj:
miło mi poinformować, że spełnił Pan warunki uzyskania dodatkowej premii. Bonus wypłacimy na Pana rachunek do końca października 2016, zgodnie z § 5 III ust. 2. Regulaminu Promocji "Zyskuj z eKontem".


Czyli jednak źle rozumiemy regulamin i nie do konca wrzesnia tylko do konca października.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group