Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 89 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Lut 2016 20:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lut 2014
Posty: 327
niebieski
http://www.wizztravelcard.com/

Do wygrania 100 zł na kartę.

Może ktoś wypełnić pole wizzair id?

U mnie nie działa..
_________________
Potrzebujesz plastikowe śledzie do namiotu? zapraszam na PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#2 PostWysłany: 19 Lut 2016 20:55 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2236
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
Zaloguj się na wizzair.com, pokaże się reklama - klikając w nią zostaniesz przekierowany i dane wpiszą się same.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Reporter uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 19 Lut 2016 21:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lut 2014
Posty: 327
niebieski
Nie wyskakuje.. A adblocka nie mam.. O promocji wiem z newslettera..

Edit:

Na IE poszło :) dzięki ! :)
_________________
Potrzebujesz plastikowe śledzie do namiotu? zapraszam na PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 19 Lut 2016 21:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2012
Posty: 213
Loty: 218
Kilometry: 137 159
niebieski
U mnie zadziałało w chromie na komórce - zalogowałem się na wizz bez wybierania strony mobilnej tylko pełną :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 19 Lut 2016 21:21 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
Karta tylko dla dotychczasowych posiadaczy Discount Club?
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 19 Lut 2016 21:26 

Obecnie oferta tylko dostępna dla OBECNYCH posiadaczy WDC (wysłać jak kolega wyżej napisał aplikację można tylko po zalogowaniu się na konto mywizz z aktywnym wdc)
Góra
 PM off  
      
#7 PostWysłany: 19 Lut 2016 21:31 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 340
niebieski
Nie widzę nigdzie regulaminu korzystania z karty(nie mówię tu o regulaminie konkursu).
Jak jest płatność za kartę itp?
Góra
 Profil Relacje PM off
santech lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 19 Lut 2016 21:39 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 714
niebieski
Po wypełnieniu zdania konkursowego otrzymałem:

Dziękujemy za zainteresowanie naszą kartą przedpłaconą WIZZ PREPAID TRAVEL CARD!
Poinformujemy Cię o wynikach naszego konkursu oraz gdy będzie można zamówić kartę.

Oznacza to, że do zamawiania karty i warunków jej użytkowania jeszcze daleko...
_________________
FLY4FREE: Relacja z NAMIBII - dostawczakiem we dwoje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 19 Lut 2016 21:40 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
Oprócz posta powyżej który zadaje fundamentalne pytanie dziwi sam fakt karty przedpłaconej od której odchodzi się w całej Europie i generalnie już prawie nie można ich dostać a tu nagle Wizz do nich wraca jak dla mnie coś jest niehalo ale ja zawsze czuję spisek pozdro
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 19 Lut 2016 21:47 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 714
niebieski
To jest dość niepokojące:
•Punkty lojalnościowe WIZZ za płatności kartą (Twoje konto WIZZ zostanie zasilone punktami w liczbie równej podwójnej wysokości płatności kartą)
•Punkty lojalnościowe WIZZ za transakcje dokonywane na wizzair.com (otrzymasz punkty WIZZ odpowiadające 1% miesięcznych wydatków na wizzair.com)

Może to oznaczać, że Wizz chce zrezygnować ze współpracy z Raiffesen i wydać własną kartę.
_________________
FLY4FREE: Relacja z NAMIBII - dostawczakiem we dwoje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 19 Lut 2016 21:49 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Gorzej niż u Raffa czytając odpowiedni wątek mam wrażenie, że już nie może być... :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 19 Lut 2016 21:50 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
Nie znam przepisów dot. kart przedpłaconych ale moim zdaniem to nie przejdzie
Góra
 Profil Relacje PM off
yoshi lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 19 Lut 2016 21:59 

Gleba3 napisał(a):
To jest dość niepokojące:
•Punkty lojalnościowe WIZZ za płatności kartą (Twoje konto WIZZ zostanie zasilone punktami w liczbie równej podwójnej wysokości płatności kartą)
•Punkty lojalnościowe WIZZ za transakcje dokonywane na wizzair.com (otrzymasz punkty WIZZ odpowiadające 1% miesięcznych wydatków na wizzair.com)

Może to oznaczać, że Wizz chce zrezygnować ze współpracy z Raiffesen i wydać własną kartę.


Jak dla mnie nie masz racji, ta karta jak dla mnie jest odpowiedzią Wizzair na rezygnację Raiffeisen z karty debetowej Raiffeisen Wizzair Debit, masa ludzi nie spełnia warunków do otrzymania Karty Kredytowej Raiffeisen Wizzair
Osobiście dla mnie zwłaszcza pierwszy warunek jest super, gdy walutą rozliczeniową dopuszczoną jest korona norweska i korona szwedzka
Ogólnie przy obecnym braku ofert kart prepaid zobaczymy, ja tam dla niej jak na teraz miejsce w portfelu znajdę
Góra
 PM off
cekace lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 19 Lut 2016 22:34 

Rejestracja: 23 Paź 2014
Posty: 35
Loty: 85
Kilometry: 216 783
wycofywane są karty przedpłacone anonimowe. Te wydawane posiadaczom kont i firmom wciąż są dostępne i nie ma planów ich usunięcia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 20 Lut 2016 11:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Widzi ktoś gdzieś jakiś regulamin karty? Tabela opłat i prowizji byłaby dość ważna..

Z regulaminu promocji wynika że pierwsze 100 kart jest zwolnione z opłaty za wydanie. 101 osoba wypelniająca wniosek już zapłaci ale nie wiadomo ile..
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez tabo89, 20 Lut 2016 11:43, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 20 Lut 2016 11:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Kwi 2014
Posty: 184
Loty: 118
Kilometry: 205 856
Nikt nie widzi, ciężko widzieć coś czego nie ma :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 20 Lut 2016 11:46 

Ale jak to w takich produktach będzie możliwość darmowego odstąpienia od umowy, czy też jej nie zawarcia, ja też wyczytałem, że np. pierwsze 100 osób otrzyma na konto karty 100 zł
Góra
 PM off  
      
#18 PostWysłany: 20 Lut 2016 12:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Też dostałem ale link z maila prowadzi na główną Wizz :?
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 20 Lut 2016 12:11 

Zaloguj się na wizzair.com, pokaże się reklama - klikając w nią zostaniesz przekierowany i dane wpiszą się same.[/quote]

tak tylko można, chwilę odczekaj po zalogowaniu na konto mywizz powinno wyskoczyć, czy też się pokazać



póki co chyba tylko sondują ewentualne zainteresowanie, od tego też uzależnione będą warunki, czy też oferta

Załączniki:
Prepaid.PNG
Prepaid.PNG [ 27.15 KiB | Obejrzany 14182 razy ]
Góra
 PM off  
      
#20 PostWysłany: 20 Lut 2016 12:24 

Rejestracja: 08 Mar 2014
Posty: 429
Loty: 53
Kilometry: 90 635
niebieski
Z pewnego źródła wiem, że nadal pracują nad wdrożeniem tego produktu na rynek. Jak będę znał szczegóły co do terminu lub opłat za kartę to podzielę się informacjami.
Góra
 Profil Relacje PM off
gruby_inversia lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 89 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group