Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Mar 2015 01:27 

Rejestracja: 17 Sty 2013
Posty: 13
Witajcie, moze to glupie pytanie, ale moze ktos juz ma doswiadczenie - otoz nie jestem w stanie kupic biletu przez oficjalna strone: http://www.machupicchu.gob.pe/
Robie rezerwacje na hiszpanskojezycznej stronie. Potem przechodze do placenia (PAGOS) i kiedy wpisuje adres jak na rachunku karty kredytowej (Visa) jest pole ESTADO (stan) (zrzut ekranu w zalaczeniu). Jak zostawie puste pole to nie moge przejsc dalej, a jak wpisze PL to i tak nie przechodzi platnosc i mam komunikat, ze "operacion denegada".
Co wpisaliscie dla Warszawy w "estado"?
Z gory dziekuje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 18 Mar 2015 01:33 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22334
A próbowałeś Mazovia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Mar 2015 01:34 

Kasia_S napisał(a):
tasma napisał(a):
Czy ktoś rozpracował zakup biletów na oficjalnej stronie? Nawet jeśli uda się jej załadować to albo nie pokazuje kroku nr 3 (jeśli jest przełączona na wersje angielską) albo pokazuje coś w kroku trzecim (w wersji hiszpańskiej), ale nie pozwala zakupić. Wiem, że można kupić na tej drugiej stronie, ale wolę zapłacić 128 soli zamiast 74 USD.


Cześć,
tasma - ja kupowałam bilety w listopadzie z oficjalnej strony i poszło wszystko bezproblemowo. Tyle tylko, że płacić można było wyłącznie kartą VISA.
Pod tym linkiem masz dokładną instrukcję zakupu biletów, mi pomogła.
http://latinoamerica.pl/jak-sie-dostac- ... cchu-2013/
Kasia


peru-machu-picchu,677,18296&p=505319&hilit=machu+pichu#p505319
Góra
 PM off  
      
#4 PostWysłany: 18 Mar 2015 23:41 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2184
złoty
Ja nie pamiętam co wpisałem, ale raczej nie było to nic niestandardowego.
Podejrzewam, że to akurat nie stanowi problemu. Ta strona tak ma że działa kiedy chce, a jak nie działa to nic nie poradzisz.
Możesz ewentualnie spróbować inną kartą. Mi przeszła debetówka z MBanku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 27 Kwi 2015 22:04 

Rejestracja: 05 Lut 2013
Posty: 85
odnawiam temat... ja robie wszytsko co jest w instrukcji i odrzuca caly czas moja karte. place karta visa. i moja i meza. probuje od jakiegos czasu (czytaj od lutego) i nie moge zaplacic. dostaje informacje, ze platnosc odrzucona. dlaczego? place wszytsko ladnie visa we wszytskich sklepach online za granica, dlaczego tu sie nie da...? zeby nie bylo, ze dolece do Peru i MP nie bede mogla wejsc...a wylot juz w piatek...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 27 Kwi 2015 22:39 

Rejestracja: 19 Cze 2014
Posty: 57
agata.szerlag napisał(a):
odnawiam temat... ja robie wszytsko co jest w instrukcji i odrzuca caly czas moja karte. place karta visa. i moja i meza. probuje od jakiegos czasu (czytaj od lutego) i nie moge zaplacic. dostaje informacje, ze platnosc odrzucona. dlaczego? place wszytsko ladnie visa we wszytskich sklepach online za granica, dlaczego tu sie nie da...? zeby nie bylo, ze dolece do Peru i MP nie bede mogla wejsc...a wylot juz w piatek...


W styczniu 2013 kupilem bilet na MP (z powodzeniem) na stronie agencji, ktora sprzedaje te bilety za dodatkowa oplata http://www.ticket-machupicchu.com/ Rowniez mialem wtedy problem z platnoscia karta na oficjalnej stronie MP. O ile pamietam, bilet do wydruku otrzymalem na meila po kilku dniach - nie sa one wykupywane natychmiastowo, tak jak na oficjalnej stronie. Sprawdz opis calej procedury na stronie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 28 Kwi 2015 22:19 

Rejestracja: 05 Lut 2013
Posty: 85
dzieki Krzysztof! bede probowac :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 30 Kwi 2015 07:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 225
Loty: 189
Kilometry: 307 053
niebieski
Zależy też w jakim terminie tam będziesz, to możesz spróbować kupić na miejscu. Jeśli będziesz w Cusco, to oficjalny punkt sprzedaży Ministerstwa Kultury jest na Cale Garcilaso. Na mapce dojście z Plaza de Armas https://goo.gl/maps/PGYJH
W Cusco spokojnie znajdziesz również pakiety, np. jednodniowe tripy all incl za $100, lub sam transfer za 80 Soli. Trzeba tylko pokręcić się po okolicznych uliczkach odchodzących od Plaza de Armas. Patrząc na tą ofertę spod załączonego wcześniej linka, niewiele trzeba dopłacić, żeby mieć wszystko ogarnięte w jednym miejscu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group