Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 06 Sty 2015 21:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sty 2014
Posty: 107
Oczywiście, że zamieszałAś bo w swoim podsumowaniu opisałeś kartę Mastercarda z błędnymi informacjami.


Ostatnio edytowany przez poselsuski, 07 Sty 2015 01:30, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#42 PostWysłany: 06 Sty 2015 23:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2012
Posty: 206
Loty: 30
Kilometry: 37 700
niebieski
Tak mój błąd, sorry. NapisałAm Mastercard zamiast Visa, natomiast nigdy nie chodziło mi (i nigdzie nie pisałAm o karcie Champions).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 06 Sty 2015 23:46 

Rejestracja: 28 Gru 2013
Posty: 173
Kartę BZWBK można też "kupić" na Payback, jak ktoś pkt. i nie ma co znimi zrobić.
Załącznik:
karta.JPG
karta.JPG [ 82.49 KiB | Obejrzany 11403 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 07 Sty 2015 01:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sty 2014
Posty: 107
Ja mam taką propozycję, żebyśmy już koledze może nie mnożyli kolejnych opcji bo się trochę zamota ;) Podsumowanie jest takie, że szuka karty dla
a)osoby poniżej 13 roku życia
b)karta ma mieć fajny wizerunek
c) w miarę jak najtańsza
d) ma mieć system transakcyjny
d) można nią płacić w internecie
e) sporadyczne wypłaty z bankomatu

PKO BP - trzeba mieć ROR, nie można płacić w internecie - odpada, ING - nie można płacić w necie - odpada, Millenium - w regulaminie stoi nie można karty przekazać osobie poniżej 13 roku życia - odpada, BNP Paribas - opłata roczna 25 - odpada.

Zostają BZWBK, Alior karta kibica i Pekao. Koszty wypłat z bankomatu w tych 3 przypadkach takie same - 5 zł. Koszty zakupu też podobne. Wizerunkwo Alior i Peako na pewno fajniejsze niż BZWBK. Zaletą Aliora jest to, że można wypłacać kasę za 0 zł w sklepach przy zakupach [chociaż nie wiem czy to się przyda dziecku] natomiast nie wiem czy jest jakiś system transakcyjny dla tej karty. Pewnie jest ale trzeba by dla pewności zapytać. W każdym bądź razie, dla tych wymagań ja bym wybierał między Aliorem a Pekao.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 07 Sty 2015 06:55 

Ponadto karta Alior jest jednocześnie kartą kibica reprezentacji Polski w piłce nożnej upoważniającą do zakupu biletów na mecze w pierwszej kolejności (w przyszłości zakup koszulek reprezentacji i innych gadżetów ze zniżką, możliwość zakupu biletów na mecze ligowe itp), karta PKO poza wizerunkiem ligi mistrzów żadnych uprawnień tego typu nie daje
Góra
 PM off  
      
#46 PostWysłany: 07 Sty 2015 09:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2013
Posty: 188
poselsuski napisał(a):
Ja mam taką propozycję, żebyśmy już koledze może nie mnożyli kolejnych opcji bo się trochę zamota ;) Podsumowanie jest takie, że szuka karty dla
a)osoby poniżej 13 roku życia
b)karta ma mieć fajny wizerunek
c) w miarę jak najtańsza
d) ma mieć system transakcyjny
d) można nią płacić w internecie
e) sporadyczne wypłaty z bankomatu

PKO BP - trzeba mieć ROR, nie można płacić w internecie - odpada, ING - nie można płacić w necie - odpada, Millenium - w regulaminie stoi nie można karty przekazać osobie poniżej 13 roku życia - odpada, BNP Paribas - opłata roczna 25 - odpada.

Zostają BZWBK, Alior karta kibica i Pekao. Koszty wypłat z bankomatu w tych 3 przypadkach takie same - 5 zł. Koszty zakupu też podobne. Wizerunkwo Alior i Peako na pewno fajniejsze niż BZWBK. Zaletą Aliora jest to, że można wypłacać kasę za 0 zł w sklepach przy zakupach [chociaż nie wiem czy to się przyda dziecku] natomiast nie wiem czy jest jakiś system transakcyjny dla tej karty. Pewnie jest ale trzeba by dla pewności zapytać. W każdym bądź razie, dla tych wymagań ja bym wybierał między Aliorem a Pekao.


Anonymous napisał(a):
Ponadto karta Alior jest jednocześnie kartą kibica reprezentacji Polski w piłce nożnej upoważniającą do zakupu biletów na mecze w pierwszej kolejności (w przyszłości zakup koszulek reprezentacji i innych gadżetów ze zniżką, możliwość zakupu biletów na mecze ligowe itp), karta PKO poza wizerunkiem ligi mistrzów żadnych uprawnień tego typu nie daje


Dzięki za podsumowanie :)
Rzeczywiście celuję w te właśnie karty. Młodemu bardziej się podoba design karty Pekao, ale mamy jeszcze analizujemy pozostałe szczegóły.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 07 Sty 2015 11:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 1416
niebieski
Używałem jednocześnie kart Pekao i BZWBK.
Stwierdziłem tylko jedną różnicę - przelew do Pekao szedł około 3 dni, do BZWBK 1-2 dni.
I to nawet przelew z samego banku Pekao, gdzie oczekiwałem, że pieniądze na karcie Pekao pojawią się szybko.
Poza tym żadnych problemów w obu przypadkach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 07 Sty 2015 11:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
modne kiedys karty prepaid Auchan Skarbonka - przelew na doladowanie karty na bank PEKAO lekko dwa dni zajmowalo im ksiegowanie
spłata karty Diners - takze rachunek prowadzony w PEKAO ponizej 2 dni nie schodza

ten typ tak ma ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 07 Sty 2015 11:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1839
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Czy ktoś ma karte kibica alior banku i moze mi powiedziec :
a) czy w przypadku płatanosci za bilety francy jest pobierana ta kwota niższa ( czyli stricte tylko za bilety) czy ta wyższa,
b) czy jest mozliwosc zasilenia konta bez prowizji? np. przelew z innego banku? czy zawsze prowizja jest pobierana
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 07 Sty 2015 12:06 

- jeszcze nie płaciłem, ale jest to karta Mastercard Debit, a więc powinno byc bez +2% i bez podwójnych przewalutowań
- ja zasilałem dwukrotnie przelewem z Deutsche Banku z 0 kosztem (ale to zależy od banku z którego przelewasz)
Góra
 PM off  
      
#51 PostWysłany: 07 Sty 2015 16:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2013
Posty: 188
To aktualna oferta kart prepaid MasterCard w Pekao: http://www.pekao.com.pl/indywidualni/prepaid/

Image

Image

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 07 Sty 2015 16:48 

w twoim wypadku wygląd akurat ma znaczenie, ale to się liczy tylko w wypadku upominku i to chyba tylko tak jak u ciebie dla dzieciaka i w wariancie dla kolekcjonerów, cała reszta patrzy na jej funkcjonalność oraz tak jak na tym forum cenę zakupu (patrz np. promocje allegro)
Góra
 PM off  
      
#53 PostWysłany: 07 Sty 2015 19:57 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 1030
Loty: 28
Kilometry: 19 093
niebieski
mam zablokowane karty i konta przez komorników i korzystam z karty prepaid gdzie wpływa pensja, komornik nie blokuje mi karty , płacę za zakupy w necie.Oczywiście karty nie mogę zarejestrować w serwisie bo mnie komornik namierzy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 07 Sty 2015 20:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Wrz 2014
Posty: 248
Loty: 29
Kilometry: 73 985
@moys - ja za kartę ING nic nie płaciłem, a mam już kolejną (używa ich córka). Karta ING obecnie również obsługuje transakcje zbliżeniowe (choć poprzednia tego nie robiła - wymieniałem je pod koniec grudnia).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 08 Sty 2015 20:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1551
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
Wg mnie karty prepaid BZWBK to dobre karty na prezent. 'Moja pierwsza karta" w sam raz dla nastoletniego kuzyna, a karta z obrączkami na ślub. Do tego można od razu nadać pin w formie daty ślubu i prezent w formie pieniądza elektronicznego gotowy;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 10 Gru 2015 18:42 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 1030
Loty: 28
Kilometry: 19 093
niebieski
zgodnie z sugestią KNF kolejne banki rezygnują z wydawania kart prepaid , od 8 listopada ostatni bank czyli wbk przestał to robić
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 21 Sty 2016 17:44 

Rejestracja: 21 Sty 2016
Posty: 1
mezo23 napisał(a):
mam zablokowane karty i konta przez komorników i korzystam z karty prepaid gdzie wpływa pensja, komornik nie blokuje mi karty , płacę za zakupy w necie.Oczywiście karty nie mogę zarejestrować w serwisie bo mnie komornik namierzy

w jakim banku masz te karte?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 29 Lip 2016 21:01 

Od 1 sierpnia 2016r, jedna z niewielu obecnie na rynku karta prepaid Mastercard Debit z Alior Banku, będąca jednocześnie Kartą Kibica PZPN (bilety na mecze eliminacji MŚ w IX z Kazachstanem, X z Danią i Armenią w pierwszej kolejności) za DARMOCHĘ, do tego dość skromne warunki wyrobienia (kto posiada za darmo przedłużają o kolejne 2 lata):

https://www.laczynaspilka.pl/aktualnosc ... -sierpnia1

sprawdza się do podawania na booking itp, zakupach za granicą (ale raczej małe kwoty, bo słabe przewalutowania) i do codziennego korzystania bez konieczności posiadania konta bankowego w Alior (ale po wyrobieniu mamy dostęp do łatwego zakładania kont walutowych itp)


Ostatnio edytowany przez Anonymous 29 Lip 2016 22:39, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 PM off
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#59 PostWysłany: 29 Lip 2016 21:48 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Ja mam kartę prepaid z CITI Handlowy, wydawaną dla uczestników systemu kafeteryjnego My Benefit. Dostałem ją bodajże w marcu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 03 Sie 2016 20:20 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 978
niebieski
Nie dzwonią i nie proponują konta itp.? Bo tego się obawiam zostawiając tam dane :D (pytam o Alior i Kartę kibicA)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Japończyk oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group