Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 16 Cze 2016 11:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2012
Posty: 1761
srebrny
ziolo1988 napisał(a):
jakby ktos zakladal to mam dla niego kod promocyjny:](priv)


przecież wtedy nie dostanie 10 EUR!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
#22 PostWysłany: 16 Cze 2016 12:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Paź 2012
Posty: 298
Loty: 26
Kilometry: 46 405
niebieski
jezeli tak to sory...
_________________
Codzien­nie pat­rz na świat, jak­byś oglądał go po raz pierwszy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 16 Cze 2016 13:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Mar 2016
Posty: 128
Loty: 34
Kilometry: 60 357
jack.strong napisał(a):
Ancyna napisał(a):
hej, a jakie karty macie? już swego czasu miałam obadany temat, ale jakoś odłożyłam do szuflady ;-)

euro, usd, GBP ?

żeby tak uniwersalnie było?


Polecam kartę wielowalutową np. z PEKAO SA. jeśli ktoś ma już konto w PLN wystarczy założyć konto walutowe jedno lub kilka /EUR, USD, GBP, CHF/


Ale taka karta jest również bezpłatna ?

Odnośnie promocji - świetnie, sam ostatnio chciałem założyć kartę ale śpieszyło mi się, więc wykorzystałem kartę z mbanku w PLN i jakoś po przewalutowaniu itp w plecy około 20 pln no ale taka z Alioru , tym bardziej, że bezpłatna to się na pewno przyda.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 17 Cze 2016 20:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2015
Posty: 493
Loty: 76
Kilometry: 104 894
Karta wielowalutowa z PEKAO SA jest bezpłatna pod warunkiem wykonania 4 transakcji miesięcznie. Nie ważne w jakiej walucie. Nie ma opłaty za prowadzenie konta w PLN pod warunkiem wpływu na konto 500PLN. Są natomiast opłaty za prowadzenie kont walutowych około 1 EUR za każdy rachunek walutowy. Taki rachunek można założyć na wakacje a po powrocie zliwkidować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 20 Cze 2016 12:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Mar 2016
Posty: 128
Loty: 34
Kilometry: 60 357
Głupie pytanko ale siedzę na telefonie w pracy - wczoraj składałem wniosek, wysłałem 1zł z konta i teraz patrzę maila dostałem, że niestety ale negatywny wniosek bo niby dane z wniosku nie zgadzają się z danymi nadawcy przelewu - pytanie , czy trzeba mieć już konto w aliorze aby posiadać taką kartę w kantorze??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 20 Cze 2016 13:08 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Nie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 20 Cze 2016 13:08 

Rejestracja: 22 Gru 2015
Posty: 149
Nie trzeba, wystarczy inny rachunek bankowy z dokładnie takimi samymi danymi jakie podałeś we wniosku w aliorze, jeżeli masz rachunek wspólny z małżonką to nie przejdzie, trzeba iśc do oddziału banku aliora i dostaniesz kod pozwalający przejśc weryfikacje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 20 Cze 2016 13:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Paź 2012
Posty: 298
Loty: 26
Kilometry: 46 405
niebieski
mogles podac w formularzu aktualny adres a na karcie masz przypisany stary... ja tak mialem po przeprowadce nie zaktualizowalem adresu na karcie
_________________
Codzien­nie pat­rz na świat, jak­byś oglądał go po raz pierwszy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 20 Cze 2016 13:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Mar 2016
Posty: 128
Loty: 34
Kilometry: 60 357
Ok dzięki. Sprawdzałem teraz to generalnie wszystko się zgadza - mam jedyne co to mail inny do mojego konta oraz inny mail podałem do nowego konta w Aliorze - ale to na pewno nie jest to jak się domyślam.


Edit: nie wiem, zlozylem ponownie wniosek, to samo info i przeszlo. Byc moze gdzies literowke zrobilem?

to 10 euro zwrotu rozumiem dostane przy pierwszej transakcji ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 20 Cze 2016 21:29 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 934
Loty: 2
Kilometry: 4 884
niebieski
Przy okazji jak ktoś ma konto w mbanku i otwiera kantor, to warto przelac przelew inicjacyjny z mbanku.
Wysoce prawdopodobne, że dostaniecie trzy fajne Mokazje na 30 zł, jako zachęta do nie opuszczania mbanku :-) Coś tam zakupy spożywcze zwrot 10 zł itp.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 23 Cze 2016 15:39 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 573
Loty: 65
Kilometry: 132 127
niebieski
jack.strong napisał(a):
Karta wielowalutowa z PEKAO SA jest bezpłatna pod warunkiem wykonania 4 transakcji miesięcznie. Nie ważne w jakiej walucie. Nie ma opłaty za prowadzenie konta w PLN pod warunkiem wpływu na konto 500PLN. Są natomiast opłaty za prowadzenie kont walutowych około 1 EUR za każdy rachunek walutowy. Taki rachunek można założyć na wakacje a po powrocie zliwkidować.


Trochę się tą kartą interesowałem i na pierwszy rzut oka wyglądała ok, ale w szczegółach już nie było tak różowo. Potrzebuję ją do walut egzotycznych i zainteresowało mnie że karta jest rozliczana egzotyk>dolar wg kursu MC. Niestety w przypadku waluty innej niż EURO, USD i GPB po przeliczeniu egzotyk>dolar dojdzie przeliczenie dolar>złotówka po kursie banku. Rzekomo nie da się tak zrobić żeby karta korzystała wtedy z konta dolarowego. Nawet jeśli wyczyścimy inne konta i będą tylko dolary.

To jest opinia Pani z oddziału. Podejrzewam że nikt do niej nie wypalił wcześniej z takimi pytaniami więc jeszcze będę to weryfikował na infolinii i w regulaminie/TOiP.

Chociaż pewnie otworzę sobie alior kantor bo wygląda korzystnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 23 Cze 2016 19:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2015
Posty: 493
Loty: 76
Kilometry: 104 894
To trzeba sprawdzić na infolinii. Może się okaże że przeliczanie jest korzystne, ale trzeba sprawdzić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 05 Lip 2016 13:50 

Rejestracja: 05 Mar 2014
Posty: 464
Ktoś próbował zamknąć inaczej niż w oddziale?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 23 Sie 2016 12:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2015
Posty: 446
srebrny
:? ech, przegapiłam ... tzn konto otworzyłam wg wytycznych, ale nie "dokonałam transakcji wymiany" w odpowiednim czasie :/
I widzę, że transakcje też zrobiłam bez sensu :/ te, które mają sprawić że karty będą darmowe - to nie może być płatność w sklepie, tak? Muszę coś wypłacić, tak żeby była to transakcja gotówkowa?
_________________
Αντσύνα
Анцина
2022 dhow-przez-zatoke-chwaka-bay-czyli-zanzibar-z-plecakiem,213,168117
2018 Alesund na trzecią randkę
2017 na-bialorus-z-waszmosciami,1509,119604
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 23 Sie 2016 12:14 

Rejestracja: 22 Sty 2016
Posty: 192
Loty: 118
Kilometry: 241 266
@Ancyna
To nie ma być transakcja gotówkowa (jak np. wypłata z bankomatu), tylko bezgotówkowa przy użyciu karty, czyli dokonujesz płatności kartą przez internet, lub gdziekolwiek indziej - np. w terminalu w sklepie, biletomacie itp.
Góra
 Profil Relacje PM off
Ancyna lubi ten post.
 
      
#36 PostWysłany: 23 Sie 2016 12:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2015
Posty: 446
srebrny
Aaaa. no to dobrze, tak zrobiłam. Ten post powyżej mnie zmylił...

darnok napisał(a):
Warunkiem jest wykonanie transakcji a nie transakcji bezgotowkowej.
Ja aby uniknac oplaty wyplacilem w bankomacie na Okeciu 10 EURO. I oplaty nie pobrano.


Reasumując, to może być chyba i gotówkowa i bez? Przeglądał ktoś najnowszy regulamin? ;-)
_________________
Αντσύνα
Анцина
2022 dhow-przez-zatoke-chwaka-bay-czyli-zanzibar-z-plecakiem,213,168117
2018 Alesund na trzecią randkę
2017 na-bialorus-z-waszmosciami,1509,119604
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 23 Sie 2016 12:28 

Rejestracja: 22 Sty 2016
Posty: 192
Loty: 118
Kilometry: 241 266
@Ancyna
Faktycznie - przejrzałem teraz regulamin (nie wiem czy zmienili ten zapis czy to ja sobie mylnie ubzdurałem)...
Jest taki zapis:
Cytuj:
Opłata jest pobierana, jeżeli w ciągu 6 miesięcy od dnia wysłania Karty lub do momentu zastrzeżenia albo zamknięcia Karty, jeśli nastąpią przed upływem 6 miesięcy od dnia wysłania Karty, Klient nie dokona Operacji Kartą.

Czyli nieważne czy to będzie transakcja gotówkowa czy bezgotówkowa.
Góra
 Profil Relacje PM off
Ancyna lubi ten post.
Ancyna uważa post za pomocny.
 
      
#38 PostWysłany: 29 Wrz 2016 18:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2014
Posty: 197
Loty: 18
Kilometry: 26 076
Witam,
Gdzie znajdę numer konta na które mam zrobić przelew abym dalej kupił w ich kantorze daną walutę ?
Przeszukałem panel i nic nie widzę, mam jedynie 20 zł jako nagrodę za polecenie a akurat bedę potrzebował z 400 euro kupić :oops: no i nie chcę jechać z kasą do oddziału aby zasilić konto tylko zrobię przelew a euro odbiorę w oddziale Aliora.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 29 Wrz 2016 18:26 

Po zalogowaniu się do kantoru Aliora masz

Twoje rachunki

klikasz w biało-czerwoną flagę, po czym otworzy się

Rachunek w PLN
Numer IBAN PL....

wszystko po PL to nr rachunku

wpłacaj na złotowe, po przelaniu w dowolnym momencie kupisz wybraną walutę
Góra
 PM off
jasiek1212 lubi ten post.
jasiek1212 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group