Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 428 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 04 Gru 2015 21:35 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
Ja dzisiaj dostałem diamonda na podstawie LACH platinium.

Wygląda na to, że w przypadku status matcha z Accora zależy na kogo się trafi, albo od innych nieznanych czynników.
Miałem konto w HHonors od 2011 roku, w ostatnim roku tylko 2 pobyty, z tym że jeden > 1200$

Czy dostaliście kiedyś karte hhonors bez klikania w link na ich stronie , bo mailu napisali że sami przyślą, ale dotychczas nigdy sami z siebie nie przysłali.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
#42 PostWysłany: 04 Gru 2015 21:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 889
niebieski
Karta jest Ci zbędna, chyba, że do skrobania szyb w samochodzie lub szpanu w portfelu.
Wydaję mi się, że ten SM ma na celu przyciągniecie jak największej liczby klientów i mają w szanownym poważaniu obecnych, lojalnych klientów. Nic mi się nie udało wywalczyć choć z raportów wynika, że powinienem się cieszyć statusem Diamond od paru dni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 04 Gru 2015 22:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
@SPLDER
Matchowałeś w HH z silvera czy od blue zera :) ?
Prosili cię o jakiś dodatkowe printscreeny z statusem i pobytami LCAH?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 04 Gru 2015 23:39 

Rejestracja: 03 Lut 2011
Posty: 129
Status match do Diamond z Club Carlson Concierge.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 04 Gru 2015 23:50 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1006
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Gold z LCAH Platinum. W Hiltonie zero noclegów, żadnej historii, więc pewnie to powód że nie mam Diamonda. Przeżyję :)
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 05 Gru 2015 00:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 739
niebieski
Mi niestety też nie zaoferowali Diamentu, lecz informację o ewentualnym fast tracku. Mam już Golda w HHonors. A wysyłałem prośbę z Platyny z LCAH, Gold Ambassador IHG i Gold z Club Carlsson. Skupili się na IHG :roll:

Cytuj:
Dear Mr. nowhere,

Thank you for your status match request. We appreciate you taking the time to contact us.

We have received your competitors tier match information in IHG. Currently, you are a Gold member so no other upgrade is available at this time. We look forward to servicing your travel needs with your Gold tier status.

Unfortunately, the documentation you provided in Accord did not contain the necessary information required for a Diamond tier match offer. On the other hand, we're happy to help you reach a higher tier with HHonors! Please reply with a copy of your detailed competitor stay and night activity for the last 12 months as a .doc, .jpg, or .PDF attachment and we will review your HHonors account for a potential fast track offer.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 05 Gru 2015 01:21 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
danziger napisał(a):
@SPLDER
Matchowałeś w HH z silvera czy od blue zera :) ?
Prosili cię o jakiś dodatkowe printscreeny z statusem i pobytami LCAH?


Miałem silvera, z niedokończonego fast tracka (a wczeniej silvera dla FTL M&M - kilka lat temu dawali na urodziny). Wystałem tylko zdjecie karty, nie prosili o nic więcej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 05 Gru 2015 13:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
SPLDER napisał(a):

Czy dostaliście kiedyś karte hhonors bez klikania w link na ich stronie , bo mailu napisali że sami przyślą, ale dotychczas nigdy sami z siebie nie przysłali.

Po kartę trzeba kliknąć, sama nie przychodzi. A z tym czy jest potrzebna czy nie to juz rożnie bywa. Ja w te wakacje miałem sytuacje ze w hotelu widzieli w systemie ze mam blue, mimo ze miałem Golda a wczesniej Silvera. Ale mozna tez pokazać kartę "elektryczna" - w komórce i bedzie dobrze działać.

Ja - jesli dostanę Diamonda (co jak widze nie jest oczywiste) - to zamówię, bede miał do kolekcji. :)


Wysłane z mojego iPhone (łatwo zgadnąć po błędach z "ułatwiacza" pisania), przez Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
 
      
#49 PostWysłany: 05 Gru 2015 19:00 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
Karta jak najbardziej się przydaje, co prawda nie w hotelu, ale do kolekcji do klasera ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 05 Gru 2015 23:14 

Rejestracja: 28 Kwi 2010
Posty: 120
Właśnie dostałem maila, że zrobili mi upgrade do diamonda z platinum LCAH. W hhonors nie miałem żadnych noclegów i gold status.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 06 Gru 2015 14:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1986
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
IHG GOLD + LCAH Plat ---->> HH GOLD
niestety, miałem blue z nieudanego fasttracka, no ale niech im będzie, jest OK
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 07 Gru 2015 16:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 739
niebieski
Edit. U mnie po ponownym mailu:
Cytuj:
Congratulations! Your HHonors account has been upgraded to Diamond VIP status. Please allow 4-6 weeks for delivery of your new card. Your status will be active until March 31, 2017.
Przesłana platyna (karta i zrzut ekranu z pobytami) LCAH, a nadmieniłem również o posiadanych Ambassador IHG i Gold w CC.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 07 Gru 2015 22:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1551
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Miał ktoś z Was taki przypadek, że już dwukrotnie po wysłaniu karty z IHG przysyłają maila, żeby im wysłać jeszcze raz dane z wyraźnym zaznaczeniem statusu, imienia i nazwiska i logotypu wydawcy? :o standardowa karta IHG.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 07 Gru 2015 22:30 

Rejestracja: 30 Maj 2013
Posty: 430
Loty: 644
Kilometry: 1 419 433
niebieski
Ja dzisiaj dostałem mail-a z prośbą o podanie ilości punktów, które mam na koncie Hilton Honors dla weryfikacji.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 08 Gru 2015 00:48 

Rejestracja: 03 Wrz 2015
Posty: 311
Zbanowany
Az strach myslec co bedzie w 2016 w hotelach HH, Accor, IHG i moze Hyatt jak sie stonka rozmnozyla.
Tak sie wlasnie wykancza programy lojalnosciowe ;( .

PS. Jak ktos robi rezerwacje w internetowym systemie hotelowym to karta fizycznie nikomu nie potrzebna,
a jak przez strony trzecie to i tak wiekszosc przywilejow nie powinno dzialac wiec machanie plastikiem nic nie da.
Góra
 Profil Relacje PM off
zbyhu lubi ten post.
 
      
#56 PostWysłany: 08 Gru 2015 06:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
LCAH platinum -> HH Diamond

Zdjęcie plastiku, potem zapytanie od HH o screen z konta, cały proces zakończony w ciągu 5 dni.
Kiedyś na koncie HH było srebro z jakiegoś promo, ale aktualny status match, z poziomu podstawowego, zero noclegów.
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 08 Gru 2015 17:19 

Rejestracja: 30 Maj 2013
Posty: 430
Loty: 644
Kilometry: 1 419 433
niebieski
SPG Platinum -> HH Diamond

W HH miałem Golda z fast tracka od AlItali


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 08 Gru 2015 17:33 

Rejestracja: 06 Mar 2014
Posty: 374
accor gold-> hilton gold
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 08 Gru 2015 20:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2012
Posty: 1761
srebrny
Wydaje mi się, że dość ważne jest jaki mamy obecnie status w HH. Jak mamy obecnie GOLD to duża szansa jest na DIAMOND.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 08 Gru 2015 20:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
cekace napisał(a):
Wydaje mi się, że dość ważne jest jaki mamy obecnie status w HH. Jak mamy obecnie GOLD to duża szansa jest na DIAMOND.

Myślę, że nie jest to reguła - patrz post @mashacra powyżej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 428 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group