Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 428 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 08 Gru 2015 20:24 

Rejestracja: 14 Maj 2011
Posty: 191
Loty: 187
Kilometry: 292 388
Accor Gold 》HH Diamond.
W ciągu jednego dnia dwa maile.Pierwszy o zmianie statusu na Gold, później info o Diamond. Wcześniej w HH miałem Silver.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#62 PostWysłany: 08 Gru 2015 20:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2831
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
U mnie gold w HH, uzyskany z ostatnich linków od linii lotniczych. Zrobiłem 3 pobyty (Kraków, Rzeszów), żeby przedłużyć do marca 2017.

W LCAH platyna, przesłałem skan karty i screen z konta. Zaproponowali fast track do Diamond.

Zależy na kogo się trafi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 08 Gru 2015 20:51 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 558
Loty: 119
Kilometry: 254 856
niebieski
-- 08 Gru 2015 19:52 --

tomili7 napisał(a):
Accor Gold 》HH Diamond.
W ciągu jednego dnia dwa maile.Pierwszy o zmianie statusu na Gold, później info o Diamond. Wcześniej w HH miałem Silver.


Z Accor Gold?
Napisz co im napisałeś?
Do dzisiaj słyszałem tylko że robili z Platinum?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 08 Gru 2015 20:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
piotrek_ napisał(a):
Zaproponowali fast track do Diamond.


A jakie warunki tego fast tracka? Bo wszyscy piszą że była oferta, ale co trzeba zrobić? :P 3 nocki w kwartał czy coś gorszego? :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 08 Gru 2015 21:05 

Rejestracja: 14 Maj 2011
Posty: 191
Loty: 187
Kilometry: 292 388
michal24 napisał(a):
-- 08 Gru 2015 19:52 --

tomili7 napisał(a):
Accor Gold 》HH Diamond.
W ciągu jednego dnia dwa maile.Pierwszy o zmianie statusu na Gold, później info o Diamond. Wcześniej w HH miałem Silver.


Z Accor Gold?
Napisz co im napisałeś?
Do dzisiaj słyszałem tylko że robili z Platinum?


Jedno krótkie zdanie: Poproszę o zmianę statusu.W zał. Wysłałem kartę Accora.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 08 Gru 2015 21:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2831
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
szymonpoznan1 napisał(a):
A jakie warunki tego fast tracka? Bo wszyscy piszą że była oferta, ale co trzeba zrobić? :P 3 nocki w kwartał czy coś gorszego? :D


W odpowiedzi dostałem:

"Please reply with a copy of your detailed competitor stay and night activity for the last 12 months as a .doc, .jpg, or .PDF attachment along with your HHonors number and we will review your HHonors account for a potential fast track offer."

Nie przesyłałem im jednak kolejnych screenów. Odpisałem, że kolega miał golda jak ja w HH, nie miał żadnego pobytu na koncie (ja miałem 3). Też przesłał skan platynowej karty z LCAH i dostal Diamond. Ja dodatkowo do tego mam jeszcze 5 nocy zarezerwowanych w Hiltonie w Krakowie na styczeń. Odpisałem, że nie będę im wysyłał żadnych szczegółów z pobytami z mojego konta w Accorze. Jedną osobę traktują w taki sposób, drugą w inny, zależy to od kogoś "widzi mi się". Żałuję też, że mojego maila i mój status match weryfikowała właśnie ta osoba.

Przed paroma minutami (19:58) dostałem wiadomość, o następującej treści:

"We apologize for any confusion or inconvenience. We are happy to inform you that your information has been verified and your status has been upgraded effective immediately and will continue until March 31, 2017. Please allow 4 to 6 weeks for your Diamond card to be delivered to the address we have on file for you."

:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 08 Gru 2015 21:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 633
niebieski
Czekam na jakąkolwiek odpowiedź od nich już 10 dni. Miał ktoś podobnie? Nie wiem, czy lepiej być upierdliwym i słać kolejne maile, czy też grzecznie czekać?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 08 Gru 2015 22:08 

Rejestracja: 20 Maj 2014
Posty: 1284
Loty: 253
Kilometry: 427 726
srebrny
myślę że warto się przypomnieć mieli w przeciagu 5 dni odpowiedzieć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 08 Gru 2015 22:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
piotrek_ napisał(a):
W odpowiedzi dostałem:

"Please reply with a copy of your detailed competitor stay and night activity for the last 12 months as a .doc, .jpg, or .PDF attachment along with your HHonors number and we will review your HHonors account for a potential fast track offer."

Pogratulować. A ja naiwnie wysłałem, przy czym u mnie minimalnie inny tekst:
"We're happy to help you reach a higher tier with HHonors! Please reply with a copy of your detailed competitor stay and night activity for the last 12 months as a .doc, .jpg, or .PDF attachment and we will be glad to further assist you."

Wysłałem więc teraz już poczekam, ale jak nie dadzą, to znam strategię ;). Tym bardziej ze ja na HH Golda ciężko zapracowałem robiąc wymagane 3 noclegi, a teraz za darmochę rozdają...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 08 Gru 2015 22:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1551
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Nie przesadzajmy, że 3 noclegi to taka ciężka praca :-) Status match był jest i zapewne będzie, raz rzadziej raz częściej...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 09 Gru 2015 00:01 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2741
złoty
Łukasz napisał(a):
Czekam na jakąkolwiek odpowiedź od nich już 10 dni. Miał ktoś podobnie? Nie wiem, czy lepiej być upierdliwym i słać kolejne maile, czy też grzecznie czekać?

Lepiej się przypomnieć. Chyba już nie mają tam zatrzęsienia, bo u mnie dzisiaj trwało to błyskawicznie.
Mail z prośbą koło 14-ej, po 7 godzinach Diamond.
Konto mam u nich od dość dawna, do dzisiaj Gold, a przesłałem im skan kart Plat. Amb. z IHG i Diamond z BW.
Góra
 Profil Relacje PM off
Łukasz lubi ten post.
 
      
#72 PostWysłany: 09 Gru 2015 00:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
pawi napisał(a):
Nie przesadzajmy, że 3 noclegi to taka ciężka praca :-) Status match był jest i zapewne będzie, raz rzadziej raz częściej...

No przecież żartuje. Noclegi i tak musiałem zrobić, więc czemu nie w Hiltonie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
pawi lubi ten post.
 
      
#73 PostWysłany: 09 Gru 2015 00:49 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 800
niebieski
IHG Platinum -> HH Diamond, wystarczył skan plastiku.

Parę miesięcy temu spadłem w HH z golda do blue, na koncie miałem kilka noclegów.
Szczerze mówiąc liczyłem na golda, ale nie będę się z nimi kłócił ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 09 Gru 2015 12:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
danziger napisał(a):
cekace napisał(a):
Wydaje mi się, że dość ważne jest jaki mamy obecnie status w HH. Jak mamy obecnie GOLD to duża szansa jest na DIAMOND.

Myślę, że nie jest to reguła - patrz post @mashacra powyżej.


Myślę, że mają tam niezły burdel w tej akcji sm, mój sm zaakceptowali bez problemu, na sm żony wysłany 15 minut później nawet nie odpowiedzieli :evil:

No, ale jeden Diamond na Rodzinkę też wystarczy ;)
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 09 Gru 2015 14:30 

Rejestracja: 27 Sty 2014
Posty: 163
Loty: 17
Kilometry: 15 969
Gold IHG---> Gold HH. Skan karty klubowej i po kilku godzinach odpowiedz z gratulacjami o złotym statusie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
kawalarz997 lubi ten post.
kawalarz997 uważa post za pomocny.
 
      
#76 PostWysłany: 09 Gru 2015 21:32 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Platyna LCAH (co prawda miałem tutaj 18 nocy, z czego 10 w ostatnim miesiącu prawie :P ) + Gold CC = Diamond HH
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 09 Gru 2015 21:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Docisnąłem ich dzisiaj i u żony ten sam przypadek co u mnie, na screenie tylko imię i nazwisko, status i ilość punktów dostała Diamond ;)
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 10 Gru 2015 00:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
LCAH Platinum -> HH Diamond

Cały proces zakończony po jednym mailu w ciągu 24 h.
Status match z poziomu HH Silver (z promo).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 10 Gru 2015 01:15 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
LCAH Platinium => HHonors Diamond

Kazali przeslac wyciag z konta Le Club, a tam 11 nocy i 8 pobytow przez ostatni rok... Troche sie spinalem, ale jak widac wystarczylo;)

Na koncie hiltonowym stary silver z jakiegos tam upgrade'u, chyba promo dla Capgemini czy cos w ten desen. Jedyny nocleg to 3 noce ze slynnego bledu Hilton Kiev. No ale teraz to nadrobie i chyba o to im chodzilo;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 10 Gru 2015 09:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Jak wyżej, kazali dosłać wyciąg z Accora (Plat od niedawna, ponad 30 nocy w kilkunastu pobytach w ostatnim roku, w tym niektóre wielo-paxowe czy nawet wielo-roomowe), i po 2 dniach czekania HH Diamond. Cos wygląda ze co druga osoba w hotelu będzie miała Diamonda teraz ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 428 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group