Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 258 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 23 Cze 2016 09:20 

Respektują. Nikt tego dokładnie nie ogląda. Nie mam międzynarodowego i nigdy nie miałem. Kto Ci znowu takich bajek naopowiadał ?
Góra
 PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#82 PostWysłany: 23 Cze 2016 09:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2016
Posty: 329
Loty: 56
Kilometry: 155 526
niebieski
Nikt mi nie opowiadał, czytałem warunki w przynajmniej trzech wymienionych w tym poście, wymagają, przynajmniej tak piszą. Value Plus, Corfu Car Rental, faktycznie honorują prawka z krajów UE
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 23 Cze 2016 10:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
wynajmowalem auta na kilku wyspach greckich plus Saloniki
kazdorazowo zwykle prawo jazdy, nikt nigdy o zadne miedzynarodowe nie pytal
Góra
 Profil Relacje PM off
tupungato lubi ten post.
tupungato uważa post za pomocny.
 
      
#84 PostWysłany: 28 Cze 2016 23:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 1245
Loty: 156
Kilometry: 186 401
niebieski
Od siebie polecam wypożyczalnię Royal Cars Rental http://www.royalcarsrental.gr/
Auto rezerwowane z dwudniowym wyprzedzeniem na 3 dni (25-28.06) za 90 euro z pełnym ubezpieczeniem, żadnych kart kredytowych, płatność gotówką.
Zaznaczyłem odbiór i zwrot na lotnisku, w związku z tym, że jechałem z Paleokastritsy poprosiłem mailowo o odbiór auta na terminalu autobusowym green busa, oczywiście bezproblemowo spełniona prośba, zwrot auta na parkingowym lotnisku (po prawej stronie od wyjścia z terminala), kluczyki zostawiamy pod dywanikiem kierowcy. Auto oddajemy z taką samą ilością paliwa jaką otrzymaliśmy.
Wybrałem Hyundai'a Atos, otrzymałem auto z przebiegiem 54000 km w średnim stanie, auto dało radę.
_________________
Moje podróże - http://www.huntfortravel.blogspot.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tupungato lubi ten post.
tupungato uważa post za pomocny.
 
      
#85 PostWysłany: 01 Lip 2016 14:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 222
Loty: 97
Kilometry: 221 758
niebieski
Swoją drogą, standardem jest zostawianie kluczyków pod dywanikiem kierowcy. Może nie trzeba wynajmować, tylko iść na parking i sprawdzić, które auto otwarte i z kluczykami pod dywanikiem :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 01 Lip 2016 14:51 

Tylko że z tego parkingu nie wyjedziesz, bo są szlabany i siedzi cieć w budce. :D
Góra
 PM off  
      
#87 PostWysłany: 01 Lip 2016 17:05 

Rejestracja: 03 Mar 2015
Posty: 68
Wyjedzie, wystarczy mieć kwitek z wjazdu (pierwsze 20 minut parkujesz za free). Nie zawsze trzeba szukać pod wycieraczką, ja kluczyk zostawiłem w stacyjce, zgodnie z umową.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 01 Lip 2016 21:18 

Rejestracja: 19 Maj 2013
Posty: 105
Loty: 34
Kilometry: 73 282
Przez tydzień czerwca korzystałem z autka z wypożyczalni www.corfucar-rental.com (Sunrise Car Rental)
Autko rezerwowałem już w połowie stycznia. Kontakt mailowy bardzo dobry. Co do wypożyczalni to nie było nic, co by mi nie pasowało.
Na dzień dobry mój lot Ryanair'em z KTW był opóźniony o ponad 4 godziny, więc zamiast być na lotnisku CFU o godzinie 17:40 byliśmy bliżej 22. Z Pyrzowic pisałem maila, że mój lot jest opóźniony ale dolecimy :) Po przylocie standard: imię i nazwisko wydrukowane na kartce i Pan oczekujący. Jak się później okazało oprócz mnie jeszcze 2 inne osoby brały z tej wypożyczalni. Na lotnisku szybkie formalność, płatność gotóweczką (248 Euro), 2 kierowców wpisanych, 2 mapki w łapki. Pracownik wypożyczalni zaprosił na pobliski parking. Nam trafił się Fiat Doblo (rezerwowałem autko 7 osobowe bo było nas 4 + 2). To jedno miejsce przydało się na ... walizki bo bagażnika ... prawie brak, tzn. jest ale naprawdę mały (3 walizki wymiarowe Ryanair wchodzą). Przy wyjeździe z parkingu na dzień dobry opłata 2 Euro. Fiacik w kolorze żółtym przejechane miał coś koło 68 tys. km Na drogach sprawował się bardzo dobrze, miejsca w środku dużo. Klima sprawna, ale nie korzystaliśmy z niej bo wszyscy woleli ... uchylone okna. Mieszkaliśmy w Kassiopi, więc jakaś godzina od lotniska.

Na powrocie autko odstawione na tym samym parkingu, bilecik parkingowy pod dywanik. Kluczyki też ale jak już tam je dałem to zauważyłem gostka w żółtej firmowej polówce. Więc kluczyk dałem jemu, sprawdził bak (1/4) i tyle. Ogólnie: polecam całym sercem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
czarny38 uważa post za pomocny.
 
      
#89 PostWysłany: 09 Lip 2016 15:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 275
Loty: 61
Kilometry: 88 065
niebieski
Wypożyczał już ktoś auto w tej wypożyczalni http://www.carhirecorfu.gr/ Cena całkiem dobra 136 euro za 4 dni w tym ubezpieczenie dodatkowe lusterek, okien i szyb za 7-osobowe auto Peugeot Partner Tepee A/C lub Opel Zafira A/C lub Fiat Doblo. W tej http://www.corfucar-rental.com/ 151 euro tez z dodatkowym ubezpieczeniem za fiata doblo.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 15 Lip 2016 03:10 

Rejestracja: 15 Lip 2016
Posty: 1
Witajcie, czy poleca ktoś jakąś wypożyczalnię skuterów, najlepiej w Acharavi?? Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek wskazówki :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 25 Lip 2016 01:21 

Rejestracja: 31 Paź 2014
Posty: 19
Czy ma ktoś jakieś doświadczenia w wypożyczaniu auta dla 5 osób? Lecimy na Korfu w 5 osób i chcemy wypożyczyć samochód na cały pobyt. Przeglądam właśnie oferty wypożyczalni i często samochody są oznaczone na 4 osoby, czy to oznacza, że tak jest zarejestrowany i nie można więcej czy to tylko sugerowana liczba osób? Według tej wypożyczalni na przykład: http://corfucarrentals.com dopiero astra, focus i golf to 5 osobowe samochody, a różnica cenowa między Pandą 70 euro :o
Wiadomo, że zależy nam na jak najniższej cenie, więc wolałabym brać mały samochód, myślę, że spokojnie zmieścilibyśmy się do takiej Pandy, Fiesty, Corsy czy innego Yarisa, przecież u nas to są normalnie 5 osobowe samochody.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 25 Lip 2016 06:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
Przecież w Pandzie nie zmiescisz się w 5osob i do tego z 5 podrecznymi, bo przecież bagazik maly.Do tego słabe silniki,przeciez to będzie slabo jechało pod górę.a górek tam sporo

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 25 Lip 2016 07:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2016
Posty: 329
Loty: 56
Kilometry: 155 526
niebieski
sylwiaaka napisał(a):
Czy ma ktoś jakieś doświadczenia w wypożyczaniu auta dla 5 osób?

Zobacz tu http://www.corfucar-rental.com/ już Hyundai I.20 podawany jako 5 osobowy a Nissan Micra jako 4-5 osobowy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 25 Lip 2016 08:45 

sylwiaaka napisał(a):
Czy ma ktoś jakieś doświadczenia w wypożyczaniu auta dla 5 osób? Lecimy na Korfu w 5 osób i chcemy wypożyczyć samochód na cały pobyt. Przeglądam właśnie oferty wypożyczalni i często samochody są oznaczone na 4 osoby, czy to oznacza, że tak jest zarejestrowany i nie można więcej czy to tylko sugerowana liczba osób? Według tej wypożyczalni na przykład: http://corfucarrentals.com dopiero astra, focus i golf to 5 osobowe samochody, a różnica cenowa między Pandą 70 euro :o
Wiadomo, że zależy nam na jak najniższej cenie, więc wolałabym brać mały samochód, myślę, że spokojnie zmieścilibyśmy się do takiej Pandy, Fiesty, Corsy czy innego Yarisa, przecież u nas to są normalnie 5 osobowe samochody.


Jak w sezonie wakacyjnym to ...można się zdziwić, gdyż po rezerwacji online dopiero przeważnie dnia następnego dana wypożyczalnia potwierdza, że faktycznie posiada w tym terminie wolne pojazdy i potwierdza lub nie daną rezerwację
Osobiście w sierpniu mam już potwierdzoną na 3-dni rezerwację na warunkach mi pasujących w
http://michaliscarhire.com/
zapewne liczysz, że wypożyczysz najtańszy, a otrzymasz jak to jest przeważnie klasę wyżej, ale w sezonie może być różnie
Góra
 PM off  
      
#95 PostWysłany: 25 Lip 2016 09:36 

Rejestracja: 01 Cze 2016
Posty: 411
Jeździłem Pandą po górach a nie po pagórkach w pięć osób i spisywała się bardzo dobrze. Bagaże też da się zmieścić wbrew pozorom. Panda to samochód 5-osobowy przynajmniej w Polsce. Oznakowania w wypożyczalniach zawsze traktowałem jako zalecenia, żeby klient nie narzekał.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
sylwiaaka lubi ten post.
 
      
#96 PostWysłany: 25 Lip 2016 09:50 

Rejestracja: 31 Paź 2014
Posty: 19
Nie liczę, że dostanę większy samochód w cenie najtańszego. Lata temu Pandą jechaliśmy z Poznania do Zakopanego na narty w 5 osób :D ! Oczywiście bez sprzętu, ale z bagażami i dała radę, dlatego pytam czy te samochody są tak zarejestrowane czy to jest tylko zalecenie bo wiem, że byśmy się zmieścili. Bagaż podręczny będziemy mieli przecież tylko w drodze z i na lotnisko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 26 Lip 2016 00:46 

Rejestracja: 01 Cze 2016
Posty: 411
A maluchem na kemping
do Wenecji ze sprzętem /namioty, śpiwory, kochery, ziemniaki/lub do Chorwacji, dodatkowo żelazka, lokówki, miksery?

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 26 Lip 2016 07:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2016
Posty: 329
Loty: 56
Kilometry: 155 526
niebieski
Gdyby ktoś rezerwował auto w SUNRISE http://www.corfucar-rental.com/ to w niej jest udział własny (Excess) 300 eu. Dobrze mieć świadomość.
Poniżej cytat z odpowiedzi:
[300 euro is the risk for you only for bodywork damages.
For any other question, l am at your disposal any time through email or telephone.
Thank you]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 28 Lip 2016 06:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2011
Posty: 431
Loty: 32
Kilometry: 46 097
niebieski
Czy ktoś korzystał z wypożyczalni Avanti http://avanticorfucarhire.com/ ? 65 € za 3 dni we wrześniu brzmi interesująco.
_________________
Image

Moje podróże: https://podroze-podroze-podroze.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 06 Sie 2016 19:46 

Rejestracja: 03 Wrz 2014
Posty: 421
niebieski
Witam,
we wrześniu lecę na 6 dni na Korfu (113 euro) Zdecydowałam się na wypożyczalnie rent-a-car-corfu.com a
Chciałabym prosić i Wasze doświadczenia z tą wypożyczalnią bo niewiele jest informacji na tym forum. Pytania zostały bez odpowiedzi. Czy pobierają depozyt, jak jest faktycznie z polityką paliwową. Wyczytałam na ich stronie, że bez depozytu, a paliwa trzeba tyle zwrócić, ile było na starcie. Ale boję się niespodzianek i stąd moje zapytanie
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 258 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group