Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 188 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#41 PostWysłany: 09 Lut 2015 00:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2831
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Pierwszy raz na tenisie i również wyjazd udany. 3 mecze na sektorze VIP, dodatkowo poza meczem autografy od Sharapovej, Agnieszki Radwańskiej i selfie z Ulką :)

Z Sharapovą fajna sytuacja. Obok mnie na sektorze siedziała mała dziewczynka, Amelka z banerem "I love Maria", krzyczała come on po wielu piłkach. Sharapova ją zauważyła i kiedy oglądała mecz deblowy z ławki, podała coś ochroniarzowi, ochroniarz podszedł do mnie, akurat siedziałem przy barierce i powiedział, że to dla dziewczynki obok mnie od Marii. Sharapova dała jej koszulkę. Dziewczynka była w siódmym niebie :D

Szkoda wyniku, 0-4. Nie spodziewałem się takiego łomotu. W dzisiejszym meczu, Sharapovej z Radwańską było widać wysoki poziom Rosjanki. Jak oglądam tenis w tv, wydaję mi się że mogę coś przewidzieć, widzę czyjąś przewagę, a na żywo każda piłka to była jak gdyby osobna historia. Troszeczkę to inaczej się ogląda. Gdyby kiedyś Serena przyleciała do Polski, na pewno znów bym się wybrał na taki mecz.

Co do dopingu, to chwała chłopakowi z polskiej ławki, który prowadził ten doping, bo gdyby nie on, to w moim odczuciu byłaby totalna lipa. Widziałem go po meczu, podziękowałem mu, zrobił chłopak konkretną robotę. Tratatata....oleeee :)

Zdjęcie z sektora C1:

Image

i z A10:

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
lahcimmm2 lubi ten post.
 
      
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#42 PostWysłany: 09 Lut 2015 15:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
Widok z C18, rząd 31 - bilety za 50zł, my byliśmy zadowoleni.
Drugi set Radwańskiej z Szarapową mega emocje, szkoda, że się nie udało doprowadzić do 3.seta. Mimo wszystko warto było to przeżyć 'na żywo'. Oby więcej takich imprez w PL!

Załączniki:
DSC_2387.jpg
DSC_2387.jpg [ 168.37 KiB | Obejrzany 8634 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
lahcimmm2 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#43 PostWysłany: 09 Lut 2015 20:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2831
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
W barażu o utrzymanie zagramy z jedną z 4 reprezentacji - USA, Szwajcaria, Rumunia lub Holandia. Mecze odbędą się w terminie 18/19 kwietnia. Losowanie jutro w Londynie o godzinie 12. Ze wszystki tymi rywalami reprezentacja Polska grała wyłącznie na neutralnym terenie, dlatego we wszystkich czterech przypadkach o tym czy zagramy u siebie czy na wyjeździe zadecyduje losowanie.

Jeśli zagramy w Polsce, na pewno nie będzie to Kraków. 19–25 kwietnia w Kraków Arenie będą MŚ Dywizji I w hokeja.

Gdybyśmy trafili na USA i do Polski przyleciałaby Serena na pewno znów bym się wybrał na takie mecze. Szansa 1 do 8. Zobaczymy jutro w południe, co przyniesie los ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#44 PostWysłany: 09 Lut 2015 20:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
Życząc dobrze naszym tenisistkom mam nadzieję, że nie natrafimy na USA. Niemniej, jakby Serena miała przylecieć do nas to wcale bym się nie obraziła :D Losowanie pokaże ;)

Tymczasem oglądałam dzisiaj transmisję, która była w tv. Dziewczyna z napisem I LOVE MARIA była pokazywana, a tym samym osoby siedzące w jej pobliżu. Jak chcesz foto to daj znać strzelę telewizorowi :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
piotrek_ lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#45 PostWysłany: 10 Lut 2015 13:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2831
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Szwajcarki, marketingowo słabo, ale może przynajmniej wygramy i utrzymamy się w elicie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#46 PostWysłany: 24 Lut 2015 07:42 

Rejestracja: 29 Cze 2011
Posty: 183
Loty: 89
Kilometry: 190 775
A co się teraz będzie ciekawego tenisowego w Polsce, a szczególnie Warszawie działo?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#47 PostWysłany: 24 Lut 2015 13:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
W Warszawie chyba nic:/ Póki co wiadomo gdzie nasza reprezentacja Pań zagra ze Szwajcarią - w hali CRS w Zielonej Górze, wydarzenie odbędzie się 18-19 kwietnia. Słabe miejsce, ani nic tam nie lata, ani nie dojeżdża żadne pendolino, a samochodem z Warszawy 457km. Ja to sobie odpuszczam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#48 PostWysłany: 24 Lut 2015 14:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 285
Loty: 147
Kilometry: 219 847
niebieski
dobrymurzyn napisał(a):
A co się teraz będzie ciekawego tenisowego w Polsce, a szczególnie Warszawie działo?

6-8 marca Polska - Litwa w Płocku w ramach meczu I rundy Grupy I Strefy Euroafrykańskiej Pucharu Davisa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#49 PostWysłany: 27 Lut 2015 17:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
6-12 kwietnia KATOWICE OPEN w Spodku, potwierdzony udział w turnieju Agnieszki Radwańskiej, pełna lista zawodniczek http://katowiceopen.com/lista-zawodniczek.html
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#50 PostWysłany: 03 Mar 2015 13:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Mar 2011
Posty: 1061
Loty: 94
Kilometry: 122 440
niebieski
Jako mieszkaniec Poznania wybiorę się do zielonej na Fed Cup, możliwe że zagra Martina Hingis no i siostry Radwańskie.

Do Katowic być może się wybiorę na sobotnie półfinały.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#51 PostWysłany: 23 Mar 2015 10:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Mar 2011
Posty: 1061
Loty: 94
Kilometry: 122 440
niebieski
EDIT: Bilety na FED CUP w Zielonej są już w sprzedaży.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#52 PostWysłany: 03 Kwi 2015 12:52 

Rejestracja: 14 Maj 2012
Posty: 54
odstąpię 2 bilety na środę 8 kwietnia na turniej w Katowicach po nominalnej cenie lub niższej (niestety nie mogę jechać)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#53 PostWysłany: 07 Kwi 2015 10:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1327
Loty: 132
Kilometry: 155 272
niebieski
Wybiera się ktoś z forum na półfinały Katowice Open?
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#54 PostWysłany: 07 Kwi 2015 10:18 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Jeśli ktoś z Łodzi jest zainteresowany wyjazdem dziś do Katowic na turniej,mam do oddania bilety na Polskiegobusa w dziale oddam Kwiecień 2015
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#55 PostWysłany: 08 Kwi 2015 23:45 

Rejestracja: 13 Mar 2015
Posty: 5
Witam, mam pytanie ile wyniesie wyjazd do Londynu ATP World Tour Finals 16-22 listopada proszę o szybką odpowiedz przelot + Bilet
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#56 PostWysłany: 09 Kwi 2015 16:29 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Miłosz Kordaczuk napisał(a):
Witam, mam pytanie ile wyniesie wyjazd do Londynu ATP World Tour Finals 16-22 listopada proszę o szybką odpowiedz przelot + Bilet

tutaj masz bilety
http://www.barclaysatpworldtourfinals.c ... EN_TICKETS
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#57 PostWysłany: 12 Kwi 2015 14:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1327
Loty: 132
Kilometry: 155 272
niebieski
macio106 napisał(a):
Wybiera się ktoś z forum na półfinały Katowice Open?


Tak jak mówiłem, ja wybrałem się na półfinały Katowice Open 2015. Wygrałem bilety w konkursie Przeglądu Sportowego, to trzeba było ruszać w drogę. Ogólnie bilety były na kondygnacje niebieską, ale z powodu małej ilości widzów pierwszy półfinał obejrzałem spokojnie niemal spod kortu. Natomiast na mecz Radwańskiej, przeniosłem się trochę do góry. Na koniec dwa zdjęcia i filmik.

Image

Image

_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off
lahcimmm2 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#58 PostWysłany: 17 Kwi 2015 14:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 416
niebieski
Jutro o 12 Radwańska - Hingis w Zielonej , akurat będe wiec rzutem na taśmę zakupiłem ostatni bilet za 40zł w sek L

Baraż o utrzymanie w Grupie Światowej:

sobota

12:00 Agnieszka Radwańska - Martina Hingis

14:00 Urszula Radwańska - Timea Bacsinszky

niedziela

12:00 Agnieszka Radwańska - Timea Bacsinszky

ew. 14:00 Urszula Radwańska - Martina Hingis

ew. 16:00 Alicja Rosolska / Klaudia Jans-Ignacik - Martina Hingis / Timea Bacsinszky


ciekawe czy wszystkie zawodniczki mieszkają w Rubenie , lepszego hotelu tam chyba nie ma.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#59 PostWysłany: 17 Kwi 2015 22:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Mar 2011
Posty: 1061
Loty: 94
Kilometry: 122 440
niebieski
Również jutro melduję się w hali, jedziemy pociągiem z Poznania o 8:40 :D Sektor L3, dzisiaj po informacji że Agnieszka zagra z Martiną zadowolenie z wyjazdu zwiększyło się kilkukrotnie :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#60 PostWysłany: 26 Maj 2015 14:56 

Rejestracja: 24 Kwi 2014
Posty: 309
O 9 ET powinna ruszyć sprzedaż biletów na US Open dla członków USTA. Ktoś jeszcze będzie polował? :oops: :oops: :oops: Powodzenia!

EDIT: Happy days :D Dwa na wieczorną sesję 06.09 kupione ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 188 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group