Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 630 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 32  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 10 Lip 2015 11:04 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 7
irkolo napisał(a):
Musisz trochę pokombinować :)
Załącznik:
zrzut101a.png


A cos trochę wiecej mozesz opowiedzieć ba temat tych kombinacji ? Próbowałam kupic bilet z WAW-BKK 8.11-1.12.2015. Cena za bilet około 1,6 tys., 2 pasażerów czyli wartość około 3,2 tys. , prowizja za każda karte około 300zl. Przewoźnik ukraiński
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#82 PostWysłany: 10 Lip 2015 11:25 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 7
adr napisał(a):
chaleanthite napisał(a):
adr-my jakis czas temu tez kupowalismy bilety na Etihada przez gotogate i zadne bilety nie przyszly, nie bylo nawet maila od samej linii. My weszlismy w nasza rezeracje w Etihadzie (gotogate wyslalo Ci jej numer) i wydrukowalismy stamtad potwierdzenia w razie czego, oczywiscie nawet nie byly potrzebne, bo jesli dane sa w systemie to potrzebuja jedynie Twoj paszport :)


Bardzo dziękuję, uspokoiła mnie Twoja wiadomość :) Dodatkowo dziś rano Etihad wysłał nam bilet (po tym, jak się upomniałam o niego mailowo), tak że chyba spokojnie można rezerwować sobie urlop na ten termin ;) Wygląda na to, że w takiej sytuacji warto się skontaktować również z liniami.

Cytuj:
Próbowałam zabukować sobie przez gotogate bilety ale niezależnie od rodzaju karty chce ode mnie haracz. Czyżby gotogate postanowił zdzierać ze wszystkich? Mam ten sam lot na budgetair ale tam znowu bez opłaty jest tylko karta Maestro ktora cieżko zdobyc w polskich bankach, jedynie zdarzają sie podpięte pod konto walutowe w EUR. Czy ktos na dniach robił rezerwacje w gotogate i udało mu sie to zrobic bez opłaty za karte?


W moim wypadku też nie była pobierana opłata za Visę Debit, a za wszystkie inne tak - przynajmniej na tej trasie. Na innych było różnie. Ja korzystałam z angielskiej wersji strony, ale nie wiem, czy ma to znaczenie.


Faktycznie w wersji angielskiej za vise debit nie pobiera opłaty ale za to bilet po przeliczeniu funtów wychodzi mi 400zl drożej ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 10 Lip 2015 11:57 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
takemeaway napisał(a):
Czołem,

to też mam pytanko odnośnie BudgetAir i GoToGate, bo jak widzę to na ten moment stronki, które niemal we wszystkich wyszukiwarkach mają przekierowania z najniższymi cenami. Jaka jest waluta rozliczeniowa transakcji na tych stronach?
Nigdzie nie mogę znaleźć tego info, ogólnie pośrednicy lipa na pierwszy rzut oka.

Pozdro,
Krzychu


Jeśli BudgetAir jest zagraniczne (np. włoskie czy hiszpańskie), to walutą rozliczeniową będzie EUR. Ale mają też swoją polską wersję i tam jest rozliczanie w PLN.
Ja akurat na nich nie narzekam - bilety kupowałem na różnych wersjach językowych kilka razy i ceny były rzędu 150-250 zł/bilet tańsze niż gdzie indziej. Oczywiście warunkiem jest posiadanie odpowiedniej karty.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 10 Lip 2015 13:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2010
Posty: 750
Loty: 264
Kilometry: 273 201
Zbanowany
niebieski
@ewa.fedyna
Jest odpowiedni dział dla szukających tanich lotów: szukam-taniego-lotu,forum,8
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 10 Lip 2015 15:44 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 7
irkolo napisał(a):
@ewa.fedyna
Jest odpowiedni dział dla szukających tanich lotów: szukam-taniego-lotu,forum,8


Wiem i wstawiłam tam post. Nikt nie raczył mi pomoc.

Ja nie pytam o lot tylko jak uniknąć tego haraczu za płatność karta w tym konkretnym przypadku. Podany mi przykład na zasadzie zrzutu ekranu opiewał na o wiele mniejsza kwotę stad podałam wyszukany lot zebys, jeśli sie na tym znasz napisał mi jak to zrobic zeby tej opłaty nie było.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 23 Lip 2015 21:39 

Rejestracja: 31 Maj 2015
Posty: 1
Nie używajcie, przestrzegam. Jeśłi nie ma zmian lotów, to ok. Ale jeśli coś się dzieje, w zasadzie nie działają, trzeba samemu wszystko ogArnąć z linią lotniczą bezpośrednio. Do dziś nie mam odpowiedzi na zmiany lotu, który już się oDbył :-), a jedna z osób, która zrezygnowała, do dziś nie zobaczyła zwrotu za bilet UWAGA!!!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 09 Wrz 2015 02:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2012
Posty: 9
Cytuj:
Dear Sir/Madam,

We are sorry to inform you that due to a technical error in the reservation system we are unable to confirm this price.
We recommend you to contact a local travel agency or the airline directly to book this fare.
Your booking is now cancelled and we will refund the money to you.

Kind regards
Ujwal D
Gotogate




takie coś oto dostałam dzisiaj. Lot równo za tydzień. Wiadomo, jak długo oddają pieniądze? Chyba ich pogrzało. Lot YUL-CDG i w drugą stronę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 09 Wrz 2015 06:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2878
Loty: 408
Kilometry: 765 204
srebrny
@Lady A kiedy kupiłaś bilet?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 09 Wrz 2015 09:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2012
Posty: 9
elwirka, juz jakis czas temu, z 2 tyg bedzie? Pierwszy raz sę spotykam z taką sytuacją.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 09 Wrz 2015 09:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2878
Loty: 408
Kilometry: 765 204
srebrny
2 tygodnie to nie tak dawno;-) Ale świadczy to o niesolidności pośrednika. 2 tygodnie utwierdzali cię w przekonaniu, że rezerwacja jest potwierdzona, a teraz się wypięli. Też miałam przez nich zarezerwować lot (najkorzystniejsza cena), ale raczej sobie daruję.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 09 Wrz 2015 18:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2012
Posty: 9
To będzie miesiąc od planowanego wylotu, dokładnie, kiedy kupiłam. Czekałam na czat w nocy, kobieta napisała że kasę oddadzą szybko, potwierdzenie ma mail miał przyjść w jakich godzinach przeleją kasę, nie przyszło. Znów czeka mnie czekanie do 3 w nocy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 27 Wrz 2015 09:05 

Rejestracja: 27 Wrz 2015
Posty: 2
Ostrzegam przed nimi!!!
Kupiłem bilet Monachium -Poznan Lufthansą 500pln.
Zmieniły mi sie plany i postanowiłem skancelowac rezerwację i poprosiłem na
Specjalnym formularzu o refundację na ponad 24h przed lotem.
Nie oddali mi ani grosza!!!! A korespondencja z nimi przypominała kopanie
Się z koniem
Skladam na nich oficjalne zażalenie do Lufthansy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 27 Wrz 2015 10:23 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2784
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
A miałeś bilet w taryfie umożliwiającej zmiany?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 27 Wrz 2015 10:28 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
Oczywiscie mial najtansza taryfe bez mozliwosci zmian

Poza tym w jaki sposob chciales odzyskac pieniadze na kilka dni przed wylotem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 27 Wrz 2015 16:21 

Rejestracja: 27 Wrz 2015
Posty: 2
Ok dzwoniłem do Lufthansy i poinformowali mnie że za bilet nie zwracają kasy
Natomiast oddają za opłaty lotniskowe i podatki w tym przypadku naliczyli 224 zł .
I właśnie tę kwotę pomniejszoną o ich prowizję mnie oszukali.
Co do biletów to zawsze wybieram tanie taryfy bo nie lubię drogich.
Góra
 Profil Relacje PM off
dj3500 lubi ten post.
 
      
#96 PostWysłany: 28 Wrz 2015 23:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lis 2014
Posty: 315
Loty: 146
Kilometry: 347 466
A czytales regulamin GoToGate? Umowe zawarles z nimi, a nie z Lufa, wiec nie musza Ci oddawac ani grosza, jesli taki maja zapis w regulaminie (bez wzgledu na to ile sama Lufthansa zechce Ci zwrocic). Na drugi raz jesli chcesz zwrot za oplaty lotniskowe czy podatki polecam kupowac bezposrednio u przewoznika. A jesli chcesz kupowac taniej (czyli przez posrednikow) licz sie z tym, ze nie dostaniesz w takiej sytuacji ani grosza-i nie jest to zadne oszustwo jesli jest to ujete w ich "terms & coditions".
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 15 Paź 2015 17:26 

Rejestracja: 15 Paź 2015
Posty: 3
Czesc wsyzstkim,
potrzebuje pomocy bo nie bardzo mam doswiadczenie w takich sprawach
uzywam karty z uk visa debet i nie wiem jakie informacje mam podac tam w lewym dolnym rogu w angielskim banku nie poinformalowalem ze sie przeprowadzam takze powinieme tam wpisac polski adres zameldowania czy moj stary angielski (juz nieaktualny) te dane dotycza karty czy informacji z paszportu?
I przy okazji to dobra cena? Ta strona mi przewalutuje z funtow na zl po wmiare dobrym kursie?

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 15 Paź 2015 17:41 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
Po lewej stronie od numeru karty powinieneś podać adres billingowy - czyli taki jaki masz zgłoszony w banku (w przeciwnym razie transakcja może zostać odrzucona przez bank)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 15 Paź 2015 17:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 768
Loty: 220
Kilometry: 442 694
niebieski
Kupiłem od tego OTA bilety do Tadżykistanu i nie miałem z nimi żadnych problemów :)
_________________
Image
Relacja z Malawi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 15 Paź 2015 18:05 

Rejestracja: 15 Paź 2015
Posty: 3
Podalem polski addres i nie wiem co teraz i jak dlugo mam czekac aby sie dowiedziec. Rezerwacja na poczcie jest ale z konta nic sie nie pobralo. Teraz jestem w Pl to pisac email do banku w uk czy co? Rezerwowac 2 raz sie boje zeby nie miec 2 biletow.

Wczesniej latalem tylko tanimi liniami tutaj tez trzeba zrobic odprawe tak jak z ryanair czy wystarczy z ta kartka papier i paszportem podjesc (nie ma na niej kodu do skanowania tego potrzebnego na bramkach)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 630 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 32  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: adikovsky oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group