Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 20 Sty 2016 17:20 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
http://sportowefakty.wp.pl/skoki-narcia ... -zakopanem
Oby zawody się odbyły! A jeszcze niedzielny konkurs o godzinie 16! A na średniej Krokwi nie można rozegrać zawodów!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
#22 PostWysłany: 07 Lut 2016 23:58 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3030
srebrny
Mnie w tym roku naszło wybrać się do Vikersund na megamamuta. Taki spontan, po tym jak kiedyś w Oslo widziałem autobus TE10 do Vikersund. A tu zonk. TE10 już jakiś czas nie kursuje, ale to wiedziałem. Natomiast generalnie jak zobaczyłem możliwości dojazdu, to mój osobisty rating Norwegii pod kątem organizacji spadł z bliskiego ideału do śmieciowego. Po pierwsze, jest jeden pociąg dziennie między Bergen, który zatrzymuje się w Vikersund. I akurat w ten weekend, kiedy tłumy ludzi przyjadą do Vikersund, Norwedzy sobie robią remont i ten pociąg jedzie inną trasą. Rzecz nie do pomyślenia w Niemczech; ba - myślałem, że to możliwe tylko w PRL Barei. Mało tego, wszelkie kombinacje z dojazdem na przesiadkę do Drammen też utrudnione, bo w remoncie jest cały kierunek. Gdy pytałem ich miesiąc temu o szczegóły komunikacji zastępczej, to mi odpisali, że oni nie wiedzą, żeby sprawdzać tydzień przed podróżą, ale autobusem zawsze jest dłużej. Dalej - do Vikersun można dojechać z Drammen autobusem 101. Ale w niedzielę pierwszy jest o 14:22 (za późno). Prawdopodobnie będzie tego dnia dodatkowy o 10:22 (nie będzie tego o 12:22), ale to nie jest pewne, bo strona organizatora skoków o tym niby wspomina w zakładce "dojazd z Oslo", ale już przemilcza w zakładce "dojazd z Drammen". Mało tego, liniowy autobus TE1 z Oslo dociera do Drammen na 10:45.
Powrót też nie lepszy, bo ostatni autobus z Vikersund o 19:10, ewentualnie do Hønefoss o 19:51.
Ratunku, to jakiś zły sen!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 08 Lut 2016 21:37 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Jeszcze jeden konkurs w Vikersund w piątek. Może wtedy będzie łatwiej z dotarciem
http://m.sport.pl/sport/1,104952,195988 ... cznia.html

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2



Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
Góra
 Profil Relacje PM off
obibok lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 08 Lut 2016 22:26 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3030
srebrny
No tak, ale ja już nie przesunę biletów na samolot itd.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 27 Lut 2016 22:38 

Rejestracja: 09 Lut 2016
Posty: 2
Wybiera się ktoś może do Titisee-Neustadt w marcu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 01 Mar 2016 13:33 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
http://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci ... 75594.html
Po raz kolejny Koleje Śląskie przygotowały specjalne pociągi na zawody PŚ w skokach ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
lahcimmm2 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group