Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 596 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Następna
Autor Wiadomość
#541 PostWysłany: 28 Sty 2016 12:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
Z ciekawostek to jest to najwyższa porażka naszej reprezentacji w turnieju mistrzowskim (MS, ME, IO). Ostatnia najwyższa to MS w 1990, na których Jugosławia nas pokonała 33:20. To pokazuje skalę dramatu jaki się wczoraj wydarzył.

Najgorsze jest to, że Chorwaci w ofensywie grali naprawdę bardzo słabo, dopiero potem zaczęli grać, choć mam wrażenie że to nasi definitywnie siedli psychicznie, a Chorwaci się nakręcali. W pierwsze 15 minut trafili tylko 5 bramek i w te same 15 minute, przestrzelili jedną kontrę sam na sam, nie trafili karnego, Szmal wyłapał dwa rzuty z gry, zrobili kroki i 3 razy faul w ataku! A mimo to zostaliśmy tragicznie zlani. Zabrakło trenera moim zdaniem. Jeżeli po 15 minutach gry mamy 1 gola (!!!), a on nie wziął czasu nawet, nie powiedział plan A się nie powiódł, gramy plan B to dla mnie dramat. To jak Smuda, który przegrywa mecz, ale zmiany robi w 90minucie... Zabrakło też lidera, kogoś kto potrafiłbym poderwać do walki i poprowadzić. Szkoda, że w takim stylu to zrobili.

Wypowiem się jeszcze o atmosferze, która mi się generalnie podobała. Zdecydowanie bardziej klimat piłki nożnej niż siatkówki. Wodzirej też się zbytnio nie wtrącał ze swoimi wstawkami, choć i tak był wkurzający jak kilka razy to zrobił. Mój największy zarzut to rozkładanie na fotelach tych składanych kartoników to bicia brawa czy jak to nazwać. Przeciętny, troszkę Januszowaty kibic tłukł tym bez opamiętania. Jak wodzirej póścił co rytmicznego po naszym golu to jak się pół hali wczuło w tym stukaniem to wybijali rytm Chorwatom w ataku przez kilkanaście sekund. Pomijam już, że czego się nie spiewało to pół hali i tak waliło tym czymś jednostajny rytmem, naprawdę bez różnicy co i na jaką melodię było śpiewane. Organizacyjnie słabe dla mnie też były te czirliderki, która zawsze kończyły układ jak piłkarze byli już gotowi do grania. Nie mogli im tych układów 10s krótszych zrobić? We Wro to lepiej trochę wyglądało. Spoko, że ktoś zadbał o atrakcję dla kibiców, ale to nie powinno w ogóle wpływać na główne wydarzenie czyli mecz, a wpływało.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#542 PostWysłany: 28 Sty 2016 12:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2013
Posty: 475
Loty: 93
Kilometry: 149 830
niebieski
No z chearliderkami to fakt.
Na którymś meczu nawet któryś zawodnik idąc tyłem potknął się o jedną leżącą.
Była by ładna afera jakby kostkę skręcił ;).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#543 PostWysłany: 28 Sty 2016 12:48 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 2351
Loty: 239
Kilometry: 330 534
złoty
Na mecz ze Szwecją o 7. miejsce jest teraz kilka biletów za 99 zł i b. dużo za 129 zł, jakby ktoś miał ochotę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
ane.wald lubi ten post.
 
      
#544 PostWysłany: 28 Sty 2016 12:50 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
Poczekam jak będą po 29 pln ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#545 PostWysłany: 28 Sty 2016 12:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
J29 napisał(a):
Na mecz ze Szwecją o 7. miejsce jest teraz kilka biletów za 99 zł i b. dużo za 129 zł, jakby ktoś miał ochotę.


Zalecam poczekać do jutra. Obstawiam, że będzie się dało kupić tak za max 50zł. 129zł za mecz bez stawki, po takim blamażu jak wczoraj... sądzę, że mało jest tak wiernych kibiców (czyt. desperatów). Żeby to było po walce z Chorwatami to pewnie by poszło bez problemu, ale nie w tych okolicznościach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#546 PostWysłany: 28 Sty 2016 12:54 

Ale też pamiętaj, że drugi wieczorny mecz to Dania - Francja (ale też drużyny przegrane i może być różnie jeśli chodzi o poziom sportowy)
Polacy grają o 16:00, słabo medialnie i telewizyjnie "sprzedaje się" się mecz o 7 miejsce
Góra
 PM off  
      
#547 PostWysłany: 28 Sty 2016 12:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
Tylko, że jakby Duńczycy i Francuzi mieli się rzucić na te bilety to już by to raczej zaczęli robić. Specjalnie na mecz się wybierać nie będą, a Ci co są w PL i mają pobyt do niedzieli to pewnie mają hotele w KRK pobukowane i jakby planowali się wybierać do Wrocławia na mecz to pewnie zaczęli by od biletów. Zobaczymy wieczorem jak będzie szła sprzedaż, jak do wieczora utrzymają się takie ilości jak teraz (prawie tysiąc biletów w sprzedaży) to jutro pewnie pójdzie wszystko na 29/39/49zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#548 PostWysłany: 28 Sty 2016 13:00 

dokładnie, sprzedaż im siądzie i zapewne obniżą jak piszesz (do tego Niemcy przenoszą się do Krakowa)

do tego zaczęło się:
Kod:
„Wobec nie osiągnięcia przez reprezentację Polski podczas mistrzostw Europy 2016 zaplanowanych celów sportowych, trener Michael Biegler złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Została ona przyjęta przez prezesa Związku Piłki Ręcznej w Polsce Andrzeja Kraśnickiego. Ostatnim meczem Michaela Bieglera w roli szkoleniowca drużyny narodowej będzie spotkanie o 7. miejsce EHF EURO 2016 przeciwko Szwecji.” - brzmi oficjalny komunikat na zprp.pl.


a olimpiada za pasem, jeszcze niech zawodnicy ci wiekowi porezygnują, choć zapewne z powodu olimpiady nie teraz
Góra
 PM off  
      
#549 PostWysłany: 28 Sty 2016 13:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
W sumie to chyba dobrze, bo widać, że B. nie miał za dużo pomysłów na tą reprezentację. Żadnych planów awaryjnych, zmian w ustawieniu, itd. Taktycznie wyglądało to bardzo słabo, a przecież część chłopaków naprawdę potrafi grać na wysokim poziomie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#550 PostWysłany: 28 Sty 2016 13:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
We Wrocławiu sektory pozmieniali, więc pewnie będzie wyprzedaż :)
Pozmieniali również kategorię na trybunach za bramkami w Krakowie, chyba chcą żeby pustek w TV nie było widać ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#551 PostWysłany: 28 Sty 2016 17:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 321
Też sobie poczekam, może jutro faktycznie da się wybrać po pracy na mecz po taniości :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#552 PostWysłany: 28 Sty 2016 17:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sie 2015
Posty: 100
Loty: 2
Kilometry: 3 268
horacy19 napisał(a):
We Wrocławiu sektory pozmieniali, więc pewnie będzie wyprzedaż :)
Pozmieniali również kategorię na trybunach za bramkami w Krakowie, chyba chcą żeby pustek w TV nie było widać ;-)


Trochę nie fair w stosunku do ludzi, którzy usiądą obok nich, a za bilet zapłacili wcześniej dużo większe pieniądze. No ale... takie jest życie ;)
W Krakowie cała korona hali powinna być 4/5 kategorii, bo patrząc na ceny i dostępność miejsc... będzie słabo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#553 PostWysłany: 28 Sty 2016 17:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
mikeangelo23 napisał(a):
Trochę nie fair w stosunku do ludzi, którzy usiądą obok nich, a za bilet zapłacili wcześniej dużo większe pieniądze. No ale... takie jest życie ;)


A jak ja kupiłem 1000 franków szwajcarskich w 2007 roku, a ktoś obok mnie kupił 1000 fraków wczoraj to też jest nie fair, bo zapłacił za to samo 2 razy więcej? :D Nigdy nie rozumiałem takich narzekań w takich i podobnych sytuacjach, że to niby niesprawiedliwe. Nikt nie zmuszał przecież do kupowania tych biletów. Jeśli ktoś uznał, że takie mecze są dla niego warte 149zł i tyle zapłacił to chyba nie ma na co narzekać. Wiedział jaki towar, wiedział jaka cena i świadomie się zdecydował.
Góra
 Profil Relacje PM off
grzegorzkatowice lubi ten post.
 
      
#554 PostWysłany: 28 Sty 2016 17:56 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Kupiłem krajówkę w FR za 40 zeta, bo miałem ochotę polecieć, a po 4 dniach zrobili ofertę i ten sam bilet był po 9 zeta.

C'est la vie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#555 PostWysłany: 28 Sty 2016 17:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4146
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
Zielony^ napisał(a):
No z chearliderkami to fakt.
Na którymś meczu nawet któryś zawodnik idąc tyłem potknął się o jedną leżącą.
Była by ładna afera jakby kostkę skręcił ;).


Polska vs. Macedonia, pierwszy czas , cheerleaderki tańczą.. układ kończył się nożycami w pozycji leżącej.. kończył się już dobre 15 sekund po końcu czasu wiec chłopaki weszli na boisko pomiędzy te dziewczęta z wystawionymi kroczami..
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#556 PostWysłany: 28 Sty 2016 18:44 

Rejestracja: 26 Sty 2016
Posty: 5
Sorry za OT. Czy na Ligę Światową siatkarzy też można w późniejszym czasie kupić bilety z dodatkowej puli? Z doświadczenia wiem, że w dniu kiedy rusza sprzedaż już po 30 minutach jest wszystko wyprzedane, a później już tego nie śledzę.

Współczuję ludziom którzy rzucili się na bilety ME już w zeszłym roku kiedy ruszyła sprzedaż nie mając pojęcia kto z kim gdzie zagra, a teraz na tydzień przed meczami można było spokojnie wybierać, nawet w lepszych miejscach niż na początku sprzedaży.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#557 PostWysłany: 28 Sty 2016 18:53 

Rejestracja: 11 Maj 2012
Posty: 243
niebieski
No tak, ale ludzie przeważnie rzucali się na mecze 1 i ewentualnie 2 rundy. Głównie te bilety były rozchwytywane. Kupno półfinałów i finału z liczeniem, że na pewno zagrają w nich Polacy było sporym ryzykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#558 PostWysłany: 28 Sty 2016 19:00 

krzysztofuks napisał(a):
Czy na Ligę Światową siatkarzy też można w późniejszym czasie kupić bilety z dodatkowej puli? Z doświadczenia wiem, że w dniu kiedy rusza sprzedaż już po 30 minutach jest wszystko wyprzedane, a później już tego nie śledzę.

Kupowałem w ten sposób bilety nawet na topowe mecze (Polska - Brazylia w Warszawie). Wymaga to wytrwałości i systematycznych odwiedzin platformy sprzedaży. Zwykle działa to tak:
0. oczekiwanie na start sprzedaży
1. sprzedaż - ludzie się rzucają i nagle nie ma biletów
2. najbliższe dni - wpadają ponownie bilety za nieopłacone rezerwacje
3. kilka tygodni spokoju, nic się nie dzieje. Brak biletów
4. około 2 tygodnie przed meczem warto zacząć obserwować czy coś się nie pojawia (zwroty sponsorskie itp. czyli najtańsze miejsca odpadają)
5. zwykle coś się pojawia ale gwarancji nie dam

powodzenia :)
Góra
 PM off  
      
#559 PostWysłany: 28 Sty 2016 19:05 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Ja kupiłem bilet na finał za 99zł niecałe osiem miesięcy temu. Jestem zadowolony,że udało mi się tak tanio wychaczyc. Z chęcią wybieram się na niedzielny finał,pomimo,że nasi nie grają ;-)

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#560 PostWysłany: 28 Sty 2016 23:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5619
HON fly4free
Są już pierwsze ruchy przed jutrzejszymi półfinałami - wielu sektorom obniżono kategorię cenową o 1 stopień. Podejrzewam, jednak, że to dopiero początek...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 596 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group