Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 428 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 10 Gru 2015 09:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Mar 2011
Posty: 1061
Loty: 94
Kilometry: 122 440
niebieski
LCAH GOLD - HH GOLD,

w tym roku w accorze 8 pobytów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
#82 PostWysłany: 10 Gru 2015 10:39 

Rejestracja: 05 Cze 2013
Posty: 694
niebieski
Czy jest jaka istotna różnica między Goldem a Diamondem?
Mam golda do marca 2017 i nie wiem czy jest sens coś zmieniać
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 10 Gru 2015 10:41 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1163
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
Otrzymałem HH Diamond do marca 2017r., założone konto w HH we wtorek 08.12 w środę wieczorem HH Diamond, match z Platinium Accor, Diamond BWR, Gold Carlson.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 10 Gru 2015 10:50 

Rejestracja: 24 Kwi 2014
Posty: 309
Ile będzie znaczył ten Diamond teraz, gdy niemal każdy go ma? :oops: :oops: :oops: Tylko czekać aż poucinają gwarantowane profity :lol: Za łatwo, za łatwo...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 10 Gru 2015 10:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Albo dorzucą dodatkowy status na samej górze... :/

Myślę, że powoli nie ma już sensu pisać postów typu: LCAH GOLD -> HH GOLD czy LCAH Platinum -> HH Diamond.

Piszcie tylko o niestandardowych przypadkach, bo takich jak powyżej mamy już tu bardzo dużo i nic nowego nie wnoszą.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 10 Gru 2015 10:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3076
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Takie mam luzne pytanie.

Ilu z Was ten status naprawde sie przyda? I skorzysta z tego status matcha tak jak to zostalo zamierzone - przenosimy sie do innego programu ze wszystkimi noclegami, i planujemy byc Diamondem forever. A ile osob to zrobilo zeby miec kolejny fancy plastik w portfelu?

Kiedys rzucilem sie na match accor->best western i teraz zaluje. Ani razu nie nocowalem w BW. Jednorazowy status match sie zmarnowal...

Podobal mi sie HHonors, bo rzeczywiscie na te statusy wyzsze trzeba bylo zasluzyc. A dawanie Diamonda praktycznie kazdemu rozdrobni ten program i rozmyje benefity... Status match z Accorem to dla mnie troche nieporozumienie...
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#87 PostWysłany: 10 Gru 2015 11:17 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
@zbyhu

pewnie, ze czesc osob (wiekszosc?) nie skorzysta, ale to przeciez nie spowoduje "inflacji" programu - wiec, szczerze mowiac, nie rozumiem twoich watpliwosci.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 10 Gru 2015 11:18 

Rejestracja: 03 Kwi 2012
Posty: 343
niebieski
zbyhu napisał(a):
Takie mam luzne pytanie.

Ilu z Was ten status naprawde sie przyda? I skorzysta z tego status matcha tak jak to zostalo zamierzone - przenosimy sie do innego programu ze wszystkimi noclegami, i planujemy byc Diamondem forever. A ile osob to zrobilo zeby miec kolejny fancy plastik w portfelu?

Kiedys rzucilem sie na match accor->best western i teraz zaluje. Ani razu nie nocowalem w BW. Jednorazowy status match sie zmarnowal...

Podobal mi sie HHonors, bo rzeczywiscie na te statusy wyzsze trzeba bylo zasluzyc. A dawanie Diamonda praktycznie kazdemu rozdrobni ten program i rozmyje benefity... Status match z Accorem to dla mnie troche nieporozumienie...


+1
Znajac zycie, wiekszosc jeszcze bedzie sie domagac przywilejow wynikajacych ze statusu bookujac przez posrednikow :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off
marek2011 lubi ten post.
 
      
#89 PostWysłany: 10 Gru 2015 11:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
heniek napisał(a):
Czy jest jaka istotna różnica między Goldem a Diamondem?
Mam golda do marca 2017 i nie wiem czy jest sens coś zmieniać


Byłem w podobnej sytuacji i puściłem, mimo, że w samych zapisach wielkiej różnicy nie widzę i satysfakcjonował mnie Gold, ale jak pomyślałem jak łatwo dają Diamond, to może się okazać ,że up przy Goldzie jest nie wykonalny bo pierwszeństwo ma Diamond. ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
heniek uważa post za pomocny.
 
      
#90 PostWysłany: 10 Gru 2015 11:57 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
@zbyhu

To nie James Bond, tu diamenty nie są wieczne, tylko do 2017 roku ;)
Rozdawanie nie zaczęło się od miesiąca, poza tym HH już od jakiegoś czasu o to za bardzo nie dbał (sprzedaż np Goldów na ebay-u, bez konsekwencji),
a może im się to najzwyczajniej opłaca albo mają w tym swój interes i się szykują do dodania jeszcze jakiegoś koloru do swoich statusów.

W takim MR jak Goldy się pojawiły na ebayu od razu promocja została zakończona na pól rocznego GOLDA dla odpowiedniej karty.

Tyle, że SM do BW robiliśmy zdaje się min po to, żeby później zrobić SM do CC/IHG czy jakoś tak, także pewnie się jednak w konsekwencji przydał.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 10 Gru 2015 12:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
zbyhu napisał(a):
Takie mam luzne pytanie.

Ilu z Was ten status naprawde sie przyda? I skorzysta z tego status matcha tak jak to zostalo zamierzone - przenosimy sie do innego programu ze wszystkimi noclegami, i planujemy byc Diamondem forever. A ile osob to zrobilo zeby miec kolejny fancy plastik w portfelu?

....Status match z Accorem to dla mnie troche nieporozumienie...


A co rozumiesz przez "przyda się"? Wystarczy że na jedną noc pojedziesz i bookując najtańszy pokój dostanie suita z darmowym śniadaniem. I się już przydał. Tak naprawdę tylko nam się tak wydaje że cały internet huczy i 100tys Diamondów teraz po świecie biega. A ja ciągle mam znajomych którzy nocując w Hiltonach czy latając całkiem sporo nie zbierają żadnych punktów "bo ich to nie interesuje".

Myśle że to jednak w skali sieci hotelowej może przyciągnąć trochę ludzi. Ja robiłem kilka noclegów specjalnie pod fast golda w ostatnie wakacje, mogłem je zrobić gdziekolwiek indziej. Teraz być może mając wybór wybiorę Hiltona właśnie dlatego że mam status, więc będzie sympatycznie, poza tym trzeba gdzieś zużyć punkty itd, itd. Wziąłbym też pod uwagę, że ci sprytniejsi, którym zależy na statusie, i tak go mieli, podszywając się pod któregoś dedykowanego fasttracka. Zamiast bawić się w ciuciubabkę, chyba dobrze że pojawił się łatwiej dostępny fast track (np. ten z linii lotniczych), w szczególności miał on zapewne zainteresować tych którzy na "szemrane" sposoby się nie decydowali.

A na różne sieci i tak się to rozłoży, różne sieci są w różnych miejscach bardziej obecne (Hilton w US, Accor we Francji np.), więc nie da się spać tylko i wyłącznie w jednej sieci, chyba że ktoś ma w miare stałe kierunki podróży.

SM z Accorem faktycznie wydaje się nie fair trochę, ale .... dają to brać (a jak biją - uciekać). Róznica między tymi programami wyjdzie za rok - Accora najprawdopodobniej bez problemu uda się utrzymać na Platynie, wskakując w dobrą promocję. Z Platyną czy nawet Goldem w HH może już nie być tak prosto (chociaż liczę że na Golda będą ciągle fast tracki).

Ale na razie pozostaje zrobić to co zaproponowali w mailu przywitalnym do nowego statusu:
"RAISE YOUR GLASS TO DIAMOND ELITE STATUS"
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#92 PostWysłany: 10 Gru 2015 12:47 

Rejestracja: 05 Cze 2013
Posty: 694
niebieski
Aron napisał(a):
heniek napisał(a):
Czy jest jaka istotna różnica między Goldem a Diamondem?
Mam golda do marca 2017 i nie wiem czy jest sens coś zmieniać


Byłem w podobnej sytuacji i puściłem, mimo, że w samych zapisach wielkiej różnicy nie widzę i satysfakcjonował mnie Gold, ale jak pomyślałem jak łatwo dają Diamond, to może się okazać ,że up przy Goldzie jest nie wykonalny bo pierwszeństwo ma Diamond. ;)


Masz rację, jak dają to trzeba brać :) wysłałem właśnie requesta
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 10 Gru 2015 13:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2831
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Może niech F4F zrobi status match, dla nowych. Skan karty FTL + screen z konta, a owocem status matchu - TS :mrgreen: . Albo jakiś fast track, w postaci 3 deali na SG :lol:

Nie, no żart :D
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#94 PostWysłany: 10 Gru 2015 14:03 

Rejestracja: 16 Kwi 2014
Posty: 111
Do tego czasu z diamentem w Doubletree Warsaw był darmowy dostęp do płatnej części z saunami i jacuzzi, ciekawe jak to będzie teraz, gdy wszyscy będą mieli status
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 10 Gru 2015 17:03 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
tyle gadaja o tym status match, ze az jutro sprobuje :-)

z hiltonow nie korzystam, ale w lutym bede 4 nocy w jednym, rezerwacja za jakies 1000 dolcow,
nie mam pojecia jakie sa przy lepszym statucie przywileje :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 10 Gru 2015 22:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1986
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
vivere napisał(a):
IHG GOLD + LCAH Plat ---->> HH GOLD
niestety, miałem blue z nieudanego fasttracka, no ale niech im będzie, jest OK


poczytałem dalsze posty z tematu, napisałem maila i po dwóch godzinach:

Faktycznie trochę podejrzane te rozdawnictwo, żeby nie obcięli przywilejów...ale i tak skorzystam, kilka pobytów rocznie się trafia

Załączniki:
diamond.jpg
diamond.jpg [ 38.71 KiB | Obejrzany 2786 razy ]
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 10 Gru 2015 23:11 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
To mając teraz HHonors Diamond jak status match do innej sieci można zrobić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 11 Gru 2015 00:08 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
@pasta

wszystkie, byle szybko - zanim inne programy zorientuja sie, jak latwo bylo tego Diamonda zdobyc;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 11 Gru 2015 00:10 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
digger napisał(a):
@pasta

wszystkie, byle szybko - zanim inne programy zorientuja sie, jak latwo bylo tego Diamonda zdobyc;)


Ale do LeClub Accor chyba się nie da?
Do IHG i Marriotta chyba też nie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 11 Gru 2015 00:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2202
Loty: 807
Kilometry: 1 954 890
srebrny
vivere napisał(a):
vivere napisał(a):
IHG GOLD + LCAH Plat ---->> HH GOLD
niestety, miałem blue z nieudanego fasttracka, no ale niech im będzie, jest OK


poczytałem dalsze posty z tematu, napisałem maila i po dwóch godzinach:

Faktycznie trochę podejrzane te rozdawnictwo, żeby nie obcięli przywilejów...ale i tak skorzystam, kilka pobytów rocznie się trafia


Co im napisałeś:D?
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 428 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group