Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 106 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 19 Kwi 2015 21:36 

Rejestracja: 05 Lis 2014
Posty: 102
Loty: 19
Kilometry: 23 746
Mikolaj23 napisał(a):
Abstrahując już od samych zawodów. Wielką kompromitacją jest Stadion Narodowy sam w sobie.
Organizacja, sprzedaż picia/jedzenia- bardzo słabe. Obsługa wzięta chyba z ulicy.

Personel na stadionie/stewardzi- porażka.
Wybijająca woda w toaletach- makabra. W damskich toaletach wody po kostki.

Takiej wsi i dezorganizacji nie widziałem nigdzie.

Poza tym zbyt wielu przypadkowych kibiców, którzy miałem wrażenie, że przed zawodami nie wiedzą w którą stronę pojadą zawodnicy.

Jest Toruń, jest Gorzów. Mogło być tam i byłoby pięknie.

Jak wyszło- każdy widział.


Rozumiem, że najlepiej te pare osób z obsługi utrzymywać na etatach i regularnie szkolić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#62 PostWysłany: 19 Kwi 2015 21:41 

Rejestracja: 27 Cze 2013
Posty: 204
niebieski
A co mnie to obchodzi?

Płacę - żądam.

Na większości stadionów w Europie jest ok. U nas w Stolicy wieś jakiej świat nie widział.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 21 Kwi 2015 12:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2827
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Oprócz fatalnego stanu toru, zepsutej maszyny startowej i dziwnych decyzji sędziowskich teraz wychodzą jeszcze informacje, że w kabinie sędziowskiej były dwie panie, które rozpraszały sędziego :)

Czytałem dziś, że Minister Sportu rozmawiał z prezesem PZMot o jakiejś rekompensacie dla kibiców, konkretnie o darmowym wstępie na przyszłoroczną GP, dla tych którzy byli w tym roku. Myślę, że pozew zbiorowy o którym wiele się pisze i mówi, nie ma szans powodzenia. Porównując - ma takie, jak wniosek o chargeback. Jedyne co, to chyba liczenie na jakiś gest.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 21 Kwi 2015 13:03 

Mikolaj23 napisał(a):

Na większości stadionów w Europie jest ok.
U nas w Stolicy wieś jakiej świat nie widział.


- kompleksy niepotrzebne, bo Duńczycy również zepsuli GP Niemiec
http://www.wprost.pl/ar/503324/To-kolej ... x-Niemiec/

- jesteś pewny że wygrasz, to zamiast pisać DZIAŁAJ!
Góra
 PM off  
      
#65 PostWysłany: 21 Kwi 2015 13:53 

Rejestracja: 27 Cze 2013
Posty: 204
niebieski
Nie mam kompleksów. Stadion Narodowy robi olbrzymie wrażenie. Szkoda niestety, że tylko wizualne.

Ja po prostu nie jestem zwolennikiem robienia czegoś na siłę.
Już wcześniej pisałem o tym, że są w Polsce stadiony żużlowe, na których ta impreza wypaliłaby na pewno.

Kolejny raz przekonaliśmy się tylko, że stadion do wszystkiego jest tak naprawdę do niczego.

A kolejny myślnik Twojej wypowiedzi to chyba nie do mnie jeśli rozumiem ;)

Gdybym kupił bilet VIP za 800 zł to pomyślałbym o pozwie ;p

Jedyny plus tej imprezy był taki, że były też bilety po 49 zł ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 26 Kwi 2015 15:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2866
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
Mikolaj23 napisał(a):
N]
Już wcześniej pisałem o tym, że są w Polsce stadiony żużlowe, na których ta impreza wypaliłaby na pewno.


niby tak, ale zainteresowanie medialne było by 4 razy mniejsze....
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 28 Kwi 2015 13:55 

Rejestracja: 27 Cze 2013
Posty: 204
niebieski
Teraz możemy tylko gdybać. Było, minęło. Trzeba o tym zapomnieć jak najszybciej i szykować się na GP w Gorzowie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 31 Sie 2015 15:32 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Na początku października odbędzie się GP Polski w Toruniu. Bilety od 80 do 110 zł. O biletach VIP nie wspominam,ale też są w sprzedaży :)
https://kstorun.kupbilety.pl/aktualnosc ... and,7.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 10 Paź 2015 08:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
W 2016 GP również na Narodowym. Rekompensata dla osób uczestniczących w tegorocznej farsie.

http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/552295 ... la-kibicow
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 10 Paź 2015 14:21 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3027
srebrny
Ta rekompensata to takie coś jak przeprosinowe 100 mil od PLL LOT. "Nie przyznajemy się, że Was wydymaliśmy, zawody się odbyły i nagrody zawodnikom wręczono, ale jak jeszcze raz przyjdziecie, to damy Wam super bonus, przynajmniej nam się wydaje, że jest super, to i Wam się musi wydawać. No i może tym razem Was nie wydymamy".
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#71 PostWysłany: 19 Paź 2015 10:14 

Kto się nie zniechęcił na zawsze do żużla na Narodowym rusza sprzedaż na 2-dniowe zawody w 2016r. (od 19-25.10.2015r. tylko dla tych co kupili na tegoroczne)
http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/554080 ... -warszawie

http://www.kupbilet.pl/sgp2016
Góra
 PM off  
      
#72 PostWysłany: 19 Paź 2015 12:03 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 310
W tym roku nie byłem, ale w przyszłym się może wybiorę, jeżeli uda mi się kupić bilety za tydzień a interesujący mnie sektor. Na cuda się nie nastawiam. Sądzę że z moją mega profesjonalną lustrzanką Nikon D5100 z mega zoomem 18-105 na narodowy przybytek nie wejdę. Na złodziejskie stawki na stadionie już się psychicznie nastawiłem, ale może i na to się coś wymyśli;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 19 Paź 2015 12:31 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 869
niebieski
Ciekawie to jest rozwiazane - mam bilety w koszyku zarezerwowane na tydzien na te same miejsca, na ktore mialem wykupione na tegoroczne GP.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 19 Paź 2015 12:54 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 310
No tak miało być. Ja będę łapał bilety za tydzień w nocy;) W sumie mam średnie ciśnienie. Byłem raz na SGP, całkiem spontaniczny wyjazd do Chorwacji na zawody parę lat temu. Bardziej mi chyba odpowiadała tamtejsza luźniejsza atmosfera, niż to czego się spodziewam że będzie na narodowym. Mając w pamięci tegoroczny regulamin jestem sceptycznie nastawiony. Złodziejskie ceny, brak możliwości wniesienie amatorskiej lustrzanki... No zobaczymy. Nie nastawiam się na cuda żeby się nie rozczarować. Na poprawę humoru będzie się coś w hotelu mroziło;) albo czekało w barze na mieście;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 19 Paź 2015 16:37 

Rejestracja: 23 Mar 2015
Posty: 133
Z tymi aparatami to jest wszędzie ostatnio problem ja też mam coś podobnego i ochorona mowi na to profesjonalny sprzęt i wyjazd do depozytu i nawet się zastanawiam na kupnem jakiegoś kompaktu żeby co chwile mnie do depozytu nie odsyłali
Mam nadzieje ze będzie komplet bo co by nie było to są mistrzostwa świata i jakiegoś rodzaju swieto ja przynajmniej się wybieram
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 20 Paź 2015 00:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2013
Posty: 475
Loty: 93
Kilometry: 149 830
niebieski
A ja mam nadzieję, że stadion będzie pusty i zbyt wielu frajero-baranów nie da się tym razem ostrzyc.

Za to co zrobili ostatnio, potraktowanie Tomka i sposób 'wynagrodzenia" życzę im jak najgorzej.
Góra
 Profil Relacje PM off
obibok lubi ten post.
 
      
#77 PostWysłany: 26 Paź 2015 06:02 

Rejestracja: 27 Mar 2015
Posty: 19
Ruszyła sprzedaż otwarta. Jest dużo wolnych miejsc.

SGP + reprezentacja:
http://www.kupbilet.pl/sgp2016

Samo SGP:
http://www.kupbilet.pl/sgp2016_2Faza
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 28 Paź 2015 06:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2013
Posty: 475
Loty: 93
Kilometry: 149 830
niebieski
Niesamowity jest rozrost środowisk LGBT w naszym kraju. ;)
Z pośród ludzi którzy dali się wydymać przy ostatniej wspaniałej warszawskiej GP, aż 35 tysięcy ma ochotę na powtórkę i kupiło bilety w pierwszej fazie sprzedaży...
Gratuluję :).
Podobno Ole Olsen wraz z nowym torem przywiezie tony wazeliny żeby mniej bolało ;P.
Góra
 Profil Relacje PM off
luck1991 lubi ten post.
 
      
#79 PostWysłany: 16 Lis 2015 14:04 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Ja nie planuje się wybierać na razie na Narodowy na żużla w przyszłym roku,ale w kalendarzu mamy Gorzów i Toruń. Szczególnie druga opcja może być ciekawa. A jeśli nie w Polsce to może za granicę ktoś chce się wybrać :)


Kalendarz Grand Prix:
30.04 - Slovenian FIM Speedway Grand Prix Speedway Grand Prix (Krsko)
14.05 - LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland (Warszawa)
11.06 - Kjærgaard Danish FIM Speedway Grand Prix (Horsens)
25.06 - Czech Republic FIM Speedway Grand Prix (Praga)
9.07 - Adrian Flux British FIM Speedway Grand Prix (Cardiff)
13.08 - Swedish FIM Speedway Grand Prix (Malilla)
27.08 - Gorzow FIM Speedway Grand Prix of Poland (Gorzów)
10.09 - German FIM Speedway Grand Prix (Teterow)
24.09 - Stockholm FIM Speedway Grand Prix (Stockholm)
1.10 - Torun FIM Speedway Grand Prix of Poland (Toruń)
22.10 - Australian FIM Speedway Grand Prix (Melbourne)

Terminarz Drużynowego Pucharu Świata:
23.07 - półfinał 1 (Vojens, Dania)
26.07 - półfinał 2 (Vastervik, Szwecja)
29.07 - baraż (Manchester, Wielka Brytania)
30.07 - finał (Manchester, Wielka Brytania)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 16 Lis 2015 14:22 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3027
srebrny
A mi chodziło po głowie pojechać na GP na długijm torze, na przykład do Mühldorfu. Ale mi w tym roku termin nie pasuje...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 106 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group