Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 188 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#81 PostWysłany: 24 Mar 2016 22:23 

Rejestracja: 14 Lis 2012
Posty: 278
niebieski
gdyby kogos interesowalo to wczoraj pojawily sie bilety na Roland Garros. Duza czesc juz wyprzedana, ale cos tam sie jeszcze znajdzie. Dolot na podparyskie lotnisko ok. 100zl w dwie strony
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#82 PostWysłany: 24 Mar 2016 22:43 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Przez pierwsze cztery dni to warto kupić bilet na korty pozostałe korty,jest dużo spotkań i jest co oglądać. Teraz naprawdę jest mały wybór. A był ktoś z was na RG?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#83 PostWysłany: 25 Mar 2016 00:16 

Rejestracja: 14 Lis 2012
Posty: 278
niebieski
Kupujac bilet na ktorys z kortow centralnych masz tez dostep do kortow bocznych, wiec mysle ze ta opcja jednak jest lepsza
Góra
 Profil Relacje PM off
luck1991 lubi ten post.
 
      
#84 PostWysłany: 25 Mar 2016 09:18 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Nie byłem jeszcze na Wilkim Szlemie,ale najtaniej i tak wyjdzie RG i to chyba sobie postawię za cel w najbliższych 3 latach. Marzeniem AO i całe dwa tygodnie na meczach w Melbourne Park. Tylko moja dziewczyna,może się bardzo zdenerwować,że po raz kolejny jadę na jakiś event sportowy :-D

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#85 PostWysłany: 27 Mar 2016 22:14 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Gdyby ktoś miał jakieś darmowe bilety na drugi lub trzeci dzień zawodów w Katowicach,albo tanio do odsprzedania bilet VIP to proszę pisać. Zainteresowany jestem wtorkiem i środą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#86 PostWysłany: 30 Mar 2016 22:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1327
Loty: 132
Kilometry: 155 272
niebieski
Jeżeli ktoś miałby do oddania za free(symboliczny czteropak) bo mu nie są potrzebne bilety na Katowice Open, obojętnie jaki dzień to chętnie przyjmę. Proszę o PW.

Info o konkursach gdzie można wygrać też nie pogardzę.
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#87 PostWysłany: 31 Mar 2016 08:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2831
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Konkurs Taurona:
https://www.facebook.com/tauronpolskaen ... ef=message
Do wygrania 25 biletów na finał WTA w Katowicach. Trzeba w komentarzu przekonać ich, żeby to właśnie Tobie dali bilet. Konkurs kończy się dziś o północy. Na razie około 60 zgłoszeń.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#88 PostWysłany: 31 Mar 2016 09:54 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Widziałem konkursy Taurona,ale za późno na to wszedłem,były już bilety na czwartek,a mnie interesuje tylko wt lu śr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#89 PostWysłany: 02 Kwi 2016 17:25 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 328
Drabinka turnieju w Katowicach

http://katowiceopen.com/upload/files/Ma ... 202016.pdf
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#90 PostWysłany: 02 Kwi 2016 17:35 

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 353
niebieski
luck1991 napisał(a):
Przez pierwsze cztery dni to warto kupić bilet na korty pozostałe korty,jest dużo spotkań i jest co oglądać. Teraz naprawdę jest mały wybór. A był ktoś z was na RG?

Byłem w zeszłym roku na RG - ostatni dzień quali i 3 pierwsze dni turnieju głównego.
Po wszystkim mam mieszane uczucia - z jednej strony cieszę się, że pojechałem i zobaczyłem wreszcie RG, ale z drugiej - raczej już tam nie wrócę, a przynajmniej nie w najbliższych latach.
Ale po kolei:
Bilety - na pewno warto mocno pilnować pierwszego dnia otwartej sprzedaży na ich stronie (wypada zwykle w marcu), jako, że jest to jedyna opcja kupna biletów - na miejscu w Paryżu to nie widziałem nawet koników...
Czyli trzeba już jakieś 10-15 minut przed startem sprzedaży mocno odświeżać stronę (doświadczenie na platformie UEFA na pewno pomoże ;) ), bo akurat w zeszłym roku sprzedaż wystartowała kilka minut przed i od razu byłem chyba 2000 w kolejce, ale szybko wszedłem na tą stronę - wybiera się dni i korty, które się chce - jest limit biletów na główne korty na osobę na cały turniej - i po wybraniu daty, kortu i kategorii cenowej system proponuje miejsce na trybunach, można zrobić "wirtualny widok" co jest fajne, no i szybka decyzja czy bierzemy czy nie - za długo nie ma co wybrzydzać, bo miejsca szybko znikają.
Po wrzuceniu pierwszego biletu do koszyka jest limit czasu na transakcje, bodajże 15 minut i uwaga: na konto można zrobić tylko 1 "całościową" transakcję, czyli jak już raz się zapłaci, to innych biletów już się nie kupi.
Jak po zakupie się ponownie próbowałem zalogować, to kolejka była na kilkanaście tysięcy osób, oczywiście jak się ponownie udało wejść, to zostały już tylko biletowe ochłapy.
Jako, że jechałem tylko na 3 dni turnieju głównego (miały być 4, ale wtedy nie dałoby rady zdążyć na Sevilla-Dnipro na Narodowym), to wziąłem sobie na 2 dni główny kort Philippe Chatrier (100 euro / dzień) i 1 dzień kort nr 2 w hierarchii, czyli Suzanne Lenglen (70 euro / dzień). Oczywiście w pakiecie można oglądać mecze na pozostałych kortach.
Wielkim minusem jest oczywiście to, że kupując bilety z tak dużym wyprzedzeniem mamy pełną loterię, jeśli chodzi o to kto będzie grał na tych kortach danego dnia. Małym minusikiem jest też to, że w porównaniu do innych turniejów wielkoszlemowych, gdzie kwalifikacje ogląda się za free, tutaj krzyczeli 20 euro / dzień - ale myślę, że jak się tam jest to warto pójść nie tylko ze względu na mecze, ale też, aby na spokojnie, przy zdecydowanie mniejszej ilości ludzi ogarnąć logistykę - co, gdzie, jak się dostać, na spokojnie wejść do sklepu z pamiątkami itp.
A snując się okolicznymi uliczkami po opuszczeniu kortów spotkałem Azarenkę z trenerem, no i bezproblemowo udało się cyknąć fotkę :)

Wiedząc z tym kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, że będę w Paryżu, ogarnąłem jeszcze bilet na mecz mecz PSG-Reims w sobotę przed turniejem - okazało się, że jest to ostatni mecz sezonu, a po meczu PSG świętuje mistrzostwo i muszę powiedzieć, że nigdy czegoś takiego nie przeżyłem - feta na stadionie trwała jakieś 2 godziny (oczywiście nikt nawet nie pomyślał o wyjściu), a pokaz fajerwerków na koniec (link do filmiku znalezionego na youtube poniżej) to już oglądałem z otwartą buzią...
Do hotelu wróciłem grubo po pierwszej w nocy, chociaż był jakieś 15 minut piechotką od Parc des Princes, a co ciekawe, sam stadion mieści się jakieś 10 minut piechotką od Roland Garros ;)



Co do samego turnieju - czuć atmosferę, ta specyficzna pomarańczowa cegła na żywo wygląda pięknie, udało mi się zaliczyć mecze m.in. Fedka, Murraya, Szarapowej, wygrane Janowicza i Kani w 1 rundzie... no i blamaż Radwańskiej. Z biznesowego punktu widzenia, fajnie, że rozpoczynają turniej w niedzielę, ale akurat w zeszłym roku dodatkowo w poniedziałek wypadało jakieś ich święto, więc przez 2 dni full ludzi wszędzie - na boczne korty trzeba było czekać w bardzo długich kolejkach. A jako, że pierwsza runda jest rozciągnięta na 3 dni, to automatycznie mniej fajnych meczów przypada na dzień.

No to kończę tą rozprawkę o Rolandzie, gdyby ktoś miał jakieś pytania to piszcie śmiało.

Na koniec taki mój krótki ranking odwiedzonych Wielkich Szlemów:

Bezdyskusyjny numer 1 - Australian Open - byłem w tym roku prawie 2 tygodnie w Melbourne, kilka dni quali i tydzień turnieju głównego - po prostu bajka pod każdym względem - korty w centrum miasta (z buta uderzałem codziennie jakieś 15 minut), bilety dostępne bezproblemowo - kupowałem dzień wcześniej w kasach, po ogłoszeniu planu gier na kolejny dzień (w necie kupować się nie opłaca, bo przy opłacie kartą zostalibyśmy podwójnie ospreadowani przez bank AUD->USD->PLN), atmosfera, pełen luz, słońce,30 stopni, kiedy u nas były mrozy... Mógłbym tam jeździć co roku...

2. US Open - też bardzo fajnie, tylko że korty daleko, z Manhattanu tak do godziny metrem w 1 stronę, niesamowity skwar, ale na pewno warto

3. RG

Na Wimbledon się nie wybieram, bo taka sztywna atmosfera to nie dla mnie.... no i podobno z biletami jest bardzo krucho...
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#91 PostWysłany: 03 Kwi 2016 14:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1327
Loty: 132
Kilometry: 155 272
niebieski
Niestety Agnieszka Radwańska nie zagra na ‪‎KatowiceOpen‬ z powodu kontuzji prawego barku. Miejsce Agnieszki w drabince zajmie Jeļena Ostapenko
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.


Ostatnio edytowany przez macio106, 03 Kwi 2016 15:05, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#92 PostWysłany: 03 Kwi 2016 14:58 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 328
I cały ten turniej przestałaje miec sens, a miasto nieźle do niego dopłaci.
Bo teraz , może oprócz finału, to już organizatorzy zbyt dużo biletów nie sprzedadzą w kasach...

Nie oszukujmy się, ale tylko Radwańska nadaje sens temu turniejowi. Gdy ona skończy karierę, a nie będzie godnej następczyni, to ten turniej zniknie z kalenadarza, albo przejdzie gdzie indziej (bo do Katowic ten turniej "przyszedł" z Danii, gdy Duńczycy zrezygnowali z organizacji turnieju).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#93 PostWysłany: 03 Kwi 2016 17:18 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Masz rację tak się stanie,ale szkoda,tylko Isia nie zrobiła tego specjalnie. Frekwencja będzie bardzo niska. A ma ktoś może darmowy bilecik na wtorek?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#94 PostWysłany: 03 Kwi 2016 17:25 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 328
Ale ja wcale nie twierdzę, że zrobiła to specjalnie...
Sam mam karnet na cały turniej (jak zwykle - od poczatku tego turnieju) i na pewno każdego dnia się tam pojawię.
Niestety tylko jednoosobowy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#95 PostWysłany: 03 Kwi 2016 17:41 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Wiem,że nie piszesz,że specjalnie. Ale nie oszukujmy sie dla ludzi Agnieszka jest największym magnesem. Oni w dużej większości przychodzą tam dla niej ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#96 PostWysłany: 03 Kwi 2016 17:49 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 328
Wiem. Już jest lament na różnych "internetach"
I dlatego też napisałem, że - obiektywnie rzecz biorąc - ten turniej bez Radwańskiej nie ma sensu.
Także ekonomicznego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#97 PostWysłany: 03 Kwi 2016 17:58 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Te wszystkie czynniki się łączą. Gdyby była druga zawodniczka z TOP 30 to szansa na zainteresowanie turniejem byłaby duża. Przyjdą fani tenisa,takich Januszków co tylko na mecz Isi by wpadli będzie mało. I już sobie wyobrażam jak przeklinają pod nosem. Kupili bilety,a tu nie gra Radwańska.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#98 PostWysłany: 04 Kwi 2016 22:52 

Rejestracja: 11 Cze 2014
Posty: 31
Loty: 4
Kilometry: 6 882
Polecam fanom tenisa wyjazd na turniej do Madrytu.
Sam byłem na nim w ubiegłym roku i przezycia są niesamowite. Jest to turniej obowiązkowy dla wszystkich najlepszych , więc były takie momenty , że nie wiedziałem na który kort się wybrac i kogo oglądać.
Dopełniają to fajne spotkania z Nadalem , Sereną , Aną , Wawrinką , Fedem pod hotelem. Także jest to zaraz po wielkim szlemie jedna z niewielu okazji , żeby zobaczyć całą światową czołówkę w jednym miejscu.
Góra
 Profil Relacje PM off
luck1991 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#99 PostWysłany: 05 Kwi 2016 08:31 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
Co do Iśki - już po Indian Wells byłem prawie pewien że zrezygnuje, Miami tylko to potwierdziło, bo zaszła całkiem daleko. 2 tygodnie w Stanach, pogoda ciężka do grania, rozegrała dużo meczów w krótkim odstępie czasu, mając w perspektywie turniej, z całym szacunkiem 3 czy 4 kategorii, to się musiało tak skończyć. Każdy to trochę ogląda tenisa wie jak zawodniczki topowe podchodzą do takich turniejów i rozplanowują kalendarz.
Szkoda wielka, już się łamałem chciałem kupować bilety na pt/sob, dobrze że tego nie zrobiłem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#100 PostWysłany: 10 Kwi 2016 21:21 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 328
Mimo braku Radwańskiej turniej całkiem udany.
Początkowo śladowe ilości kibiców, ale tak było i w zeszłym roku (oprócz meczów Radwańskiej).
Ale od piątku coraz więcej ludzi.
Obawiałem się o frekwencję, ale myślę, że w sobotę i w niedzielę nie było mniej ludzi niż w zeszłym roku.
A jeśli było mniej to nieznacznie.
A na pewno było więcej aut na parkingu obok NOSPR (na tyłach Spodka) niż w zeszłym roku.

Podsumowując.
Szkoda, że nie bylo Radwańskiej. Bo Agnieszka w formie (a nie jak w zeszłym roku) plus Cibulkova to byłby super finał...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 188 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group