Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 489 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Air Europa - Kuba
#1 PostWysłany: 18 Sty 2015 12:49 

Rejestracja: 24 Maj 2010
Posty: 168
Witam,
Nie widzę nigdzie tematu odnośnie promocji/błędu taryfowego Air Europa. Czy ktoś wie, kiedy będzie można uznać loty za pewnik i kombinować doloty do Hiszpanii ?
_________________
http://zasiegglobalny.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
 Temat postu: Re: Air Europa - Kuba
#2 PostWysłany: 18 Sty 2015 12:50 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Osobiście nie kupiłem, ale poczekalbym z miesiąc, trzeba dać im czas żeby się ogarneli co się stało po weekendzie i żeby pomyśleli co z tym zrobić :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Air Europa - Kuba
#3 PostWysłany: 18 Sty 2015 13:13 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
ja kupiłam lot na 9-17.02, wiec miesiac czekać nie mogę, bo za miesiąc to juz powinnam lądować w Madrycie :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Air Europa - Kuba
#4 PostWysłany: 18 Sty 2015 13:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2013
Posty: 614
Loty: 65
Kilometry: 157 723
niebieski
Kupiłem przeloty na 1-14 marzec. Dziś udało mi się wybrać miejsca w samolocie (10E/os/odcinek). Myślę, że w najbliższym tygodniu wiele się rozstrzygnie.
Ps. Płaciłem MasterCard: blokada na koncie, na skrzynce jedna wiadomość email z potwierdzeniem dokonania rezerwacji. W treści tej wiadomości są nawet nr biletów. Samych E-tixów brak.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Air Europa - Kuba
#5 PostWysłany: 18 Sty 2015 13:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2827
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
W komentarzach na głównej widziałem, że były też dostępne wcześniejsze daty, z wylotem np. 2 lutego, czyli już za 2 tygodnie. Oby cisza ze strony linii trwała jak najdłużej. Atrakcyjne ceny nie wisiały zbyt długo, od pojawienia się newsa na głównej, ok. 3 godziny i strona padła. Plus potem niektórzy ogarnęli jeszcze rezerwacje przez aplikację mobilną. Jeśli 2 lata temu podobne ceny przeszły, to może i teraz się uda.

Ja mam loty na majówkę 30 kwiecień/6 maj. Pożyjemy, zobaczymy ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Air Europa - Kuba
#6 PostWysłany: 18 Sty 2015 13:29 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 369
Loty: 372
Kilometry: 907 939
niebieski
Dokładnie . Dwa lata temu za podobną cenę poleciałem do Peru . W tym samym terminie :)
Ja jestem dobrej myśli ...
Jak ktoś leci 2 kwietnia (przylot do HAV) proszę o kontakt - może zrzucimy się na taxi z lotniska ...


Ostatnio edytowany przez savoj, 18 Sty 2015 13:30, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Air Europa - Kuba
#7 PostWysłany: 18 Sty 2015 13:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5617
HON fly4free
refiko napisał(a):
Kupiłem przeloty na 1-14 marzec. Dziś udało mi się wybrać miejsca w samolocie (10E/os/odcinek). Myślę, że w najbliższym tygodniu wiele się rozstrzygnie.
Ps. Płaciłem MasterCard: blokada na koncie, na skrzynce jedna wiadomość email z potwierdzeniem dokonania rezerwacji. W treści tej wiadomości są nawet nr biletów. Samych E-tixów brak.

Nie żal Ci kasy na takie głupoty?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Air Europa - Kuba
#8 PostWysłany: 18 Sty 2015 13:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2013
Posty: 614
Loty: 65
Kilometry: 157 723
niebieski
Co masz na myśli? Wybór miejscówki? Z takim czy innych względów musiałem to zrobić. Nie będę Ci tłumaczył dlaczego.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
dj3500 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Air Europa - Kuba
#9 PostWysłany: 18 Sty 2015 13:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Cze 2012
Posty: 111
Loty: 31
Kilometry: 110 566
A jak myślicie co w sytuacji gdy kasę zablokowało na koncie ale na końcu wyskoczył błąd i nie dostałem rezerwacji na maila? Odblokują kasę czy zabiorą i oddadzą? Druga opcja może mnie mocno uderzyć po kieszeni za przewalutowanie - bilety dla 4 osob.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Air Europa - Kuba
#10 PostWysłany: 18 Sty 2015 13:54 

Rejestracja: 24 Maj 2010
Posty: 168
Ja lecę 14-26 marca z BCN, narazie kombinuje z dolotem, ciekawe czy wizz coś spuści, bo teraz 488 zł + bagaż z KTW.
_________________
http://zasiegglobalny.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Air Europa - Kuba
#11 PostWysłany: 18 Sty 2015 14:08 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 369
Loty: 372
Kilometry: 907 939
niebieski
adamian napisał(a):
A jak myślicie co w sytuacji gdy kasę zablokowało na koncie ale na końcu wyskoczył błąd i nie dostałem rezerwacji na maila? Odblokują kasę czy zabiorą i oddadzą? Druga opcja może mnie mocno uderzyć po kieszeni za przewalutowanie - bilety dla 4 osob.


Ja też tam mam. Zapłaciłem najpierw mastercard Mbanku i wyskoczył błąd . Konsultant powiedział mi ,że blokada jest z adnotacją ,że transakcja nie doszła do skutku i zwrócą kasę na 100 % . Dlatego spokojnie zrobiłem drugą rezerwację Citbankiem (Visa) i wszystko zakończyło się szczęśliwie tym razem .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Air Europa - Kuba
#12 PostWysłany: 18 Sty 2015 14:11 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
savoj napisał(a):
Ja też tam mam. Zapłaciłem najpierw mastercard Mbanku i wyskoczył błąd . Konsultant powiedział mi ,że blokada jest z adnotacją ,że transakcja nie doszła do skutku i zwrócą kasę na 100 % . Dlatego spokojnie zrobiłem drugą rezerwację Citbankiem (Visa) i wszystko zakończyło się szczęśliwie tym razem .


miałam taką samą sytuację - najpierw płatność MC i lipa, przy Visa poszło od razu.
a dostałeś etixy?
albo czy w ogóle ktoś dostał?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Air Europa - Kuba
#13 PostWysłany: 18 Sty 2015 14:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2827
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
U mnie płatność MC z mBanku i potwierdzenie przyszło od razu na maila. W potwierdzeniu numer rezerwacji i numery biletów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Air Europa - Kuba
#14 PostWysłany: 18 Sty 2015 14:23 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
ale czy to jets równoważne z etixem?:)
na checkmytrip nie widać tych numerów biletów
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Air Europa - Kuba
#15 PostWysłany: 18 Sty 2015 14:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Cze 2012
Posty: 111
Loty: 31
Kilometry: 110 566
Dzwoniłem do mbanku i konsultant powiedział, że mają dużo telefonów w tej sprawie ;) Powiedział, że jutro zejdzie blokada z konta, więc jeśli komuś nie przyszło potwierdzenie/wyskoczył błąd to na 99,9% nie leci. Reszcie życzę powodzenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Air Europa - Kuba
#16 PostWysłany: 18 Sty 2015 14:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2015
Posty: 30
Loty: 26
Kilometry: 46 487
My robiliśmy dwa podejścia pierwsze karta visa z mbanku przy ostatecznej akceptacji na końcu wywaliło błąd kasa zablokowana maila brak, drugie podejście z karta mastercard z mbanku przeszło o dziwo blokada jest (mc dużo lepszy przelicznik wyszedł niż na visa) mail potwierdzający przyszedł, biletów jako takich nie mamy. Co do blokady na visa z tego co wiemy powinno do 7 dniu wrócić nie wiem jak przy mc (też w końcu wieczorem zadzwoniliśmy do banku i generalnie konsultant wskazał, że danych które ma wynika, że transakcja nie ma uzasadnienia i pieniądze winny wrócić max 7 dni przy visa).

Lecimy 10-24 kwietnia wiem, że są osoby które mają te same terminy wylotu lub powrotu. Trasa Madryt - Hawana. Też chętnie wspólnie z kimś zabierzemy się taksówką ;].

Wbrew temu co niektórzy piszą pod ofertą na stronie, to chyba samych etixów nikt nie dostał. Pozostaje czekać.
_________________
Albania 2012 http://plejady.subaru.pl/files/48DjuWQo ... -2013S.pdf - Bałkańska przygoda na czterech kołach
Mołdawia & Ukraina 2013 http://vimeo.com/65979615
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Air Europa - Kuba
#17 PostWysłany: 18 Sty 2015 14:51 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
mi Pani z infolinii przesłała etixy na maila
oni wszyscy twierdzą na infolinii, że etixów nie wysyłają osobno - bilet tylko przed lotem i oni nic więcej niby nie wysyłają.

Ktoś z poprzedniej promocji/błędu dla Ameryki Płd mógłby się wypowiedzieć jak to wyglądało
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Air Europa - Kuba
#18 PostWysłany: 18 Sty 2015 15:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2015
Posty: 30
Loty: 26
Kilometry: 46 487
maxima napisał(a):
mi Pani z infolinii przesłała etixy na maila

czy te bilety były w formie załącznika do maila potwierdzającego rezerwację np. jakis pdf do wydruku?

czy wygląda to tak:

Image
_________________
Albania 2012 http://plejady.subaru.pl/files/48DjuWQo ... -2013S.pdf - Bałkańska przygoda na czterech kołach
Mołdawia & Ukraina 2013 http://vimeo.com/65979615
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Air Europa - Kuba
#19 PostWysłany: 18 Sty 2015 15:12 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 369
Loty: 372
Kilometry: 907 939
niebieski
Nie wiem czy wszyscy wysyłają osobno etixy . Robiłem ostatnio rezerwacje Turkish A. i nie dostałem nic więcej oprócz potwierdzeń , gdzie również widnieje nr biletu .
Tak samo jest z Air Europa - na potwierdzeniu jest numer biletu ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Air Europa - Kuba
#20 PostWysłany: 18 Sty 2015 15:13 

Rejestracja: 18 Sty 2015
Posty: 108
witajcie,
wczoraj podczas kupowania biletów wyskoczył mi błąd, kasa zeszła z konta. zadzwoniłam do banku, powiedziano mi że transakcja sie powiodła i dlatego zeszły środki .z następnie zadzwoniłam na infolinie air europy i od ręki został wygenerowny do mnie email z nr rezerwacji oraz numerami biletów. pani na infolonii powiedziała, ze tylko coś takiego przychodzi. liczy się nr biletów, który mam podany i ze nic więcej nie dostane. powiedziala ze wszystko przebiegło pomyślnie tylko problem leżał po ich stronie z wygenerowaniem maili. początkowo maila miałam dostać w poniedziaalek ale pani była tak miła że od ręki mi wygenerowała rezerwacje.

po nr rezerwacji jak sprawdzam na checkmytrip wyskakuje cały plan podróży.
Temat uważam za zakończony i czas myślec o wyjeździe.
lecimy 16.03-29.03 do Havany z Madytu.
Czy ktoś leci 16.03? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 489 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group