Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 57 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 18 Cze 2015 13:48 

Rejestracja: 13 Maj 2015
Posty: 224
Loty: 3
Kilometry: 1 617
Zbanowany
@Zeus

Jeśli mój post potraktowałeś jako osobistą wycieczkę wobec siebie wiedz że nie miałem takiego zamiaru . Co innego mieszkać w Barcelonie , Pireusie (Atenach) , Turynie itd i kibicować drużynie z tych miast a co innego żyć w Polsce i robić z siebie wielkiego kibica Barcelony , Juventusu itd. Bo co innego jest np mieszkać w Barcelonie i móc np wsiąść w auto i pojechać do ośrodka treningowego Barcelony i zobaczyć trening Barcy a co innego siedzieć w domu jeść chipsy popijać piwo i udawać wielkiego fana (@cavani 100 % racji , @19elnino20 też)

Jest takie mądre zdanie : "Support your local team" i to niech będzie odpowiedź dla tych co pojadą 29 lipca do Gdańska poubierani w ciuchy Juventusu , będą śpiewać włoskie piosenki i robić na cześć Juventusu oprawy a potem jak im Lechia pokroi barwy będą płakać na netach że polscy kibice skroili polskich kibiców ...
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 18 Cze 2015 13:59 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Śmieje się z tych poglądów, choć kiedyś też takie miałem. Za swoją polską drużyną kilometrów już narobiłem, w różnych klasach rozgrywkowych. Nastałem się w deszczu pod stadionami takich wynalazków jak Heko Czermno, MKS Kluczbork czy Dolcan Ząbki. Jednak z czasem chce się zobaczyć trochę więcej niż Nieciecza.

Jeżdżę na mecze swojej zagranicznej drużyny (nie jest to Juve), jeżdżę też na takie z kibicowskim klimatem. Ale jak ktoś pisze że wszyscy kibice takich klubów to leszcze, to śmiech mnie ogarnia :)
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez suszek, 19 Cze 2015 10:26, edytowano w sumie 1 raz
Wypowiedź niekulturalna/obrażająca innych/używanie słów wulgarnych, obraźliwych.
Góra
 Profil Relacje PM off
Djorkaeff lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 18 Cze 2015 14:05 

Rejestracja: 27 Cze 2013
Posty: 204
niebieski
paisas napisał(a):
Za swoją polską drużyną...
Jeżdżę na mecze swojej zagranicznej drużyny
... to śmiech mnie ogarnia :)


Śmiech to mnie ogarnia jak słyszę, że ktoś kibicuje kilku drużynom.
Albo jesteś kibicem i masz swoją jedną ukochaną drużynę albo jesteś po prostu sympatykiem piłki nożnej.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 18 Cze 2015 14:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3057
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
czy ktoś może wydzielić ten prawilny OT ? :P

a jak ktoś wybiera się na mecz, to w miarę możliwości chętnie służę pomocą w tematach związanych z Trójmiastem.
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image


Ostatnio edytowany przez marcino123, 18 Cze 2015 14:12, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 18 Cze 2015 14:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
Panowie wyluzujcie trochę bo wam żyłka pęknie. Czytając wynika, że tylko jeden punkt widzenia jest słuszny, a reszta to sami dyletanci i pajce. Zapominacie o pokaźnej grupie "normalnych" ludzi, którzy bez żadnych szalików chcą po prostu zobaczyć dobrą piłkę. Nie chcecie to tam nie idźcie, tylko szykujcie siły na zdzieranie gardeł podczas rodzimej kopaniny w nowym sezonie.
Przypominam, że to nie jest forum fanatyczno-psychopatyczno-kibolskie, lepiej udzielajcie się tam, na pewno zostaniecie docenieni za swoje poglądy.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#26 PostWysłany: 18 Cze 2015 14:12 

Rejestracja: 10 Sty 2013
Posty: 105
Loty: 70
Kilometry: 143 287
maczala1 napisał(a):
Jak zwykle marudzicie :)
Rok temu Lechia-Barcelona był bardzo ciekawym meczykiem. Pamiętam, że oglądałem w TV i żałowałem, że się jednak nie skusiłem. Teraz bilety są tańsze niż rok temu.
Poza tym nieco starszym kibicom ten mecz może przypominać co nieco z przeszłości :)


To było dwa lata temu. Rok temu grał Real z Fiorentiną na Narodowym...

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 18 Cze 2015 14:14 

Rejestracja: 07 Gru 2011
Posty: 473
Loty: 147
Kilometry: 197 752
niebieski
byłem na kilku meczach towarzyskich Lecha z Borussiami Hamburgerami i innymi Werderami
poziom na tych meczach beznadziejny, dramaturgia niższa niż na meczu rezerw i zero dopingu
w umowie między klubami dokładnie określa się kto ma zagrać i za ile - ale jak ktoś lubi , czemu nie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 18 Cze 2015 14:15 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Mikolaj23 napisał(a):
paisas napisał(a):
Za swoją polską drużyną...
Jeżdżę na mecze swojej zagranicznej drużyny
... to śmiech mnie ogarnia :)


Śmiech to mnie ogarnia jak słyszę, że ktoś kibicuje kilku drużynom.
Albo jesteś kibicem i masz swoją jedną ukochaną drużynę albo jesteś po prostu sympatykiem piłki nożnej.


fakt, może dobrałem złe słowo. Oczywistym jest, że SWOJĄ drużynę mam jedną, ta zagraniczna to bardziej zajawka i jakaś tam pasja, jednak nie przeszkadza mi to utożsamiać się z nią i w razie potrzeby bronić jej barw. Jednak zdecydowanie nie czuje się jakimś przebierańcem, czy jak to byś nazwał "sympatykiem piłki nożnej".

im więcej śmiechu tym zdrowiej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 18 Cze 2015 14:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
Marcin_GWE napisał(a):
maczala1 napisał(a):
Jak zwykle marudzicie :)
Rok temu Lechia-Barcelona był bardzo ciekawym meczykiem. Pamiętam, że oglądałem w TV i żałowałem, że się jednak nie skusiłem. Teraz bilety są tańsze niż rok temu.
Poza tym nieco starszym kibicom ten mecz może przypominać co nieco z przeszłości :)

To było dwa lata temu. Rok temu grał Real z Fiorentiną na Narodowym...
Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalk

Faktycznie, moja pomyłka, czas za szybko leci :)

art77 napisał(a):
byłem na kilku meczach towarzyskich Lecha z Borussiami Hamburgerami i innymi Werderami
poziom na tych meczach beznadziejny, dramaturgia niższa niż na meczu rezerw i zero dopingu

Zawsze jest ryzyko, że mecz będzie denny ale np. przytoczony wcześniej mecz z Barceloną był całkiem OK.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 18 Cze 2015 14:32 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Koniec off topu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 19 Cze 2015 09:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
Sporo nowych informacji na temat sprzedaży biletów (zniżki grupowe, zniżki dla karnetowiczów Lechii, wejsciówki na trybunę "zieloną", itp.):
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-no ... 1,787.html
https://www.ebilet.pl/szukaj.php?t=t&tid=18010
https://www.ebilet.pl/bilety.php?id=98259

Tło historyczne :)
Takie zestawienie tegorocznego Super Meczu nie jest przypadkowe. Obie drużyny spotkały się w pamiętnym dwumeczu w ramach pierwszej rundy eliminacyjnej Pucharu Zdobywców Pucharów w sezonie 1983/1984. W pierwszym spotkaniu Juventus zdecydowanie pokonał gdańszczan 7:0, natomiast w rewanżu Lechia stawiła niespodziewany opór utrzymując przez długi czas remis 2:2. Dla Lechii strzelali wtedy Marek Kowalczyk oraz Jerzy Kruszczyński. Decydującą bramkę dla Włochów na 3:2 zdobył Zbigniew Boniek, ówczesna gwiazda Starej Damy. Na trybunach stadionu przy Traugutta zasiadł Lech Wałęsa, którego nazwisko skandowali kibice. Kulisy tego nieprawdopodobnego spotkania opisuje książka „ Lechia – Juventus. Więcej niż mecz” autorstwa Mariusza Kordka i Karola Nawrockiego. Już 29 lipca Lechia Gdańsk stanie przed szansą wielkiego rewanżu za mecz z września 1983 roku, podejmując na PGE ARENIE gwiazdy z Turynu.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#32 PostWysłany: 23 Cze 2015 12:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 416
niebieski
Byłem na towarzyskim Hertha - Real M w Berlinie i było ok , składy mocne, mecz całkiem fajny.Do tego cena 20 euro.

rok pózniej przyjechał Juventus i skład był taki:

Juventus Turin: Storari - Lichtsteiner, Masi (69. Rugani), Lucio (46. Pazienza) - De Ceglie (22. Untersee), Marrone - Vidal (81. Bouy), Asamoah (76. Appelt) - Matri (46. Boakye), Quagliarella (62. Krasic)

można rzec same gwiazdy serie A :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 23 Cze 2015 12:43 

Rejestracja: 13 Maj 2015
Posty: 224
Loty: 3
Kilometry: 1 617
Zbanowany
@dexMorgan

Rzeczywiście gwiazdy :) z tego składu to kojarzę tylko Quagliarelle z czasów gdy grał w Udinese Calcio i gdy wyleczyli Lecha z awansu do kolejnej rundy Ligi Europejskiej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 23 Cze 2015 13:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
@Kuba1976
Naprawdę nie kojarzysz - Lichtsteinera, Vidala, Asamoah, Matriego ?
Rozumiem, że oglądasz głównie Motor ale warto dla odmiany obejrzeć czasami w TV jakiś naprawdę dobry meczyk.
Góra
 Profil Relacje PM off
marcino123 lubi ten post.
 
      
#35 PostWysłany: 23 Cze 2015 13:25 

Rejestracja: 13 Maj 2015
Posty: 224
Loty: 3
Kilometry: 1 617
Zbanowany
@maczala1

Jak są dobre meczyki to ja jestem albo na meczu Motoru albo Śląska albo gdzieś w Europie :)
Na ligą włoską średnio przepadam więc tylko tego pana kojarzę (no chyba że Asamoah to ten sam dżeltelman co grał swego czasu w Schalke)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 23 Cze 2015 13:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
Chociaż tego pana wypadałoby jednak kojarzyć :)

Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#37 PostWysłany: 23 Cze 2015 13:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1839
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
dexMorgan napisał(a):
Byłem na towarzyskim Hertha - Real M w Berlinie i było ok , składy mocne, mecz całkiem fajny.Do tego cena 20 euro.

rok pózniej przyjechał Juventus i skład był taki:

Juventus Turin: Storari - Lichtsteiner, Masi (69. Rugani), Lucio (46. Pazienza) - De Ceglie (22. Untersee), Marrone - Vidal (81. Bouy), Asamoah (76. Appelt) - Matri (46. Boakye), Quagliarella (62. Krasic)

można rzec same gwiazdy serie A :lol:

Akurat w Gdańsku nie zobaczysz większości.
Teraz Juve jest zupełnie inne.
Zapewne nie zagra Storari, ale i Buffon też nie. Lichy wątpliwe, Rugani jak najbardziej powinien zagrać. Lucio i Pazienzy nie ma, DeCeglie na wylocie, ale jest szansa. Untersee i Marrone (out - małe szanse na Marrone), Vidal po Copa America raczej nie powinien zagrać, Bouy nie ma w Juve, Asa - zagra chłop wraca po kontuzji ,wiec powinien grac jak najwiecej, najlepszy zawodnik Czarnego Ladu bodajze w 2014 r. , Matriego i Boakye nie ma w Juve praktycznie , Quag i Krasic out.
Skład powinien wyglądać tak:
Neto(II bramkarz Brazylii na Copa)/Storari - Asa/DeCeglie Caceres (wraca po kontuzji wiec musi grać), Ogbonna, Rugani (ale tutaj niewiadomo - bo obecnie gra na mME-u21 w Czechach, w zależności jak daleko Włosi zajdą, pomoc to pewnie Pereyra i Sturaro ( ale tutaj analogicznie do Ruganiego, Pereyra w Copa, Sturaro na mME), ew. Pirlo kilkanaście minut ale niewiadomo czy odejdzie, Marrone jeśli zostnaie w Juve to pewnie wyjdzie.Padoin, może Pogba jeśli zostanie.
I w ataku pewnie Zaza może Mandzukić, ew. Dybala czy też Coman.
Llorente może odejść, Moratę wątpie aby wypuścili.
Na pewno to nie będzie pierwszy skład, ale kilku niezłych zawodników będzie można zobaczyć.
Do tego Juve jest bliskie pozyskania Joveticia (obecnie ManCity) czy też Salaha ( Fiorentina wcześniej Chelsea).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 23 Cze 2015 13:54 

Rejestracja: 13 Maj 2015
Posty: 224
Loty: 3
Kilometry: 1 617
Zbanowany
@maczala1

Teraz mi zaświtało że to ten pan co po meczu w Copa America jechał po libacji furą i go policjanci zgarnęli ? :)
Z tego go kojarzę ale piłkarsko niezbyt :) z Juventusu to tylko Pirlo Buffon i Quadiarella :) (sorry ale na temat ligi włoskiej wiedzę mam raczej kiepską wolę węgierską piłkę bo tą często obserwuję z racji częstych pobytów na Węgrzech)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 23 Cze 2015 14:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1839
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Kuba1976 napisał(a):
@maczala1

Teraz mi zaświtało że to ten pan co po meczu w Copa America jechał po libacji furą i go policjanci zgarnęli ? :)
Z tego go kojarzę ale piłkarsko niezbyt :) z Juventusu to tylko Pirlo Buffon i Quadiarella :) (sorry ale na temat ligi włoskiej wiedzę mam raczej kiepską wolę węgierską piłkę bo tą często obserwuję z racji częstych pobytów na Węgrzech)

Quag obecnie gra w Torino razem z Glikiem. Pirlo raczej chce odejśc do MLS. Buffon może zagrać, ale to bardzo wątpliwe.
A Marchisio kojarzysz? Ew. Chiellini?
albo Pogba? złote dziecko francuskiej piłki, mówi się, że to on pobije rekord transferowy obecnie m.in. City czy PSG dają za niego ok. 80 - 90 mln euro, ale Juve chce 100.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 23 Cze 2015 14:04 

Rejestracja: 13 Maj 2015
Posty: 224
Loty: 3
Kilometry: 1 617
Zbanowany
Jeszcze Chiellini ale to raczej z meczów reprezentacji bo nawet nie kojarzę że gra w Juve (od Ciebie się dowiaduję)
Pogba też coś mi tam świta
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 57 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group