Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 55 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 16 Mar 2016 08:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1551
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
Jeśli ktoś jeszcze nie wyrabiał sobie karty kredytowej w CITIBANKU (lub miał ją przed 2013 r.) to może to zrobić teraz i zgarnąć KINDLE TOUCH 7 WiFi. Aby zgarnąć nagrodę trzeba zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online oraz dokonać nowo wydaną Kartą co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe o wartości minimum 50 zł w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty podpisania przez Bank umowy o Kartę. Oferta trwa do 31.03.2016 r.
https://www.online.citibank.pl/formular ... MKINDLEDEC
Cytuj:
Uczestnikiem Oferty („Uczestnik”) może być wyłącznie pełnoletnia osoba fizyczna, w przypadku której łącznie spełnione są poniższe warunki:
a) od 1 stycznia 2013 roku nie posiadała żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank,
b) wypełniła i przesłała dedykowany formularz kontaktowy na stronie internetowej Banku: http://www.citihandlowy.pl/kindle („Formularz”) do którego została skierowana poprzez jeden z dwóch możliwych adresów prostakarta.pl lub latwakarta.pl przedstawionych w otrzymanej ulotce, lub otrzyma kontakt telefoniczny z Banku,
c) podczas kontaktu z przedstawicielem Banku, podjętego na podstawie wypełnionego i przesłanego Formularza lub w ramach kontaktu zainicjowanego przez Bank w ramach dedykowanej kampanii wychodzącej „Karta Kredytowa Citibank i KINDLE TOUCH 7 WiFi dla Ciebie”, złożyła wniosek o wydanie Karty Kredytowej Citibank („Wniosek”). Pod uwagę nie będą brane osoby, które złożyły Wniosek pochodzący z innego źródła w Internecie,
d) podpisała niniejszy Regulamin,
e) do Wniosku dostarczyła wymagany przez Bank, ważny, czytelny i aktualny dokument dochodowy potwierdzający deklarowane na Wniosku dochody („Dokument dochodowy”), zgodnie z listą wymaganych przez Bank Dokumentów dochodowych dla poszczególnych form zatrudnienia klientów, która stanowi załącznik do Regulaminu,
f) otrzymała i aktywowała główną Kartę Kredytową Citibank („Karta”), na podstawie zawartej umowy o Kartę Kredytową Citibank.


Cytuj:
Nagrodę, o której mowa w pkt V ust. 2 otrzymają Uczestnicy, którzy w ciągu 30 dni od dnia zawarcia umowy o Kartę (datę zawarcia umowy Uczestnik pozna w momencie otrzymania tej umowy) łącznie spełnią następujące warunki:
a) zalogują się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline.pl lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile lub za pomocą aplikacji Citi Handlowy for iPad ,
b) dokonają nowo wydaną Kartą co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe o wartości minimum 50 zł w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty podpisania przez Bank umowy o Kartę. Transakcje te muszą spełniać kryteria, o których mowa w ust 2 poniżej.
Góra
 Profil Relacje PM off
KyokoMai lubi ten post.
KyokoMai uważa post za pomocny.
 
      
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 17 Mar 2016 12:27 

Czy ta promocja była prześwietla na livesmarter? Bo szukam tam i nie widzę :( .
Góra
 PM off  
      
#3 PostWysłany: 17 Mar 2016 12:30 

Rejestracja: 20 Maj 2014
Posty: 1284
Loty: 253
Kilometry: 427 726
srebrny
Tutaj masz prześwietlenie http://bankobranie.blogspot.com/2016/03 ... u.html?m=1
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 17 Mar 2016 15:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sie 2015
Posty: 100
Loty: 2
Kilometry: 3 268
Powołując się na promocję z Instagrama, promocja trwa do 07.05.2016 r.

Poniżej regulamin, który w zasadzie nie różni się niczym, poza okresem trwania promocji i karencją:
https://www.online.citibank.pl/documents/credit_cards/Regulamin_oferty_cc_Kindle_Instagram.pdf
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 17 Mar 2016 15:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Jest i prześwietlenie z promocją Instagramową:
http://www.jakoszczedzic.pl/2016/03/czy ... icity.html

Znalazł ktoś tą ofertę na Instagramie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 18 Mar 2016 12:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
singielka_1976 napisał(a):
Czy ta promocja była prześwietla na livesmarter? Bo szukam tam i nie widzę :( .

Podrzucam więc :) http://livesmarter.pl/citibank-kindle-t ... implicity/

Co do Instagrama - trzeba załapać się na wyświetlenie tej reklamy, inaczej będzie ciężko - Citi identyfikuje "źródło" wniosku po ustawianej zmiennej. Jeśli komuś się uda zobaczyć tę reklamę to prośba o wrzucenie linka ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
filipk90 uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 21 Mar 2016 22:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2015
Posty: 446
srebrny
Ok, a czy ktoś ma taką kartę by jej naprawdę używać? Od paru tygodni czytam (zaczynając od elementarza http://jakoszczedzacpieniadze.pl/jak-dz ... elementarz, śledząc Wasze doświadczenia -np. z Wizzem i wyciekającymi danymi na LiveSmarterze kończąc) i rozważam różne opcje, za Simplicity przemawia do mnie brak opłat. Ale czy różni się czymś diametralnie od innych na rynku?
Karty chcę używać do płatności za bilety, hotele, ewentualnie wynajem auta. Raczej max 3 razy w roku. Dotychczas radziłam sobie bez, bo nie lubię długów, ale przemawia do mnie możliwość chargeback, a także potrzeba rozdzielenia operacji internetowych od głównego konta (choćby ze względu na ryzyko jego wyczyszczenia).
Brać tę Simplicity?
_________________
Αντσύνα
Анцина
2022 dhow-przez-zatoke-chwaka-bay-czyli-zanzibar-z-plecakiem,213,168117
2018 Alesund na trzecią randkę
2017 na-bialorus-z-waszmosciami,1509,119604


Ostatnio edytowany przez Ancyna, 22 Mar 2016 12:03, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 21 Mar 2016 23:01 

Gdyby nie to, że korzystałam z innej promocji Citi (z kamerą MiuVue) we wrześniu ubiegłego roku, to brałabym tę simplicity, na razie rodzicielkę kuszę, bo mi się ten Kindle zamarzył ;) .
Zaletą tej karty jest brak opłat, brak konieczności zrobienia iluś operacji w miesiącu albo na daną kwotę (poza tymi pierwszymi 3 transakcjami, które są warunkiem otrzymania Kindla).
Góra
 PM off
Ancyna uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 21 Mar 2016 23:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2015
Posty: 446
srebrny
Czyli dobrze rozumiem, że leży w szufladzie i wyciągam jak jest potrzeba? :) Z tym że z tego co czytałam, za przewalutowanie chyba dość dużo. Ale to i tak pewnie jeszcze jakąś walutową powinnam mieć dodatkowo...
_________________
Αντσύνα
Анцина
2022 dhow-przez-zatoke-chwaka-bay-czyli-zanzibar-z-plecakiem,213,168117
2018 Alesund na trzecią randkę
2017 na-bialorus-z-waszmosciami,1509,119604
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 23 Mar 2016 21:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2015
Posty: 446
srebrny
Długo czekaliście na kontakt po wypełnieniu formularza?
_________________
Αντσύνα
Анцина
2022 dhow-przez-zatoke-chwaka-bay-czyli-zanzibar-z-plecakiem,213,168117
2018 Alesund na trzecią randkę
2017 na-bialorus-z-waszmosciami,1509,119604
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 23 Mar 2016 22:47 

Rejestracja: 18 Kwi 2012
Posty: 45
Do mnie zadzwonili po jakichś piętnastu minutach :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Ancyna uważa post za pomocny.
 
      
#12 PostWysłany: 23 Mar 2016 23:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2015
Posty: 446
srebrny
Chm... tak to ciągle ktoś wydzwania z superofertami ... ;-), a jak się człowiek sam zgłosi to cisza ;-)
A jak zadzwonię do nich i się powołam na promocję z czytnikiem (chcę i kartę i czytnik) to promocja będzie obowiązywała?
_________________
Αντσύνα
Анцина
2022 dhow-przez-zatoke-chwaka-bay-czyli-zanzibar-z-plecakiem,213,168117
2018 Alesund na trzecią randkę
2017 na-bialorus-z-waszmosciami,1509,119604
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 24 Mar 2016 15:40 

Rejestracja: 24 Mar 2016
Posty: 3
Jestem kompletnie "zielona" jeśli chodzi o korzystanie z Instagrama. Czy ktoś może mnie nakierować, gdzie mogę znaleźć reklamę citi bank w aplikacji, z której będę mogła przekierować się na formularz? Będę ogromnie wdzięczna za każdą pomoc :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 24 Mar 2016 15:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sie 2015
Posty: 100
Loty: 2
Kilometry: 3 268
Wypełnij formularz kontaktowy, który jest dostępny w pierwszym poście w tym temacie i przy kontakcie ze strony konsultanta powołaj się na promocję z Instagrama
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 24 Mar 2016 15:59 

Rejestracja: 24 Mar 2016
Posty: 3
W twoim przypadku tak to zadziałało ? jestem trochę niedowiarkiem, że chodzi tylko o powołanie się na aplikację.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 24 Mar 2016 15:59 

@Ancyna Zamówiłem babci kartę Simplicty w promocji 2x400 złotych. Babcia ma 86 lat więc wiadomo, że to ja ogarniałem :D Faktycznie jest to karta bez opłat. Ja raz w miesiącu robię seniorce zakupy z dostawą Tesco (najlepiej jak są kupony na -40 złotych), a Citi około 10 zwraca na konto karty 100 złotych. Swoje 400 złotych dostałem po około miesiącu. Więc wszystko ok. Radziłbym jednak kliknąć z linku promocji a nie dzwonić, bo mogą uznać że promocja nie będzie dotyczyła tego zgłoszenia. Do babci zadzwonili następnego dnia po wypełnieniu przeze mnie zgłoszenia. Wystarczyło powołać się na promocję i powiedzieć którą kartę się chce.
@kascha88 W poprzedniej promocji tak właśnie to działało. Zero problemów. Zawsze można odstąpić od umowy, jakby coś namieszali.
Góra
 PM off  
      
#17 PostWysłany: 24 Mar 2016 16:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sie 2015
Posty: 100
Loty: 2
Kilometry: 3 268
kascha88 napisał(a):
W twoim przypadku tak to zadziałało ? jestem trochę niedowiarkiem, że chodzi tylko o powołanie się na aplikację.

Dokładnie tak, konsultant powinien sam nakierować Cię na powyższą promocję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 25 Mar 2016 00:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2015
Posty: 446
srebrny
Wypełniłam formularz z linka (z pierwszego posta) we wtorek, do dziś cisza. Zadzwoniłam do nich, bom niecierpliwa jak już coś postanowię, a warunki tak dobre, że i negocjować nie trzeba ;-)
Konsultant chyba ich pogonił bo oddzwonili po 20 minutach od mojego tel. Umowę do podpisania mam dostać po świętach.
Pytałam o tą płatną usługę Citiphone - pani twierdziła, że "dla tej karty wyłączają", ale sprawdzę.
Od razu włączyła opcję powiadamiania smsowego o wszelkich transakcjach na karcie - też jest bezpłatnie (przy innych kartach chyba 6 zł miesięcznie?) https://www.online.citibank.pl/polish/c ... ca2015.pdf

Słuchajcie a są jakieś minusy tej karty ?
_________________
Αντσύνα
Анцина
2022 dhow-przez-zatoke-chwaka-bay-czyli-zanzibar-z-plecakiem,213,168117
2018 Alesund na trzecią randkę
2017 na-bialorus-z-waszmosciami,1509,119604
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 25 Mar 2016 00:42 

Są minusy. Trzeba spłacać :P
Przewalutowania są takie sobie, reszta jak w każdej innej karcie.
https://www.online.citibank.pl/document ... cznych.pdf
Góra
 PM off
Ancyna lubi ten post.
 
      
#20 PostWysłany: 25 Mar 2016 09:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2015
Posty: 446
srebrny
Anonymous napisał(a):
Są minusy. Trzeba spłacać :P


Nosz.... mogliście wcześniej powiedzieć :P

A naklejkę braliście? Ja się nie zdecydowałam, boję się że zgubię czy co;-) Skoro nie zamierzam nią płacić tak codziennie to na co mi ona.
_________________
Αντσύνα
Анцина
2022 dhow-przez-zatoke-chwaka-bay-czyli-zanzibar-z-plecakiem,213,168117
2018 Alesund na trzecią randkę
2017 na-bialorus-z-waszmosciami,1509,119604
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 55 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group