Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 439 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 26 Sty 2016 00:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Brałem w listopadzie 2014 samochód z ECR, przydzieliło nam Enterpreise. Wszystko w jak najlepszym porządku płaciliśmy 10E za dobę. Dostaliśmy Micrę w której była lekko zużyta :) Jednak biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny mogę z czystym sumieniem polecić.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#42 PostWysłany: 08 Lut 2016 19:41 

Rejestracja: 09 Paź 2015
Posty: 104
Loty: 62
Kilometry: 123 318
Czy ktoś z was kojarzy jakąś wypożyczalnię na Cyprze, gdzie nie trzeba płacić wysokiej opłaty np. 50 euro za odbiór samochodu na jednym lotnisku a oddanie na drugim? (Pafos - Larnaka)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 08 Lut 2016 20:06 

Czy jest duża różnica w cenie przy wynajmie samochodu z automatem vs skrzynia manualna?
Góra
 PM off  
      
#44 PostWysłany: 08 Lut 2016 20:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lip 2013
Posty: 97
Globi napisał(a):
Czy ktoś z was kojarzy jakąś wypożyczalnię na Cyprze, gdzie nie trzeba płacić wysokiej opłaty np. 50 euro za odbiór samochodu na jednym lotnisku a oddanie na drugim? (Pafos - Larnaka)



Obawiam się, że ciężko będzie znaleźć wypożyczalnie która nie nalicza takiej opłaty. Może uda Ci się jednak coś urwać na cenie wypożyczenia?

Sam byłem w podobnej sytuacji lecąc na kilka dni w listopadzie (wypożyczenie Larnaca, zwrot w Pafos). Wypożyczałem przez stronę: http://www.carhirecyprus.com.cy/ Okazało się, że jest to jakaś "podfirma" Enterprise (czyżby podatki?). Zawieziono mnie busem z lotniska do dużej wypożyczalni Enterprise i tak dostałem Astrę (choć zamawiałem najtańsze auto klasy A). Za oddanie w innym miejscu niż wypożyczenie musiałem dopłacić 40 euro. Gdybyś miał jakieś dodatkowe pytania to pisz :)


singielka_1976 napisał(a):
Czy jest duża różnica w cenie przy wynajmie samochodu z automatem vs skrzynia manualna?

Najlepiej skorzystaj z jakiejś wyszukiwarki i porównaj ceny dla danej klasy samochodu. http://www.auto4free.pl/ ma opcję filtrowania po typie skrzyni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 22 Lut 2016 14:40 

Rejestracja: 17 Gru 2012
Posty: 490
Loty: 116
Kilometry: 176 025
niebieski
Dołączam do pozytywnych opinii o http://www.stevenscarrentals.com/ . Wypożyczenie i zwrot bez najmniejszych problemów. Przy zwrocie nawet go nie oglądali. Płatność gotówką przy odbiorze. Żadnych kaucji, pełne ubezpieczenie, odbiór i zwrot przed terminalem w Larnace, minimum formalności.
Ford fiesta z 2014, przebieg 26 tys., czysty, nielimitowana ilość kierowców w wieku 25-70
Co do paliwa to też w porządku. Auto zatankowane w 1/2 (ok 20 litrów) z dopłatą 28 E (ale o tym byliśmy informowani w trakcie rezerwacji mailowo). Zwrot z jak najmniejszą ilością paliwa (u nas licznik pokazywał, że zostało do przejechania 16 km):)
Jeśli kiedyś się tam wybiorę to auto też pożyczę od Stevensa.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 17 Mar 2016 00:44 

Rejestracja: 03 Mar 2015
Posty: 15
Mógłby ktoś polecić podobną wypożyczalnię co do postu wyżej? Ta niestety nie ma już aut w interesującym mnie terminie. Druga sprawa to czy dużo jest wypożyczalni na mieście? Są konkurencyjne, żeby tanio wynająć na miejscu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 21 Kwi 2016 10:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Mar 2013
Posty: 304
niebieski
nikoFTW napisał(a):
yaris21 napisał(a):
Dziękuję za odpowiedzi.
Wnioskuję, że w ERC obowiązuje opcja, że biorę z pełnym bakiem i oddaję z pełnym. Tak jest najkorzystniej. Ale zdziwiła mnie podejrzanie kwota wynajmu 6 dni 51 euro, Czy to nie podejrzane? Lecę 11-16 listopada.

Wynajęcie poza sezonem + wypożyczalnia którą ECR Ci proponuje znajduje się nieco poza lotniskiem (oczywiście transferują z/na lotnisko).
Najpewniej jest to -> AutoDirect CarRental.

Wszystko spoko, dopytają czy życzysz sobie ubezpieczenie kół, podwozia i szyb (WUG) i jak sami stwierdzą, jesteś Fully Insured!



Czy pamięta może ktoś jaka była cena tego dodatkowego ubezpieczenia kół, podwozia i szyb na dobę? I czy wtedy przy "pełnej wersji" ubezpieczenia blokują coś na karcie?

EDIT: Już sobie sam odpowiedziałem - 5EUR/24h za WUG - wtedy blokują 250EUR
Bez WUG - blokują 800EUR.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 09 Cze 2016 21:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Cze 2012
Posty: 22
Loty: 60
Kilometry: 91 172
Zarezerwowałem auto w Sixt na lotnisku w Larnace. Na Voucherze mam kwotę do odpłaty 19E. W umowie dopatrzyłem się takiego zapisu:
Local charges and fees
A service fee/premium location fee of € 17.50 will be applied for rentals at airport and train stations.

Wynajmował może ktoś może w tej firmie i orientuje się czy to jest jakaś dodatkowa opłata?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 13 Cze 2016 16:38 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
w weekend wypożyczałyśmy auto w KEM - mogę polecić, bezproblemowo, w sumie nikt auta nie oglądał, paliwa tez było ciut mniej i ok.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 23 Cze 2016 20:43 

Rejestracja: 10 Sty 2016
Posty: 49
Także polecam www.stevenscarrentals.com, minimum formalności, brak depozytu, nowe auto, pełne ubezpieczenie. Zamówiliśmy Hyundaia i10, a dostaliśmy Forda Fieste FL bez dopłaty. Zwrot - zaparkować na parkingu przy lotnisku, kluczyk i bilet parkingowy zostawić w samochodzie :-)
Co do paliwa to tak jak kow napisał, dostaliśmy samochód z połową baku płatne 28 euro, a zostawiamy z jak najmniejszą ilością.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 27 Cze 2016 18:15 

Rejestracja: 18 Cze 2015
Posty: 3
Witam. Polecam wypożyczalnie https://www.generalcarhire.com/. Obsługa w języku Polskim. W dodatku bardzo sympatyczni i pomocni ludzie. Korzystałem z usług wypożyczalni na początku maja. Bezproblemowy odbiór (prawie nowa honda fit(jazz) rs) pod terminalem na lotnisku w Larnace.(2 butelki wody gratis,bardzo miły gest) Świetny kontakt z Grzegorzem, który ogarnął umowę wypożyczenia w 5 minut i oczywiście bardzo konkurencyjne ceny. POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM !!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 12 Lip 2016 20:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2013
Posty: 614
Loty: 65
Kilometry: 157 723
niebieski
Czy ktoś miał przyjemność lub wątpliwą nieprzyjemność, korzystać z usług wypożyczalni o jakże pięknej nazwie "DOLLAR"??? Pytam, ponieważ w interesującym mnie terminie mają najlepszą ofertę na furę.

Ktoś, coś?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 12 Lip 2016 21:32 

O Dollarze czytałam tu gdzieś niepochlebne opinie, dlatego jak już w końcu kupię te bilety do LCA to mam plan wynająć auto u Stevensa ;).
Góra
 PM off  
      
#54 PostWysłany: 12 Lip 2016 21:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2013
Posty: 614
Loty: 65
Kilometry: 157 723
niebieski
Z tych znalezionych w sieci, z ocen w porównywarkach wynika, że jest ok. Średnia ocena w skali od 0 do 10 to niemal 8 o ile dobrze kojarzę. Zdecydowanie powyżej średniej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 20 Lip 2016 21:53 

Rejestracja: 30 Sie 2010
Posty: 355
niebieski
Witam
Ile czasu zajmują formalności zwrotu auta rezerwowanego przez ECR a wypożyczanego od ENTERPRISE/AUTODIRECT CAR RENTALS na lotnisku w Larnace ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 20 Lip 2016 22:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Mi zajęło to jakieś 5min. Pamiętaj tylko, ze biuro Enterprice nie jest na samym terminalu więc dojazd chwilkę zajmuje.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 20 Lip 2016 22:47 

Rejestracja: 30 Sie 2010
Posty: 355
niebieski
Blokowali coś na kk ? Mam w Voucherze napisane Excess: 0 EUR for damages and theft.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 20 Lip 2016 23:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Mar 2013
Posty: 304
niebieski
Na voucherze faktycznie jest 0 EUR, ale pamiętam, ze jednak cos blokowali. Okolice 200-300EUR.

Edit: Patrz mój post wyżej w tym wątku, na tej stronie. :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 20 Lip 2016 23:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Na pewno chcieli kartę i chyba coś blokowali ale już nie pamiętam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 02 Sie 2016 20:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2013
Posty: 614
Loty: 65
Kilometry: 157 723
niebieski
Przerabialiście wypożyczenie samochodu na miejscu, bez wcześniejszych rezerwacji? Gdzieś, ktoś pisze, że udało mu się zbić cenę o 1/3 względem wyjściowej. Czy było taniej w porównaniu do rezerwowania z wyprzedzeniem? Chcę wypożyczyć samochód w połowie sierpnia, na lotnisku w Larnace. Co o tym sądzicie?

//EDIT//
Nie chcąc zwlekać i ryzykować zarezerwowałem. Padło na ofertę Budget, rezerwowane przez wizz z 5% zwrotem na konto wizz no i 2% od zapłaconej kwoty (KK WIZZ), które też trafią na konto wizz.
12-19 września 2016r, auto z odbiorem i zdaniem na lotnisku, bez ubezpieczenia, auto to I30 lub podobny = 897zł (do mnie trafia ponad 60zł na konto wizz)

Dodam, że na rentalcars cena była identyczna, ale bez zwrotu 5%.
Na budget była odrobinę niższa, ale nie na tyle, aby się to opłaciło.
Kilku innych pośredników miało ceny nie niższe niż rentalcars.
Inne polecane wypożyczalnie niestety droższe.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 439 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group