Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 885 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 45  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Lis 2014 18:51 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
Jest już nowa stronka, można się logować na konto. Status Gold jest ważny do 24/11/2015. Na FT jest info, że wypuścili kupony 4 x Gold Seat Upgrade + 2 x Gold Companion tickets. Widział ktoś te kupony na koncie?

Progam się zmienił, więc myślę, że nowy temat ma sens.
Góra
 Profil Relacje PM off
benybeny lubi ten post.
benybeny uważa post za pomocny.
 
      
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 25 Lis 2014 19:19 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7861
HON fly4free
Cały czas niestabilnie działa, ale to pewnie jeszcze chwile potrwa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 25 Lis 2014 19:20 

Rejestracja: 28 Sty 2014
Posty: 280
Loty: 399
Kilometry: 1 050 859
Seat upgrade on Aegean flights

Get benefit of 4 coupons for complimentary seat upgrade on Aegean flights and move to an even more comfortable journey.*

50% discount on member and companion ticket

Get benefit of two coupons offering 50% discount for you and your companion, on Aegean or Olympic Air domestic flights.*


Póki co - szukam jeszcze gwiazdeczki ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 25 Lis 2014 19:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 889
niebieski
*This benefit is provided upon upgrade and tier renewal and can be used within 12 months.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 25 Lis 2014 19:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Działa juz aplikacja mobilna. Status gold ważny do 24/01/16. Czyli zamykają okres 24/11/15 i dwa miesiące na dopisanie zaległych mil.
No i wreszcie na karcie elektronicznej jest expiration date wiec moze beda uznawać w salonikach zanim przyjdzie plastik. Tylko ze akurat bede teraz chwile latał nie *A wiec i tak lipa.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 25 Lis 2014 20:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2012
Posty: 158
blasto napisał(a):
Jest już nowa stronka, można się logować na konto. Status Gold jest ważny do 24/11/2015. Na FT jest info, że wypuścili kupony 4 x Gold Seat Upgrade + 2 x Gold Companion tickets. Widział ktoś te kupony na koncie?

Progam się zmienił, więc myślę, że nowy temat ma sens.


Kupony sa, w sumie 9 sztuk - kliknij na swoje nazwisko w górnym prawym rogu ekranu i wyskakuje menu (teraz trudno to ogarnąć bo strona nie funkcjonuje poprawnie). Ciekawe jaka bedzie możliwość ich użycia. W TC niby napisane ze musi być full fare Y ale na FT sa ludzie którzy uzyskali na infolini MB inne informacje znacznie korzystniejsze dla nas.

Mnie to ciekawi bo mam juz segmenty w A3 zabookowane.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 25 Lis 2014 21:35 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
Paw_Lew napisał(a):
blasto napisał(a):
Jest już nowa stronka, można się logować na konto. Status Gold jest ważny do 24/11/2015. Na FT jest info, że wypuścili kupony 4 x Gold Seat Upgrade + 2 x Gold Companion tickets. Widział ktoś te kupony na koncie?

Progam się zmienił, więc myślę, że nowy temat ma sens.


Kupony sa, w sumie 9 sztuk - kliknij na swoje nazwisko w górnym prawym rogu ekranu i wyskakuje menu (teraz trudno to ogarnąć bo strona nie funkcjonuje poprawnie). Ciekawe jaka bedzie możliwość ich użycia. W TC niby napisane ze musi być full fare Y ale na FT sa ludzie którzy uzyskali na infolini MB inne informacje znacznie korzystniejsze dla nas.

Mnie to ciekawi bo mam juz segmenty w A3 zabookowane.


Menu mam, ale kuponów nie widzę. Gdzie one są dokładnie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 25 Lis 2014 21:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2012
Posty: 158
Dziwne....

Wczoraj w menu było "my coupons" teraz nie widzę ale wynika to pewnie z tego ze strona nie działa poprawnie - jak klikam my account to mnie wywala za każdym razem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 25 Lis 2014 22:11 

Rejestracja: 01 Sty 2014
Posty: 389
niebieski
Paw_Lew napisał(a):
blasto napisał(a):
Jest już nowa stronka, można się logować na konto. Status Gold jest ważny do 24/11/2015. Na FT jest info, że wypuścili kupony 4 x Gold Seat Upgrade + 2 x Gold Companion tickets. Widział ktoś te kupony na koncie?

Progam się zmienił, więc myślę, że nowy temat ma sens.


Kupony sa, w sumie 9 sztuk - kliknij na swoje nazwisko w górnym prawym rogu ekranu i wyskakuje menu (teraz trudno to ogarnąć bo strona nie funkcjonuje poprawnie). Ciekawe jaka bedzie możliwość ich użycia. W TC niby napisane ze musi być full fare Y ale na FT sa ludzie którzy uzyskali na infolini MB inne informacje znacznie korzystniejsze dla nas.

Mnie to ciekawi bo mam juz segmenty w A3 zabookowane.


W regulaminie jest mowa o flex fare -- to chyba nie jest tylko Y, ale M, B oraz H także.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 25 Lis 2014 22:14 

Byłoby fajnie, gdyby ichnie wsparcie odpisywało na wiadomości dotyczące nienaliczonych mil. Nawet ściganie ich przez FB i TT nie pomaga.
Góra
 PM off  
      
#11 PostWysłany: 25 Lis 2014 22:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2014
Posty: 350
Loty: 438
Kilometry: 1 132 564
Teraz na Golda trzeba zrobic 24 tys w tym 4 loty A3?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 25 Lis 2014 22:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2012
Posty: 158
bazx napisał(a):
Paw_Lew napisał(a):
blasto napisał(a):
Jest już nowa stronka, można się logować na konto. Status Gold jest ważny do 24/11/2015. Na FT jest info, że wypuścili kupony 4 x Gold Seat Upgrade + 2 x Gold Companion tickets. Widział ktoś te kupony na koncie?

Progam się zmienił, więc myślę, że nowy temat ma sens.


Kupony sa, w sumie 9 sztuk - kliknij na swoje nazwisko w górnym prawym rogu ekranu i wyskakuje menu (teraz trudno to ogarnąć bo strona nie funkcjonuje poprawnie). Ciekawe jaka bedzie możliwość ich użycia. W TC niby napisane ze musi być full fare Y ale na FT sa ludzie którzy uzyskali na infolini MB inne informacje znacznie korzystniejsze dla nas.

Mnie to ciekawi bo mam juz segmenty w A3 zabookowane.


W regulaminie jest mowa o flex fare -- to chyba nie jest tylko Y, ale M, B oraz H także.


Zgadza sie, flex. Zagalopowalem sie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 25 Lis 2014 22:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2012
Posty: 158
phantomek napisał(a):
Teraz na Golda trzeba zrobic 24 tys w tym 4 loty A3?


musisz wylatać najpierw Silver, a dopiero potem Gold. Czyli 24k + 48k = 72 000 mil, jesli nie latasz A3, lub 12k + 2 sektory A3 + 24k + 4 sektory A3 = 36k + 6 sektorów A3
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 25 Lis 2014 22:52 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7861
HON fly4free
panlukasz napisał(a):
Byłoby fajnie, gdyby ichnie wsparcie odpisywało na wiadomości dotyczące nienaliczonych mil. Nawet ściganie ich przez FB i TT nie pomaga.


Ale jakie wiadomości? Po prostu zgłasza się claima i czeka na naliczenie, niestety w niektórych przypadkach to trwa wiele tygodni i to nie tyle wina A3 tylko niektórych innych linii, które opieszale reagują na potwierdzenie przelotów. U mnie w najbardziej skrajnym przypadku - mil za loty AV - zajęło to 2 miesiące. Trzeba czekać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 26 Lis 2014 12:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2014
Posty: 350
Loty: 438
Kilometry: 1 132 564
Paw_Lew napisał(a):
phantomek napisał(a):
Teraz na Golda trzeba zrobic 24 tys w tym 4 loty A3?


musisz wylatać najpierw Silver, a dopiero potem Gold. Czyli 24k + 48k = 72 000 mil, jesli nie latasz A3, lub 12k + 2 sektory A3 + 24k + 4 sektory A3 = 36k + 6 sektorów A3



Dzięki za wyjaśnienie,

a tak w praktyce to co Silver daje?
bo to nie jest taki odpowiednik Frequent Traveller?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 26 Lis 2014 12:58 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7861
HON fly4free
Zobacz na stronę A3, tam są przywileje *S - w praktyce niewiele daje, zwłaszcza jak ktoś nie lata A3. FTL też niewiele daje w sumie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 26 Lis 2014 16:14 

Rejestracja: 01 Sty 2014
Posty: 389
niebieski
Może już było, ale to ciekawe. Zobaczymy, ile będzie to kosztować i czy będzie jakiś limit zakupionych mil.

"Tier Miles purchase
Buy tier miles and come closer to the next tier level. The service will be avalable soon."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 26 Lis 2014 20:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2014
Posty: 350
Loty: 438
Kilometry: 1 132 564
marek2011 napisał(a):
Zobacz na stronę A3, tam są przywileje *S - w praktyce niewiele daje, zwłaszcza jak ktoś nie lata A3. FTL też niewiele daje w sumie.


no FTL daje chociazby saloniki, i odprawe w biznesie,
a Silver w A3 to nic nie daje. Wiec w A3 to na Golda trzeba zbierac.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 26 Lis 2014 20:20 

Rejestracja: 01 Sty 2014
Posty: 389
niebieski
Daje co nieco, ale wyłącznie w A3 (wybór miejsc, vouchery: zniżkowe na loty, do saloników, na upgrade'y). Tak czy siak, zgadzam się że to bezwartościowe.


Ostatnio edytowany przez zbyhu, 03 Sty 2015 08:21, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 26 Lis 2014 21:12 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7861
HON fly4free
FTL daje odprawę w C i saloniki (nieliczne) jak leci sie zintegrowanymi, a nie w całym *A więc filozofia jest podobna tyle że kilku przewoźników, a tam jeden. To tak na marginesie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 885 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 45  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group