Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 258 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 13 Maj 2016 11:34 

devictus napisał(a):
Po powrocie moge powiedziec ze http://www.corfucarrentals.com pełna profeska. Czekali na lotnisku z kartką, dostałem na parkingu obok samochód, niebieską Pandę, jeździło się bez żadnych problemów: pełny tydzien 162 eurosy.
Samochód miałem zostawić po tygodniu na parkingu w tym samym miejscu a kluczyki zostawić w stacyjce, ale akurat jak dotarłem to jedna z osób z wypozyczalni byla na miejscu. Na moje pytanie czy chce sprawdzic autko albo poziom paliwa powiedział mi tylko: if you say it's ok, for me it's ok.
Także bezproblemowo.

Również polecam tą firmę. Niby na stronie przy rezerwacji trzeba podać dane KK. Napisałem maila, że jest jakiś problem z moją KK. Była już sobota, a rezerwacja od poniedziaľku. Natychmiast odpisali. OK . Może być gotówka do rączki przy odbiorze.
Czeka gostek z kartką z nazwiskiem.
Po wyjściu z terminala na prawo do końca. Jest parking. Urzędują przy ostatnim stoliku z parasolką.
Miałem klasę B . 3 dni/56€ . Jesteśmy tu 4 osoby dorosłe+ dziecko 12 lat ( wyrośnięte :D )
Jak to zobaczył, zrobił nam za free upgrade, do fiata grande punto z otwieranym całym dachem. Nówka sztuka. 20 000 przebiegu. Zwrot był w tym samym miejscu.
Wjeżdżamy na parking. Kluczyki pod wycieraczkę i zmywamy się "po angielsku'.
Ogólnie luzik pełny.
Góra
 PM off
greg1291 lubi ten post.
 
      
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
#62 PostWysłany: 13 Maj 2016 13:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2012
Posty: 392
niebieski
Anonymous napisał(a):
Również polecam tą firmę. Niby na stronie przy rezerwacji trzeba podać dane KK. Napisałem maila, że jest jakiś problem z moją KK. Była już sobota, a rezerwacja od poniedziaľku. Natychmiast odpisali. OK . Może być gotówka do rączki przy odbiorze.
Czeka gostek z kartką z nazwiskiem.
Po wyjściu z terminala na prawo do końca. Jest parking. Urzędują przy ostatnim stoliku z parasolką.
Miałem klasę B . 3 dni/56€ . Jesteśmy tu 4 osoby dorosłe+ dziecko 12 lat ( wyrośnięte :D )
Jak to zobaczył, zrobił nam za free upgrade, do fiata grande punto z otwieranym całym dachem. Nówka sztuka. 20 000 przebiegu. Zwrot był w tym samym miejscu.
Wjeżdżamy na parking. Kluczyki pod wycieraczkę i zmywamy się "po angielsku'.
Ogólnie luzik pełny.


Jedziemy we dwójkę i chcemy w tej wypożyczalni wziąć CITROENA C1 w tej wypożyczalni. Czy ktoś z Was ma może wiedzę, czy to auto nie będzie za słabę na drogi Korfu (które podobno są nieco górzyste). Przy założeniu, że będą jechać tylko dwie osoby + ew. włączona klima. Ew. co polecacie, tak aby nie wykosztować się za mocno (bierzemy na 7 dni z odbiorem i zwrotem na lotnisko, bo wylot do PL mamy po 6 rano).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 13 Maj 2016 13:15 

Rejestracja: 03 Mar 2015
Posty: 68
Dołączam się do pytania, planuję C1 na tydzień w czerwcu - czy wystarczy mocy na 2 osoby i klimę i czy warto dopłacić 28 E za TOTAL VEHICLE PROTECTION (Glass parts/undercarriage/Tires) ? Płatność gotówką na miejscu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 13 Maj 2016 13:54 

Wg mojej oceny ( objechałem wszystko co się da. Góry również) nawet maluchy z grupy A typu Cytrynka C-1) da radę. Drogi faktycznie połatane, ale dziur raczej nie ma. Podjazdy jak to w górach. Ale tragedii nie ma. Parę razy musiałem na jedynce się wdrapać. :D Ale nas jest piątka. W tym dwóch wielkich facetów.
Autobusy tam jeżdżą po tych wąskich, krętych drogach. Proste kawałki, to tylko koło stolicy.
Góra
 PM off  
      
#65 PostWysłany: 24 Maj 2016 07:56 

Rejestracja: 16 Maj 2016
Posty: 15
Co oznacza taki zapis w regulaminie:
"Our policy for Fuel is not business, How the renter pick up the car this how must be at the collection, during the rental period the fuel is paid by the renter. NO refunds given."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 24 Maj 2016 08:15 

Rejestracja: 25 Sty 2010
Posty: 437
niebieski
Przy zwrocie musi być tyle benzyny ile przy wypożyczeniu. Podczas okresu wypożyczenia Ty opłacasz benzynę ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 24 Maj 2016 08:48 

Rejestracja: 16 Maj 2016
Posty: 15
Warunki do zaakceptowania ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
maciek lubi ten post.
 
      
#68 PostWysłany: 26 Maj 2016 02:04 

Rejestracja: 29 Lis 2013
Posty: 328
niebieski
Mam pytanko, będę na Korfu w lipcu i zamierzam wypożyczyć auto na dobę z jakiejś wypożyczalni w Corfu Town. Nie mam i mieć nie zamierzam karty kredytowej. Czy macie jakieś namiary na wypożyczalnie gdzie nie bedą chcieli kk? Strona www, email? Mam karte debit i konto nie jest puste wiec mogą i 1000 euro zablokować czy 2000.
Szkoda mi tracić czasu aby chodzic po wypożczalniach i się prosić. Ew myślałem aby poprostu udać sie na lotnisko bo mam niedaleko, ale to też strata czasu?
Wolałbym mieć już rezerwacje, szczególnie że jest to w sezonie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 26 Maj 2016 19:51 

Rejestracja: 03 Mar 2015
Posty: 68
Przeszukałem oferty wielu wypożyczalni i ta okazała się najtańsza - www.corfucars4hire.com

Rezerwacja bez żadnych przedpłat, płatność na miejscu (lotnisku) gotówką, nie wymagają karty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 26 Maj 2016 20:16 

zenon napisał(a):
Przeszukałem oferty wielu wypożyczalni i ta okazała się najtańsza - http://www.corfucars4hire.com


Na minus:
Kod:
Sorry the minimum rental period for your Collection location is 6 days
• Sorry the minimum rental period for your Return location is 6 days

Niestety minimalny okres wynajmu dla danej lokalizacji to 6 dni


Dla 2 lokalizacji w sierpniu wyskakuje mi okres minimum 6-7 dni
Góra
 PM off  
      
#71 PostWysłany: 26 Maj 2016 20:54 

Rejestracja: 03 Mar 2015
Posty: 68
Faktycznie. Jedynie w lokalizacji Aharavi pozwala wypożyczyc na 1 dzień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Korfu w maju
#72 PostWysłany: 29 Maj 2016 14:43 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 930
niebieski
Cenią się chłopcy na Korfu...
Interesuje mnie najmniejsze auto na tydzień w lipcu i ciężko znaleźć coś
Za 25 E na dobę co nie jest goldcaropodobna miną
Wersja full full dla 30latka Z podstawowy pakiet ubezp.
Ma ktoś namiar na coś sensownego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Korfu w maju
#73 PostWysłany: 29 Maj 2016 17:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Maj 2016
Posty: 77
Loty: 32
Kilometry: 58 973
Miałem auto z TrustCar za 80 euro na 3 dni, wychodzi 26 euro za dzień. Przy tygodniu pewnie jeszcze taniej. Mam 24 lata.
_________________
Jestem w trakcie podróży po Ameryce Środkowej. Odwiedziłem Dominikanę, Meksyk, Gwatemalę, Honduras, Salwador, Kostarykę i teraz jestem w Kolumbii. Wpadnij na mój kanał YouTube - Wiecznie Wolni
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Korfu w maju
#74 PostWysłany: 29 Maj 2016 17:43 

A ja miałem w maju za 56€ - 3 dni. :D
@ Hetman potrzebuje w lipcu. Wtedy jest zdecydowanie drożej niż przed sezonem.
Zerknij do działu Grecja- transport. W "mojej" wypożyczalni corfucarrentals.com mają auta z klasy A za 180€/ tydzień w lipcu. Taniej chyba nigdzie nie będzie. Firma porządna. Bez pułapek.
Góra
 PM off
Hetman lubi ten post.
 
      
#75 PostWysłany: 29 Maj 2016 18:16 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 930
niebieski
@jacakatowice
Twoja wypozyczalnie sprawdzilem w pierwszej kolejnosci 241E druga polowa lipca
drogo, drozej, Korfu :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 29 Maj 2016 18:32 

Faktycznie. 241€ . Nie podałeś dokładnych dat, to sprawdziłem losowo 10-17 lipiec i było 180€ . A w drugiej połowie miesiąca jeszcze drożej. :o W maju tydzień był za 120 , a ja brałem na 3 dni za 56.
Wątpię żeby staniało, bo ponoć w szczycie sezonu aut brakuje.
Dlatego nie latam w lipcu/sierpniu. 8-)
Góra
 PM off  
      
#77 PostWysłany: 11 Cze 2016 15:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 222
Loty: 97
Kilometry: 221 758
niebieski
Ku pamięci: przełom maja/czerwca, samochód mini na 7 dni zarezerwowany przez AtlasOption za 58€ (tankowanie full-full, darmowy drugi kierowca). Dostaliśmy wypożyczalnię King's Rent A Car (http://www.rentalcarscorfu.com). Samochód Suzuki Alto, malutkie, różowe, miało swój wiek (może z 8 lat, przebieg 50k), trochę porysowane i poobijane (ale to dobrze, bo już nie ma się czego czepiać). Żadnych problemów, odbiór i zwrot na parkingu przy lotnisku.

A podpowiadając pytającemu: najtańsza obecnie wypożyczalnia przez AtlasOption ma cenę 144€, ewentualnie 188€ za zbiornik full-full.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 13 Cze 2016 17:43 

Rejestracja: 03 Mar 2015
Posty: 68
7 dni w czerwcu, nówka fiat panda z lotniska z pełnym ubezpieczeniem, płatność gotówką - 166 euro - http://www.corfucars4hire.com/

Na miejscu żadnych problemów.
Góra
 Profil Relacje PM off
jasiek1212 lubi ten post.
jasiek1212 uważa post za pomocny.
 
      
#79 PostWysłany: 16 Cze 2016 10:15 

Rejestracja: 16 Cze 2016
Posty: 3
Loty: 3
Kilometry: 4 517
Brałem auto na początku czerwca na 3 dni z http://www.rent-a-car-corfu.gr . Rezerwalem wczesniej (2 tyg. )przez net, policzyli mi 65e do tego wzialem ubezpieczenie extra na opony, szyby i cos tam za 18e, miala byc panda czy cytrynka c1, a byl suzuki splash, przejechane 83 tys, czysciutki i zadbany w srodku, tylko klocki hamulcowe piszczaly przy hamowaniu, 2gi kierowca free, żadnych depozytow czy innych oplat. Pani z ktora podpisalem umowe wziela gotowke, ale chciala tez numer karty kredytowej gdyby przypadkiem ilosc benzyny sie nie zgadzala, bylo 9na 10 kresek na podzialce (trzeba oddac z taka sama iloscia benzyny). Mialem akurat karte walutowa i pani spisala z niej numer, ale tylko dlatego ze chyba nie wiedziala ze to karta prepaidowa, inaczej moglo byc roznie. Wiekszoc samochodow na korfu miala loga przede wszystkim duzych wypozyczali typu hertz czy avis, ale byly tez z logo a2s (to chyba to https://corfucar.rentals/) czy corfu explore (http://www.corfuexplorecarhire.com/)
Góra
 Profil Relacje PM off
jasiek1212 lubi ten post.
jasiek1212 uważa post za pomocny.
 
      
#80 PostWysłany: 23 Cze 2016 09:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2016
Posty: 329
Loty: 56
Kilometry: 155 526
niebieski
Czy na Korfu respektują Polskie prawo jazdy? mam jeszcze te bez unijnych gwiazdek tylko PL. Czytałem że w wielu wypożyczalniach wymagają międzynarodowego, macie jakieś doświadczenia? Z góry dzięki za info.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 258 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group